Najdi forum

srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

Glej, sem eksplicitno napisala, da ne bi bila rada na mestu žene izkušenega. Avtorici pa nisem odgovorila, niti nisem svetovala, ker enostavno ne vem, kaj naj rečem. Ne bi bila rada na njenem mestu. In če bi bila, nimam pojma, kako bi se odzvala. Razmerje, v katerem sem, mi veliko pomeni. Hkrati si pa ne predstavljam, da bi se kar dogovorila z partnerjem za tak “športni seks”, ker enostavno dvomim, da bi bila sposobna s tem (srečno) živeti.

Izkušen malo obrni ogledalo proti sebi, ko opisuješ “ljubice. Boš marsikaj spoznal o sebi. Samo vprašanje je, če si dovolj samozavesten, da bi bil samokritičen do sebe. Pihaš ženskam na dušo, da dobiš Sex, da dobiš “adrenalin” od drugih ljudi. In to je samozavesten moški. NE. Naslanjaš se na druge ljudi, da dobiš sex. Za sex prosjačiš meses, dva tri štiri.

” izkusen
Re: srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

27.09.12 09:36
Katicajaz ne, moja žena ne sumi ničesar, saj tudi nima zakaj, ni dopisovanj z ljubicami, ni smsov, zmenkarije opravim v času službe, popoldne in vikende smo v glavnem doma skupaj in z ženo počneva skupaj stvari, dom je urejen, poskrbim za vse, tudi kuham izredno rad, tako, da o sreči moje žene tukaj dotične nimajo niti pojma. Prevelik pomen prepisujete ljubicam! Še enkrat bom povedal, to je tako kot partija tenisa, golfa, adrenalin, sprostitev in nič drugega. Moja družina je drugi svet, ljubice so telovadba in seveda malce bildanje mojega ega. Tudi to, da naj bi bile ljubice lepše od žen sploh ne drži (vsaj pri meni ne), moja žena je za vse njih miss, one so povprečne dekline, edini pogoj je, da rade dajo, ponavadi imajo pomanjkanje samozavesti in so malce zakompleksane, ko jim popihaš na dušo, par komplimentov, je že tvoja. Ne rabiš veliko, že ko jih pogledam, vem, pri kateri uspeh ne more izostati. Ampak ne prosim krivit samo mene, lahko bi ženske same delale malo več na samozavesti in se ne bi zanimale zame, tako pa nimam težkega dela, priznam. Seveda tiste, ki so (ste) samozavestne, zveste, preberem takoj, je čisto druga energija in tam se niti ne trudim. Ampak teh je na srečo (mojo) zelo malo.
Katicajaz , če ti doma vse špila, se ne kregata, podobno razmišljata, skupaj počneta veliko stvari in hobije, ni razloga za sumničenje. Tudi, če kje kako malo pritisne, to je pri nas moških kot it na pivo, brez vsakega večjega pomena, ki ga ženske tako rade pripisujete varanju. To je res only sex, no heart feelings! Vse iluzije, ki jih ljubice od tem doživljajo in sanjarijo so samo plod njihove domišljije. Ne rečem, da se kdaj res zgodi, da se tako dva najdeta, se zaljubita in potem rata iz tega kaj več, samo mora biti potem primarna družina že v razsulu in tudi na dolgi rok je vprašanje take na novo nastale veze. Jaz od mojih sodelavcev, kolegov ne poznam nobenega, ki bi res nekoč srečno zaživel z ljubico. Sam sem že enkrat tukaj napisal, da s takšno žensko, ki vara s poročenim moškim niti nikoli ne bi želel imeti nič resnega.”

Skrbnikom tega foruma predlagam, da tvoje pismo “Izkušen” dajo na vrh oziroma na sam začetek tega foruma (Nezvestoba – varanje), tja, kjer se nahajajo splošni podatki, in to zaradi tega, da bo tvoje sporočilo ves čas dosegljivo, na vidnem mestu in v opomin predvsem vsem tistim ubogim, nesamozavestnim in premalo lepim ženskam (po tvojih besedah zakompleksanim), ki so se že zapletle s takšnimi kot si ti, ali pa morda razmišljajo da bi skočile v takšno navezo.

PREDVSEM PA HVALA, DA SI SE OGLASIL, SAJ NOBEN NAŠ NASVET, KI SE TRUDIMO IN SVETUJEMO, DA BI POMAGALI TRPEČIM, NE ZALEŽE TOLIKO, KOT BO VERJETNO SEDAJ ZALEGLO TVOJE PISANJE.

Pa se vrniva sedaj k tebi. Veš kaj me moti? Moti me to, da nimaš niti najmanjšega občutka moralnosti in odgovornosti pri vsem skupaj. Nasprotno, celo postavljaš se s tem. Ne premoreš tiste moralne drže in odgovornosti, ki človeka označuje kot inteligentno, razumno in odgovorno bitje, ki se ravno po vseh teh naštetih lastnostih (vrednotah) razlikuje od večine živalskega sveta. Nekatere živalske vrste premorejo odgovornost in pripadnost.
Imaš se za eksperta, ki prebere oziroma ugane žensko energijo. Torej ko greš v načrtni lov, za katerega imaš do potankosti izdelano strategijo, iščeš samo takšne “uboge revice” za katere meniš, da bodo čim prej padle, s čim manj truda s tvoje strani. Malo potelovadiš in to je to, ženska, kot bitje te niti malo ne zanima. V bistvu jih preziraš in zaničuješ, to se vidi iz celotnega tvojega pisanja. Še več, celo drzneš si jih obsojati in se postavljati nad njimi: “……s takšno žensko, ki vara s poročenim moškim niti nikoli ne bi želel imeti nič resnega.”. Neverjetno.
Niti najmanj te ne skrbi, da za seboj puščaš pustošenje oziroma stisko. To seveda ni v tvoji domeni, saj so si po tvoji popačeni filozofiji same krive za svojo nesrečo. Sex enačiš s športom, neverjetno. Nas so že v osnovni šoli učili, da je sex nadgradnja odnosa med žensko in moškim, ki si tudi sicer izkazujeta naklonjenost. Sex je krona nekega ustreznega odnosa.
Svojo družino imaš za drugi svet. Naučil si se preklapljanja, ko si z ljubicami odmisliš ženo, ko si z ženo odmisliš ljubice. Če ne bi preklapljal in vsega skupaj jemal kot šport in povrhu še krivil in obsojal ljubice, bi se ti verjetno zmešalo. Takšen način je le metoda, s katero opravičuješ samega sebe. Nas ne boš prelisičil. Vprašanje, do kdaj ti bo to uspevalo? Na dolgi rok se ti lahko pozna na duševnem zdravju.
Samo to bom rekla, uboga tvoja žena, pa kljub temu, da ti meniš, da ji ničesar ne manjka. Vedi, da ne živiš v hermetično zaprtem prostoru, kjer ni drugih ljudi. Drugi marsikaj vidijo in slišijo. Vidijo tvoje obnašanje. Zato ne bodi tako prepričan v to, da je tvoja družina popolnoma drugi svet. Saj se lahko zgodi, da bota ta dva svetova trčila.
Ne želim te spreminjati, spreobračati, ker je to žal nemogoče. Da se boš spremenil v čutečega, poštenega in odgovornega moškega boš moral doživeti uvid v svoje lastno ravnanje. Iskreno ti želim, da si deležen tega razsvetljenja.

Torej, ko si napisal da ti žena nikoli ne bi tega naredila, ker je samozavestna….hočeš stem povedati, da ti nisi samozavesten, da ti manjka ženine pozornosti? Kaj je pri tebi v tem zakonu drugače, kot je is strani žene? Pa še enkrat me zanima, kako bi reagiral,če bi zvedel da ona počne isto? Prej si napisal, da nikoli ne bi počela tega, ampak tega ti nikoli ne bos mogel zagotovo vedeti.Torej, me zanima kaj pa če bi, kako bi se počutil? Bi stopil do nje in ji rekel, draga moja jaz počnem isto, kako sva super, kako se imava rada.Ali bi bil besen in bi zahteval ločitev? In na žalost mislim, da imaš velik problem.Ker nisi pošten človek, saj ljubicam lažeš, da ti v zakonu ni dobro, ženi pa prekrivaš da imaš ljubice.Meni se zdi to sramotenje tvoje žene, res se mi smili.In ti za tistih par seksov, svojo ženo pred temi lubicami, ki so ti nič, ponižaš.Meni se v prvi vrsti zdiš plehek človek, mogoče bi moral prebrati kakšno knjigo…uporablajti možgane, ne samo svoje telo.Moraš se naučiti, postati dober človek.Vse se da, če se hoče, začneš lahko stem, da si priznaš da kar delaš ni pošteno.Praviš kako imaš ženo rad, po drugi strani pa se zavedaš, da bi bilo njeno srce strto, če bi izvedela. To ni ljubezen, is tvoje strani.

Brez zamere, ampak ali ne bi lahko tvoja žena isto trdila o tebi? Glede na to, da je tako super, ti nedvomno dale dovolj pozornosti in komplimentov. In sam si napisal, da je vajin odnos odličen. Sposobnosti in samozavesti ti pa očitno tudi ne manjka … 🙂

Pišeš, da si samozavesten, kako to torej gre skupaj z bildanjem ega? 🙂 Zakaj ga moraš bildati?

No, če nič drugega, si s svojo zgodbo vsaj razbil mite o ljubicah, lepših, postavnejših in boljših od žena 🙂

Ma ja saj… sebe poglej IZKUŠENI, če njih pljuvaš, kaj *** si potem šele ti? Nek patetičen tip, ki samo misli, da je zdaj pa pravi moški.. Mislm res za bruhat, zdaj bomo že častili ene ki se hvalijo s tem da varajo.. ma daj no!

MOŽ KI VARA svojo ŽENO, ŽENE NIMA RAD. Ljubezen temelji na spoštovanju in zaupanju in če tega ni je vse brez smisla. Moški lahko naklada kako ima rad ženo, kako se dobr razumeta ampak moje mnenje je, da če imaš ti nekoga RAD NE BOŠ VARALLLLLLLLLLLLL!!!!! IN ne se se vedno spotikat ob ljubice, ker je tuki glavni krivec tisti , ki vara in ne samska ljubica, ona ne bo VARALA. SMILITE SE MI ŽENE, katere vas možovi varajo in še vedno vstrajate ne glede na to ali imate otroke ali ne. Otrok bo v taki družini le trpel ko bo gledal in poslušal prepire med partnerjema!!

BOLJ SE NEBI MOGLA STRINJAT Z NAPISANIM!!!

IKUŠEN-upam da se pri svojih posteljnih podvigih vssaj zaščitiš(spolno prenosljivih bolezni je ogromno)Spomni se primera,pred let(pisalo tudi v časopisih),ko je moški ki je veselo skakal okoli,doma okužil tudi ženo.In ne samo ženo kasneje je bil okužen tudi otrok.Vse skupaj se je zelo tragično končalo.Zato razmisli o svojem ravnanju.Ker tista,ki rada “da”,ne da rada samo tebi,ampak tudi drugim.

Izkušeni, ravno tako, kot ti misliš, da jaz nič ne vem o tvoji “medslužbeni rekraciji” in kako sem oh in sploh srečna in zadovoljna s tabo – mojim možem, naj ti po enaki poti, kot si se ti izpovedal vesoljni Sloveniji povem, da sva vsa ta leta lagala en drugemau, predvsem pa vsak sam sebi,saj sem si kar nekaj časa nazaj tudi sama omislila prav takšno rekreacijo, kot jo prakticiraš ti in ravno tako verjela, da si ti več kot 100% zadovoljen z menoj in najin zakonom ter da niti pomislil nisi nikoli o sexu s katero drugo….

Če deluje za enega, je res neumno misliti, da za drugo polovico pa to ni verjetno….ha, pesek v oči!

Izkušeni, če se dol daješ z ženskami, kot jih opisuješ pod točkami od 1 do 6, da jih vidiš ti, si pa res pomilovanja vreden. Da imaš supertuper zakon, lažeš lahko samo sebi, kajti tisti, ki imamo zadovoljujoče, osrečujoče in izpolnjujoče partnerske odnose vemo, kako nesrečna, nezadovoljna, nesamozavestena, brez jajc….mora oseba biti, da se spusti tako nizko, kot si se spustil ti.

Neizkušen, nikjer ne vidim odgovora, kako bi gledal na športno aktivnost, kot jo opisuješ ti in na katero si očitno strašno ponosen, če bi izvohal, da si je enako športno aktivnost izbrala tvoja žena?

Očitno se res ne zavedaš, koliko si s tem svojim postom na veliko pljunil v lastno skledo.

Zelo dobre točke, bom upošteval 🙂 Samo en detajl mi še povej, pri kateri točki ženskam poveš, da iz tega ne bo nikoli nič več, kot “žganje”? Kako to povedati?

Glede na to,da se vedno spravljate na ljubice je ubistvu glavna težava tukaj poročen moški…Od njega je odvisno ali bo varal ali ne…Verjemite da večina ljubic ni s poročenim moškim samo zaradi spolnosti ampak so vpletena tudi čustva….In kateri se odloči za varanje pomeni da SVOJE ŽENE NE SPOŠTUJE OZIROMA JE NIMA RAD.Ne razumem pa moških, ki govorijo kako imajo radi svoje žene vendar si želijo še ljubico…ČE BI JO MEL RESNIČNO RAD NA TO ŠE POMISLIL NEBI..Prevarane žene pa ste neumne katere ste z moškim, ki vas vara, zame osebno ste na istem PODNEM NIVOJU oz. ŠE SLABŠE KOT LJUBICE…In nekateri pravite z možem sva skupaj le zaradi otrok. Otrokom s tem delate večjo škodo, ker živeti v družini stalnih prepirov in nespoštovanja, ni ravno lepo živeti v takšnih okoliščinah in kasneje tudi otrok ne bo imel vrednote spoštovanja !!!! Vse se da dogovorit in za otroke lepo skrbeti tudi če si ločen s partnerjem. Pa vendar , življenje je samo eno in živeti z nekom, ki ga nimaš rad mora biti prava muka.

Izkušen, res si beden primerek predstavnik moškega spola. Da se hvališ s svojimi nizkimi, sramotnimi dejanji na spletu pa kar nekaj pove o tvojem IQju in čustveni inteligenci.

Če te citiram:

1. žena ne bi nikoli počela kaj takega, ker ne potrebuje komplimentov in pozornosti od drugih, jih dobiva redno od mene in najin odnos je odličen. Poleg tega je dovolj samozavestna in sposobna ženska, kar pa ni vrlina ljubic!

Komu ti to lažeš? Samo sam sebi. Nam forumovcem, kot vdiš, ne moreš.
Kaj res ne vidiš, da po tej logiki, ki si jo navedel pod točko 1., tebi doma manjka komplimentov in pozornosti in jih zato iščeš drugje? Kolko ti šele manjka sexa, če ga iščeš pri ženskah, ki ne počnejo drugega kot visijo na FBju?

Tvoja žena je nesamozavestna in nesposobna ženska, če vztraja ob tebi. Če pa slučajno res nima pojma o tvoji rekreaciji, pa to lahko pomeni le, da ji zate dol visi (in se enako rekreira kot ti). Pozorni, ljubeči, inteligentni … ženski tvoja rekreacija ne bi ostala skrita in brez posledic.

Res imata odličen odnos. Vsaka čast!

Za “prosim za nasvet izkušenega”:
– vedno jim povem takoj po prvem poljubu – lahko bi rekli točka 6 – Jasno in glasno jim razložim, da iz tega ne bo nikoli nič in, da bo trajalo, dokler bova oba za to. Večina dobi tiste bambi učke in seveda pristane, običajno s stavkom “ja, seveda, razumem, mi je jasno”. Za vse moralistke tukaj gor samo informacija, da do sedaj še nobena ni rekla, da se pa s tem ne strinja. Torej? Same in zavestno se spustijo v avanturo, ki si jo tudi same zelo želijo! V vaših očeh pa sem sedaj jaz p….c, one pa uboge revice… seveda, saj tukaj pišejo v glavnem prevarane in ljubice.
In še “žena od izkušenega” – lahko si želiš, da bi bila na mestu moje soproge – nisi edina – ampak, si že pozabila, da si se strinjala s točko 6 in, ker mogoče sedaj zate nimam časa, sem seveda jaz tisti, ki je odgovoren za tvojo srečo (beri: nesrečo).
– “Odgovor izkušenemu” – zakaj bi me skrbelo, da za seboj puščam stisko, to nima veze z moralnostjo. Pravila igre so jasna, vnaprej postavljena. Ali, če bi pa mene postavila na hladno ena od ljubic in mi nekega dne rekla, da nima več časa zame, bi bil pa ubožec, v stiski, moralno prizadet?
Daj no, če bi bilo manj žensk, ki pristanejo na takšno OBOJESTRANSKO ZADOVOLJEVANJE POTREB, bi tudi jaz več hodil s kolegi na tenis!

Izkušen, a se ti zavedaš, da eno karakterno močno žensko ne bi nikoli ampak res nikoli dobil s takilimi (hecnimi) nasveti?
Na take nasvete padejo samo nesamozavestne ženske, s slabo samopodobo, ki so jih pomožnosti že prej v lajfu izkoriščali… torej kar begajo sem in tja, da se ustalijo in da dobijo tisto malo pozornosti.

Se pravi, če iz tega izhajam, ti izkoriščaš neke izgubljene ženske, da si filaš ego. Na karakterne ženske, se spravit niti upaš ne, ker veš da boš šel s polnimi domov.

izkušen, na tvojem mestu bi nehal s komentarji, ker postajaš kontradiktoren in se močno zapletaš v lastno mrežo.

inteligenten moški na mestu, se že v štartu ne bi po forumih hvalil z rekreacijo, ki je tebi najljubša.

avtorici teme pa: tovrstne statistike so ustvarjene za pridobivanje bralcev rumenega tiska. nasedejo pa očitno tudi moški tipa “izkušen”.

Vprašanje za izkusenega……

Žena izve za tvoje aktivnosti in se loči………..game over…..

Kakšni bi bili tvoji občutki, kot občutki zapuščenega moža?

New Report

Close