Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Spremljanje napredka – Bi se merile?

Spremljanje napredka – Bi se merile?

Res imam dober teden. Naj traja..itak vem, da bo hitro kriza, ampak upam, da čimkrajša. Zdajle sem iz pijačke s kolegicami. Spila 2 mala piva in bila čisto “vesela”…smo čisto v študentskih časih, ker sem bolj slabo jedla čez dan in me takoj prime :-)))
Vem da ni ravno shujśevalno tole, ampak bolje tako, kot cel dan jest in potem 3 velike pive za isti občutek.. :-:-D

Jutri spet migam, komaj čakam. Nimam še plana, ampak nekaj bom že našla. V soboto pa kak hrib na Gorenjskem koncu. Matruška, jaz poznam veliko takih potk, mi se kar trudimo lezt v višino z otroci.

In hvala za spodbudo, punci. Tudi vama želim enako! Dajmo!

Jupi, še malo, pa ti bo prišlo v navado tako življenje. Vikend pa ponuja se druge načine užitkanja…

Jaaa, jupi! Tale vikend moram zdržat v tem tempu, pa sem na konju. Včeraj zvečer sem imela eno bolečo epizodo in sem si rekla, joj, pa ravno zdaj, ko sem v formi…no, pa je do jutra bolečina popustila. Kakšen čudež! Mislim, nisem ok, samo je vsaj bolje kot sem se bala da bo.
Tako da kaka hoja bo vseeno padla danes.

Hrana pa včeraj spet ok. VSaj kar se količin tiče. Dajmo preživet en lep vikend!

Tudi če je med tednom slabo vreme, pa so vikendi čisto primrni za miganje. Upam, da ste izkoristile. Tudi delo gre bolje od rok, če malo prekinite rutino.
Jaz sem. Je pa to postala že moja stalnica, poleti mi bolje uspeva žmanjševati kg. Pišem dve šestki. V planu je še znižati številko.

Bravo Kaven! To so pa lepe številke, čestitke!
IN tudi za miganje. Jaz sem tudi migala. Lahko bi več, ampak glede na petkovo bolečo roko, je bilo tole več kot sem pričakovala. Jutri pa zjutraj v hrib!
Matruška je upam napisala kakšno stran diplome?

Ah Štefka, si me dobila. Ni bilo pol strani vsega skupaj 🙁 Je pa bil lep vikend, v fajn družbi. Le hrana je bila polomija. Ampak na poti (ce se ne pripravis), ne mores ravno izbirati. Se tolazim. 😉

Kaven všeč sta mi tvoji številki! Bravo. Tam jekje je moj cilj. Smem vprašat koliko si že oklestila odkar si na forumu? Ti si živ dokaz, da zadeva deluje!

Matruška dajmo! Naj bo ta vikend odskočna deska za naprej.
Kaven gremo proti naslednjim ciljem..

Matruška, važno je, da ti gre proti zastavljenemu cilju. Ne odnehat, četudi gre počasneje. Pol strani je kar nekaj. Upam, da ti tudi danes uspe kake pol strani napisati. Občutek je pa dober, kaj? Sem pa vesela, da se tudi družiš, uživaš,…brez tega bi spraznila “baterije” in bi težje nadaljevala.
Na tvoje vprašanej težko odgovorim. Bi morala pogledat na forum, da bi ti odgovorila. Je pa eno res. V vseh letih sem sklesila kar nekaj kg. To je cilj. Tudi če gre čez zimo kaj gor, v celem letu beležim minus. Pomaga mi, da tu zapisujem.
Štefka, je ta veter povzročila drzna kolesarka iz hriba? Koliko energije ti premoreš? To je noro! Ampak to ti je pisano na kožo, se mi zdi.

Ja Kaven! Si me videla včeraj, sem šibala včeraj zvečer gor, bežala pred temo in dežjem 🙂 ampak sem ponosna, ker ko sem dala otroke spat nisem pomislila na večerjo ampak na gibanje, ou jeee 🙂

Kaven, ti si super, si kar konstantno v minusu, se mi zdi, pridna! Midve z Matruško sva vesele, da te imava za družbo.

Hvala Štefka, za pohvalo. Upam da si še naprej v “elementu”. Včeraj smo bili z malčkom na Šmarni, danes pa jo odsopiham višje. Jutri verjetno na pecikel.
Kaj pa tenis? Kako napreduje diplomska?

Se že vzpenjaš a ne Kaven. Lep dan je danes.
Pri diplomski sem spet obtičala. Med tednom, mi ne znese. Nisem zmozna prizgat racunalnika se pozno popoldne, po celem dnevu buljenja vanj. Tako da mi ostaje le vikendi. Ravno se grem usest. Zvecer pa na tenis 🙂
Uzivajte v vikendu!

Pa sem res že krepko sopihala takrat.
Te razumem Matruška, da so dnevi prekratki. Nisi edina. Na žalos pa ne bodo nikoli daljši. Punčki te bosta vsak dan bolj rabili, ti pa boš že nekaj časa imela v žepu diplomo. Tudi počasi se daleč pride.
Se mi zdi, da na našem koncu spet nekdo krepko podira rekorde. Oj ta mladost…

Samo telefon zazvoni in se vikend spremeni. Je mogoče, da to vpliva na kg? Pri meni že. No, pa smo malo pekli, jedli, klepetali,.. torej, sem izničila učinke sobotnega sopihanja. Ampak je bilo pa prijetno. Danes je nov dan.

Kaven, kako bi se pa počutila, če bi zavrnila klicatelja? Sama, ampak suha :-))) jaz nikoli ne zamenjam, meni je druženje osnovna in pomembna stvar. Res je, da lahko poskušaš jesti v mejah normale in uporabljati trike, ampak družiti se moraš. Kaj ni to življenje?

Prijetno poletje je in druženje prija. Tudi včeraj smo na hitro nekaj obrnili na žaru, se zaklepetali in prijazno razsli. Vsaka udeleženka je prinesla kakšen svoj izdelek, zato je bilo tega veliko. To pozname in otroških let: Za vsak slučaj, da ne bo premalo…
Bo pa vikend skromnejši s hrano in obilnejši z miganjem.

Mene je odneslo morje. 🙂 Je pa volja še zmeraj tu in samo nadaljujem. Sem pa fasala grozno alergijo na sonce tokrat. Pa smo res pazili in hodili na plažo dopoldan ali pa pozno popoldan. Lani sem se je ognila, letos pa bo zgodba očitno drugačna. Bo treba kar z majico v vodo, ker je zadeva precej neprijetna, srebeča, pa tudi izgled ni ravno za dol past :). Je pa zanimivo, čemu se eno leto pojavi, naslednje pa ne…kdo bi vedel. Morda sem pa alergična na kruh in ne na sonce 😀 Tega sem pa pojedla veliko. Za glavni dopust, ki bo daljši, bo treba več kontrole.
Kaven najbrž tole vreme tudi tebi preprečuje kakšne daljše ture?

Ja res punce dajmo,se vedno vas spremljam,meni gre dobro,se vedno vzdrzujem pri 157cm 48-49kg,od lanskega marca nisem zapadla v jo-jo efekt na kar sem zelo ponosna,na morju sem pekla polnozrnat pirin kruh tako da se nisem sekirala prevec okoli tega.lepo hujsajte,vse se da,ce se hoce in imate voljo.

Kako dobra spodbuda Ivanna! Hvala. Sem se kar malo obrnila na prstih… Že dolgo nisem pekla kruha. Še ena dobra ideja.
Vreme je tako, kakršno je. Niti ni tako zelo slabo. Dopoldne je bolj sigurno. Tudi danes smo jo odrinili malo višje. Malo nas je poškropilo, razgledi so bili vseeno lepi, hodi se pa lažje, če ne pribija sonce.

Kako dobra spodbuda Ivanna! Hvala. Sem se kar malo obrnila na prstih… Že dolgo nisem pekla kruha. Še ena dobra ideja.
Vreme je tako, kakršno je. Niti ni tako zelo slabo. Dopoldne je bolj sigurno. Tudi danes smo jo odrinili malo višje. Malo nas je poškropilo, razgledi so bili vseeno lepi, hodi se pa lažje, če ne pribija sonce.

bravo! Lepo vzdržuješ. Upam da nekoč lahko tudi jaz zapišem podobne besede sem gor. 🙂
Takoj za Kaven in Štefko, soborki, ki sta trenutno super uspešni. Kapo dol. naj traja…

New Report

Close