Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Spremljanje napredka – Bi se merile?

Spremljanje napredka – Bi se merile?

Bi še jst priključla vaši debati.
starost:26
teža:94
željena teža:60
višina:155
dieta: dr.Pirnat-min.OH (nakekšna beljakovinska)

Takole: so septembra moram imeti imeti nekje med 65-70kg, ker se poročim, in ker imam kupljeno obleko, in je sedaj ne zapnem (kupljena pred redenjem). Imam težave s ščitnico, prijemam terapijo (ampak ne bom več to jemala kot izgovor). Danes sem že bila na orbitreku, čaka me še 1urni sprehod.

lp

Hej hej,

ful čestitke, to je res lepo slišat, da je prišlo do take spremembe.
Pri meni gre počasi dol, ampak res pooočččaaasssiii.

Evo, še mene- zadnje čase mi kg malo stagnirajo, rabim eno brco.

starost:38
teža:57
željena teža:53
višina:160
dieta: beljakovine in zelenjava, sadje, zelo malo/ nič OH; gibanje

Jutri pa glavni ‘tehtalni’ dan. Komaj čakam 🙂

Starost: 23
Začetna teža: 57,6
Trenutna teža: 54,1
Željena teža: 53
Višina:164
Dieta: nič posebnega – bolj zdravo in pa brez poznih večerij, tu pa tam pa kakšna ornk telovadba 🙂

Že zdajšnja teža je uspeh, je namreč nižja kot pred zanositvijo. Ampak če je že porod en tak life-changing dogodek, je zdaj prava priložnost, da pridem do željene teže, še posebej, ker mi gre res dobro. Še dobro kilco, pa smo na konju.

Boš vidla, kmalu bodo pokukali ven, nimaš več veliko za shujšat, zdaj ko si pod 80 se bo videl vsak izgubljen kilogram.

Iz tvoje tipkovnice na Božji e-mail 🙂

Ker je jutri sobota, torej dan-D, sem naredila seznam, da lahko vidimo uspeh:)

Na dieti:)
42let
167cm
79,2 kg (točno -1kg od prejšnje sobote – jeeeee)
beljakovinska dieta
Cilj 65kg

Tudi na dieti :)
20 let
166 cm
Začetek: oktober 2010 73 kg
Zdaj: 62 kg
Nimam posebne diete … izogibam se sladkarijam in ostalim OH (kruh, testenine) + veliko gibanja.

Assica
20 let
162,5 cm
Začetek: avgust 2010: 87,5 kg
Zdaj: 69,5 kg
Izgubila: – 18kg:)
Cilj: 57-60kg
Prav tako jaz nimam posebne diete, kolikor se le da se izogibam sladkarijam, čim manj kruha testenin, krompirja, pic, izogibam se bele moke in sladkorja, veliko zelenjave + čimveč rekreacije (kolikor le čas dopušča)

Ana1986
25 let
Višina: 165 cm
Začela oktobra 2010: 104 kg
Sedaj: 88 kg
Obseg pasu oktobra: 107 cm
Danes: 86 cm
Želena teža: 75 kg
Tudi nimam posebne diete. Jem zmerno, manjše porcije, nekje do 1400 kalorij. Se veliko gibljem in ne jem po 18 uri.

Alidoro
Leta: 21
začetek: maj 2010 in 75 kg (čez zimo je blo bolj vzdrževanje)
Sedaj: 63,2 kg
Višina: 167 cm
Cilj: 58kg
Dieta: gledam na kcal (max 1000/dan), gibanje tu pa tam tek, kolo, kar pogosto hoja… drugače pa nič posebnega, jem vse po vrsti s čokolado vred ampak v manjših količinah.

Petra89
Leta: 22
začetek: marec 2011- 78 kg
Sedaj: 70,5 kg
Višina: 174 cm
Dieta: nič posebnega, manj jest in veliko gibat. Pa ne jem pozno zvečer, trudim se, da jem zdravo.

Nony
Starost: 28
Začetek: April 2011
Začetna teža:89kg
Sedaj:82,4
Želja:65kg
Sama sem na beljakovinski dieti

Aknalb
22let
156,5
52
dieta: zmanjšan vnos OH

Nevesta85
starost:26
teža:94
želena teža:60
višina:155
Cilj: 65-70kg do septembra
dieta: dr.Pirnat-min.OH (nakekšna beljakovinska)

snežinka 09
starost:38
teža:57
želena teža:53
višina:160
dieta: beljakovine in zelenjava, sadje, zelo malo/ nič OH; gibanje

ugh
Starost: 23
Začetna teža: 57,6
Trenutna teža: 54,1
Želena teža: 53
Višina:164
Dieta: nič posebnega – bolj zdravo in pa brez poznih večerij, tu pa tam pa kakšna ornk telovadba 🙂

helou dekleta … evo en noro naporen teden je za menoj … nhajprej so se začeli dopusti, nato pa je kolega imel nesrečo in sem sedela od 6 do 20 v službi 🙂
ampak sem vas kar pogrešala, vse po vrsti 🙂

fočka, glede kosti hehehe … ko se tuširam, kljub veliko kilam že pošlatam zgoraj pod vratom ključnico 🙂 sem že pozabila, da imam tudi jaz kosti, ne samo maščobne blazinice 🙂

drugače pa v ponedeljek zjutraj potujem na jug za 14 dni, ohrid je moja končna destinacija … v tankiniju letos (dvodelnih si še ne upam niti kupiti, kaj šele navleči nase), a je za 10 številk manjši kot lanske kopalke 🙂

glede hrane pa takole … privoščila si bom paprike, melone, beli sir in ribe, ki jih imam zelo rada … poskusila bom nekaj specialitet in obvezno prinesem recepte 🙂
drugače pa sem se preveč odrekala v tem zadnjem letu, da bi se zdaj spustila s ketne 🙂

@kaven … vesela sem, da se premika … je že tako, da se spremembe začnejo, ko se človek neha opravičevati insam sebe cartati … vem, da včasih grobo zveni, kar napišem … a drugače ne gre … tukaj smo zbrane ženske, ki si želimo spremembe in zato se lahko direktno pogovarjamo …:)

je pa ta teden minil v nekem težkem ozračju … pomanjkanje motivacije, želja po sladkarijah, želja po spanju … vidim, da smo na istem … rabimo dopust ženske 🙂

zdajle bom malce prebrala, kar ste napisale, pa se še kaj javim 🙂

glede na to, da mi kile že spet lep čas stojijo, resno razmišljam, da po dopustu udarim enga atkinsa …ampak ker sem težka ko bik, ko se kaj odločim, bom imela zdajle dovolj časa, da premislim in naredim zavezo sama s seboj …
imam pa grozne začetne težave s psihološko lakoto… čim rečem tega ne bom več jedla, takoj se mi lušta do onemoglosti …včasih 14 dni ne pojem nobenega jogurta … čim ga bo pa črtala z jedilnika, bom pa umirala za njim 🙂
ampak po 15 mesecih diete, je očitno, da moram za drugo polovico kg izbrati drugačno prehrano …najbolj bom pogrešala sadje … kruh in makarone bi zaradi mene lahko nehali prodajati …
prve tri tedne se bom neizmerno smilila sama sebi … če jih preživim, sem na konju heheh 😀
pa še vedno sem pridna glede teka … 9. julija je tek po lovskih brežinah … 7 km gore – dole po dolenjskem hribovju … sej ne bom vrhunska, a zame je že to, da grem tja in pridem do cilja, uspeh življenja …

pa čednega reševalca si bom naročila, da me oživlja na cilju 😀 … to je pa vredno truda 😀

kaven, sem vesela da te berem …sem se ustrašila, da si šla dol s foruma …lepo, da nisi obupala in da ti gre 🙂
tudi jaz sem pogrešala vas …
ja in še vedno mislim, da smo odvisno od OH 🙂 … in mozaik življenja je sestavljen iz majhnih kamenčkov … eden po eden … ena sprememba za drugo …
in veš kaj, bolje imeti kak kg več in biti fit … kot pa se phati za nekim nedosegljivim rezultatom in biti ves čas brez volje in energije …
saj nam je jasno, da pri over 40 ni treba da imamo težo tako kot pri 20-tih …moramo pa biti sposobne vsaj 2 uri skupaj hoditi …in to je tista taprava življenjska energija …:)
res sem vesela zate 🙂

Dobrodošla spet nazaj Vesna100 in hvala za vse. Res odleže, ko človek spozna, da ni sam v godlji. Ampak veš, kaj me je tudi veselilo. Ko smo te pogrešale nismo pomislile na nekaj slabega, zakaj te ni. Upam, da me razumeš. Ljudje smo hitro negativci in taki imajo tudi temu primerne uspehe. Torej, punce, bravo za vse nas, premoremo pozitivno energijo in to pomeni še veliko zmag.

Dobro jutro,

Vesna, lepo te je spet brati. Bila sem prepričana, da si se nam odrekla. Saj veš – ti seksi shujšana, skoraj Naomi, me okrogle, mehke… mogoče ti je pod častjo biti z nami – he he he. No, potem pa prideš, poveš, da greš na počitnice in da si boš nabavila krepkega mladca za oživljanje. Hvala lepa. Me pa bomo garale, se odrekale vsem užitkom… šmrc… življenje je taaako krivično.
Ok, če ga ne boš preveč izrabila je tukaj nekaj deklet potrebnih oživljanja. Skoraj ziher. Če še nismo, pa bomo. Ga boš posodila?

Kar pa se tiče tvoje odločitve za atkinsa – ti bomo stale ob strani in te občasno brcnile saj veš kam, če boš rabila :).

Zdaj pa na tehtnico 🙂

Trenutek resnice:
78,6kg jeeee
prejšnji teden 79,2kg
razlika: -0,6kg noro dober uspeh, glede na to, da sem v celem aprilu izgubila samo 1kg :DDDD

Danes: 71,2 kg
Prejšnji teden: 70,5 kg
Razlika: +0,7 kg
Menstruacija, motivacije ni….še dobro je! 🙂

Dobro jutro. evo moji rezultat:
danes:93,5kg
včeraj:94 kg
razlika: – 0,5kg jeeee 🙂

sej vem da je samo voda, sam je pa napredek od včerej.
lp

Dobro jutro,

Vesna welcome back :))) sem te že kr malo pogrešala…Joj kok sem ti fouš dopusta pri nas letos odpade :((
Kar se tiče diete ti si pomagala na mi bomo tebi :)) go girl 🙂

Pa še moji rezultati

Sobota pred enim tednom 82,4kg
Danes 81kg
Torej 1,4kg manj jeeeeeeeee

LP

nazadnje:54,1

danes: 53,6 🙂

Pozdravljene!

Da še jaz poročam:

prejšnji teden:69 kg

danes:68,5 kg

se pravi -0,5 kg – nekaj pa le je 🙂

Sicer pa gre tudi meni zadnje čase hujšanje precej počasi … komaj čakam konec faxa in počitnice (čeprav me čakajo izpiti) bo vsaj malo več časa za redno rekreacijo in prehranjevanje. Pa da začne na vrtu poleg solate in redkvice zoreti še kaj drugega 🙂

Lp


evo … sem pridno telovadila, pri hrani nisem bla ravno dosledna ampak se vseeno pozna 🙂
danes: 61,5 kg 🙂
do konca junija upam da pridem pod 60 :))

Hellowa
super ste in upam, da ste vesele vsakega napredka v tej smeri.
Jaz se nisem tehtala, ker sem vstala zelo zgodaj in odtavala tja gor visoko. Bilo je tako zgodaj, da še nisem bila prištevna. No, glede rekreacije sem bila pridna, a ko sem se vrnila sem bila polna energije in sem začela peči…..več stvari. Za vsakega malo. Žal sem pokuševala nadeve in tudi peciva.
Ne me posnemat. Kot bi se šla jo-jo.
Kaj bo z mano šele jutri, ko grem še enkrat.

New Report

Close