Najdi forum

tako močno te ljubim, da te spustim

Pa so mi govorili.. sva se ločila, ves moj trud je bil prezrt in kmalu po ločitvi mi je predstavil njo. Jaz pa naivno upala, iskala rešitve… očitno je res večinoma odhod zaradi druge ženske. Če bi to vedela prej, bi lahko prej naredila zaključek. Verjetno je res, kot en zgoraj piše, vzdrževal mirno situacijo, da lahko spelje stvari bolj mirno. Jaz pa BUDALA z veliko tiskano…

Danes se mi je pripetilo nekaj nenavadnega. V Googlu sem iskal besedne zveze navezujoče se na ‘ljubim te močno’. Po nekem čudnem naključju sem našel tole debato. Zgodba se mi je zdela tako zanimiva, da sem jo bral in bral… Vse dokler nisem prišel na 6. stran, kjer sem našel komentar osebe aries12345678. OMG, kot bi to jaz sam pisal! To je bila moja prva misel. No, tekom besedila se mi je posvetilo, da sem to jaz. Stvar je taka. Sem moški in moj bivši partner je bil rak. Letos sem ga videl prvič po treh letih in sicer v maju. Priznam, nisem ga prepoznal, nekako sem potlačil njegovo podobo, nakar se mi je šele v oktobru (ni hec!) posvetilo, kdo je bil tisti fant, ki je hodil mimo mene in ni obrnil pogleda proč. Odtlej se vsako noč znajdem z njim v snu. Sem v razmerju. In bojim se, kako bodo te neprespane noči in moja podzavest vplivala na zvezo. Ponavlja se skoraj vsak dan, kot da bi bilo včeraj, kot da se zgodba ne bi zaključila. Z njim nimam stikov, jih tudi želim ne. To je res neverjetno naključje, da sem našel tale forum in svojo staro objavo.

Morda se še kdaj najde kakšen povratnik. Kako so se razpletle vaše zgodbe? Frutabelasadna? Sveželočen? Tipkov? Ostali?

Lp vsem.

Pozdravljeni.
Kaj naj naredim,jaz sem poročena,zraven pa ljubim enega pevca in nevem kako naj to pebcu povem,da ga ne prizadanem in da boma ostala prijatelja ? Mu lahko pove to kdo od vas ? Moj mož je to lepo sprejel. Problem pa je,da sem zvedela preko interneta,da bi naj bil pevec zaseden in moj mož pravo,da bi midva z tem pevcem pasala skupaj in problem je,da ko vidim posnetek ven iz njegove hiše,ko od pevca punca snema mi je hudo in se jočem. Prosim naj mu nekdo pove,da sem se navezala enostavno na njega in da ga pogrešam in da bi se vsaj kot prijatelja dobivala. Prosim vas lepo. Sama sem v strahu,sramežljiva in ne zmorem tega. Pride pa 20 Decembra v Mb,samo ure še nevem.

Občasno še zaidem sem in kaj preberem. Ne smatram se ravno za povratnika, se mi pa ne dogaja, da bi bral prispevke in naknadno ugotovil, da sem jih pisal sam.
Moja zgodba se je razpletla takole: Nova družina, nov otrok, iz najemniškega stanovanja v hišo. Mirno družinsko življenje. Otroka iz prejšnjega zakona sta dostikrat pri meni in jima gre OK.

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

New Report

Close