Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Testirani otroci umrli, cepitelji se spet sprenevedajo

Testirani otroci umrli, cepitelji se spet sprenevedajo

Jutro mi je polepšala novica, da vsaj 15% mladih zdravnikov, ki so jih nedavno anketirali v ZDA, poskuša vzpostaviti bolj osebni pristop do tematike cepljenja in varnosti cepiv ter zaskrbljenosti staršev v zvezi s cepivi! To potrjuje, da zdravniki, ki opozarjajo na nevarnosti cepiv, nikakor niso več redkost. Lahko si razlagamo tudi, da narašča število mladih zdravnikov, ki nočejo biti nasprotniki in “ovaduhi” staršev, ki imajo zadržke do cepiv, kot je to redna praksa v Sloveniji, ampak hočejo biti partnerji s starši, sprejemajo tudi, da bodo otroke zdravili glede na svojo prisego in zdravniško etiko tudi, če se bodo starši sami odgovorno odločali, kakšne medicinske posege bodo sprejeli za svojega otroka, torej tudi ko to pomeni zamik cepiv, delno cepljenje ali necepljenja.

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/03/27/merck-making-millions-vaccinating-poor-nations.aspx?e_cid=20120327_DNL_art_2 “If your pediatrician or doctor refuses to provide medical care to you or your child unless you agree to get vaccines you don’t want, I strongly encourage you to have the courage to find another doctor. Harassment, intimidation, and refusal of medical care is becoming the modus operandi of the medical establishment in an effort to stop the change in attitude of many parents about vaccinations after they become truly educated about health and vaccination. So take the time to locate a doctor, who treats you with compassion and respect and is willing to work with you to do what is right for your child.”

Za to je verjetno močno odgovorno tudi katastrofalno nevarno cepivo proti HPV oz. raku na materničnem vratu, za deklice in zdaj že (groza) tudi za dečke. Zdravstvene oblasti v ZDA so namreč že priznale, da so se pri HPV cepljenih deklicah kmalu po uporabi tega cepiva pojavili številni smrtni stranski učinki, na primer cepivo Gardasil je povzročilo krvne strdke, zastoj srca in “nenadno smrt zaradi neznanih vzrokov”.

Pa tako “skrbno so ga testirali”, kajne???

Poglejte, kakšne strategije imajo farmacevtske družbe pri prodaji svojih izdelkov. To zelo dobro razloži nekdanji področni direktor podjetja Lilly.

Ta gospod za svojega otroka nikoli ne bi uporabil nobenega farmacevtskega zdravila ali cepiva, če ne gre za urgentne primere.

https://www.facebook.com/#!/groups/svood/330189053708416/?notif_t=group_activity

Za te ljudi je ves svet ena velika človeška farma (big pharma).

Pravi link je ta:

http://www.youtube.com/watch?v=bkwoq0KwkcU

Živjo vsem,

res neverjetno, kako ste se vsi PROTI zbrali na tem forumu, tisti redek glas, ki je ZA pa bi kar poteptali ali izgnali na sosednji forum ali pa kar iz obličja Zemlje. To mi marsikaj pove o vas komentatorjih – da ste sposobni nasprotne argumente spregledati, pregnati, dotolči.
Navajate neke ljudi, ki so neki “strokovnjaki”, youtube, ipd., resnih člankov se vam ne da brat, ko pa kdo kaj iz teh kometira, imate pa itak odgovor – to je vse plačala farmacija… Res ni lahko živet v svetu zarot. Kaj pa če obrnemo ploščo – zarota je v resnici ta, da želijo nekateri spravit pol ljudi s sveta, zato je nujno obuditi stare bolezni, predvsem otroške. In najlažje tako, da otroci niso cepljeni. Seveda v to zaroto ne verjamem, ker sem si jo glihkar izmislila, ampak podobne sorte je tudi ta o farmacevtih. V vseh strokah so tudi pokvarjenci, sej so vam tudi v stanovanje gradbeniki najbrž kaj rakotvornega vgradili, pa sploh ne veste.
Svet ni popoln. Je pa včasih VELIKO otrok umrlo še pred šolo in če mislite, da bi te bolezni itak izginile, tudi brez cepiv, se motite. Tista, ki pa je kot dokaz navajala, da so kolegici z multiplo sklerozo odsvetovali cepljenje, pa to ni zaradi cepiva samega, ampak zato, ker cepljenje “zažene” imunski sistem in ker gre za avtoimuno bolezen, se seveda lahko poslabša. Isto je btw po porodu take osebe – med nosečnostjo imunski sistem počiva, po porodu pa se spet zažene in so lahko težave. In to nima veze s cepivi. Cepiva samo pokažejo, da je obstajala neka težava, ki bi slejkoprej izbruhnila – isto je s povezavo cepljenje /avtizem. Na žalost je OMR cepljenje ob enem letu, ravno takrat pa se pojavijo tudi znaki avtizma. Če bi vedeli kaj o statistiki, bi vedeli, da če se dve stvari pojavita istočasno, še ne pomeni, da sta vzročno povezani. Na sosednjih forumih si preberite, so mamice, ki otrok niso cepile, pa so pri njih odkrili avtizem… Tako da ne tako povprek špekulirat.
Ne cepit otrok, pa je, če mislite, da je tako bolje, če se ne boste ob vsaki poti v tujino, kjer niso toliko precepljeni tresli, da otrok zboli za katero od teh bolezni. Potek bolezni je namreč dokazano precej hujši, kot stranski učinki cepljenja.
In ne, nisem farmacevtka ali zdravnica, se pa ukvarjam z znanostjo in redno berem strokovne članke različnih tematik.

LP

Tudi jaz, draga moja in moji otroci niso cepljeni. So zdravi, ampak sem tudi na razgovoru na ministrstvu spravila komisijo v zadrego in nas od takrat pustijo na miru. Samo pravo vprašanje moraš zastavit! (Otroci moje pediatrinje tudi niso cepljeni – psssssst)

Vau kakšen agument. Moji otroci so tudi zdravi in SO cepljeni. Upam da se zaradi vaših paranoj in teorij zarot ne boste tepli enkrat po glavi ker nastrada lahko, ne vi pametnjakoviči, ampak vaši otroci in še kakšen otrok zraven.

Tudi jaz, draga moja in moji otroci niso cepljeni. So zdravi, ampak sem tudi na razgovoru na ministrstvu spravila komisijo v zadrego in nas od takrat pustijo na miru. Samo pravo vprašanje moraš zastavit! (Otroci moje pediatrinje tudi niso cepljeni – psssssst)[/quote]

ma daj ti to potem RAZKRIJ celemu svetu kakšno je to PRAVO vprašanje in da je celo komisija brez besed ostala in vas pustijo :)))))

Kar se tiče cepljenja lahko kar mirno rečem da
Je to zavajanje javnosti da ni nič, moj vnuk je do dveh
Let starosti bil čisto brez vseh težav govoril že
Bil skoraj brez plenice. Po cepljenju pri dveh letih so
Se začele pojavljati težave v razvoju, govoru higiena,,,
.spominjam se tudi moje hčere, rojena je bila z osmimi
Meseci vse je bilo vredu ko je bila cepljena za
Oslovski kašelj, je dva dni po cepljenju zbolela za oslovski kašljem
Mislim da bi se morali zavedati da in ustaviti farmacijski lobiji.

Kar se tiče cepljenja lahko kar mirno rečem da
Je to zavajanje javnosti da ni nič, moj vnuk je do dveh
Let starosti bil čisto brez vseh težav govoril že
Bil skoraj brez plenice. Po cepljenju pri dveh letih so
Se začele pojavljati težave v razvoju, govoru higiena,,,
.spominjam se tudi moje hčere, rojena je bila z osmimi
Meseci vse je bilo vredu ko je bila cepljena za
Oslovski kašelj, je dva dni po cepljenju zbolela za oslovski kašljem
Mislim da bi se morali zavedati da in ustaviti farmacijski lobiji.

New Report

Close