Najdi forum

srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

Uf,vse se goni med samo,ben nej se,sam naj uživajo in se zasčitijo,pa nej uživajo

bravo anja…dobila si nagrado. Brezplačen obisk k psihiatru. Če pripelješ še kolegico plačate za enega….

bravo izkušen…. samo ti jebi budale. Ha,ha,ha….. Kurbice se najdle užaljene ker se je najdel nekdo da jim odpre oči. Veste, vsi vaši jebači so ‘izkušeni’ samo tega še ne razumete. Sedaj vidite za koga ste zavrgle familijo, dostojanstvo….da ne naštevam…. Resnica boli a ne ? Ko vas ‘izkušeni’ nategujejo v avtu,naravi, poceni hotelih, vaš ‘mož’ je problem, a ne ? Uboge reve….

Moškega (ki sem ga poznala) je varal svojo ženo. Imel jo je zelo rad in ostale mu niso pomenile tako kot mu je ona, ampak… Kakorkoli nekega dne pride vse na dan in žena odkrije njegove avanture, odide po vrv z namenom da se obesi ampak si premisli in tega ne stori, zaradi otrok namreč. Ostane z možem in rodi še enega otroka, zaposli se z drugimi mislimi ter se ne ukvarja več s tem, vsaj na videz ne. Skupaj se postarata. Žena zboli za rakom skoraj 60 let stara. Mož na pogrebu močno obžaluje in se pred vsemi razgali ter reče: joj te ženske…nisem se znal brzdati. Nauk zgodbe, mogoče ga za nekatere sploh ni, za druge pa vas bo lastna vest lahko žrla. Ne potrebujemo zakonov in prepovedi, sami sebe boste preganjali. Tudi, če se vam danes to ne zdi mogoče, boste lahko čez deset, dvajset let močno obžalovali svoja dejanja, ampak takrat bo prepozno. Lahko so različni izgovori zakaj določene stvari počnemo, žena je dolgočasna, imam svoje potrebe, saj mi nič ne pomeni itd, toda konec koncev vsak mora paziti na svoja dejanja in ne tuja. Se še spomnite reka: ne počni nečesa tistemu, kar ne želiš da bi drugi počel tebi ali še bolje: Počni drugemu tisto, kar želiš da bi drugi počel tebi. Ko bomo stari, si bomo samo želeli, da bi čim manj grdobij okrog počeli, in to bo prej kot si mislite.

Izkušen:
Ampak …lahko pa tudi ženska izkoristi izkušenega moškega..Tebe izkušeni bi se splačalo,če si s kilometrino dobil vse veščine dobrega ljubimca.Ko grem in če grem z moškim vidim to v smislu ..izkoristi to priložnost…:)

ja, tudi Izkušenega se da izkoristiti, a je to dosti težje, ker ima izkušnje in lažje ter hitreje prepozna situacijo in potem reagira kot on hoče. Je pač mojster svojega posla in je malo takih, ki so mu kos.

Izkuseni, se mi lahko prosim javis, prosim. Rada bi malo klepetala in mogoce bi se tud zate dol dala. Si iz okolice Maribora?

Vsem poznavalkam MOJEGA lajfa, mojega družinskega življenja, posebni poznavalki mojega psihičnega stanja Medinmleko, Izkušen sporoča, da je še vedno SREČNO poročen in, da si nikar ne belite svojih lepih glavic s skrbmi, kaj bo, ko me bo žena dobila in ostale bla bla bla bedastoče… Naj vas nič ne skrbi, vse je pod kontrolo.
Samo še eno zanimivost vam navržem, da boste spet imele o čem pisat, se zgražat in si kvarit svoje razpoloženje: vsaka, ki se jo naveličam, dobro, ne ravno vsaka (95 % njih) gre potem SPET v nov odnos s POROČENIM…
HA, KAJ porečete na to… OČITNO imajo to rade in OČITNO jim to ustreza in paše…
In čebelica Maja, žal ne bo nič, imam predolgo vrsto kandidatk, ki bi rade malo klepetale z menoj in se mogoče tudi dol dale. Lohk pa zrihtam kolega 🙂

Si že kdaj slišal na narcistično osebnostno motnjo?

Nikoli.
Slišim pa vsakič za motnjo “dol se dajem s poročenim in upam, da bom kdaj njegova žena”

…se človeku, ki težave poročenih žensk dojema kot “dol se dajem s poročenim in upam, da bom kdaj njegova žena”, lahko reče človek z mejno osebnostno motnjo narcizem.
Srčno upam, da boš enkrat naletel na moža ene take, ki bo reči vzel v svoje roke in ti na ekspliciten način razložil, da to kar počneš ni lepo.

Vedno bolj semi dozdeva da izkusenj nima ne zene kaj sele ljubic. Ampak majhnega lulcka im osamljeno srce. Zato si zeli s provokacijami spraviti v slabo voljo vse, ki imajo to po cemer hrepeni. Izkusen, glavo gor in imej se rad, pa bo tudi zate kdaj kaksna izkusnja 🙂 Lp

Ne morem, da ne bi komentirala tega. Lahko, da je Izkušeni samo forumski provokator. Žalostno pa je, da taki, kot je on, številni moški so . Vem, ker tudi sama in moje prijateljice velikokrat naletimo na take vrste jagodni izbor moškega stvarstva. Vsakič znova me čudi kako si upajo. Po pravilu so izredno dobri možje in njihove partnerke niti ne slutijo, da si idealni možički jemljejo urico, dve, večkrat tedensko, za hitra srečanja s primerno obdelanimi, zaljubljenimi obupankami. Izkušeni so med nami, niso izmišljotina. Internet in razni portali takim tičem izredno olajšajo delovanje. Na portalih za samske je poročenih moških kot pleve. Sami lovci na seks brez obveznosti. Ravno zato sem sprožila to temo. In ne, nič se jim ne bo vrnilo, ker ni razloga za to. Žena je srečna, zadovoljna in tudi če bi ji kdo prišepnil s kakšno športno disciplino se možek ukvarja, ne bi verjela hudobnim jezikom. Ona živi v svojem srečnem svetu in se mu ne bo odpovedala, zaradi luleka g. Izkušenega.Če bi ga pa tudi dobila na kakšni, bi tisto k.rbo označila za hudobno, preračunljivo zapeljivko.

Tu torej problema nimamo. Problem je nekje drugje: ženske, ki jih Izkušeni ponižuje, čustveno zlorablja z nagravžno osladnim besedičenjem. Te ženske
so tiste, ki bi ga morale zabiti v prafaktorje. Pa tega ne storiijo. Zakaj? Ne vem. Verjamejo, da bo Izkušeni že še naletel na mino in se s tem tolažijo…Ne bo.

Ne morem, da ne bi komentirala tega. Lahko, da je Izkušeni samo forumski provokator. Žalostno pa je, da taki, kot je on, številni moški so . Vem, ker tudi sama in moje prijateljice velikokrat naletimo na take vrste jagodni izbor moškega stvarstva. Vsakič znova me čudi kako si upajo. Po pravilu so izredno dobri možje in njihove partnerke niti ne slutijo, da si idealni možički jemljejo urico, dve, večkrat tedensko, za hitra srečanja s primerno obdelanimi, zaljubljenimi obupankami. Izkušeni so med nami, niso izmišljotina. Internet in razni portali takim tičem izredno olajšajo delovanje. Na portalih za samske je poročenih moških kot pleve. Sami lovci na seks brez obveznosti. Ravno zato sem sprožila to temo. In ne, nič se jim ne bo vrnilo, ker ni razloga za to. Žena je srečna, zadovoljna in tudi če bi ji kdo prišepnil s kakšno športno disciplino se možek ukvarja, ne bi verjela hudobnim jezikom. Ona živi v svojem srečnem svetu in se mu ne bo odpovedala, zaradi luleka g. Izkušenega.Če bi ga pa tudi dobila na kakšni, bi tisto k.rbo označila za hudobno, preračunljivo zapeljivko.

Tu torej problema nimamo. Problem je nekje drugje: ženske, ki jih Izkušeni ponižuje, čustveno zlorablja z nagravžno osladnim besedičenjem. Te ženske
so tiste, ki bi ga morale zabiti v prafaktorje. Pa tega ne storiijo. Zakaj?
Ne vem. Verjamejo, da bo Izkušeni že še naletel na mino in se s tem tolažijo…Ne bo.[/quote]

Zato, ker je goloboko v ženski podzavesti vdelano pravilo, da mora stalno iskati boljšega provajderja in v njeni glavi je poleg predzgodovinskih nagonov pomešana še želja po boljšem življenju, želja po dokazovanju njene ženstvenosti in pomanjkanje poštenja in in skrenosti.
Ko vsemu temu primešamo še poželenje in izkrivljeno podobo svete ter medspolne dinamike, potem takim ženskam ne pomaga niti doktorat pa bodo vseeno padle na kolena pred narcisoidnim pokvarjencem.
Saj se sem in tja najde kakšna, ki na take finte ne pade in ji je kristalno jasno za kaj gre, ampak pred nekaj leti sem poslušal komentar neke mame na dejanja neke druge ženske: “…a res ni mogla tako kot druge spodobne ženske lepo potiho biti z ljubumcem?!?! Kako je neumna, da je to naredila vsem na očeh!”
Ta komentar pove vse o ženskem pojmovanju spodobnosti.

Ne morem, da ne bi komentirala tega. Lahko, da je Izkušeni samo forumski provokator. Žalostno pa je, da taki, kot je on, številni moški so . Vem, ker tudi sama in moje prijateljice velikokrat naletimo na take vrste jagodni izbor moškega stvarstva. Vsakič znova me čudi kako si upajo. Po pravilu so izredno dobri možje in njihove partnerke niti ne slutijo, da si idealni možički jemljejo urico, dve, večkrat tedensko, za hitra srečanja s primerno obdelanimi, zaljubljenimi obupankami. Izkušeni so med nami, niso izmišljotina. Internet in razni portali takim tičem izredno olajšajo delovanje. Na portalih za samske je poročenih moških kot pleve. Sami lovci na seks brez obveznosti. Ravno zato sem sprožila to temo. In ne, nič se jim ne bo vrnilo, ker ni razloga za to. Žena je srečna, zadovoljna in tudi če bi ji kdo prišepnil s kakšno športno disciplino se možek ukvarja, ne bi verjela hudobnim jezikom. Ona živi v svojem srečnem svetu in se mu ne bo odpovedala, zaradi luleka g. Izkušenega.Če bi ga pa tudi dobila na kakšni, bi tisto k.rbo označila za hudobno, preračunljivo zapeljivko.

Tu torej problema nimamo. Problem je nekje drugje: ženske, ki jih Izkušeni ponižuje, čustveno zlorablja z nagravžno osladnim besedičenjem. Te ženske
so tiste, ki bi ga morale zabiti v prafaktorje. Pa tega ne storiijo. Zakaj?
Ne vem. Verjamejo, da bo Izkušeni že še naletel na mino in se s tem tolažijo…Ne bo.[/quote]

Zato, ker je goloboko v ženski podzavesti vdelano pravilo, da mora stalno iskati boljšega provajderja in v njeni glavi je poleg predzgodovinskih nagonov pomešana še želja po boljšem življenju, želja po dokazovanju njene ženstvenosti in pomanjkanje poštenja in in skrenosti.
Ko vsemu temu primešamo še poželenje in izkrivljeno podobo svete ter medspolne dinamike, potem takim ženskam ne pomaga niti doktorat pa bodo vseeno padle na kolena pred narcisoidnim pokvarjencem.
Saj se sem in tja najde kakšna, ki na take finte ne pade in ji je kristalno jasno za kaj gre, ampak pred nekaj leti sem poslušal komentar neke mame na dejanja neke druge ženske: “…a res ni mogla tako kot druge spodobne ženske lepo potiho biti z ljubumcem?!?! Kako je neumna, da je to naredila vsem na očeh!”
Ta komentar pove vse o ženskem pojmovanju spodobnosti.[/quote]

Nimaš prav glede iskanja provajderja. Če primerjam ljubčke z možni znank v tem smislu, bi rekla kvečjemu, da so slabša izbira v finančnem ali statusnem smislu. Ženske očitno v ljubčkih ne iščejo boljšega provajderja. Pogosto je nek brezveznik v očeh družbe. Dobrega ali boljšega provajderja iščejo samo samske in mlade ženske, brez otrok. One morajo poskrbeti, da bo bodoči otrok na varnem s primernim očetom.

Kar se tiče iskrenosti, poštenosti, si upam trditi da ni vezana na spol. Bolj na notranji vrednostni sistem posameznika.

Poznam primer, ko je žena možu ( po njegovem skesanem priznanju nezvestobe) vsa objokana in togotna, očitala kako mu je bila zvesta vsa leta njujnega kar dolgega zakona…Zraven so tekle solze v potokih. Ob tem si je ona v službi občasno privoščila kar precej vsega tega s sodelavcem.. Nastavljala se tudi drugim.. Kako vem? Hja naključja so neverjetna zadeva.Žena je seveda želela z nabiranjem krivde možu- varalici uspešno pridobila na oblasti v njunem zakonu,. Varajoči bebček se je počutil strahotno ljubljenega in seveda krivega, ker jo je vendar on prevaral.. Ona mu je velikodušno odpustila greh in dala odpoved v službi. Možek sedaj dela za oba in jei ves srečen, ker ima tako velikodušno ženo….tako bosta živela neskončno srečna do konca svojih dni. Bljak.
Poznam tudi primer ” Izkušenega”, ki je enkrat celo naletel na mino z eno od ljubic. Njen ego je njej odpustil trapasto obnašanje a “izkušenemu” niti nei. Gladko šla ženi zaupat s kakšno športno aktivnostjo se ukvarja njen mož. Ženka je znorela, seveda prepričana, da je šlo za edini preskok plota, možička vlekla k družinski terapevtski in po letu blebetanja in strašnih izboljšav v zakonu, je tip lahko v miru nadaljeval s svojim priljubljenim športom…Žena je seveda srečna, ker misli, da sta obrnila nov list…Tako je to v resničnem lajfu…Bi se dalo iz vseh teh resničnih zgodbic krasen scenarij napisati o tem za kakšne se ljudje imamo in kakšni resnici smo. Več ko teh zgodb izven, manj verjamem v iskrenost in vrednost partnerstva med moškim in žensko.

Predstavljajte si avtomobilsko oddajo v kateri voditelj vozi zdaj enega, zdaj drugega bolj zjahanega Yugota, Stojadina itd. Voditelj je neznansko ponosen na dejstvo, da lahko testno vozi toliko različnih vozil.. Za nameček potem še doda, da ima doma nekaj let staro Dacio, ki pa prekaša vse usluge prej videnih Zastav. Predvsem pa služi največjemu zadovoljstvu, osnovni celici družbe: srečni družini.
Zastave vozi v službenem času, doma pridno uporablja Dacio. Dacia nič ne ve o Zastavah.. Dacia je vendarle avto, itak nič ne ve.

Enako velja za ljubezen, človeške odnose in seksualnost. V slednji velja, da je prav tisto, s čimer se strinjata oba.. glej moj odgovor: Vaš link
V trenutku, ko žena ne ve za moževe prekoplotne dejavnosti, ni več govora o zakonu, odnosu, ljubezni.. nasprotno, gre za iluzijo. Samo-iluzijo posameznika, ki se pretvarja, da je po eni strani dober družinski moški – cenjeno v družbi in hkrati po drugi strani dokazuje svojo »moškost« v vseh špranjicah, ki prikorakajo mimo – t.i. Coolidgeov efekt – Vaš link poimenovan po ameriškem predsedniku, ki govori o človeški potrebi po vedno novih partnerjih. Sprva videno kot zgolj moška potreba, v zadnjih raziskavah pa potrjeno močnejša pri ženskah.
Evolucijsko razumljivo: več različnih očetov (več različnih imunskih sistemov), višja možnost preživetja otrok.

Človek, ki nikoli ne vzdržuje svojega avtomobila, ga ne servisira, ne opere, ne posesa.. mu ne moremo ravno reči, da je ljubitelj avtomobilov. Z njimi naredi samo nekaj 10km, potem ga zavrže ob rob cestišča. Sovražno.

Nasprotno moškega, ki ljubeče vzdržuje starjšega oldtimerja, s katerim je prevozil že milijone kilometrov, prepotoval svet.. občudujemo.
Paul Newman je dobro odgovoril, ko so ga vprašali, zakaj še vedno živi z isto, sicer drugo ženo(dokaj nenavadno za Hollywood, kjer so ločitve, prevare na dnevnem spisku zvezdnikov).. Rekel je: »Zakaj bi šel ven na hamburger, če imam doma zrezek?«

Glede na kontekst zgodbe pa gre bolj za trditev Dr. Janeza Ruglja, kjer se moški samo praznijo v žensko. Pa tudi Košiček je kdaj podobno o tem.
Gre pa seveda za logično posledico. Prazni moški, se lahko samo prazni. Drugega ne zmore. Ne bližine, ne ljubezni.. še naklonjenosti ne. Pravzaprav gre za čisti odraz mizogenosti.

Moški opravlja svoje potrebe. Tako kot vsi ljudje na svetu opravljamo svoje osnovne potrebe: dihamo, jemo, pijemo.. in lulamo ter kakamo.

Opravljanje potrebe ne definira človeka. »Mislim, torej sem.« In kaj misli ob tem takšna oseba?

Zato ker v službenem času ves čas hodiš na pisoar.. doma pa se usedeš na školjko.. ne moreš ravno reči, da imaš dober zakon, srečen zakon. Samo potrebo opravljaš. Prazno, mehansko in robotsko.
Ker pa ljudje nismo roboti, je v ozadju skrito hotenje. In edino v tej zgodbi je: sovraštvo do ženske, ženskega.. ki se ga potem opravi na tak način: Praznjenje v njih.

Po Košičku in Ruglju pa so to tako mamini sinčki, kot šleve, ne-moški. Seks pa je zgolj orodje za maščevanje. Za opravljanje gole in prazne potrebe.

Zato.. kadarkoli vam kateri moški pravi, da je srečno poročen, da je njegov zakon odličen seksualno in ima hkrati močno potrebo po varanju.. lepo vprašajte ta osebek: »Pa tvoja žena to ve, da si srečno poročen in varaš?«

Vprašanje je retorično. Gledalci avtomobilske oddaje smo si tako istega mnenja: človek še nikoli ni zares vozil avtomobila.

De omnibus disputandum..

Točno tako!

New Report

Close