Najdi forum

NOVE NOSEČKE

Haha. Nič. Kar neko zatišje. Pravijo da lahko traja tudi en teden ali manj. Krče imam še vedno, je dr rekel da pijem Magnesol.

G.g.no kadar bo,ti želim vso srečo.

Pravtako tudi ostalim nosečkam v tej temi in forumu.
Jaz se pa umikam.
Srečno!!

Smrekica, hvala, tudi tebi srečno! :* Hvala za družbo 😀

G.g.hvala,a žal se pri meni ni končalo kot bi se moralo.
Srečno.

smrekica4, kaj govoriš, čisto sem zmedena?!?!?!??!

Kaj??? Nic mi ni jasno.

No, mi gremo roditi. Odprta sem ze 4cm 🙂

g.g., SREČNOOOOO, NAJ TI HITRO MINE! Upam, da bom zjutraj že brala o tem, kako lepe očke ima 🙂

Smrekica4, javi se 🙁

Pozdravljene

Tudi jaz sem nosecka, ceprav se je dolgo do poroda 🙂 (januar 2016)

Me pa zanima naslednje, ce mi katera ve po ” domace” razlozit kako stejem tedne nosecnosti? Npr. 30.6.(torek) sem bila noseca 12t6dni. To je na podlagi UZ, ker so moje mens. Bile malo cudne… Tako, da je racunano na podlagi velikosti ploda.

Koliko sem pa zdaj? 14t? Naslednji pregled imam komaj 11.8 torej bom nekje v 19t? Mah… Sem res tupa ko nisem 100%

Hvala in lep dan zelim

Midva sva vceraj dobila prelepega sincka.
Zapuscam to temo. Vsem puncam zelim lepo in zdravo nosecnost.
Ines lahko mi posljes mail na zasebno, ce zelis ostati v kontaktu 🙂
Smrekica, posiljam ti en velik objem. Drzi se :*

Za racunanje tedna nosecnosti: prvi teden je od prvega dne zadnje menstruacije. Takrat tehnicno se nisi noseca 🙂
Po tvojih inf. si bila v sredo 1.7. ravno 13tednov Torej bos v sredo 8.7. celih 14t itd… si pa ze v 14. tednu ja 🙂

Srecno vsem mamicam 😉

Je katera srečka nosečka z rokom v juliju 2016? 🙂
Jaz sem v torek zagledala eno bledo črtico, danes zjutraj ponovila Babycheck in dobila dve zelo močni črtici 🙂

Hey hey, mislim da jaz… Test je pokazal plus en teden nazaj. Nimam pa nobenih znakov.

Rok imam konec junija. Za mano je že prvi pregled, sedaj v decembru pa imam že drugega in nuhalno. 🙂

Zdravo!

Z velikim veseljem se pridružim debati. Plusek zagledala 14.112015, danes sem imela prvi pregled, ker so mi potrdili nosečnost. Rok: 23.7.2015 🙂 🙂 🙂

23.7.2016 seveda… 😀

No, ženske, dajmo malo poklepetat. Tu je tako brezvezno zatišje, po drugi strani pa se mi zdi neumno odpirati novo temo.

Sama se počutim kar ok. Najhujša utrujenost je menda mimo, zgaga se je tudi malo pomirila. Večino časa kar pozabim na nosečnost. Mičkeno se mi že pozna, ampak zaenkrat opazim oz. bolj občutim samo jaz. Kmalu bom imela drugi pregled in nuhalno, potem pa sledi obveščanje najbližjih.

Stera a ti se najbližjim nisi povedala. Jaz se prvega pregleda nisem imela pa že nekaj frendov ve. Drugače pa brez posebnosti. Utrujena kot pri norcih, pa kriz me boli, to je pa vse.

Hej, no midva s fantom pa strucko pricakujeva 18.4.2016 in vsi ze komaj cakamo. Jutri imam pregled sem pa ze skoraj konec 19.tedna in upam da se bo ze videlo ali dobim fantka ali puncko 🙂 stara sem pa komaj 19 let ampak se s splavom sploh nisva strinjala, ker imava na sreco dovolj sredstev za to da bova prezivela najinega otrocicka, nam ne bo nic manjkalo in se bomo imeli radi.

Sama sem povedala samo dvema res najboljšima prijateljicama, za kateri sem prepričana, da ne bosta širili dalje. Odločila sva se, da počakava do nuhalne in če bo vse ok, potem raztrobiva. Pač preventivno, če bi prej šlo kaj narobe. Še posebej zato, ker bo to v družini mojega fanta prvi vnuk in tašča tže od nekdaj samo o tem govori. Zagotovo se bo zelo razveselila in potem kakšen SS res ne bi bil fajn stvar.

Ce smem, bi se pridruzila da malo poklepetamo… Jaz sem ze v 22. tednu, rok 5.4. in v sredo sem imela ze 3. pregled, morfologijo. Bo pa to tretji otrok…

New Report

Close