Najdi forum

Zakaj ste se zapletle z vezanimi moškimi?

Prebrala tvoj prvi post, druzga je preveč za brat.

Js sm to storila, ker sm bla samska in mlada. In prvič se je to zgodilo na eni fešti. Kar sm zelo obžalovala. Potenm se je pa stvar zapletla s tem da sva se začela dopisvat in sva se zalubla. Dogajalo se je to 1 leto. Z njim sm doživela najlepše trenutke, in zdj ko pomislim na to, mi ni žal zato kar je blo. Ampak mi je žal za to da sm se zalubla u njega, in to spoznala šele na koncu kok močno sem se. Še dan dan danes po 2 letih pomislim na njega, in ko se srečava nam žarijo oči. Na vsake par mescov se slišmo in si poveva kaj je novega .. vabi me tud vn. Ampak nism na to prpravlena, ker preveč boli, ko veš da si ga z nekom deliš, poleg tega je pa nedougo nazaj postal očka. In sm srečna za njega.. bolj kot on sam. Čeprou ga mam res še danes zelooo rada, raje pustim času čas, .. živim dalje, uživam..ampak vsak večer preden grem spat pomislim na njega. Govorim si da, če sva si res usojena, in če je blo mednama to vse resnično se bova že gdaj najdla in bova lahko skupej, ne glede na letno razliko (9let).

Tebi pa želim, da obrneš nov list. (Ali pa če ga maš res rada vztrajaš da živi stabo).
Zbrati bo treba pogum in prekiniti vse stike in ne mislt nato da dobiš same ostanke. Vsak moški je po svoje poseben. In sem prepričana da se skriva kje tvoj ta pravi. Sam morš dat času čas, ker ne pride vse k nam takoj. Sm prepričana da si pametna ženska, ampk mislim da je čas da to vse prekineš (alpa mu daš ultimat). In tud pol če bo hudo ne se vračat. Ker je še dost samskih moških! In tud me ženske se mormo imet dovolj rade, da vemo kaj hočemo!

Zakaj to počneta, če tebe po 2 letih še kar boli in če podzavestno upaš, da bosta nekoč skupaj (če vama je kao namenjeno)? Samo sebe slepiš in ko boš 40, 50, se boš vprašala, kam so šla leta in zakaj si porabila svoje misli za nekoga, ki ti je bil že od samega začetka nedosegljiv.

oooo, jst pa bi tko eno kurbo zmlatl, da bi se spraševala kaj je sploh naredila, pamža drugega nosi in čez 6mes. bo spačka rodila,… žal naj naj ji bo do konca svojih dni. Smili pa se mi , ona in njen odprti tip , ki sploh neve kaj mu skriva…. ;-))
Pizda si , in kurbica boš v očeh drugih.


Točno tako. Jaz sem se zapletla zaradi denarja. Veliko jih je takih ki za spolne užitke fajn plačajo, samo da lahko izživijo malo vznemirjenja in perverznosti. Po navadi se vate ne zaljubijo in so lepo tiho, ker se bojijo da bi žena izvedela. Res imam rada take tičke!!!


Točno tako. Jaz sem se zapletla zaradi denarja. Veliko jih je takih ki za spolne užitke fajn plačajo, samo da lahko izživijo malo vznemirjenja in perverznosti. Po navadi se vate ne zaljubijo in so lepo tiho, ker se bojijo da bi žena izvedela. Res imam rada take tičke!!![/quote]

Tale pa očitno obvlada najstarejšo obrt, v kateri dela kot usmiljena sestra noč in dan, ker denar leži dobesedno na cesti. Da setnebo znu ca la, razširi biznis; dodaj obrti še izsiljevanje in dodatno, razpečavanje droge, pa boš imela pestro kompleteno ponudbo.

Opažam, da so varanja z vsemi variacijami na temo zelo priljubljena tema na tem forumu. Pomenljivo. 🙂

Hmm, zaplesti se z vezanim moškim? Jaz se še nikoli nisem in upam, da se nikoli ne bom. Nisem tako žleht, da bi razdirala tuje zveze niti mi to ne bi dalo kakšnega posebnega zadovoljstva kot nekaterim. Za to moraš bit že psiho. Če imata dva težave, naj jih sama rešita ali pa se sama odločita za ločitev. Jaz že ne bom strelovod za reševanje problemov dveh zdolgočasenih zakoncev. Sem tudi prevelik egoist, da bi bila tisti faktor, ki bo spodbujal njune ugasle plamene, oživljal njuno zvezo. In sem tudi preveč posesivna do svojega partnerja, da bi bila pripravljena ga kar tako z nekom delit. In ob sebi hočem imet prav tako človeka, ki mu ni vseeno ali sem smao njegova ali ne.

Sem pa v mlajših letih že naleta na razne ptičice, ki so bile mojstrice takšne igre in so uživale, da so lahko flirtale z vezanimi tipi. Če sem kaj takšnega opazila, sem se lepo umaknila in ga prepustila njej. Tipa, ki ga zmede vsaka minica in dekolte s push up modrcem, pa res ne potrebujem. Še najmanj potem, ko spregledajo, kaj so izgubili, pa bi to radi nazaj. Je pa že treba vživljenju malo bolje vedet in bit odločen kaj in koga bi rad in koga absolutno ne moreš imet. Če se ceniš.

ko sem bila še srednješolka, smo hodle s kolegicami dost žurat. in hodiš vedno v iste klube, tam so vedno isti ljudje.. varnostniki. ja, sem mu dala cifro, bil mi je všeč. da je samski, par let starejši pod mene. nabildan. sanje vsake srednješolke, še avto je mel 😉 no, dlje od poljubljanja nisva prišla, sva se redno dobivala, tko u izi, počasi, pogovori, smsi itd.. sva se dobivala skor dva meseca, pa me enkrat pride pobrat pred šolo.. se poslovim od sošolk in se odpeljeva.. naslednji dan mi sošolka reče: to je pa ja ta in ta… in se začneva pogovarjat. pove mi, da je njen sosed v bloku. da ima punco že več kot 5 let, živita skupaj.. no, od tistega momenta se mu sploh nisem več javljala, klical me je iz drugih številk in sm se mu samo enkrat javila pa mu rekla: ti že veš zakaj in prekinla. pisal mi je smse, klical so me njegovi frendi da kako je zaljubljen v mene. no takrat me ni ganlo, pač nism hotela bit rezerva.
na faksu sem šla narazn s fantom, bla sem ful razočarana..kljub temu da sem ga imela noro rada in se še sedaj rada spomnim nanj. na sprehodu do trgovine srečam bivšega sošolca, ki je bil tudi moj “prvi”- prvi fant in prvi v vsem mladostniškem eksperimentiranju.. med nama sicer nikol ni blo ljubezni z moje strani, samo tista strast (zato sm tut prekinla zvezo po nekem času).. sva se pa privlačila ful, še preden sva bla v vezi. no, to je blo cca 4 leta po tistem ko sva bila skupaj, me povabi na pivo. tisto pivo se je končalo s strastnim seksom. ja, vedela sem da ma punco. ampak sem takrat gledala bolj na sebe. če ne bo z mano, bo pa s katero drugo. nisem rabla poljubov, objemov, bil mi je groooznooo antipatien ko mi je igral na kitaro in pel pesmi, ko se je hotel pogovarjat. prav nisem ga prenašala. njegovega tiča sem pa oboževala! velikokrat me je klical ker se je želel pogovarjat, pa mi ni niko blo do pogovora. šla sem tja, dala sva se dol in sem šla nazaj domov. ni mi blo niti do tega da bi prespala tam. ja, pol sem spoznala enga tipa, sem prekinila stike z njim. me je še klical da bi se dobila, pa se nisem ker sem bila pač v vezi. no, s tem tipom se ni izšlo ker je bil preveč ljubosumen (sem zelo lojalna oseba ampak si me je hotel preveč lastiti), sem napisala sms temu prvemu tipu če je doma in šla tja. ja, tudi on je imel drugo punco, ampak ga to ni motilo. res je da sva šla dvakrat na biljard vmes, pol pa sexat domov. spet je bilo vse samo okrog seksa. pol sem spoznala sedanjega partnerja in spet prekinila kontakte z njim.. ja, mal pogrešam te norosti zdej odkar sem mami, rada sem se predajala strastem, občutila vznemirljivost. tisto, ko te zagrabi. tisto ko veš, da se samo odklopiš, prepustiš in je to to. morda bi se mi sedaj spet oglasil. vem, da jo vara, ker je tak da ne more bit zvest. je prepotenten in ga nobena ne folga:)) vem pa tudi zase, da ne bi mogla pogledat partnerju v oči, če bi ga prevarala. in vem, da sem neumna, ker sem svojemu partnerju oprostila rpevaro ko sva bila pol leta skupaj. ampak tako je. mogoče se bom kdaj tepla po glavi, ampak vb rokah imam najlepšega bisera, ki ga brez mojega partnerja ne bi bilo. biserčka, ki mi lepša dneve 🙂

sem že po nicku vedela da bo to ena low baba..
ja biserčka haha, ki je verjetno ful vesel tako zgonjene mame ki se je prefukarila z vsemi ne glede na to ali so vezani ali ne.
vrne naj se ti prasica zarukana!

še tolk si zabita da se smejiš temu da jo ta tip vara, oh ful smešno ja :)) kolk si kul ko jo je prevaral s teboj in tebi pel na kitarico. A hkrati si preveč omejena da bi vedla da se je tip očitno takrat zatrapal v tebe. Oh kok smešno ga nobena ne folga, samo JAZ sem ga uuuff :))

Za bruhat!

ZAKAJS E ŽENSKE ZAPLETEJO TUDI S POROČENIM?
PREDVSEM ZATO, KER SE BOJIJO BITI SAME.
To zlasti velja za tiste v t. i. ‘srednjih letih”.
Poznam veliko žensk, ki so imela na začetku, ko so pričele z iskanjem, strašno visoke standarde.
Potem pa so se zapletle z nekom, ki jim je odgovarjal.
na koncu jim je bilo vseeno, če ima doma še še eno, pa še kakšno drugo zraven, da le one niso izpadle iz igre.
Žal.

Torej iz podobnega razloga kot mladi moški s poročenimi? Ali veliko starejšimi od sebe? Ali ločenimi mamicami? Ah ne, tam ne gre za osamljenost, gre za seks. 🙂

Človek mora imet tudi neke svoje lastne kriterije, lastno etiko in moralo in mora vedet kaj mu je v življenju sprejemljivo in kaj ne. Vsi na žalost tega nimajo, zato pa je stanje v družbi takšno kot je. Sicer pa, če ženska ob tem, da se dol daje s poročenim moškim, po možnosti očetom malih otrok, nima moralnega mačka, potem naj kar nadaljuje s tem. Če je tega sposobna, je sposobna marsičesa. Enako velja za gospoda, ki vara ženo. In velika verjetnst je, da se ji bo to nekega dne maščevalo.

Hej!

Ne vem ali sem izbrala pravo temo, vendar potrebujem pomoč. Imam brata, starega 49 let, ki že kašnih 30 let preživlja s svojo izvenzakonsko partnerko in s katero imata tudi sina, starega 19 let.Z bratom sva si celo življenje bolj ali manj zaupala in tako mi je pred dvema mesecema tudi povedal, da si ob želi eno drugo žensko (ki jo jaz sicer poznam na videz), ki je samska in baje precej zagledana vanj. Nista pa v nikaršnem razmerju.
“Malo” sem bila sicer presenečena, vendar mi je na vprašanje kaj misli s tem v zvezi storiti, povedal, da nič, ker mu je očitno namenjeno, da trpi, kar sicer priznam najbolj ne razumem, ampak dobro…. S to svojo partnerko se pa zmeraj prepirata, vedno ko sem tam, sta v hladnih odnosih in zmeraj je nekaj narobe, ona pa je tudi že celo življenje precej ljubosumna. Ko sva bila spet sama, sem ga ponovno vprašala, kaj misli narediti, saj tako ne morejo živeti, mi je odvrnil, da ima pač kakšno takšno svoje življenje, da se bo izogibal tiste ženske, saj ko jo vidi, ne more funkcionirat, ker sivse na njej želi, ker je ona tako posebna, tudi karakterno, ne vem….Po eni strani si mislim, da ga bo minilo, po drugi strani pa bi rada, da so srečni, oziroma če ne morejo biti skupaj, naj gredo pač narazen. Ne vem, hvala za branje in kakšen odgovor.

tvoj bratec je tipičen in len brezjajčnik. pripopal se je prvo babo, ki je mimo prišla in sedaj vegetira. toliko mu spodnja glava pa še dela, da je vrgel vabo na eno drugo žensko. Kot sestra mu lahko poveš, da nima več veliko časa in naj se odloči, ali bo teh nekaj let, ki so mu še namenjena preživel v ločitvenem postopku, delitvi premoženja in morda v neki kvalitetni zvezi, ali se bo matral v tem zakonu, ki ga ima do prerane smrti.

Edino pravilno, nekoč mi je bivša rekla, da je rib preprosto preveč v morju, da bi celotno življenje si predstavljala samo z enim moškim…zato pa ima stalnega partnerja in 2 ljubčka. Takrat tega nisem doumel, ko sem bil premlad oziroma verjel v pravljice in ljubezen…danes tudi jaz stopam po njenih stopinjah in mi ni nič žal. In tudi prav je tako.

🙂 Takšne teme imajo vedno goreče zagovornike in goreče nasprotnike – k politka:):)

Ampak…zakaj z vezanim…..pa sej, a je važno ali je vezan ali ne…naša čustva pač ne izbirajo. Ne moreš srcu rečt NE….to lahko glavi…..če pa je zaljubljenost močnejša od pameti in , če veš, da to ni samo zaradi priložnostnega sexa….zakaj pa ne. Očitno, da v vezi, kjer nekdo vara nekaj ne štima, torej zakaj vztrajati nekje, kjer ni prihodnosti, sploh če srečaš človeka, ki ti je pisan na kožo?

Midva sva svojo vezo skrivala par let, vendar so se iskre iskrile vsakič, ko smo se videli, srečali, pogovarjali….slepec bi videl….
Želja je bila močnejša od razuma-zato sva se odločila in začela skupno življenje- JA, bilo je težko za vse vpletene in bližnje, a danes se je vse umirilo, vsi smo si življenje na novo uredili, midva pa po toliko letih še vedno strastna in zaljubljena….in predvsem zelo srečna!

Po 9 letih utrujajoče zveze sem pri 24 letih postala samska. Ko sem nekako prebrodila razhod, so se mi v službi odpirala vrata, ena za drugimi. Dobivala sem vabila na večerje in pijačke. In v tistem času mi je bilo vseeno, če so moški imeli žene ali punce. Če sem s kom šla, sem šla na podlagi lastne odločitve, v glavi sem imela razpucano, da ne iščem razmerja, ki bi trajalo. V tistem slabem letu sem si kar privoščila, potem sem pa začela z resno zvezo v kateri sem še danes, 8 let kasneje, 100% zvesta.

Eden iz tistega obdobja se danes povzpenja po lestvici. Občasno zasledim kaj o njem. Ima otroke in ženo, ki je bila takrat punca. In jaz nekaj vem kar ona o njem morda ne ve. Hvala lepa za takšnega tipa. Jaz ga ne bi imela, čeprav je na nekih mestih obdarjen.

oktopus piše:
Eden iz tistega obdobja se danes povzpenja po lestvici. Občasno zasledim kaj o njem. Ima otroke in ženo, ki je bila takrat punca. In jaz nekaj vem kar ona o njem morda ne ve. Hvala lepa za takšnega tipa. Jaz ga ne bi imela, čeprav je na nekih mestih obdarjen.

Tebi, oktopus, pa ne bo življenje jasno še naslednjih 24 let, prav žal mije, da takšna stara kokla
ne razume, od življenja podarjenih radosti.

to ti je res samo v ponos

Lep večer!

Še vedno sem pri isti temi, žal:(. Moj brat, namreč…. Kot sem že napisala pred časom, mu je štrene zmešala neka ženska. No sedaj se je odločil, da se je bo izogibal, ker pravi, da sicer ne more biti zbran in to mu kar nekako uspeva (včasih jo pa sreča in jo gleda ko…). V sebi pa vene, takšen občutek imam jaz, ko ga gledam. Deluje kot nek robot, služba, dom, včasih kaki prijatelji (to bolj poredko). Jezna sem na njega, ker se je zelo spremenil, na slabše,… Mislim, da se je v svoji glavi prepričal, da je tako najboljše. Saj jaz bi bila zelo vesela zanj, če bi kazal vsaj malo veselja, je pa tako zatežen, sicer v svoji osnovi pa je bil veseljak.Morala sem to spravit iz sebe, saj vem, da nimam kaj, samo žal mi je, da ga več ne spoznam.

Hvala za vaš čas!

Štekam, da nekateri niste zadovoljni s partnerjem v postelji samo zakaj se pol ne ločite in si najdete enga tazga,ki vam bo ustregel v vseh pogledih oziroma zakaj niste tok fer pa temu svojmu prevaranemu partnerju ne rečete, da greste svingat ali pa kaj tazga mal mi hinavsko izpade od vas, ki uživate un bogi revež pa misli, da ma zvesto ženo…nevem no sj razumem da pač seks z možen ni to to pa da mate ljubimca zakaj možu ne date tega vedt da si tud on neko mrhico najde pa da jo mal nabija…zelo ne fer od vas.

Kaj pa, ce ti se predstavi da je locen, nato pa ugotovis, da je se vedno porocen?

Pr “vezanih” je tko, dobr jih je met ce noces resne zveze, le zabavo.. 🙂

Ko pa stvari postanejo resne… Se zna marsikaj zakomplicirat….

New Report

Close