Najdi forum

NOVE NOSEČKE

Jaz ga imam tudi. A ni lepo 🙂
Vsake toliko, ko me prime, poslušam srček.
A na uz si šla?

Super je 🙂 Na uz nisem šla, sem počakala, da dobim AS po pošti in zdaj, ko slišim, da srček bije, mi je to čisto dovolj. UZ je pa samoplačniško čisto predrag 🙁

‘živjo,

tudi jaz razmišljam o ANGEL SOUNDU,ker je res lušna stvar in ne predraga,a mislite,da je v 12.tednu že slišat srčka s tem?

kako se pa kaj počutite?

ali z 12.tednom res nekako minejo tisti začetniški znaki,ker je jaz se vedno bolje počutim,pa upam da je to ok…

koliko ste se pa že kaj zredile?
jaz sem prej zelo malo jedla in zdaj ko normalno jem,se kar pozna…ene dve tri kg….:(

Po 12 tednu najdes srcek. Jaz sem ga ze prej ampak komaj. Zdaj v 17t ga pa takoj 🙂

Jaz ze od samega zacetka nimam nekih hudih nosecniskih tezav. Je pa po 12t pocutje veliko boljse tudi vec energije imam 🙂

Super..po mojem ga bom kar naročila…

Ja,upam da tud jaz pridem k sebi,nisem vajena bit tako zaspana,utrujena,lačna��

Kar naroci. Je prav fajn vsake toliko casa slisat srcek pa se ti se pomiris 🙂

Glede kg pa ne vem. Tehtnica vcasih pokaze plus drugic minus. Recimo, da sem se zredila cca 1,5 kg.

Pri meni kontra-po umiritvi nosečniških znakov so se konec 15. tedna pojavili novi-nespečnost, krčne žile, zelo boleče noge, skos mi je vroče, verjetno zaradi povečane prekrvavitve. Sem že zdaj ko mesečnik.do 15. tdna sem šla gor 3 kg, zagotovo jem za 3

Slabše spim tudi jaz. Srce mi nabija sto na uro. Pulz se giba med 90-95… Kar se pa počutja tiče pa še vedno kar v redu. Jutri bo 17t 🙂
Apetita nimam, verjetno še tisti 1kg je voda… Bebica naj kar porabi malo moje zaloge, potem bomo pa jedli za 2 🙂

Meni se pa zadnje dni pojavlja rumenkast izcedek kakšni dve urci po tem,ko vzamem estimo!

Čez dan pa ne,a mislite da je to vredu?
Ne gre za vnetje ker je tega malo…barva me skrbi!
A se kateri od vas kaj takega dogaja?

Meni je tudi non stop nekaj ven lezlo. Od kar ne jemljem Estime je pa v redu 🙂

Evo, pa se spet malo oglašam….v ponedeljek sem imela na hitro en ultrazvok, čez trebuh, da smo vidli malo pikico, da je vse ok in da srček bije. Začetek marca pa morfologija 🙂
O angelsoundu sem tudi jaz razmišljala en čas, da bi ga kupila, sploh ko tako dolgo traja od pregleda do pregleda, pa me vseeno ni premamil, ker sem potem mislila, da bom obsedena s tem in želela vedno poslušat, tako da ga nimam in mi je kar okej.
Sem bila pa vesela, da se nič ne redim, potem mi je pa v roku 1-2 dneh pokazalo 2 kg več. 🙂

Manča, lepo da si se oglasila 🙂
Jaz imam morf. 10.3.

g.g sem zasledila nekaj, da si napisala, da naj bi šla stvari nabavljat v ikeo, pa me zanima če se splača je ugodno in poceni, ali je isto kot pri nas? sem tudi jaz razmišljala, da bi šla malo pogledat, če bi bilo kaj ugodnega.

Midva še nič nisva šla. Sem gledala posteljico. Cena (brez jogija) ok. 100€ pa komodo za previjalno. Bova šla potem po morfologiji 🙂

Punce,nekaj me zanima,ali je normalno da so začetniški znaki z 12 tednom izginili,počutim se čisto drugače in nič več zaspana..ni slabosti,prsi ne bolijo,trebuh ne boli…kar vse preveč ok…upam,da je to vredu,je bilo pri vas tudi tako??

Pomoje je to ok. Pri meni je bilo isto. Pocutje se je precej izboljsalo 🙂

A mi zna katera pojasnit, kakšna je sploh funkcija lupinice, razen kot avtosedež, ker otroka verjetno ne moreš vozit v košari, kjer ni not pripet? Mislim, v lupinici ne sme biti več kot pol ure do max eno uro, torej za daljše sprehode sploh ni, edino, da je bolj praktična za nosit, če mroaš skočit z vozičkom do trgovine in daš lupinico v nakupovalni voziček. Any idea?

Tako tudi jaz mislim. Za dolge sprehode ni, edino ce gres do trgovine in za v avto.

Zdravo punce,

se pridružujem temi in ugotavljam, kako vas je luštno brat 🙂

Po enem letu poskušanja je tudi nama končno uspelo – včeraj sva končno dočakala tisti magični dve črtici 🙂 🙂

Čestitke _star_, dobrodošla, le poročaj, kako napredujeta/te 😉

New Report

Close