Najdi forum

Zakaj ste se zapletle z vezanimi moškimi?

Ok!
Sicer vem, da mogoče tole ne spada sem, ker velja vprašanje, zakaj ste se zapletle. Jaz bom pa napisala, zakaj se nisem.
Pred 6 leti sem bila še samska, ledig in fraj, študentka v LJ, svobodna kot ptičica na nebu. Spoznala fajn dečkota, lahko rečem, da je bila krasna privlačnost, pogovori nori, tip je bil razgledan, znal se je pogovarjati (pogovori so celo leteli izven meja džointov, žurov, muzike … kot sem bila navajena z mojimi cimri). Skratka, spodnesel mi je tla pod nogami. Bila sem totalno out. Edini problem je bil, imel je partnerico, arogantno prasico (sem jo spoznala), vse v njuni zvezii/odnosu je škripalo. Prišla je novoletna zabava, padla ravno na moj RD, tako da si lahko predstavljate, da sem se popolnoma odklopila … on pa tudi. In se je začelo. Flirtanje, “naključni” dotik tu, “naključni” dotik tam. Plesala sva kot nora, tisti temni kot se je približeval. NJegovi pogledi so me žgali, prav hrepenela sem po njegovem poljubu, dotikih. Vendar sem se v enem določenem trenutku zadržala. V moji pijani glavi se je oglasil razum. To je človek, ki gre vsak večer v posteljo z njo, z njo zjutraj pije kavo, z njo se ljubi, živi, si deli vse.
In sem se ustavila. Mislim, da mi je takrat iz oči zavela taka žalost, ker je obstal tudi on. Na petah sem se obrnila, pograbila plašč in poklicala taksi.
Naj samo omenim (kot mogoče komentar na določena zgornja pisanja) – bila sem še devica in sem tudi sama hrepenela po vseh intimnih nežnostih (on bi bil idealen za to, ker nisem človek, ki bi se zgolj “gonil”, ampak ljubil). Od takrat se obsojam nikogar, ker se zavedam, kako malo je treba, da človek pade v to godljo, iz katere skoraj vedno izpade prizadet in ogoljufan. Kljub vsemu pa vseeno menim, da smo ljudje edina živa bitja z razumom, zavedanjem, kaj je prav in kaj narobe. Sicer nagona ni za zanemarjati, idealna je kombinacija obeh. Včasih je treba poslušati srce, včasih pa sebi v dobro razum.
Še danes me ob spominu nanj zaboli srce. Tistega globokega odnosa ni bilo več, kot da bi se bala, da bo zopet prišlo do skušnjave iti čez mejo. Vendar mi ni niti za sekundo žal, da se nisem prepustila. Tisti trenutek, tisto noč bi bila srečna, kasneje pa … Sedaj je z njo poročen, ima otroke. Toliko o škripajoči zvezi. 🙂

lej, samo eno bom rekla:

kura si bila.

oba, vsi trije ste bili mladi, brez otrok, brez obveznosti…in ti si se, devica, obrnila in šla in mogoče zaigrala tvojo življenjsko priložnost. Če se ne bi obrnila, bi bil mogoče danes s teboj in ti z njim.

ja, avša.

če je vezan tip, ki mu vse v vezi škriplje, brez otrok in obveznosti, pa brez jajc, da bi tak odnos končal preden se spusti v novega, življenjska priložnost, potem pa res ni drugega za počet na svet, kot bit lepinžalosten.


Ja, bila bi z njim, on bi jih imel pa še par za zraven. To, da je on bil mlad ni noben izgovor, eni smo že pri 15ih bili enakega mišljenja kot danes. Prav se je odločila.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz bi izkoristila priliko, če bi mi nekdo bil tako noro všeč. S takim v zvezo pa ne bi šla, ker če vara punco lahko, da bo še mene. Nekaj časa bi se imela lepo in bi uživala pol se pa itak naveličam in bi ga prepustila njegovi bejbi. Če pa morš nekoga ljubit in ne sam sexat z njim je to težko izvedljivo. Jaz pa ne razumem zakaj se ženske zaljubijo v tipe, ki imajo punco in vedo da nikoli ne bo njihov? kaj po tihem upajo al kako?


Ja, bila bi z njim, on bi jih imel pa še par za zraven. To, da je on bil mlad ni noben izgovor, eni smo že pri 15ih bili enakega mišljenja kot danes. Prav se je odločila.[/quote]

kje je to pisalo, da jih je imel še ene par zraven? Ali da je bil (kot ena zgoraj) brez jajc?
Ste pozabili, kako se v mladih letih ljudje iščejo, preizkušajo, spoznavajo… dokler ne najdejo “tistega pravega”?
Kdo je rekel, da je šlo za varanje? Punca opisuje kemijo, iskrice med njima, to se pa zgodi. Ali pač ste se vsi vi, ki komentirate, zaljubili pri trinajstih, hodili nekaj let in se potem poročili s svojim prvim partnerjem? Dajte no nakladat tu gor.
En od možnih scenarijev te zgodbe bi lahko bil: tista noč je bila magična, zaključil jo je intenziven poljub, ki je obema po žilah pognal opojni srh… Objeta in zaljubljena sta dolgo gledala v nočno nebo, se pogovarjala o vsem, kot da se poznata od nekdaj, fant ji je povedal, da je v zvezi, ki pa se približuje koncu, in da ne želi, da bi šla dlje, dokler tiste zveze ne bo zaključil; naslednji dan je svoji dosedanji punci povedal, da želi končati zgodbo, ki škripa na vseh koncih, saj je spoznal nekoga, ki se zdi njegova druga polovica. Punca je mogoče sprejela, mogoče mu je naredila sceno, ampak on se ni pustil prepričati, sicer je razumel njeno stisko, a je ostal neomajen, saj je vedel, da mu lahko nova ljubezen da veliko več.
Naprej se ve: intenzivna veza, skupna potovanja in potepanja, načrtovanje poroke, otroci, stanovanje, kakšen prepir, a nič takega, kar bi ogrozilo ljubezen….
se zdi tako nemogoče? meni se zdi popolnoma običajna zgodba iz študentskih let. Če je vi niste doživeli, to še ne pomeni, da diši po pokvarjenosti. Ali ste pozabili na mlada leta in na nenehno iskanje samega sebe, ali pa nikoli niste bili mladi….

On je imel punco, zdaj če je pa njej povedal, da jo bo v kratkem pustil pa sploh ni važno. Problem je, da je flirtal z njo, kljub temu, da se je zavedal, da že ima nekoga in da bi lahko s takšnim dejanjem to osebo prizadel. Tip ni zvest in tudi do nje verjetno ne bi bil drugačen. To pa, da bi se zdaj zgovarjali na njegovo mladost, na obdobje v katerem se človek še išče je pa popolna neumnost. Realnost je, da se človek išče čez celo življenje in ne samo v študentskih letih, think about it 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

joj sasni, kok si ti bebast no !!!

tiho ti merllova! sadni je veliki modrec prosim lepo!!!

Lep pozdrav 🙂

Ponesreči sem naletela na tale forum in sem se odločila da tudi jaz delim svojo izkušnjo z vami, čeprav je od teme minilo kar nekaj časa 🙂 Vsi nasveti ki so napisani zgoraj (od tega da se ne spoštujemo, da taka veza ni ljubezen ampak samo neka naša iluzija in tako dalje) so odlični!

tudi jaz* –> takole ti bom rekla…si v fazi zanikanja, vsi skupaj ti poskušajo odpreti oči in ti pomagati, ti pa si jih znova in znova zatiskaš. Vem kako je, če si lačen objemov in ljubezni, samo od vezanega moškega tega ne boš dobila…sem bila zadovoljna prve 3 mesece, potem pa začneš pogrešat stvari….počutiš se prizadeto ker se z njo povsod kaže, hodi v kino, na izlete, na morje in ves čas preživlja z njo, ti pa se moraš z njim skrivati kot največji kriminalec kar pa niti slučajno nisi…v trenutku slabosti si to naredila, tudi jaz sem, ampak nekdo ti mora dati klofuto (besedno klofuto mislim) in ti povedati da to ni prav! Recepta kako se ozdraviti in pozabiti ni…vsak človek ima svoj način pozabljanja…nekateri rabijo 2 meseca drugi 2 leti…važno je da daš to čez in se začneš spet spoštovati…enkrat ko boš prebrodila to krizo boš ugotovila da te taki moški sploh več ne privlačijo, ampak te odbijajo. Mutila sva eno leto, dajal mi je občutek da sem kraljica za njega, na koncu pa se je odločil da noče zgubiti svoje punce…po 3 mesecih me še vedno zelo boli to, da sem za njega žrtvovala vse in ga razumela on pa sedaj živi naprej in se ima lepo, jaz pa se počutim kot največji lolek….ampak sej sem tudi sama kriva – vedela sem da ma punco pa sem še kar silila v ta odnos (čeprav me je osvajal on)….ampak vsakič mi je lažje in vidim da je dosti drugih stvari ki me spravljajo v smeh in se imam lepo 🙂 še vedno potočim kakšno solzico in mi je težko v prsih, ampak ta bolečina počasi hlapi in vem da bo enkrat popolnoma izginila…bogatejša bom za izkušnjo in mi bo v opomin da kaj takega ne bom ponavljala 😉 zato si ne zatiskaj oči…raje si priznaj in upoštevaj napisane nasvete, ki so več kot dobri 😉

Fajn se mejte še naprej in glavo pokonci 🙂

Tammy Wynette je že vse povedala, ha ha ha ha:

1. sometimes it’s hard to be a woman
2. giving all your love to just one man
3.you’ll have bad times
4.and he’ll have good times
5. doing things that you don’t understand
6. But if you love him you’ll forgive him
7. Even though he’s hard to understand
8. And if you love him Oh be proud of him
9. Cause after all he’s just a man
10. Stand by your man
11. Give him two arms to cling to And something warm to come to When nights are cold and lonely
12. Stand by your man
13. And tell the world you love him Keep giving all the love you can
14. Stand by your man
15. And show the world you love him Keep giving all the love you can

[center]Stand by your man[/center]

stand by your man

Skratka. Ženske, komplicirate, komplicirate. Treba je delat na sebi. Najprej se pobarvajte na blont, potem se podvrzite lobotomiji. Koj bo vse lažje, čeprav ne boste vsega prav dobro razumele. Predvsem si boste nehale postavljati nesmiselno vprašanje: zakaj . Miške, glavce imate zaradi tega, da si na njej delate frizurce, ne pa da skušate razumeti bistvo in esenco moškega. Tammy dobro razloži kaj je za vas pomembno. Da imate skuhano, pospravljeno, da ste vedno voljne, da odpuščate in da svetu razglašate kako ste ponosne na svojega kralja, ki je- after all – just a man. P.S. če boste dobro opazovale njen obraz, boste ugotovile, da rahlo škili z enim očesom. Takrat lobotomije še niso delali tako profesionalno, kot znajo to naredit naši domači glavojebci. Vsak dan vas j… tako in drugače, pa še opazite ne 🙂 Nobenih očitnih nevroloških posledic. Razen tu in tam se kateri nekaj strga in zažge kosilo ali pa si postavi prepovedano vprašanje zakaj…. Veste kaj pravi Lila Prap? Zato! In to je najboljši odgovor, ki ga avtorica lahko dobi glede moških. Glede žensk pa… preveč svobode, preveč svobode…. 🙂

uuuuu, mala piška is back! Evo,ti vržem šopek krvavorudečih vrtnic na oder!

Evo delim še mojo zgodbo …pri 19 sem nekaj mesecev hodila z nekom, ki naj bi bil samski. Ko sem izvedela, da ni samski oz, da celo pričakuje otroka z njo sem se obrnila na peti. To da sem ga pozabila in prebolela je pa še kar trajalo. Sedaj je poročen in vara svojo ženo.

Če navežem na zgodbo od Animax, menim, da se je pravilno odločila. Človek, ki ni sposoben zaključiti eno razmerje preden se spusti v drugo, se ne bo nikoli spremenil. To je v njegovem karakterju.

Meni se zelo smilite ljubice. Ste zelo nezrele osebe, ki ste po možnosti same žrtve takih očetov , ki so varali vaše mame, niste dobile ljubezni od očetov in zato nekako iščete potrditve pri takih, ki so vezani, Češ… aha… zdaj če mene osvaja, ko pa nadomeščam ženo, pa sem full kao pomembna…. haha… v bistvu se pa dela norca iz vas tak, da še sam ne ve kako:) poleg tega se vam ne gabi, ko fuka svojo ženo, pa ste omisle da mogoče še ma kakšno drugo ljubico? on lepo uživa, ve pa neumne in si mislite da ste kraljice… bhahaha…. ahjej… se zgodi… ampak bi vam vseeno priporočala kakšnega terapvta, da vas pozdravi, ker mon vas nebo……!!

pa dajte se vprašat že enkrat vse te tako zvane ljubice, a pomislite na te zlate otročičke od tega tipa, kako oni zelo potrebujejo svjojega očeta, ve pa ga naskakujete?? in ve ste krive tudi, ne sam on. Ej sori ampak da mene poročen neki osvaja, pol pa bi se z ženno meu lepo, šel z njo na morje, počel vse to… ok pol ma mene sam za sex.. hvala lepa, si lahka dobim samskega..

pa še to… ve ki ste razdrle zakone skupaj z vašimi ljubčki vred, najbrž se bo pri vas zgodba ponovila, ne mislit da ste kej drugačne. Še 100 DRUGIH, boljših žensk je od vas ki bodo privlačle vašega novega in jih bo hotu preizkusit. In zapomnite si eno: če je varal ženo z vami, se bo vloga zamenjala,in boste ve punca ali žena, ki bo prevarana. Na žalost ali pa rečimo raje NA SREČO… pa brez zamere, ampak vse ljubice bi mogl dat na grmado pa jih mučit oz. jim neki vcpit v njihove butaste glave, da bi se mal zamisle…… ker zarad vas je toliko ločitev in celi svet propada… ve pa mislite da ste zaradi tega frajerke.. ahjej… uboge res…. zrele za v noripnico haha:))) babe zmešane

Tvoje pisanje mi samo pove, da si ena 15 letnica brez izkušenj, ki je pojedla pamet celega sveta 🙂
Noben ni rekel da je prav da se zapleteš z vezanim moškim, seveda da je to neumno ampak vsakemu se lahko to zgodi…upam da boš imela tako srečo da boš dobila enga fanta, ki ne bo imel nobene napake in boš še vedno lahko tok pametna 😉 Zakaj ljubice na grmado? Kaj ni ravno moški tisti, ki bi moral reči – oprosti ljubica, sploh se ne bom zapletal s tabo ker spoštujem svojo punco/ženo (tudi če še nimata otrok)? 🙂

Spoštujem tvoje mnenje, ker sem bila tudi jaz pametna da kako so ženske lahko “tok glupe da so z zasedenimi moškimi”…potem pa pride trenutek slabosti, ampak sej se prej ko slej zaveš da to ni prav…tako da ne misli da vse veš, ker te bo enkrat to močno usekalo po glavi 🙂 Poskušaj razumeti situacije in ne obsojaj vsepovprek 😉

Lp

Lej nisem misla da moški ni kriv… večinoma je, ker večino on začne.. ampak dandanes so ženske postale zelo samostojne, samozavestne in marsikatera zmeša moškega, kot je v moči ženske;) verjemi, da obstajaja moški ki nebi prevaral svoje in pol pride ena avša ki ga namerno zmeša… pol je kriva a ne, on pa tudi….. vem da se lahka zgodi, ampak meni težko, da bi šla z nekom ki bi me imel samo za zabavo, zvečer pa se vračal veselo k ženi, ter z njo počel vse lepe stvari življenjskega vsakdana, jaz pa bi bla dobra za v soboto zvečer po pivu s prijatelji? no way! se pa malo več cenim in tudi nisem stara 15 let, ampak skoraj enkrat več, tako da vem kako gredo zadevščine, brez skrbi;)

No offence, ampak obstajajo tudi vezani moški, ki tudi na še takšno hudo in zapeljivo žensko enostavno ne trznejo. Morda se jim tista reč zgane v hlačah, to je pa tudi vse.

Obstajajo, obstajajo.
Taki, ki se ne skrivajo za “trenutno neprištevnostjo” oz. “spodrsljajem” zaradi alkohola / avše ki jih je mešala / slabe faze v zakonu, … ampak se zavedajo odgovornosti ki jo nosijo s tako odločitvijo.
Zagotovo imajo tudi skomine, vsekakor srečajo tudi kakšno ki jih meša, to je normalno, saj so vendar živi. A odločitev ki jo vsakič znova sprejmejo izhaja iz tiste prve, s katero so se zavezali eni ženski, ne glede na trenutno razpoloženje.

… in mislim, da je prav to tisto kar manjka tebi in je tudi pravi razlog, da zlivaš žolč na ljubice. Predpostavljam tudi, da si samska, kar me pravzaprav sploh ne čudi, zato po vsej verjetnosti po tihem zavidaš vsem, ki partnerja imajo, njihove veze pa idealiziraš. Z drugimi besedami:vse ženske so ti kunkrenca in so tiste pr…ce, ki ti pred nosom poberejo potencialne partnerje. Ja?

Hahahaha… kaj ma tu kej glavo in rep kar si napisala boom??? ne štekam te.. zakwa bi bla jst lubosumna na pare??????? a sm kej omenjala???? pravim sam kake so ženske, da jih ne odbije ker je poročen ali vezan, ampak jih še bolj podžge.. in moški to izkoristijo in nasedejo…. dej klati kje drugje neumnosti….

New Report

Close