Najdi forum

NOVE NOSEČKE

Jaz nisem še nič kupila..me je strah, da ko mi bo enkrat zalaufal šoping, bo vse kupljeno, preden dopolnim tale mesec in potem ne bom imela kaj početi do konca 😛

Midva za spol še nič ne veva. Gledava pa vozke.
Kupila sva pa igračko, tisto Sophie žirafo 🙂 Se tudi še zadržujem s šopingom 🙂

Aaaa, pol moram it pa v šoping, jaz nisem še ničesar kupila, hehehe 🙂 imam samo ene 8 škatel oblekc za otročka, ker sem jih dobila že pred leti, ko sta mi nosila od moža bratranec in sestrična od svojih otrok. Tako, da te obekice bodo prišle na vrsto enkrat aprila, da malo pregledam, preperem, kar imam, ker sploh ne vem več. Pa kljub temu bom sigurno še kaj kupila, kar mi bo tako lepo 🙂
Ufff, kje so pa še ostale stvari postlca, previjalna,banjica, dudike, flaške, voziček ipd….komi čakam, da bo marec, da grem mal pogledat, ker prej si sploh ne upam 🙂
Zdaj vsake toliko časa samo malo po internetu pobrskam, da vidim malo kakšne so cene.

Smrekica4, maš prav ja, boljše tako, kot da kaj boli….ta nosečnost mi je kar všeč, da nimam nekih težav 🙂 samo še vedno komaj čakam, da me enkrat fino brcne tja pod rebra, da bom za sigurno vedla, da je še vedno pri meni, hehe….sem smotana.

Manča, tudi podarjene oblekice štejejo 🙂 Midva bova verjetno tudi precej dobila od drugih, tako da se glede tega še ne obremenjujem.
Sem pa razmišljala koliko drugih reči še potrebujeva, mi kar slabo rata 🙂
Po sobo bova verjetno šla kar v Ikejo. Imajo luštne zadeve. Sem že prej večkrat pokukala na otroški oddelek 🙂
Previjalno ne vem če bom imela. Verjetno kakšno komodo in pa na njej tisto prevleko od previjalne.
Glede vozka sva se pa odločila za Joolz. Sva šla en dan v Baby Center in vse sprobala. Prodajalka nama je vse pokazala in se nama je zdel ta najboljši.

Ojla nosečke, kako kaj počutje? Pri meni, kot da nisem noseča, trebuh le zjutraj, ko ležim na hrbtu in se vidi izboklinica..pa mal večje, venda neboleče prsi. Si sploh ne upam v kak šoping 🙂 Kot pvi sestra na oddelku za IVF-eh, nikol vam ni prav 😉

Jaz tudi v redu, naj tako tudi ostane 🙂
Trebuh imam zjutraj. Zvečer je pa pa še večji haha.

Manča, tudi jaz ne vem da sem noseča….pdp 24.8. Ima slabši apetit, kar je super, ker mi je ostalo 10 kg od prve nosečnosti in nimam nič manevrskega prostora za kilce…

Priporočam voziček Hartan. Mi smo ga imeli pri prvem otroku in zdaj čaka v kleti za drugega. Voziček 1A s črtico! Po uporabi še vedno brezhiben. Verjetno bi zdržal 4 otroke….

Ojla mamice…
Jaz sem tudi vredu..včeraj imela uz…vidla našega sončka…sumim da je punčka��…no,12.2. Imam nuhalno..počutim se vredu,napihnjena popoldne,prsi vsake toliko čutim,drugače pa skoz lačna in zaspana�…do sedaj sem šla kilo gor…upam,da se ne bodo hitro nabrali kg,ker se mi zdi da samo jem…a veste kaj bi jedla?kalamareeee���…
Moj datum poroda pa je 25.8.

Povejte mi,a vam gre kaj kri iz nosu?jaz imam skoz zamašen nos in krvavo pihnem…nisem pa prehlajena…pravijo da je to pogosto…
Kako je na nuhalni?malo me je strah!

Jest tut vsake toliko časa krvavo pihnem, kiham pa že od 1 dne k sm zvedla da sm noseča. Baje je to nosečniški rinitis.

Bl mi gre na živce tale beli tok, skos mi neki teče,… ali imete ve tudi povečan izcdek – beli tok?

Nuhalne kot pregleda te ni treba bit strah, je prov fletn pregled. Edino rezulatov, ampak pri večini so dobri rezlati. Jest nisem imela te sreče, tko da me čaka amnicenteza.

Ja jaz imam tud skoz poln nos�…ma jaz izcedka nimam,edino od estime…komaj čakam da je ne bo treba več..

Glede nuhalne pa mi je dr.predlagal še dvojni hormonski test če bodo slabši rezultati nuhalne…upam da ne…a tebi niso rekli za dht?

Pozdravljene. Sem zelo vesela ko berem vaše poste in ste vse tako slišati SREČNE 🙂 kar je tudi prav. Jaz imam v sredo morfologijo, rok pa 17.6 :))

Živjo, a mi zna katera povedat, kam bi lahko šla na samoplačniški UZ preko trebušne votline (za vaginalnega je privatnikov, kolikor hočeš). Naj bi bil tudi v novi porodnišnici v Lj, vendar ne najdem na netu nobenega kontakta. Bi šla mal čekirat, če je vse ok

Dravlje?
Saj imajo v Leonišču tudi uz. Povprašaj:

Lokacija Kontakt
Služba za medicinske dejavnosti skupnega pomena
Leonišče,1. nadstropje, soba 111 , Šlajmerjeva 2 , 1000 Ljubljana T: 01 433 80 27, 01 231 11 63
E: [email protected]

Jaz imam naslednji teden kotrolo, pa bomo videli, če je vse ok 🙂

Nosečke, kje boste nabavile vso opremo?Mi razmišljamo kar o nabavi rabljene. Sm gledala na gugu in na bolhi pa se ful splača.

Midva bova šla v Ikejo za prvo sili nabavit posteljico in kakšno komodo/previjalno. Vozek rabljen, verjetno.
Ostalo bova pa dobila/kupila 🙂

Sej če gledaš in da moraš vse kupiti kr velik dnarja zmečeš 🙂 sploh pa js sm taka da je usen če je drago sam da je lepo 🙂 postlco bo moj popravu še mojo. Jo je treba malo renovirat, jogi zamenjat, pobarvat. Pa bo imel še malo dela 🙂 voziček sem se pa odločila da ga kupim sama, kje še nevem.. Cunjic sm pa že ogroomno dobila. Zdej k sva zvedla 100% za spol, me še to daje. Ampak sva oba očitno malo zbirčna 🙂 hehe Lepo bodite!! 😉

Ja, pa ne samo za dojenčka, tudi zase: nosečniške hlače, modrci, kakšen lušten top (nočem hodit okoli v napol prevelikih cunjah, hočem biti luštna nosečka :-)).
A ste že kaj gledale za tisto blazino za spanje? Jaz večinoma spim na trebuhu pa kmalu to ne bo več možno…

Meni je spanje na trebuhu kot da ležim na napihnjenem balončku 🙂 So pa precej drage te blazine. Jaz si zdaj kar kovter med noge zvijem, pa gre. Voziček sva okvirno zbrala, če bo ta, ga bova kupla preko neta iz Italije, je cenejši. Za posteljico (140×70) se moj ponuja, da bi jo sam naredil, čeprav v življenju ni še nič naredil iz lesa, sploh nimamo orodja 🙂 Ma če ga je volja…Tudi jaz gledam bolho in gugu, ma še kak mesec ne bomo nič kupovali.

Danes sem preko bolhe kupila Angel Sound za 20 EUR in smo že poslušali srček. Se da tudi posneti, tko da sva tudi staršem poslala 🙂 Priporočam

New Report

Close