Najdi forum

Zakaj ste se zapletle z vezanimi moškimi?

joj,joj kakšno nakladanje, a nimate bolj pametnega dela kot mlatit prazno slamo….samo preberetite se še enkrat, ni čudno da gre država v maloro….ja, zaprite to temo.

Te dneve je papež zopet doma.

a se tebi zdi tole čustvena INTELIGENCA, al kaj ???
primitivizem na celi črti, samo preberi kaj pišejo, še zas srednjo šolo ni no.

merkllova a si mal tečkana ti? pusti folku naj piše kar hoče, če te pa moti ne beri pa je.

Ja zakaj pa bi morala ljubica poročenga nujno trpet, jaz sem v tem sam zaradi seksa (sem samska, pobudo je dal on) in mi tko tud paše. Mal popestritve medtem ko čakam da spoznam pravega. Prav nič ne trpim.

Sadni ne bo ti padla krona z glave, če boš kdaj pa kdaj nosil žensko po rokah:))

abcdefgh sam pazi, da se ne zaljubiš…


Krono na glavi imate ponavadi ženske, zato pa tudi pričakujete od nas take stvari.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, verjem, da če se boš do svoje obnašal jebivetrsko, te bo hitr odpikala. Nekdo, k ma svojo žensko rad, jo bo z veseljem nosil po rokah in jo razvajal. In ona mu bo to vračala v drugi obliki.

Če pa ti same prasice srečuješ, pa se mal zamisli, čemu je tako.

Ženska, ki se ceni bo to pričakovala od moškega. Ene pa imajo rade jebivetre, bolj ko jih ignorira rajši jih majo..


Ravno takšne so prasice, ki pričakujejo, da jih boš nosil po rokah. In se ne rabim nič zamislit, ker vem kako stvari potekajo. Še vedno stojim pri svoji teoriji 50:50, toliko kot jaz njej dam toliko mi ona vrne in obratno toliko kot ona meni da toliko jaz njej vrnem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Da, toda taka se še preveč ceni. V sebi si misli, itak si lahko najdem kateregakoli tipa na svetu, ali pa češ, če me je ta razvajal me bo tudi ta moral, čene ga bom zapustila in si našla drugega. Take punce se morajo spustiti na realna tla, ker letajo previsoko za moje pojme.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Vse ima svojo mero. Razvajanje in nošenje po rokah pa še najbolj pričakujejo kakšne razvajene očkove punčke, bolj ali manj nesposobne samostojnega življenja in kot take potem tudi zelo malo vračajo.

Kaj pa, če je pretežka in je ne bo zmogel dvigniti? Kak žakelj cementa še gre…. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ženske, ki so vajene razvajanja bi se težko sprijaznile z “manj”. Lahko se pa tudi zgodi, da se zaljubijo v nekoga, ki bi odgovarjal vsem njenim kriterijem ampak je pač ne bi razvajal in bi se nekako prilagodila.


Ja, tako se punce pogovarjate medsabo, oz. ste že tako takšnega mišljenja, podzavestno vam je pa vseeno za te stvari. Ker, če bi vse to bilo res, o čemer zdaj pišemo, potem ne bi takšni moški na koncu ostali brez punce oz. sploh ne bi prišli do njih. Tisti, ki pa so po vaše bedaki, nedostopneži, ženskarji, prasci in še bi lahko našteval vzdevke, ki jim dajete, jim pa vedno uspe vam zmešati glavo. .

Na začetku ni nič slabega, če ji napišeš kakšno pesem, ji podariš kaj iz srca, samo če boš pa še naprej nadaljeval v tej smeri, ji pa s časom, s takšnimi dejanji ne boš več zanimiv. Še raje bo šla do nekoga, ki ni nikoli ničesar naredil za njo, kot da bi še naprej bila s tabo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja ni treba pretiravat, da mi zdej vsak dan pesmi piše. Vsake tolko, da te preseneti in izkaže svojo ljubezen pa paše.
In jaz nimam takih kolegic, ki tečejo za prasci, ker so mi take ženske neumne. Če me tip ne spoštuje nima kaj početi z mano. Ampak to sem jaz.. večina punc pa je takšnih, da se jim da it neke igrice z takozvanimi prasci, ki jih jebejo v glavo. To jim je pač zanimivo.. vsakemu svoje.

sadni ti ki si mel eno (ali dve) punco, čist preveč posplošuješ. Take tvoja matematika 50:50 ne drži vode. Ena oseba ti na enem področju da več kot ti, drugi daš ti več na drugem področju. Matematika ubije še vsako ljubezen in to kar si sam napisal, je navadna kalkulacija in preračunljivost. To ni človeško.

Verjetno si še zelo mlad in zato bolj neumen.


Neumni ste vsi vi, ki mislite, da je potrebno nekoga nositi po rokah.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadnega je strah, da ne bi dobil tok k da-preračunljivost.
Ni neumen mogoče sam malček neizkušen. Pa sadni, ko se boš ti zaprav zaljubil v eno jo boš nosil po rokah brez skrbi.

Samo to imam še za napisat – lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

New Report

Close