Najdi forum

srečno poročeni moški, ki so nezvesti?

Premisli, kaj si hotela doseči s to temo. Potem se vprašaj, kje je v njej tvoje mesto.

Hm, ja, ko nekoga ljubiš in te tako, pritlehno, izda je povratek zelo težak. Zaupanja v tako osebo ne zmorem več, še posebej zato, ker živim po sistemu: Ne delaj drugemu, kar nočeš, da drugi počnejo tebi.

Eni imajo egoizem, prevaro in nespoštovanje v genih…

Če bi tebi tvoja žena pomenila “VSE”, kot trdiš, je ne bi varal na vsakem koraku. Ji je vseeno, kaj ti počneš ali ne ve, kaj počneš in kakšen izprijenec si? Morda tudi ti nji pomeniš “VSE” na enak način, kot ona tebi in tudi ona skače po vsakemu, ki mu stopi in tebi je morda za to vseeno ali morda tudi ona to počne na skrivaj, kot počneš morda ti…?

Odgovori si na dve vprašanji:

– Kako se reče ženski, ki ji sicer “njen” moški pomeni “VSE” na njej prirejen način in ki istočasno skače po vsakemu, ki mu stopi…? (Izkušena).

– In, kako se reče moškemu, ki mu “njegova” ženska pomeni “VSE na način, kot ga pojmuje Izkušen(i)” in ki istočasno skače po vsaki, ki mu da mimogrede…? V pomoč pri odgovoru na drugo vprašanje naj ti bo odgovor na prvo vprašanje, uporabi analogijo in dobil boš za svoje početje in zase primeren naziv (Izkušen(i)).

Če je res, kar pišeš in ni zgolj provokacija, si na dnu in nižje ne moreš pasti. Torej se poberi iz kanalizacije. Morda sam tega pri svojih letih ne boš zmogel, zato je zgoraj v nekem prispevku podani nasvet o strokovni pomoči za take izjemne primerke usposobljenih strokovnjakov povsem primeren zate, Izkušeni. Seveda, če boš kdaj sposoben pogledati na svoje početje z očmi nepristranskega opazovalca in se boš sam odločil za dvig iz blata, v kar na podlagi izkušenj s takimi primerki močno dvomim. V nasprotnem primeru boš umrl kot – Izkušeni.

Lep pozdrav.

P:S.: Drug primernejši naziv kot odgovor na zgoraj zastavljeni vprašanji (namesto Izkušen(i), Izkušena), si poišči sam in se za trenutek zamisli nad pravilnim odgovorom in nad svojim bednim početjem.[/quote]

Se strinjam. Če bi izkušenemu žena pomenila vse, tega ne bi počel, kajti VEDNO, pa če je človek še tako pazljiv, obstaja možnost za razkritje. Pravzaprav vse pride enkrat na dan. Če imaš doma nekaj, kar nočeš izgubiti, se pač ne greš takšnih igric.

Možno pa je, da izkušen verjame, da ima doma vse, kar si želi, pa temu ni tako. Lahko da gre za samotolažbo, prepričevanje samega sebe.

Kakorkoli že, varajo vedno ljudje s slabo samopodobo, pa lahko izgledajo še tako samozavestni. Gre v bistvu za pumpanje ega, za samopotrjevanje.

Raziskave so pa tudi tako tako. Nekdo lahko reče, da je zadovoljen doma, kaj se pa plete v njegovi notranjosti, je pa druga stvar. Poleg tega je lahko doma čisto ok, manjka pa tisto nekaj… Bistvena pri varanju pa je tako ali tako slaba samopodoba. Ker takšni, ki imajo težave s tem, si 1. najdejo “varnega” partnerja, ne pa tistega, ki je ljubezen njihovega življenja, 2. jim vedno nekaj manjka, če ne zavestno, pa podzavestno in 3. potrebujejo neprestano samopotrjevanje.

Pozdrav vsem…
…nekam se morem razpisat, pa se bom kr sem, ker se mi zdi da bom kmalu spadal v to skupino.
Sicer nisva poročena, vendar sva skupaj že skoraj 14 let. Imava enega otroka in še enega na poti. Imava dobre službe, preskrbljena, bi se reklo pune riti vsega.
Imava pa ta problem, da se zelo razlikujeva v nekaterih bistvenih pogledih na svet.
Do sedaj sem ji bil brezpogojno zvest, sem jo ljubil in oboževal. Če sem se je le dotaknil, se je v meni prebudil tisti strastni jaz, ki jo je z vseljem vedno zadovoljeval.
Danes je drugače, po moje zaradi našega norega tempa življenja, dela, obveznosti in ker sta vedno otrok in služba pred menoj. BTW: Jaz doma kuham, perem, likam vse, pospravljam, sesam, čistim, vse popravljam, načrtujem investicije, zbiram ponudbe, še delo ji rihtam in nevem kaj še vse. Tudi ona je načeloma super, fina, prijetna, poštena, prijazna, samo malo neodločna, lena, marsikaj na sebi bi spremenila pa se ne spravi… zaradi tega se skriva, ni za akcijo, je raje v službi ali si čas krajša z nečim, v čemer se počuti udobno.
Predvsem pa odkar je drugič noseča, je taka skrb za službo in delo, da skupnega življenja skoraj več nimava. Jaz delam cca. 4 ure na dan, ona cca. 6-8, vendar je tako da popoldne ko je že otrok, kosilo, obvezsnoti, treba sem, treba tja, nimava časa zase. Jaz ji gušim in si full želim, da bi si vsaj enkrat na mesec vzela dopoldne samo za naju…Ništa…
In to že tak dolgo traja, da si otroka sploh več ne želim, ker me je strah, da bo samo še slabše, oz. vem da bo! Že zdaj komaj tako živim.
Zdi se da moja partnerka misli, čeprav sem ji že 100x povedal da ni tak, da rabim pozornost, rabim dotike, rabim, da mi kdaj kaki msg pošlje, kaj žgečkljivega itd… Ne spomni se name! Ženske bi rekle da jo zanemarja.
Skratka, do nedavnega 100% zvest moški ki je ljubil svojo ženo, se ne more sprijaznit s tem, da sem vedno zadnji na vrsti, pri tem da takrat že oba kinkava na kavču(predvsem ona) in kljub vsem besedam sem neuslišan…in bom verjetno tudi jaz skočo čez plod, ker ji drugače ne klikne da familja razpada.
In danes zjutraj sem šuhe za njo vrgo in ji že 30ič vse to na hitro povedal, pa je rekla, bolše da sem z dvema sama kot z tremi.
Meni to ni normalno: takše sebične besede, takšna aroganca, ker sem naredil kaj?
Pardon za zmeden post!
Samo si želim izpovedat, ker me srce boli!
Ne morem več tak, ne morem biti 5 kolo, češ, saj te ne rabim.
In tako se tudi obnaša, tako hoče pedenat otroka…češ saj te ne rabim…pa jaz z veseljem delam vse.
Skratka, živjenje se mi podira, žena me ne sliši, in ko bom naredil pizdarijo bom pa jaz kriv!

Hvala in sori

Prebral sem tvojo zgodbo pa je precej podobna moji, le s to razliko, da je bilo pri meni to v valovih. Bili so meseci brez intime pa mi ni bilo jasno zakaj… Bili so meseci s polno intime pa mi ta sprememba tudi ni bila jasna.
Zdaj si v precepu kaj narest, če boš skočil k drugi v posteljo, boš imel problem, ki te bo zagotovo stal družine.
Če ti družina kaj pomeni, potem tega ne počni.
Preveri pa malo svojo partnerko, ker meni je to čudno…
Moja zgodba je bila podobna, le da sem bil pri prvih prevarah slep in gluh, zaljubljen, potem pa sem jo enkrat le dobil s prsti v marmeladi… No, zdaj sem pa sveželočen.
Glede na to, kar sem do sedaj dojel je, da zaradi malo nezadovoljstva, predvsem razvajenčki “potrebujejo” sex drugje in čuden občutek sem dobil, da žene, možje in partnerji, ki jim je v zakonu preveč udobno, varajo raje kot tisti, ki morajo za dobrobit družine vložit več energije.

Prebral sem tvojo zgodbo pa je precej podobna moji, le s to razliko, da je bilo pri meni to v valovih. Bili so meseci brez intime pa mi ni bilo jasno zakaj… Bili so meseci s polno intime pa mi ta sprememba tudi ni bila jasna.
Zdaj si v precepu kaj narest, če boš skočil k drugi v posteljo, boš imel problem, ki te bo zagotovo stal družine.
Če ti družina kaj pomeni, potem tega ne počni.
Preveri pa malo svojo partnerko, ker meni je to čudno…
Moja zgodba je bila podobna, le da sem bil pri prvih prevarah slep in gluh, zaljubljen, potem pa sem jo enkrat le dobil s prsti v marmeladi… No, zdaj sem pa sveželočen.
Glede na to, kar sem do sedaj dojel je, da zaradi malo nezadovoljstva, predvsem razvajenčki “potrebujejo” sex drugje in čuden občutek sem dobil, da žene, možje in partnerji, ki jim je v zakonu preveč udobno, varajo raje kot tisti, ki morajo za dobrobit družine vložit več energije.[/quote]

Ne, da si dobil samo tak občutek, to je namreč res, da najprej začnejo varati tisti, ki jim je v zakonu udobno in bi radi popestritev. Tisti, ki imajo veliko skrbi, nimajo časa, niti volje za varanje. Kar se žensk tiče, varajo tiste, ki imajo slepe (zaljubljene) ali naivne može. Tragično je, da vsa okolica že ve, da ga vara, le on ne.

Le zakaj bi se nekomu smilile žene,če jim pa doma nič ne manjka. Pomemben je odnos med partnerjema. Če je mož doma ljubeč,pozoren in ima svojo ženo resnično rad,le ta ni v ničemer prikrajšana. Za moža so ljubice le nekakšne vžigalice,ki povzročijo iskrico, da se doma ogen zaneti, ker verjetno po mnogih ,mnogih letih z isto partnerico tega več ni.Iskrica je pač potrebna, da zagori in potem pod domačo streho še kako gori plamen strasti. Tako to je! Meni se samo smilijo tisti antiseksualni tipi,ki nekaj modrujejo,sami pa imajo doma v postelji sušo in so preprosto fauš.

Dobro…, človek lahko razume da čez en čas pride do nekakšne ‘odtujitve’ med partnerji,nekakšna ‘rutina’ ali pa ‘monotonija’ če bi se lahko temu tako reklo, ki obem partnerjem gre pomalo na živce. To je nekaj normalnega v vsakem odnosu. Veliko krivdo za to znosi tudi današnji tempo življenja, vsakdanje skrbi. Težko se je skoncentrirati na odnos ko vidiš da se vse okoli tebe ruši. Možgani težko funkcionirajo ko ne veš katero položnico boš prej plačal. Ko te jezi na ne moreš partnerja (in otroke ,če so..) peljati na vsaj par dni počitnic. Zreli partnerji to rešujejo skupaj. Težava nastane pri enih ki jim se pod stresom pojavi na površju njihov že dolgo skrit ego. Ta jim došaptava kako je drugje trava celega leta zelena, kako jim naenkrat besede tretje osebe sprožijo ne vem kakšna čustva, kako naenkrat doživljavajo obujanje že zdavnaj pozabljenih emocij…. Skratka še enkrat hočejo proživeti že videno. In seveda,težko odoliš tretj osebi ki ti piha na dušo ki ti obuja že pozabljene fantazije… In prej ali slej se zgodi tisto kar se ne bi smelo. Prevara. Ni res da partnerji varajo zaradi seksa. Moški mogoče, ženske pa po navadi zaradi pažnje. Seks pride kasneje… A ni fenomenalno imeti ljubimca ki odžene vse tvoje skrbi ? Pa še vse zavito v skrivnost ki še posebej dvigne adrenalin. Seveda je ! No realnost je povsem drugača. Niti ljubimec v bistvu ne rešuje tvoje probleme niti bilo kaj drugega…. Vsi ti ‘loverji’ se v bistvu zavedajo da je tisto kar delajo v sami biti nekaj povsem zgrešenega. Zato poročeni moški ostajajov zvezi z svojo partnerko (niti na misel jim ne pride da bi šli živeti z svojo ‘ljubico’) medtem ko ženske vztrajajo zaradi adrenalina. Ko se prevara odkrije pa pride do hudega trežnjenja. Kot narkoman ko ostane brez droge. Ker prevara se vedno, prej ali slej odkrije. Ne vidi je samo tisti ki noče da vidi. Kakšne strahotne posledice pušča prevara ljudje odkrijejo šele po prevari. Takrat je nažalost prepozno. Uničeno je tisto najbolj sveto, dom,familija,zaupanje…. Kakšen šok je to, pove anketa v kateri so ljudje povedali da bi lažje preboleli smrt partnerja kot prevaro. A si vi to predstavljate ? A se varalice sploh kdaj zavedajo kaj so storile ? In potem,če partnerji ostanejo še naprej v zvezi, sledijo bajke o nadaljnjem srečnem življenju in bla,bla,bla…. Na žalost, to je samo ena velika laž,fantazija,samo obrambni mehanizem….. Enkrat ko izdaš partnerjevo zaupanje, ne dobiš ga nikoli več nazaj.

Premisli, kaj si hotela doseči s to temo. Potem se vprašaj, kje je v njej tvoje mesto.[/quote]

V tej zgodbi mene ni. Si mogoče ti?

To, da me ni v tej zgodbi še ne pomeni da ne ločim dejstev od čustev.

Zelo mi je žal, da se je mama v tej družini odločila tako, kot se je. Ravnala je v skladu S SVOJIMI ČUSTVI in ne s POTREBAMI ČLANOV svoje družine. Tisti, ki ravna čustveno in prizadeto ni čustveno zrel. Tudi do je dejstvo.

Mama bi verjetno lahko še veliko drugega storila veliko prej preden bi se odločila da se prepusti lastni prizadetosti in si vzame življenje. Jo pa razumem in žal mi je da ni zmogla dovolj moči že zavoljo otrok.

Sama v taki situaciji ne bi tako ravnala. Dobro bi pretuhtala kako bi se možu velikodušno “oddolžila” za izdajstvo ne da bi s tem prizadela otroke. Prej bi pomislila nanje kot nase in svojo bolečino. Ker oni pa res nimajo nič s tem.

darwin

ne morem se bolj strinjati s tabo.

Če bi Izkušeni imel zares dober in oh in sploh zakon, bi žena prej ali slej začutila, da se naokoli goni. Ne začutijo tisti, ki si niso zares blizu. Očitno v njegovem zakonu ni prave intime. V takih zakonih se ne glede na vse kamasutra poze, perfektnim zunanjim videzom in širokimi nasmehi skriva navadna beda. Izkušenega ni treba zato grajati. On JE revež, ker je pogruntal sistem kako lahko zapelje revice, ki jim ravno tako v zakonu manjka prave intimnosti s partnerjem. Rekla bi da je neke vrste PROSTOVOLJEC. Ženskam ponuja iluzije, ki hranijo njegov ego in one jih vzamejo, ker itak nimajo ničesar.

Po srečanju ali zvezi z njim, se te ženske z lahkoto zamislijo nad svojo življensko situacijo in če so pametne verjetno nekaj SPREMENIJO.

On po srečanju z njimi ne spremeni nič, ker živi v iluziji da je neskončno srečen. Zato ne fanta kregat. On v resnici odpira otopelim ženskam oči in jih s svojo brezobzirnostjo prisili da ukrenejo kaj v zvezi s sabo. ON po vseh teh izkušnjah ni spremenil pri sebi NIČESAR. Zato ne fanta kregat, prosim. Pravi revček je on, ker ne vidi česa nima.

Verjamem, da je moški lahko srečen z vidika, da ima urejeno družino, morda tudi ljubi ženo, a ima ljubico za popestirtev. V celoti in v svoji biti pa nikakor ne more biti srečen, saj s tem, ko vara, prizadene svojo ženo. In kako je lahko mož, ki ljubi svojo ženo, srečen ob dejstvu, da njegova žena trpi? Ne bo šlo.

Je odšla: mi je zelo žal zaradi vaše zgodbe in sočustvujem s tabo in s tvojimi bližnjimi. Razmišljam, kaj bi rekla in mi je kot prva padla na pamet ena tibetanska misel, ki pravi, da ne boš večno preklet, če si stopil v cerkev s klobukom. Se pravi, da ne boš večno zaznamovan zaradi napake, ki si jo kdaj storil. Kaj pa naj ti zaželim? Želim ti, da se ti čudežno zacelijo vse rane, ki jih je to povzročilo.

NE zavedaš se kaj pomeni živeti 20 let v laži. Zato pač pišeš take komentarje. Če bi bil do žene pozoren in ljubeč ji ne bi lagal v obraz. Veš zakaj ji laže v obraz? ker se boji da bo izgubil tisto od katerega ima največjo korist. Stavim da ni lepšega ko nategneš ljubico in potem prideš domov k ženi ki te je neizmerno vesela in te obožuje. Take stvari lahko počnejo zgolj in samo narcisoidne osebe, notorični lažnivci ki so brez moralnih vrednot in popolnoma brez empatije do sočloveka. Jaz bi se zlomil da bi od ljubice šel k ženi ki me vesela pričakuje. Samo največji psihopati brez pomislekov povzročajo tako bolečino. In lep dokaz za to je “izkušen”. Njemu se niti ne sanja kaj bo povzročil ženi.

puma,

Izkušeni se doma nadvse trudi okoli žene samo zato, da ji ne bi kaj manjkalo in bi ga pogruntala.

Mislim da nima smisla da mu tule žugamo, kaj bo, če bo ona kaj odkrila. Mogoče bo, mogoče ne bo. In tudi če bo, mogoče ne bo naredila kaj prida.Sploh pa ne tistega, kar bi morda kdo od nas na njenem mestu. Lahko da bo samo pretehtala kaj ji več pomeni v življenju. Mogoče imata pa zakon, ki ne temelji na zaupanju temveč na stalnem tekmovanju in merjenju moči.

Nekateri zakoni so organizirani tako, da zakonca stalno bojujeta boj za prevlado z raznimi vrstami “življenjskih jokerjev”. Življenjski jokerji pravim tistemu, ko kdo v zakonu, ki n.pr. več zasluži, to stalno nabija svojemu nezaposlenemu partnerju na nos, ali pa, ko žena, ki morda več pospravlja, reče da mož itak nič ne dela doma…Ali pa tisto: “Ti imaš itak brezvezno službo…po cele dneve nič ne delaš. Jaz pa moram za svojo mizerno plačo fejst delati!”…Tej obliki odnosa pravim vojno partnerstvo. Precej divja in čustveno nabita zadeva, ki povzroči vsaj enemu od vpletnih kakšno želodčno ali jetrno težavo na dolgi rok. Nikakor pa ne varnega pristana. To so pač ljudje, ki rabijo stalno dramo, da v trenutkih premirja najdejo blaženost.

V primeru take oblike zakonske zveze, bi ob spoznanju da jo Izkušeni vara, njena prednost tako trajno velika, da si morda sploh ne bo želela stran. Do konca življenja bi jo neskončno osrečevala misel na to, da je ON tisti, ki je ničvrednež in se mora kesati. Na vse možne načine bi ji moral dokazovati, da nima namena z nobeno drugo imeti ničesar in kako zelo jo ljubi in spoštuje. In kako mu je seveda neskončno žal, da je zapravil zaupanje.

Take prednosti v novi zvezi gospa Izkušena ne bi imela.

Zato je veliko vprašanje, ali bi jo spoznanje o početju Izkušenega prizadelo v takem smislu, kot morda pričakujemo. Ne moremo vedeti.

Podpis, Puma. Takšni moški nimajo doma žene oz. partnerice, ampak trofejo, statusni simbol. Če nekoga ljubiš, je tudi po 20 letih lepo, problem se pojavi, če ima nekdo tako slabo samopodobo, da potrebuje nenehno samopotrjevanje, sicer ne more funkcionirati v partnerstvu. Takšne osebe sploh ne vedo, kaj pomeni ljubiti.

NE zavedaš se kaj pomeni živeti 20 let v laži. Zato pač pišeš take komentarje. Če bi bil do žene pozoren in ljubeč ji ne bi lagal v obraz. Veš zakaj ji laže v obraz? ker se boji da bo izgubil tisto od katerega ima največjo korist. Stavim da ni lepšega ko nategneš ljubico in potem prideš domov k ženi ki te je neizmerno vesela in te obožuje. Take stvari lahko počnejo zgolj in samo narcisoidne osebe, notorični lažnivci ki so brez moralnih vrednot in popolnoma brez empatije do sočloveka. Jaz bi se zlomil da bi od ljubice šel k ženi ki me vesela pričakuje. Samo največji psihopati brez pomislekov povzročajo tako bolečino. In lep dokaz za to je “izkušen”. Njemu se niti ne sanja kaj bo povzročil ženi.[/quote]

Grobo, vendar zelo življenjsko. Ne bom z imeni, se pa v tem prepoznajo marsikateri sodelujoči na tem forumu.

S precej veliko gotovostjo si upam trditi da bi njegova žena doživela živčni zlom. Lep primer je ravnatelj ki je storil samomor. Zelo podoben primer. Živel je v prepričanju da je vse v redu, na zunaj cenjena oseba, spoštovan v družbi, doma s srečno družino. Kaj pa v realnosti? varalica, lažnivec in skrajno neodgovorna oseba. Ravnatelj sploh ni pomislil da je kaj storil narobe zato se je tudi lagal javno. Podobno tudi Izkušeni ne pomisli da dela kaj narobe. Ko se mu bo ta mehurček razblinil bo padel na trda tla, zelo boleče. Pa saj se ne gre toliko za ženo kot za njenega samega. KO pride čas slovesa od tega sveta si pa očitaš da si v glavo lagal osebi ki te je imela najraje na svetu. Sploh pa te vprašam, zakaj ji ne pove kaj dela pa se naj sama odloči? šele potem tvoj komentar dobi smisel.

S precej veliko gotovostjo si upam trditi da bi njegova žena doživela živčni zlom. Lep primer je ravnatelj ki je storil samomor. Zelo podoben primer. Živel je v prepričanju da je vse v redu, na zunaj cenjena oseba, spoštovan v družbi, doma s srečno družino. Kaj pa v realnosti? varalica, lažnivec in skrajno neodgovorna oseba. Ravnatelj sploh ni pomislil da je kaj storil narobe zato se je tudi lagal javno. Podobno tudi Izkušeni ne pomisli da dela kaj narobe. Ko se mu bo ta mehurček razblinil bo padel na trda tla, zelo boleče. Pa saj se ne gre toliko za ženo kot za njenega samega. KO pride čas slovesa od tega sveta si pa očitaš da si v glavo lagal osebi ki te je imela najraje na svetu. Sploh pa te vprašam, zakaj ji ne pove kaj dela pa se naj sama odloči? šele potem tvoj komentar dobi smisel.[/quote]

PUMA

pisala sem samo o tem, kaj bi se lahko zgodilo, v primeru, če bi bil Izkušeni RAZKRIT….Je samo eden od možnih scenarijev. In verjetno niti ne tako zelo redek, glede na % tistih, ki gredo zaradi prevare narazen.

Fora Izkušenega, tega, da se nam tako upira, je pa ravno v tem, da on vesti NIMA. Vsaj v zvezi s svojim početjem ne. On se nima za nekega lažnivca ali malovredneža. On sebe vidi kot uspešnega in dobrega moža. Občutek zvitosti je samo še dodaten podžig njegovemu egu. ON sebe vidi kot čistega CARA. Torej ne moremo misliti, da bo ob koncu kaj obžaloval. Kvečejmu mu bo samo žal, da jih ni še več podrl. Če ga bo žena odkrila, ga pač bo. Bosta šla pa narazen, če se bo NJEJ zdelo potrebno. On ne bo tako trpel, ker bo našel drugo. Enako fajn in vdano, mogoče celo boljšo. Saj je Izkušen.

Po vseh razmislekih o poštenosti v odnosih, sem prišla do ugotovitve, da je status poročene ženske najbolj butast status, kar jih je. Najbolje da se ločim…

Na podlagi izkušenega, so vsi moški isti. Hvala.

Poročen moški je najbolj butast status. Jaz bi zakonsko preganjal in zaprl vse cerkve in matične urade, ker to ni več ničemur podobno. Ženske se poročajo, potem pa, koliko poročenih se goni? Vse!!! Niti ena nima noge skupaj. Ena prasica, se je zgonila že v cerkvi, 15 minut po poročnem obredu. Namesto, da bi slavili, so praznovali ločitev. Ničvrednice!

Ženske ste večje prasice. Ampak vedno žrtve. Nikoli nič krive. Slučajno, da rečeš kaj čez žensko. Takoj zapor in metek v čelo.

Vse ste iste. Navadne egoistične svinje, ki gledate samo na svojo rupetino. Vse rešujete z rupetino v postelji. Drugega niste sposobne. Odpreti usta, to je že višek inteligence.

S precej veliko gotovostjo si upam trditi da bi njegova žena doživela živčni zlom. Lep primer je ravnatelj ki je storil samomor. Zelo podoben primer. Živel je v prepričanju da je vse v redu, na zunaj cenjena oseba, spoštovan v družbi, doma s srečno družino. Kaj pa v realnosti? varalica, lažnivec in skrajno neodgovorna oseba. Ravnatelj sploh ni pomislil da je kaj storil narobe zato se je tudi lagal javno. Podobno tudi Izkušeni ne pomisli da dela kaj narobe. Ko se mu bo ta mehurček razblinil bo padel na trda tla, zelo boleče. Pa saj se ne gre toliko za ženo kot za njenega samega. KO pride čas slovesa od tega sveta si pa očitaš da si v glavo lagal osebi ki te je imela najraje na svetu. Sploh pa te vprašam, zakaj ji ne pove kaj dela pa se naj sama odloči? šele potem tvoj komentar dobi smisel.[/quote]

PUMA

pisala sem samo o tem, kaj bi se lahko zgodilo, v primeru, če bi bil Izkušeni RAZKRIT….Je samo eden od možnih scenarijev. In verjetno niti ne tako zelo redek, glede na % tistih, ki gredo zaradi prevare narazen.

Fora Izkušenega, tega, da se nam tako upira, je pa ravno v tem, da on vesti NIMA. Vsaj v zvezi s svojim početjem ne. On se nima za nekega lažnivca ali malovredneža. On sebe vidi kot uspešnega in dobrega moža. Občutek zvitosti je samo še dodaten podžig njegovemu egu. ON sebe vidi kot čistega CARA. Torej ne moremo misliti, da bo ob koncu kaj obžaloval. Kvečejmu mu bo samo žal, da jih ni še več podrl. Če ga bo žena odkrila, ga pač bo. Bosta šla pa narazen, če se bo NJEJ zdelo potrebno. On ne bo tako trpel, ker bo našel drugo. Enako fajn in vdano, mogoče celo boljšo. Saj je Izkušen.

Po vseh razmislekih o poštenosti v odnosih, sem prišla do ugotovitve, da je status poročene ženske najbolj butast status, kar jih je. Najbolje da se ločim…[/quote]

Na podlagi izkušenega, so vsi moški isti. Hvala.

Če si izlil svoj pogled na podlagi tega stavka, ne vem kako boš dokazoval svoj prav s takšnim odgovorom.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Moje mnenje bi sodilo v večino vseh tem na tem forumu. Pa bo samo tu…
Niso vsi moški isti in niso vse ženske iste. Obstaja pa določena mera verjetnosti, da se najdeta dva, ki se ujameta. Med drugim tudi v postelji. In zelo malo pomaga pri reševanju vseh tekočih dnevnih problemov, če se ne ujameta v postelji. In kot je nekje pisalo v eni drugi temi, spolna privlačnost in ujemanje ni stvar pogovarjanja, ker ni stvar pogodbe (ali nekaj takšnega…). Pa eni očitno menijo da je, potem pa se zgodi tudi skok drugam (za ene tudi stvar pogovarjanja in kasneje sklenjene pogodbe). Zdaj pa mi tu na veliko mešamo vse v enem košu.
Naslov teme: Srečno poročeni moški , ki so nezvesti
Boljši naslov: Zakaj so srečno poročeni moški nezvesti
Podnaslov: Ali so res srečni

Mišljeno je za oba spola.

New Report

Close