Najdi forum

Popravek naslova zakona je v tem, da si na koncu naredil piko? Bi bil čas, da se jo naredi še na tej temi.

Popravek naslova zakona je v tem, da si na koncu naredil piko? Bi bil čas, da se jo naredi še na tej temi.[/quote]

Nak, dodal sem en k, torej k kot klincpatakatema, pri čemer je mišljena tema z ozkim e, kot tema s širokim eeee. Lahko kdo od odgovornih že končno potegne vodo na tej temi?

Hvala.

Sam tile LY so pa res eni bolniki, še uni reveži po psihiatrijah se skrijejo pred njimi…….. Sem šel zadnič na en “kafe-makjato” tle na Goriškem…in upade en model in začne enega znanca hebat z temi LY zgodbica… kako se mora hiro učlanit, koliko bo zaslužu, koliko ON že zasluži (toliko zasluži, da še za un špric ki ga je scuzal pr mizi ni imel)….. Uglavnem opranoglavci “par excellence”!!!!!!!!

Jaz sem bil že kr prepričan, da so taki oprančki izumrli….al mati Narava se ne da…. Zmeraj je dosti naivnežev….tak da unim, ki lupijo te naivneže niti ne zamerim kaj dosti….nekdo bi jih olupu, ker so namenjeni lupljenju….

.si-to je namenjeno tebi in tebi enako mislecimi in sovraznimi.
To zadnje kar si zapisal, je nekaj najbolj odvratnega, kar lahko clovek izjavi! Pojma nimas o Ly, pa take klanfas. Ne bom pisal kaj si mislim o takih kot si ti, ker mi je skoda casa za take. Ce te Ly ne bi zanimal, ne bi tle gor zapravljal svojga casa, kajti noben ti nic noce. Vse skupaj ignoriraj, pa daj casu cas in bomo videli kaj se bo zgodilo. Bi pa cez nekaj let rad videl tvojo faco, k jo bos naredi, ko se bo izkazalo kako se motis. Ja, tudi ideja o spletu je bila v zacetku zasmehovana, danes pa jo ti z veseljem uporabljas in nekateri od tebe sluzijo, ko ti ZGUBA tle neumnosti pises! Takrat si se najbrs ti tudi temu smejal, nekateri pa so verjeli, gradili omrezje in zdaj upraviceno zaracunavajo tvoje koriscenje spleta. Nekateri pa se ta trenutek ukvarjajo z gradnjo najvecjega programa zvestobe na svetu, ki bo spreminjal svet na bolje.Ti pika.si pa bodi tam kjer si, v svojem nezadovoljstvu, za katerega si sam kriv. Uf, kr tezko ze cakam tvoj revolt nazaj 😉 Jst pa ti ga potem ne vrnem, ker nimam casa teb racunov pokladat, raje grem komu lyoness razlozit, da bo kej denarja dobil nazaj pri vsakem nakupu- LYONESS-CASBACK KARTICA!

Pa srecno vsem!
Veliko zdravja,…

Slučajno vidim tole temo….,ki sem jo spremljala že par let nazaj. Sicer pa naslavljam vprašanje za uporabnike LY kartice – kako je sedaj po 2h letih, koliko ste dejansko pridobili? ALi so še vedno boni v igri..ali ste zaslužili toliko kot je bilo obljubljeno….ipd.
Hvala za odgovore.

Zanima me:

Clan sem od leta 2013. leta 2014 pa sem zacel uporabljati.

Zadeva se mi zdi dobra, namrec o ze tako poplavi kartic mi se ena ne bo zorala denarnice 🙂

Od takrat ko sem zacel kupovati preko sistem pa do sedaj lahka recem v 1 letu. Privarceval okoli 150 eur + se nekaj prijatelskega.

Ko berem piramidni sistem itd. Se dejmo vprasat kaksna je hiarhija vojske? Drzave? Sole? Raznih podjetij?

Sej vsi zivimo v piramidnem sistemu samo z razliko da se ga eni zavedamo drugi pa zal ne.

LP

Kako si pa ti pameten! Ja, ogrooooomno si privarčeval, res!!! Gotovo si minimalno akademik, ker si tako zelo pismen, načitan in izobražen, da kar sevaš. 🙂

Lep pozdrav
marinec

Ja, redno kupujemo bone za spar in omv, tudi za miller ko je treba… tally vally ma kar v trgovini za kartico… uporabljamo 🙂

Dejansko se sprašujem, koliko je imel povprečeni udeleženec vašega sistema matematiko v šoli.[/quote]

Jaz se sprašujem koliko si imel ti slovenščino 😉

Dejansko se sprašujem, koliko je imel povprečeni udeleženec vašega sistema matematiko v šoli.[/quote]

Jaz se sprašujem koliko si imel ti slovenščino ;)[/quote]

Tega ne vemo. Zagotovo pa več, kot ti, ki si si v enem preprostem stavku izpustil eno vejico in eno piko, kar pomeni negativno oceno. 🙂

Tema je zamrla pred tremi in pol leti. Kako je danes?

Pusti, naj tema počiva v miru.

Lep pozdrav
marinec

Hecno. Na blagajni v Šparu in Tušu me je vprašala blagajničarka, če rabim kartico, pa sem izpolnil formular in sem jo takoj dobil. Saj vem, da ni nekega bogastva, ampak vseeno, nekaj malega pa se nabira. Mogoče bo v desetih letih ene 20 eurov.

Tale model, ki mi je povedal za člansko kartico in nakupe pa je kar nekaj okoli mene hodil in sem dobil občutek, da mi ima samo veliko za povedat. Vprašal sem ga, če je v redu, da imam to kartico in je rekel da se morava en dan dobiti, da mi bo razložil. Glej, v Šparu in v Tušu niti ni imela časa dolgovezit. Zakaj mi ne da pristopnice in izpolnim pa mi da kartico in grem nakupovat. Vem, da je zadaj biznis, kateremu se primerno noben ne bo včlanil, če bi ga gnjavil.

A ni bistvo to, da si s kartico najprej sam zadovoljen? Jst mam v denarnici več kot 10 brezveznih kartic, za nekatere vem da so bedne. Pa ni nihče okoli mene hodil. Zbiraš pike, da lahko kupiš ruksak, ki bi ga lahko kupil že tako in tako po tej ceni kje drugje. Hahaha

Haha, pa kaj si ti znoru ali kaj. Daj si to kartico nekam porini ker ne boš z njo nič dosegel. Vse gre po principu NW21 in zapravil boš za blesarije ves svoj denar, potem ti ta kartica ne bo pomagala zaslužit, ker boš obubožal.

Drugi pa te bodo prcali da nimaš dobre službe ker premalo zaslužiš za njih

To je bilo namenjenu PREMIUM ČLANU

Z Lyonessom sem se srecal leta 2011. Takrat sem tudi zakupil za 1100 ali 1500 (ne vem vec) “enot”. Receno mi je bilo, da bo v roku 3-5 let moja investicija povrnjena tudi, ce se z Lyonessom aktivno ne bom ukvarjal. Podelil sem kakih 20 kartic. No, minilo je 6 let in sam se nisem imel niti evra dobicka. Mi lahko kdo od “Lyonessovcev” to pojasni. Hvala in lp.

Lahko ti tocno pokazem zakaj se nisi nic prejel. Vbistvu denar caka na izplacilo. vec info lahko dam ce me kontaktiras na [email protected]

Ta kartca je sedaj cashback kartica deluje skoraj pousod zraven prihaja se kitqjska pa japonska, to kar je pa g. ROMAN zgoraj napisau je biu pa prestoo enote po starem sistemu imamo nacionalne in mednarodne enote in pa usaka enota ti stvori se bonus za dzabe pa preverjeno imam vec kot 1000 enot so izplacale ze veliko odvisno od casa postavitve 😉 sedaj smo partnerji z Formula 1, moto gp, juve, milan, ac roma, balkan je ze ceu nq kartico pozabi bone. On my way! Stbija isto na karico ze zdavnaj, glede bonou pa prihaja neposredni nakup bonou prek aplikacije kjer lahko v 8 sek prejmete bon narocite pa ga za enkrqt visa mastercard ali pa iz nakpovalnega racuna od junija dalje tudi v slo! Premalo prostora za prevec info! Pa neda se mi z takimi ubadat ko nimajo pojma pa govorijo oprani mozgani Ja imamo ker nismo zasanjane ovce ki verjamejo v tekoci trak dela in banke pa politike haha

A smo spet tik pred velikanskim uspehom Lyonessa, ko se ful mudi včlanit, da ne bo prepozno, kdor se ne bo, bo pa to do konca življenja obžaloval?

JA.

New Report

Close