Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Spremljanje napredka – Bi se merile?

Spremljanje napredka – Bi se merile?

Hojla Kaven! Tukaj na morju prav nič ne švicam, ni ta hude vročine, na srečo 🙂

Bo pa treba začet več migati, samo manj hrane ne bo dovolj za kak premik.

Bolj malo pišem. Nič posebnega ne dogaja. Švicam še, je pa tudi to premalo za premik. Torej Štefka, spet si v prvi vrsti, deluješ mi polna energije. Bravo zate!

Haha, Kaven, v prvi vrsti ja. U bistvu bi res mogla bit, glede na oddaljenost do cilja. Sem vesela za premike na dopustu. Predvsem te v glavi. Upam vsaj, da so res premiki. Fizično se ne premikam dost. Mi pa ogromno pomeni pristen in poln čas z družino.. To je osnova zame.

Štefka, ta vikend je bil kar primeren preživljanju prostga čas z družino. Upam, da vam ni zmanjkalo idej. Tudi jaz sem ga izkorisitla tako, čeprav je bilo kuhanja celo več…Tudi meni veliko pomeni in bilo je lepo.

Joj, jaz sem nazaja v služni in v realnosti. Tako je bilo lepo tam doli, da ne morem povedat. Pa tudi tukaj ni slabo. Samo dela je več 🙂 Še malo pa bo šola, potem bo pa še težje se it kako rutino. Ali pa lažje? Bo treba začet projekt plaža 2019…hihi

Piknikov še ni konec, potem še malo na morje. Kopalke so pa nove. Malo tudi na račun tega, da itak ne zdržijo dveh sezon… zmanjkuje časa za miganje, oz. ne namenim si ga. Sestavljam prioritete za novo sezono. Koliko “šlaufkov” lahko odložim?

Bravo Kaven, vidim, da ti kar brez ustavljanja rineš naprej. Mic po mic al kako že ti rečeš?
Trenutno na mirnem vikendu, razmišljam o športanju, mogoče kak družinski izlet s kolesi, če bo le vreme zdržalo..
Treba je najti čas za miganje, ja Kaven, to ti najbolj znaš, samo spomni se.

New Report

Close