Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Spremljanje napredka – Bi se merile?

Spremljanje napredka – Bi se merile?

Matruška, mislim, da me kar šišaš glede uspešnosti. Jaz sem bolj jo-jo stil. Gre dol in nazaj gor. Oglašam se pa bolj, ko gre dol :-))))
Ampak saj ni pomembno, glavno, da se mamo fino. IN uživamo življenje vmes. Na koncu je to najbolj pomembno. Kaj nam bo popolno telo na smrtni postelji? Sem brala zadnjič eno kolumno in prebrala pametno misel… “naj te smrt ujame živega!” Pa se sliši na prvo žogo hecno..pa ni.
Večno pehanje po boljšem telesu nas samo peha v misli, da trenutno nismo ok in da se življenje začne, ko… pa ni res. Življenje je zdaj! Grem na piknik in bom športala in uživala!

Pun ce, uživajte nedeljo, Ivana hvala tudi tebi za pozitivno spodbudo. IN Kaven, carica! Matruška, midve se pa vidiva na Šmarni enkrat, pod 70 kg, hihi.

Štefka tole si pa tako dobro napisala. Ujela bistvo. Nedolgo nazaj so se znanci morali poslovit od svojca, v piclem mesecu dni. Taksni trenutki, dajo mislit, kako pomembno je biti srečen, zadovoljen s svojim življenjem, in uživati v trenutkih-zdaj. Prepogosto se pozabi, ker “pomembne” stvari zasenčijo tiste, ki resnično štejejo.
Tvoj post, mi daje obcutek kot da te poznam ze celo zivljenje. 🙂 Vsekakor se mi zdi, da si eno samo sonce za tvoje bliznje. Uzivaj na pikniku. In seveda miganju. Pod sedmdeset bo pa stranski učinek vsega skupaj 😉 Hura, življenje!

Se strinjam, da je življenje treba živeti in je kratko in eno samo. Prav zato pa nam ni vseeno, kako in kakšni smo. Vsak ima svoj način. In vsak tvori delček mozaika, ki je del nepopisne lepote. In takšne so tudi naše zgodbe.
Uživajte in se imejte rade/i.
Verjetno ste polne novih doživetij. To rabimo. Napišite.
Ta vikend sem namenila veliko miganju. Sobota je minila v tišini in miru, med cvetjem in ptičjim petjem, s čudovitimi razgledi in meni dragimi osebami. Nedelja pa čisto nasprotje. Trume gorečnežev so hitele proti soncu in žal je letelo tudi kamnje s posledicami.
Še sem tu in še bom.

Kaven kaj je bilo?? A si kak kamen kam dobila? :-O joj… povsod kaj preti na nas. Ampak vseeno bolje, kot na kavču infarkt doživet..

Drži se in uživajmo sproti. Jaz se držim tega našena dogovora. Prvi dopustniški dan je bil aktiven in prelep!

Vse se je končalo dokaj dobro, saj sem včeraj spet sopihala čez 2500m. Tudi jaz uživam, čeprav v sopihanju. Vem pa, da se potem počutim dobro in še boljše, ko pogledam na tehtnico. Danes pa na piknik druženje. Uživajte v stvareh, ki so nam dane.

Kako sta punci? Jaz imam malo pavze od foruma, ampak sem vedno “nekje blizu”. Trudim se uživati sproti in čimmanj jesti. Kakšen bo rezultat tega, bomo videli :-)))
Trenutno sem v bolečinah in na protibolečinskih tabletah in upam na odrešitev 🙂 tako da miganja trenutno ni. Ampak bo bolje! Ni druge 🙂

Uživajta in napišita kaj.

Štefka, ti si še edina aktivna. Mene nese tok naprej, včasih se kar prepustim, ker nekako ne vam, ali imam čas in voljo. Rezultat je pogostejše odpiranje hladilnika. Jutri grem spet malo zadihat, potem pa spet v tirnice…ne znam se ustavit. Dve osebi v eni. Ena mi govori še to naredi, pa še to,.. druga pravi, ustavi se.

Čas dopustov, ali čas za razmislek.
Sobota je bila primerna za podvige in sprostitev. Hladilnik je sameval. Tempo sem malo umirila. Poletje in energija…

Čas dopustov.

Ni veliko za povedat, ker je luštno. Pazim na beli kruh (me je izučilo), vseeno pa si privoscim sirov burek 🙂 Takega še niste jedle 🙂 Suma sumarium, če bi izpustila kakšno pivo, bi najbrž lahko celo kakšen gram izpuhtel, ampak mislim, da se bom s tem ukvarjala po dopustu. Prebava mi služi, sadje in zelenjava jsta super okusna, pivo pa prav tako. Od športanja pa ni, da bi se hvalil. Razen plavanja, vsaj 5x dnevno in večernih sprehodov. Pogrešam tenis, ampak bo za zdržat.

Štefka si bolje? Upam. Ne sliši se dobro tale protibolečinska terapija?!

Kaven pohvalno, da si uspela držat zaprt hladilnik!

Štefka, upam, da si bolje. Nič ne pišeš, te preveč zdeluje? Grdo! Pa še poletje, ko naj bi se družili, sprehajali, uživali,..
Matruška, dopust “mora” biti sprememba, odklop. Zdi se, da pri tebi to je. Itak prehitro mine.
Mene kakšen dan zanese pred hladilnik, ker sem pač doma. Če grem od tod, je bolje. Zato, hura, vikend bo vremensko lep in gremo uživat.

Punce, hvala, sem bolje bilo je pa…khm..ne privoščim nobenmu. Sprehodi so vseeno bili, pa malo vaj. Pri miru itak ni za bit, če le gre mal migat. Vedno. Gibanje je življenje, zapomnite si to!
Hrana? Kak dan je bil slabši, v generalnem pa je bolečina naredila tudi malo minusa..vsaj to 🙂
Vagam se konec meseca..kdaj pa je že to? :-O

Štefka, mesec se čisto prehitro vrti, če te razumem. Samo da bolečina ne traja dolgo.
Migat pa koristi. Grem tudi jaz…

Miganje koristi, ja. V pravi meri 🙂 ne preveč, ne premalo.
Mesec je okrog, nekaj pa sem sklatila!!! Vesela.

Kaven, kdaj boš kaj zadihala? Greš kaj na dopust al si skoz v akciji?

Matruška? Če misliš, da se nama boš skrila, se motiš 😉 te bom našla na Šmarni :-)))

Matruška, sorry, sem te prehitro napadla, sem spregledala tvoj post pred parimi dnevi ;-))

O, lepo, lepo. Kile se topijo! Čestitke. Sicer pa se ob teh temperaturah topi še kaj drugega.. Štefka, sem čisto mirna,..sicer smo pa “mi” itak ves čas na dopustu 🙂
Če pa zmoreta v tej vročini še na Šmarno, sta pa carici. Aaj, morda gresta pa na p.. je res boljše zgoraj.

Hahah Štefka, zamanj me iščeš tam gor 🙂 Sem se zadrževala na nadmorski okoli nule zadnjih 14 dni. Kaj ne bi bilo praktično imeti morja pred domačo hišo? 🙂 Iz službe direkt skok v vodo. Ja to bi pasalo.
Ni kaj, dopusta je konec. Včeraj smo odšli na vrt, po pridelke, ki so pridno rastli, ko nas ni bilo. Zdaj je hladilnik poln zelenjave, kar odlično sovpada z mojo obljubo, da po dopustu spet zaviham rokave, začenši danes. Tehtala se nisem, lahko pa hitro ocenim, da nisem ravno izgubljala, tako kot vidve 🙂 Je pa plan, to naredit v avgustu.
Uspešno iskanje hladnih kotičkov te dni! Ne gre pretiravat s kakšnimi športnimi podvigi čez dan.

Matruška, sanje ( o morju) so dovoljene…zakaj pa ne? Tudi o pridelkih na vrtu zveni prijetno, tako da naj bo še slastno zraven. Ja, saj potem je pa že popolno…
Uživajte punce, upam, da brez bolečin Štefka in na polno izkoristite poletne dni. Voda je tudi v bazenih, v jezerih, bajerjih,..jaz pa grem spet v švico-arijo. Tam ni skušnjav. Kako enostavno.

Vikend je bil namenjen miganju. Švicanje obilno, počutje pa ok. Morda vročina vpliva na to, trenutno je hrana postranska stvar.

Joj, čisto vaju zanemarjam! Bom bolj pridna! No, saj sem vedno pridna 🙂
Kaven super za višave in švic. A ni to nekaj najboljšega?
Jaz pa proti morju..nič miganja, pa vseen švic. To mi ni tok všeč.

Upam da pridno jesta zelenjavo, za vaju sem ziher, da jo imata veliko. Iz bučk se da delati en kup jedi, spoznavam..

V tej vročini bi pa moral minus kaj poznati.
Štefka, pametno, da si jo popihala. Kaj pa ti ješ in kje uživaš? Bučke, ja, meni so dobre. Jih bo kmlu zmanjkalo.

New Report

Close