Najdi forum

srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

Za drugokategornico… Pišeš o tem, kako se ti ob branju kar je napisal izkušeni, obrača želodec in kako si bila ti uboga revica. A tebe pa ni bilo nič sram, da si z Izkušenim družno natikala roge in se norčevala iz njegove nič hudega sluteče žene, ki bi se ji, če bi izvedela, verjetno sesul svet? Si popolnoma isti poden kot izkušeni. Mislim da si takrat dobila, kar si iskala in prav je tako. Pa tu ne pomaga noben izgovor o travmah iz otroštva. Vsi jih imamo, ampak na nas je, kaj bomo z nimi naredili – zrasli in postali močnejši ali pa jih uporabili za izgovor, da lahko počnemo packarije. Se na nek način strinjam z mislijo, da če bi bilo manj žensk, ki se mečejo v objem poročenim, bi bilo verjetno tudi “izkušenih” moških manj.

Za iskušenega pa samo… no comment. Me zanima, če je žena v teh letih (od začetka teme) izvedela in rada bi vedela, kako se izkušeni počuti danes. Je še tako ponosen na svoje izkušnje?

Izkusen, te moram razocarat, ampak, ti si samo en nedorasli fantek ki nima zgrajene samozavesti. Lazes si da bi lazje prenesel vse tisto kar pocnes. A ja, pa se to. Tvoja te je ze zdavnaj skuzila sam je za toliko pametna da ti tega ne pokaze ampak opravi tisto kar ima ko te ni in to po veliki verjetnosti z svojim bivsim ki jo razume kaj se ji dogaja. Moski ste tko lazno samozavestni in polni sebe, spilate pa nekakarsne gospode in vzorne sporoge. Vse tisto kar si napisal in se trudis dokazat nekaj, vprasi se, komu dokazujes in kaj… Mi zenske vas koristimo za sex, vi pa na koncu mislite da vi drzite vajeti. Vsaka zenska lahko zapelje izbranega moskega samo ce se ji zazdi da je dovolj dobar zanjo. To je bil en iskren in izcrpen odgovor na tvojo lazno samozavest in dojam o tem koliko si ti full naj, naj… Zal…

Zanimnivo. Na tej temi se ‘najdejo’ vse radodajke ki, ne vem zakaj, čutijo potrebo se oglašat , neki filozofirat. Ko jim človek pove elementarno resnico se ne vem iz kakšnega razloga najdejo užaljene. V biti vidijo sebe in svoje početje in vse kar je v njem bilo narobe.Ko se prepoznajo v tuji štoriji potem sledi klasična reakcija,izgovori,zanikanje,agresivnost… Samo preberite zgornje lupetalo Gigija in videli boste vzorec … Ona ‘koristi’ moške za sex. Ha,ha,ha… Kot da bi bili moški samo za sex. Beh.. z njo mogoče …

Saj so vse iste, vsakemu dajo ampak na skrivaj da kdo ne zve da so lahke. Že na očem jim vidiš kaj jim ge po glavi. In potem šok ker jih imajo samo za seks, praznjenje jajčk , koš za spermo.
Še hujše je ko zvejo da so poročeni ali pa v vezi in še malo okoli…
Poznam eno ki je zavsetno šla s takšnim ki je bil v vezi, upajoč da bosta skupaj. Epilog, jo je pustil ko ni dobil pri njej in si našel drugo priležnico. kaj pa kako je bilo z partnerko , ja ona bi bila z njim ker je imel dobro službo in dnar do seksa ji pa ni bilo kaj dosti.
Pač tako je 80 % žensk bi bp. dale drugemu, boljšemu kot ga imate sedaj. Saj je v teh instant časih še lažje.

Eh, vedno so ženske krive… Zanimivo pa je dejstvo, da moški svoj fu… hobi skrivajo pred boljšo polovico… In ona je itak boginja, ki jo zadovoljivo v vseh pogledih in ji nič ne manjka… Vmes imajo pa še čas za druge… Ja, pa jade… Jaz si pod fer odnos predstavljam odnos kjer se lahko vsak odloči ali bo v njem, na podlagi zadostnih informacij… V takem odnosu bi tako “izkušeni” svoji gospe mirne vesti sporočil, da pa ima danes na vrsti fu… hobi, da pa bo do večerje že doma. Fino, a ne? Ampak tu je ena mala težava za moški ego… Namreč tak odnos je obojesmern… Tako bi lahko tudi gospa imela fu… hobi naslednji četrtek…. Ampak pazi zdaj to! On VE!!! da si ona tega ne želi. Je pa ja tako izkušen in nasploh najboljši j…. Kot da ženska je pa ustvarjena za monogamijo in si nikoli ne zaželi drugačne spolne energije kot jo ima doma… Prav tako je za lase privlečena lažna morala, češ saj sem ljubici rekel, da ne želim nič z njo. “Izkušeni” namreč sam priznava, da išče lahek plen, torej čustveno labilne osebe. Moralno korektno bi bilo precej drugačen pristop, ki pa seveda ne bi bil tako uspešen…Ti šment! Če bi ženski rekel, pejva na kavo, in bi ji tam povedal veš, si mi erotično privlačna, pa se mi ful fu.. A si za eno neobvezujočo sek…. zabavo? No, tu bi človek rekel, da res daš vse karte na mizo… Tako da moški… Tole, da je z ljubicami samo hobi…Ne drži vode… Ker ko bi ta hobi bil dovoljen tudi ženi…Bi moški ego hitro padel…Sicer je pa sam priznal, da si fila ego s tem… Zakaj si ga ne bi še žena? Smešno vse skupaj… Nimam nič proti kaj počnes svojim življenjem, ampak smešno mi je, ko se ima za takega alfa samca… 😉

New Report

Close