Najdi forum

NOVE NOSEČKE

A vam je tole kaj znano: https://www.youtube.com/watch?t=91&v=_AsoLHN1EWg

Meni še preveč, haha

OMG, a jih klonirajo?! 😀

Joj, jaz sem se tako nasmejala, sem mislila da bom rodila 😀 😀 Posnetek mi je prav polepšal dan 🙂

Uh, mene pa že od zjutraj matrajo menstrualne bolečine v spodnjem delu trebuha. Sicer ni hudo. Sem si kar začela zapisovat 15-20-30 min 🙂

Opaaaaaa 🙂 Mogoče bo pa vikendaško dete 🙂 Vsekakor javljaj, kako napredujeta! Meni so CR napovedali za v sredo, 4 dni pred rokom.

Sem najprej mislila, da me hecajo lažni popadki. Ampak to ne traja čez cel dan 🙂 Sicer nimam nobenega izcedka ali karkoli, samo bolečina, pa še ta na izi, tako da še nisem začela paničariti 🙂
Torba je pripravljena 😀
Se javim, vsekakor.

Bravo g.g.
Kar korajžno,luna nate deluje!
Mislim da bo to to.
Srečno iz srca ti želim!

Smrekica, jaz isto mislim. So ze redno na 20 min 🙂

G.g. Držim pesti!.!!

Mislim,da je čas da se odpraviš v porodnišnico.. .
Javi nam veselo novico!
Srečno!

Sem jih klicala, pa so rekli da pridem ko bo na 5 minut 🙂

Vseeno se odpravita malcek prej…ne veš kaj bo na cesti…
In ubogaj babice in misli samo na to,da boš če ne danes,pa jutri že pestvala!
A fejst boli?

Kar ne morem verjet, kako blizu si temu, da boš k sebi stisnila svojega sinčka :-* Naj ti mine čim bolj znostno

Ines prvič,mislim da se je odpravila v akcijo.
Ja držmo pesti za njo.sej sem še jaz vznemirjena!
��

Nisem še. Doma sem 🙂
Si nisem mislila, da me bo tako hitro zagrabilo, haha
Kaj pa vem, boli, ampak jaz sem imela že tako menstruacije brez bolečin, tako da te bolečine (popadke) ne morem primerjati.

No,saj bo šlo!
Jaz ti že zdaj čestitam!❤❤

Sem se v enem kosu 🙂 Doma.
Maternicni vrat zmehcan, odprt 2cm. Tako da predihavat te zacetniske popadke in cicat pa cakat kdaj se bo zacelo zares 🙂

O moj bog, kar srce mi je v hlače padlo, ko sem videla, da si pisala, pa menda ja ni že”fertik” 😀 Kako pa kaj živčki, bo šlo?

Haha. Kako je sele moj zivcen 🙂
Ocitno ne bo se tako hitro. Danes se mi je se cep zacel luscit, ce se ze ni, ker nimam filinga koliko je tega. Bolecine so se vedno prisotne, ampak znosne..
Kako si kaj ti?

Pri meni kot da še en mesec ne bo. Dojenčica je čisto oživela in že od včeraj prevale dela od jutra do večera. Pa otrdevanje samo ponoči

g.g., KAJ NOVEGA?!? Sem še jaz zate čisto na trnih 😀

New Report

Close