Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe Strgana zadnja stegenska mišica

Strgana zadnja stegenska mišica

Spoštovani,

zelo verjetno mislijo pri tem na vbrizganje lokalnega anestetika in hormonskega protivnetnega zdravila v mišico.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spoštovani,

da, podplutba je lahko posledica navedene poškodbe. Priporočam pa, da punkcijo ne glede na to opravite.

Lahko pa pred punkcijo pridete v našo ambulanto, kjer lahko ultrazvočno pregledamo mišice, katerih poškodba bi lahko povzročila modrico (črnico).

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni,
pred enim mesecem sem med telovadbo naredila hiter gib, tako da se mi je nekaj premaknilo v kolenu. Nato mi je tri dni pri vsakem koraku koleno skakalo in pokalo. Po treh dneh je prenehalo, pojavile pa so se nevrjetne bolecine v misicah v mecih. Ker je bila bolecina tako mocna, da cele noci nisem spala, sem jemala tablete Naklofen, na misico sem si dajala hladne obhladke. Pred enim tednom sem poskusala zaceti normalno hoditi in bolecina pocasi izginja. Se mi je pa sedaj pojavila ponovno nevzdrzna bolecina na stegenjski misici. Ali je mogoce, da zaradi tega, ker sem zacela normalno hoditi? Ali sploh delam pravilno, da bi bolecina cimprej minila? Stara sem 22 let. Osebnega zdravnika nisem obiskala.
Hvala in lep pozdrav.
Ana

Spoštovani,

vsekakor priporočam obisk zdravnika, saj je potrebno ugotoviti od kod bolečine izvirajo. Za začetek je potrebno narediti natančen klinični pregled, na njegovi osnovi pa usmerjena slikanja in/ali preiskave.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close