Najdi forum

srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

Tadeja30, izkušenemeu se pa to že ne more zgodit, no. Saj stalno trdi kako on nudi ženi vse in še več – kako naj bi potem slutila, da se on “rekreira”?

Trdi si sicer tudi, da njemu žena nudi vse in še več – je skratka popolna žena.

Hm, samo tu ni računice: on nudi ženi vse in še več in zato je siguren, da ona njega pa že ne vara..ups – se ne rekreira. Žena je tudi popolna – mu nudi vse, a on se kljub temu redno “rekreira”…

Dejstvo je,d a je zgodba ful realna in jasno prikazuje morško populacijo na slovenskem. Po prevari (no ja mož me je zamenjal za mnogo slabši model) sem se osamozavestila in se mi kaj takega ne more več zgodit in ne padam na takele bedne izkušenčke. Pa verjemite mi, da jih tlači nešteto tole zemljico. Res jim je samo do delanja črtic in žensk, ki rade hitro dajo moški popolnoma nič ne spoštujejo – sem dobila veliko nasvetov od moških kako do novega :)))) kvalitetnega seveda ;))) M oški zelo kvalificirajo ženske na robo za povaljat in na robo za imet za stalno. Get real drage moje, kot pravi tale izkušenček, če me ne bi bile take kure bi on igral tenis al pa kvečjemu kakšni frendici (ki mu seveda ne da) ob popolnoma nedolžni kavi razpredal o tem, da rabi njen nasvet kaj bi sept nabavil ali s čim razveselil ženo 🙂

Kot je že napisal nekdo zgoraj, se sam zapletaš s svojimi odgovori. Pokazal si, da si mogoče izkušen v natepavanju nekih bogih revc, ampak definitivno si tudi pokazal, da nisi preveč inteligenten človek. Ker očitno forum bereš (sam si napisal, da so na forumu samo prevarane in ljubice) me zanima kako se ti zdijo zgodbe prevaranih. Zgodbe, kjer žene opisujejo kako so vrjele v “svoj” srečen zakon in kako so kasneje razrkile, da jih mož vara. Kaj je skupno vsem tem zgodbam? Žalost, ena sama žalost ob rakritju in še dolgo časa po njemu. Iz njih vidiš, kako lahko taka stvar uniči osebo, ki je bila prej pozitivna…Zato me resnično zanima, še vedno lahko trdiš da ženo ljubiš in si dober človek, kljub temu, da načrtno delaš stvari, ki bi jo prizadele? Ker boš sam pri sebi na vprašanje odgovoril najvrjetneje z da, pokaže da nisi ravno pameten. Zato, se meni ne smilijo samo tvoje ljubice, ampak v prvi vrsti se mi smiliš ti. Mislim, da se ti že ves čas zavedaš, da je tvoja žena veliko boljši človek kot ti. Zaradi te misli imaš manj vrednostni kompleks. Ki si ga lajšaš z “lovom” (tvoji “lovski” nasveti so za umret smešni :)) nekih neumnic tvoje sorte. Si pravi gospod patetiko 🙂

Bolj kot berem dozivetja ‘izkusenega’ bolj se zavedam kolk je tega. Zal je res, da so za zenske nek magnet poroceni, preskrbljeni moski. Zakaj, je verjetno veliko odgovorov. Se sama moram priznat, da me v vecji meri osvajajo poroceni. Pac zgleda da je to v moski naravi, si dokazovat, da so se vedno v igri. To je nekako tako kot v zivalskem svetu…kateri ostane zvest le eni?…verjetno jih je malo…vem pa tudi, da tudi porocene zenske niso izjema, le da je res razlika: zenska isce, neznost, razumevanje-kar ji najbrz najbolj manjka doma, moski pa si nekako piha na svoj ego in se prazni! Tako mislim

Jasno in glasno jim razložim, da iz tega ne bo nikoli nič in, da bo trajalo, dokler bova oba za to. Večina dobi tiste bambi učke in seveda pristane, običajno s stavkom “ja, seveda, razumem, mi je jasno”

Izkušeni a ti takoj ko pristopiš k ženski rečeš jaz pa sem srečno poročen??

Izkušeni, poanta je v tem, kdaj jim ti to razložiš. Sigurno ne takoj na začetku, ko še tipaš teren ko še ne veš “al bo al ne bo” kajti takrat verjetno šarmiraš z vsemi razpoložljivimi topovi. Ker če bi že takrat to izustil, po moje pri večini žensk ne bi daleč prišel (tudi ne pri onih ubogih revicah), pa če si še tako lep in simpatičen in frajer ter oh in sploh.

Torej: Seveda so ženske, ki jih pecaš uboge revice, ker jih osvajaš in ne vedo na kako spolzek teren se podajajo, saj ti namreč ne piše na čelu, da si poročen. Ko se pa ženska čez čas zagreje zate (tudi zaradi spoščanja hormonov) pa verjetno vseeno na skrivaj upa na kaj več, pa kljub temu, da si ji ti to rekel. No, to je pa že drugo poglavje, ki tebe očitno ne zanima. In ti misliš, da imaš lahko mirno vest?

Ne vem kako ti naj razložim, ampak sex je za večino ljudi ena tako zelo zelo zelo intimna zadeva, tako da si težko predstavljam, na kakšen način ti to jemlješ. To kar počenjaš ti “opa cupa in gremo naprej”, ne vem no, da podiraš vse kar se podreti da, res si težko predstavljam, kaj mora človeku manjkati, da to počne. Dobro ajd, ampak kaj ko potem nasrkajo tudi drugi.

Zavedaj se, da je večina odgovorov tukaj zelo milozvočnih, saj smo se zadrževali in upoštevali kulturo komuniciranja.

Phahaha…Tako izkušen, a tako naiven.

Glej model, tako kot ti rabiš, kljub svojemu super zakonu, potešitev drugje, tako jo mogoče rabi tvoja žena. Tako kot so druge, celo poročene ženske, tebi ljubice, tako je morda tvoja žena ljubica drugemu.

Igra velja za vse enako.

Pa si ja ne domišljaš, da si kaj posebnega? Tako zelo posebnega, da si žena nikoli ne zaželi drugega, mlajšega, lepšega…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ti si kar misli,da je žena srečna z tvojimi posteljnimi igricami.Verjetno verjameš v smrkce….

Joj, koliko imate eni problemov z zaščito in uveljavljanjem svojega pogleda na ljubezen, zakon, ljubice.

Izkušeni je predstavil svoj pogled in to je to. Sploh ni edini, ki zadevo vidi tako. Tudi tistih 6 točk je povsem realnih. Dopolnila bi ga samo, da veljajo tudi v obratni verziji. Morda bi pri točki 3 dodala, da ženske sprejmemo povabilo na kavo. Pravila igre običajno postavimo pred prvim sexom.

Mene bi odbilo le tisto nakladanje okoli sexa doma. Ljubic definitivno ne zanimajo razmere v ljubimčevi zakonski postelji. Glavno, da funkcionirajo z ljubico.

Spolno prenosljivih zadev ne nosim v domačo hišo. Sama poskrbim za lastno varnost. Tudi ta del paše med postavljanje pravil igre pred prvim sexom.

Namesto tenisa ali sanjanja o mlajšem si tudi nekatere ženske izberemo skok k sosedu. Tudi ta populacija je dovolj zastopana, da brez problemov najdeš kar iščeš.

Poročena ljubica všeč si mi in nakladam, da je doma suša samo tistim, ki to na vsak način hočejo vedet in sprašujejo. Večina itak ne vpraša nič in mi je tako ljubše. Seveda te razumem, tudi pri meni je zaščita na prvem mestu in tudi verjamem, da je nezvestobe z ženske strani ogromno, ampak o mojem zakonu sem prepričan in vsi poznavalci mojega zakona in sreče moje žene tu gori naj se razpisujejo kolikor se hočejo. Mečite si pesek v oči še dalje, realnost je čisto druga, se gibljem v takšnih krogih, kjer je nezvestobe na pretek, z obeh strani spolov, da ne bo pomote. In tako kot misli Zakajtolkkričite, imam čudovite prijateljice o katerih niti ne razmišljam, da bi jih imel za spolne usluge. Z njimi poslovno sodelujem, se dobivam na kavi, ni nobenih zapeljevanj z nobene strani. Ja, ampak to so tiste ženske za NEpovaljat, tiste, na oni drugi strani ali kot praviš, ki bi jih moški lahko imel za stalno. In še glede dvojnih meril; nihče mi ni odgovoril: če bi pa mene slučajno pustila ljubica, naenkrat, me dala na hladno, povedala, da je igre konec, bi bil pa jaz ubožec, v stiski, moralno sesut in prizadet? Aja in potem bi tukaj gor iskal pomoč in navodila, kako se sestavit skupaj…
Drage moje, da bi vedele, kaj je resnično, morate najprej vedeti, kaj ni resnično. Z drugimi besedami, resničnosti se naučite tako, da razumete stvari, ki niso resnične. Ko veste, kaj je napačno, se resnica odkrije sama.
No, ta del bodo pa razumele samo tiste z druge strani ali tiste z NEpovaljat strani. Pa vam bo mogoče jasno o čem pišem. Če pa bi omenjal še IQ ljubic in onih na drugi strani, pa bi me kar zgrizle čez monitor 🙂 Izkušen ma vas rad!

Hmmm….da nista “izkušen” in “poročena ljubica” zakonca v tako opevano srečnem in oh in sploh zakonu, prepričana, da drugi partner njiju pa ne vara….

Poročena ljubica, da se z izkušenim strinjaš o varnaju me ne čudi. Čudi pa me, da te nič ne moti njegov negativen odnos do žensk s katerimi se rekreira in mišljenje o njih.

Izkušen, veliko sušo imaš ti v glavi.

Tudi jaz sem pomilsil, da sta porčena ljubica in izkušen v istem-skupnem “idealnem” zakonu, ne vedoč za rekreacijo en drugega.

izkušen zakaj še zdaj nisi napisal, kašna bi bila tvoja reakcija, če bi izvedel da te žena vara? Pa mislim, da ti na ta tvoj: ona je srečna in me nikoli ne bi prevarala…ne vrjame nihče tu gor, niti sam sebi tega ne vrjameš.

Dragi moji, mislim da je škoda časa izgubljenega na raznih izkušenih in poročenih ljubicah.

Saj bedak tudi ne ve da je bedak , ane?

Usoda vsakega pripelje do svoje palice.

Lep dan!

“Milan_L:
Poročena ljubica, da se z izkušenim strinjaš o varnaju me ne čudi. Čudi pa me, da te nič ne moti njegov negativen odnos do žensk s katerimi se rekreira in mišljenje o njih.”

……kratko in jedrnato………

……….Najbolj bije ta negativni odnos in različna obravnava različnih žensk. Najprej si jih posortira v glavi na tiste inteligentne, pa na one ta manj inteligentne, pa še potem na tiste neprivlačne in tiste, ki so za oženit in one, ki jih ima samo za zadovoljevanje svojih nagonov, itd. Nadalje jih še mogoče razvršča na socialni in gmotni položaj, kdo ve. Idealni ima paleto nekih meril, po katerih izbira ženske in se v skladu s svojimi merili tudi obnaša do njih. Temu se s slovenskimi besedami reče razlikovanje, nestrpnost in zapostavljanje. To priča o pomanjkanju duhovne inteligence (ne govorim o razumski inteligenci).
Idealni je kontradiktorna oseba. Takšen vzorec verjetno prenaša (vleče) tudi na ostala življenjska področja. Kjerkoli se pojavi presoja pedigre žensk.
Sprošča pa se s takšnimi ženskami, do katerih čuti zaničevanje in prezir.

Izkušeni, pa če si zadnji dec na tem svetu te ne bi imela, ker nisi dec! Ti samo misliš, da si. Pravi moški ne bo take delal pa pisal kot jih ti.
Mi je žal za ženo, upam, da dobi nekoga v kogar se bo zaljubila in šla z njim ter bila srečna!

Izkušen ti pa res veš kaj je “moška logika” oz ne veš o čem pišeš. Tebe vodijo čisto prvinski živalski nagoni, ki so v vsakem od nas, le da jih ženske uresničujejo na svoj način moški na svoj in nekaterim jih uspe tudi obvladat in so na “drugi strani” živalskega carstva in tem se jim reče ljudje……

“M živalim” je interes raztrosit čimveč semena okoli, “ž živalim” pa oplodit svoja jajčeca z najboljšim možnim semenom. “Ž živali” imajo še to nalogo/dolžnost, da iz svojih jajčec “izvalijo” mladička za katerega potem skrbijo, da so pa v tem bolj uspešne, da nadaljujejo svoje gene, si pa želijo ob sebi “m žival”, ki jim bo pomagala pri tem opravilu. Odločitev za ta izbor pa uporabijo čustveno povezanost z “m živaljo”, ker za “m žival” ni smiselno, da bi skrbel, zapravljal čas za nekaj, če pa lahko naprej trosi svoje seme…. To je naravni okvir, ki nas poganja, da se gremo te zadeve – ohranitev vrste.

Ti loviš svoje “posodice za praznjenje semena” ravno med temi, ki zaradi različnih razlogov nimajo te čustvene povezanosti z nikomer oz jo čutijo premalo. Ti se jim ponudiš kot nekdo, ki se ima namen čustveno povezat z njimi, one se pod tem pogojem dajo “na uporabo”, nekako zgrešeno presodijo (zaradi “omejenosti”, nevednosti, ki je posledica odnosa v katerem so odraščale ob enem takem kot si ti), da si “pravi”, ker verjamejo tvojim lažem (so jim domače iz otroštva), ko pa postane zadeva prevroča jih ti odsloviš, ker kot tak nisi sposoben pristne čustvene povezanosti z nobeno, niti s tisto, ki jo imaš doma. Tako letaš od ene do druge in se tolažiš s temi plitkimi odnosi, ker golobjih enostavno nisi sposoben, niti ne veš da obstajajo, nikoli nisi vedel, se slepiš z nečim kar ni podobno ljudem, je bolj iz živalskega sveta, kjer se ne razmišlja na kak drug smisel razen na ta, da se zadovolji svoje lastne nagone, potrebe za ostale jim pa ni ravno veliko mar…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

no, tako…. Zanimivo je da nas kar veliko obsoja početje izkušenega, čeprav je on samo pošteno povedal kako je pri njemu.

Še bolj zanimivo pa je, da pri tem večinoma niste upoštevali statistike, ki je podlaga te teme…. 56 moških, od 100 varajajočih je POVSEM zadovoljnih s svojim zakonom…jim NIČ ne manjka…. tako kot izkušenemu. On je samo del VEČINE moških varalic.

Torej je izkušen in nekaj drugih nekdo, ki spada v večino in ni nikakršna izjema…

Sam pišeš celo o dveh vrstah žensk: tistih, primernih za ljubice in tistih, ki so za “užent”…torej deliš ženske na dve skupini: tisto, s katero bi samo seksal in tisto, s katero bi seksal, jo priznaval kot svojega partnerja, imel za mater svojih otrok in ji seveda hkrati bil nezvest…jo zavajal da živi z iskrenim moškim…

Zato se povsem strinjam, da smo ženske nore, da pristajamo na samo idejo zakona in življenje v dvoje, kjer si dva obljubita zvestobo. Če bi na seznamu poročnih obljub ne bilo te alineje, bi živeli precej drugače.

Me prav zanima kateri od spolov bi v tem primeru bil v večini primerov na slabšem?

Statistike so statistike, reala je pa reala;

1. lani, pred 4. decembrom so vse ankete kazale na zmago Janše, v reali pa je največ glasov dobil Jankovič.

2. Medinmleko, če bi delala statistiko glede na replike pod tole tvojo temo; bi zmagali privrženci izkušenega ali nasprotniki?

Toliko o statistikah z moje strani…

:/ Tale statistika nič ne govori o razlogih za takšno početje, niti ne opravičuje njegovega početja, ker napake drugih ne morejo biti opravičilo za naše napake. Ali pač? Če kradejo drugi in to prikazuje statistika, lahko tudi sam kradem?
Lahko je to “opravičilo” za moje početje, drugače pa nekdo, ki ima drugačne vrednote tega niti ne bo počel zaradi sebe, ne zaradi drugih.
Koliko je nekdo zadovoljen s svojim zakonom je pa druga zgodba. V bistvu je povezana s tem kar počne – vara, laže, se spreneveda…… Če ima nekdo tako nizko postavljena merila je kmalu povsem zadovoljen s svojim zakonom, ker itak ne pričakuje veliko od njega. Da ima oprano, skuhano in da se olajša doma, ko je drugje suša…..Kaj si lahko še želiš?
Ja če nič drugega ne pričakuješ, nič drugega niti ne poznaš, niti ne iščeš…si POVSEM zadovoljnih s svojim zakonom…ti NIČ ne manjka…. tako kot izkušenemu.

Ne vem, slabe “argumente si navedel isto kot neka raziskava o poslušanju glasbe na radiju, kjer ves čas vrtijo točno določeno zvrst glasbe, potem pa naredijo raziskavo o tem katero zvrst glasbe ljudje poslušajo.
Rezultat je znan in to je podlaga, da na radiju predvajajo spet iste pesmi dalje, ker itak ljudje to največ poslušajo. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

New Report

Close