Najdi forum

NOVE NOSEČKE

ŽIVJO..
Z VELIKIM veseljem se selim na ta forum,saj nama je po dobrih dveh letih uspelo zagledati plusek.
Trenutno sem v 8 tednu in vas vabim,da se mi pridružite,da si izmenjamo občutke,mnenja,strahove,težavice….

lep dan,smrekica4

čestitke za dolgo pričakovano nosečnost 🙂 vse lepo želim… jaz se bližam že koncu, še 5 tednov 😉

o hvala Ana…in srečno do konca in pri porodu!!:)

Pridruzite se skupini k je tud na tem forumu objavljena

Se še jaz pofočkam. Preseljena iz teme Neplodnost 🙂
Noseča 13t6d

Še jaz iz teme Neplodnost (Oktober 2014). Nosečka 13t 2d.

Smotka jaz, 14t 2d

Se vam še jaz pridružujem, noseča 11t 2d.

Ines, midve sva samo 2 dni razlike 🙂

bova skupaj jamrali na porodu 😉

Tudi jaz se vam pridružujem. Kdaj imate kaj rok poroda? Jaz imam po nuhalni zdaj doloceno 21.julij.

Manča, sem te pogrešala 😀
Jaz imam pdp 14.7.

PDP 12.7.

Ines, na koncu bova res skupaj jamrali 😀

Jaz sem zadnje čase čisto brez apetita…

g.g ko sem pa na več straneh hkrati, pa tu je bilo takrat, kar zatišje, da en čas res nisem pogledala…ali sem pa samo prebrala, če je kdo kaj novega objavil.

jaz sem pa drugače skos lačna, drugih znakov nimam nič posebnih….sam zdaj se je vsaj malo obrnilo, da ne rabim jest na 2 ure, ampak lahko na 4, hehe…..ponoči nimam teh težav, da bi se zbujala, ampak ko se zbudim, moram pa takoj jest.
še dobro, da se nisem še nič zredila v teh mesecih, ker imam tako ali tako ogromno zaloge še od prej.

Manča, no zdaj si lahko malo več tukaj pišemo 🙂 Zanimivo kako smo vse blizu s PDP-ji 😀

Jaz sem čisto brez kondicije, pa sem poleg sprehodov začela tudi s sobnim kolesom. Nič ne pretiravam, kolikor pač lahko.
Jaz sem se sicer zredila za 1kg, ampak sem pol dala dol, imam pa tudi od prej kar nekaj zaloge, tako da se ne upam preveč zredit.

A za spol ste vprašale? Ines vem, da bo dobila punčko <3

Ojla…
No zgleda da sem zadnja med vami..sem 1.dan 9.tedna,skoz lačna,trebušček se malček že pozna,spodnji del trebuha me dostikrat tišči,slabosti so vsake toliko in križ še vedno…tko pač je�

Danes sva bila na Uz in smo končno videli srčka našega…Kakšen lep občutek!!
Ta drugi sonček se je pa žal poslovil…malo sva žalostna ampak ne moreva nič spremenit.

Tako sem vesela za utripek,da kar vozičke gledam že��

Oj, oj.

Jaz sploh nimam nikakršnih znakov, da včasih kar pozabim, da sem sploh noseča, obup no….in tako nestrpno pričakujem spet naslednji pregled, da me pomirijo, da je še vedno vse ok, pa ga verjetno ne bom tako hitro dočakala, ker ga imam šele začetek februarja.
Midva sva bila na nuhalni tako presenečena, da se sploh spomnila nisva vprašat za spol, ginekologinja pa sama tudi ni nič omenila, tako da ne veva še kaj bo.
g.g ti že veš kaj bo?
Kdaj imate ve kaj naslednje preglede, jaz res komaj čakam februarja, ker potem bom pa mogoče malo lažje zadihala, da mi spet povejo, da otroček pridno raste in da se me še vedno drži 🙂 Še trebuha ne moram spremljat, če je kaj zrastel, ker mam že tako ogromnega, kot da sem v 9 mesecu.

Jaz sem imela danes drugi pregled pri ginekologu, je pogledal krvne in urinske izvide ter poslušal srček skozi trebuh. Naslednjega imam 19.2., UZ pa komaj v 22. tednu (zdaj sem 14t 4d). Sopiham po stopnicah, apetit pa je hvala bogu tudi pri meni uplahnil toliko, da ne mislim skos samo na hrano 🙂 Tudi jaz sem šla danes gledat vozičke 😉

Hehe…trebušček in pol Manča..hehe…seveda bo ok…jaz se tako tolažim…boljš kot da kaj fajn boli boljše da je mir,ker nobena večja bolečina ni vredu…a ni res?
Ines,a ni lepo…pa vse tiste dudice in drobcene reči…ma komaj čakam…a ste že kupile tisto prvo malenkost za otročička?
Jaz priznam da ja…za božička možu dva bodija enga roza in enega modrega…on pa nazaj meni majhnega zajčka za dlesni masirat…pa sva se nasmejala…�

New Report

Close