Najdi forum

Spet ena slovenska foušija, kaj?:):) Jaz pa mislim, da tisti, ki imajo, vedo kje prišparat in kako prišparat, da lhko kaj imaš….sploh pa, iz izkušenj….če kdo napiše da ima jadrnico, dajte se mal razgledat po morju…..lastniške niso tak obogate kot tiste, ki jih folk najame:):)
Ojoj, slovenčki ,če ne bi iblo foušije, bi bilo za vse dovolj:):):):)[/quote]

Nisem rekel, da nimam več kot 300 EUR. Rekel sem, da ne porabim. 🙂 Jej sem fouš.

…uf, tole tukaj gor že kaka 4 leta, na začetku prebiranja sem si rekel, da sem itak že prepozen za kakih 5 let, kar še vedno mislim…
…da sem sploh začel iskati zapise o tem pa je kriva zabava mulcev v sosednji ulici, ko se sprašuješ od kod mulariji takšni avtomobili, dobim info, da to ni od fotrov, temveč se ukvarjajo z nekim biznisom in takrat (pred nekaj dnevi) sem prvič slišal za to kartico.

Do nas so prišli tudi glasovi o hvaljenju teh, da je nekdo le v tem mesecu zaslužil že 3 jurje, drugi 4, nekdo že kar 7 !????? Trenutno mi še ni jasno kolikšen je % podobnih od vseh ki so v tej zadevi oz koliko ovc je potrebnih, da nekateri kasirajo toliko, če je seveda to sploh res ali le nakladanje iz takšnih in drugačnih razlogov !???

…pa še moje mnenje o vseh teh Merc., Spar in podobnih karticah… očitno nekateri niste sposobni neke nakupovalne discipline, mi kupujemo v Mercatorju ob torkih in to zadeve, ki niso nič dražje od drugih štacun, koristimo vsakič 10%, sedaj po prvi polovici leta pa lahko zapravimo nekje tistih 240€ na račun preteklih nakupov !!!!!… ostale nakupe še nekaj v Lidlu, pa Hoferju, stvari, ki so v M dražje oz. stvari, ki so v danem trenutku v akciji itd. in prepričan sem, da vsekakor prihranimo, ker pač nakupujemo le potrebne zadeve in če na hitro preračunam je polletni prihranek le v M kakih 400€ (pike + 10%) !!!

O škodljivosti ali koristnosti zg. kartice za moj žep pa želim še kaj slišati !

Verjameš v vse glasove, za katere se ti dozdeva, do so prišli do tebe? Imaš še kake druge težave?

težav, kot jih imaš ti vsekakor nimam !!!??…

Kupoval sem hidravlični cepilnik za drva. Stal je 770€. Ampak sem rekel, da bom počakal do jeseni, ko bodo cepilniki aktualni in zato v akcijah. Jesen sem dočakal, isti cepilnik je bil v akciji samo še 470€. Ker se mi ni mudilo sem rekel da bom počakal, da aktualnost cepilnikov mine. Se pravi, zgodnjo zimo. Takrat razprodajo takšne ostanke zalog. In res, za isti cepilnik sem odštel le še 390€.
Tako se delajo nakupi in prihranki. Nakupe se vnaprej planira, kupuje se ob pravem času in z vključeno logiko v možganih. Če pa te nimaš, se lahko še vedno zadovoljiš z 1%, ki ti ga nudi Lyoness. In tako tudi je v resnici. Pametni ljudje prihranijo ogromne denarjem, zahvaljujoč svojim možganom. Preostali pa lovijo nekakšne piramidne čudeže, od katerih se definitivno obogati. Le da ne poznajo nobenega, ki je obogatel. Ostaja jim le nedokazljiva beseda tistega, ki jih je zvlekel v neke sisteme. Povej mi kako kupuješ in povem ti, kakšna bo tvoja prihodnost. V resnici, v moji okolici so bili še vsi promotorji finančnih čudežev do sedaj le ljudje iz obrobja družbe, ki edini še verjamejo vanje.

Dragi mi vsi potrošniki, imetniki in NE imetniki LY kartice. Samo nekaj današnjih dejstev:

-Lyoness je v SLO prisoten cca 5 let.
-SLO Urad za varovanje potrošnikov je umaknil svoje prvotno (slabo) mnenje o LY, ker se je močno zmotil
-trenutno je v Slo dobrih 110.000 imetnikov kartice
-v svetu čez 3 mio članov
-je že sedaj največja nakupovalna skupnost na svetu
-LY je eno najhitreje rastočih podjetij in bo eno največjih podjetij v svetu in s svojima dobrodelnima skladoma pomaga ljudem po svetu
-LY kartica bo nekoč tudi plačilna kartica
Ly niso boni/darilne kartice, temveč ena sama kartica ugodnosti (res pa je, da TRENUTNO SO ŠE BONI-ker to je le vmesna faza
-Filialisti (taveliki trgovci) postopamo prehajajo iz darilnih kartic/bonov na direktno poslovanje z Ly kartico, tak prestop so v SLO storili že: Spotina group, Baumax, Slowatch. Vsi ostali jim bodo postopoma sledili (Spar, Merkur, Hervis, Omv, Vogele, Muller, Humanic, Optika Clarus, Palmers)
-ja, enkrat bo Ly Cashback kartica: samo ena kartica ugodnosti, ki deluje mednarodno, medbranžno, po celem svetu, ki nudi največ in to popust v obliki denarja na naš račun. Pa še plačilna kartica bo-že sedaj pa se da plačevati s pomočjo vsakega pametnega mob. telefona, ki podpira intern.povezavo.
-LY je do sedaj postavljal temeljne, sedaj začenja postavljati zidove (torej je še gradbišče).
Prosim, da na “gradbišče” ta trenutek še ne vabite razvajenih potrošnikov, ker za njih še ni pripravljeno, lahko pa vabite graditelje (samo resne Premium člane) in tiste potrošnike, ki razumejo, da so boni/dar.kartice trenutno največja naša prednost
-pri nas je že cca 600 trgovcev,ki sprejemajo in poznajo to kartico (res pa nekateri ne vedo zakaj so postali Ly partnersko podjetje, ker si niso vzeli niti kanček časa za pridobitev pravih informacij).

-V svetu v prvih 5 letih (leta 2008): cca 350.000 članov, prisoten v 8 državah, malo partnerskih koncernov, malo mikro, malih in srednje velikih trgovcev (v nadaljevanju SME), brez spletnega nakupovanja
-do leta 2012 (4 leta kasneje) prisoten v 40 državah, sto partnerskih koncernov, 10.000 SME, tisoč spletnih trgovin, več kot milijon članov
Samo leto dni kasneje 2013 pa obstoja LY, na vseh kontinentih, v 44 državah, (cca 30.000 partnerskih podjetij z nami posluje in 150.000 sprejemnih mest te kartice je že!)

Ly pripravlja in ima že v razvoju še nekaj velikih dobrih stvari za nas vse,…pustite se presenetiti v naslednjih letih.

Torej, vsi negativno nastrojeni blogeraši, to je dejstvo in LY še vedno obstaja in raste in naredila se bo ekspanzija, ko nobenmu ne bo nč jasn!

Tako kot se vsaki veliki ideji na začetku posmehujemo, jo kasneje napadamo in na koncu jo sprejmemo za standard. (enako je bilo z vodovodom, elektriko, avtomobilom, računalnikom, internetom, telefonom,…)

Lp, vsem

Jaz imam to kartico že nekaj časa, ampak sem do zdaj zasledila le nekaj trgovin, ki to kartico podpirajo, pa še to večinoma izven koroške. Res pa je, da niti ne hodim toliko po trgovinah. Za to bi prosila za info. kje na koroškem in v okolici se da to kartico uporabit, saj se mi zdi neumno vozit npr. v MB ali kakšno drugo večje mesto, da si kupim par kosov oblačil samo za to, da lahko izkoristim kartico.
Glede kartice nimam osebnega mnenja. Če poskusiš vsaj nič ne izgubiš.

ti primERJAŠ NEK butast piramidni sistem z izumom elektrike, vodovoda in avtomobilov…itd
par vrstic višje imaš forum psihiatrije….priporočam

Spoštovana uporabnica plastične kartice brez osebnega mnenja!

Sprašuješ, kje jo lahko uporabiš v domačem okolju, ker se ti nekaj zdi neumno. Pravilno se ti zdi, čestitam.

Uporabiš jo lahko na vsakem ekološkem otoku za zbiranje odpadkov. Vrzi jo v tisti kontejner, kjer piše embalaža – plastična. Okolje ti bo za to potezo večno hvaležno! Rek, če poskusiš vsaj nič ne izgubiš, je gotovo nekaj novejšega. Ne izkoristiš namreč kartice ti, kot domnevaš, ampak ona izkorišča tebe. Si slišala za Dinersovega Lovšeta? Seveda bodo sedaj zavpili fanatični privrženci, NEEE, mi že nismo takšni! Ne verjemi jim. Kot pravi tvoj novejši rek, če poskusiš vsaj nič ne izgubiš, boš z obiskom ekološkega otoka ugotovila, da tvoj rek drži, poleg tega pa boš s potezo ogromno prihranila in dejansko – nič izgubila.

Lep pozdrav.

No….tole traja že nekaj dolgih let in se mi ne zdi ravno prehodna faza:
Ly niso boni/darilne kartice, temveč ena sama kartica ugodnosti (res pa je, da TRENUTNO SO ŠE BONI-ker to je le vmesna faza

Se pa popolnoma strinjam z zgornim dejstvom, da je edina dobra stvar, če jo vržeš med plastično embalažo – odpadke.

Če še niste dojeli, nas vsi hočejo obat do kosti z nekimi pikami…karticami ugodnosti…blablabla….dokler si trgovina lahko privošči neke ugodnosti, toliko časa nas “farbajo” s cenami….naj jih spustijo, pa bomo imeli vsi več od tega, pa manj plastike v denarnicah…..

Ko pa mi bo nekdo osebno prišel povedat in pokazat koliko je prišparal – beri obogatel, na račun raznih takih sistemov, mu bom pa čestital ….

Seveda, vsak “posel” je lahko dober EDINO, če se mu posvetiš z vsem srcem in dušo…..sama sem zaposlena in sem bila vabljena na take in drugačne prezentacije raznih “poslov”…..Edino kar sem iz tega odnesla je, da se ne grem nič od tega, ker tak posel zahteva veliko mrežo ljudi, če jo želiš imeti moraš vložiti ogromno časa v to…tega pa tisti, ki smo v službi in imamo družino in želimo še kaj kakovostnega časa….nimamo.pa tudi nismo vsi “prodajalci”….in nimamo vsi žilice za to, pa ni važno kako nas prepričujejo v nasprotno….. Denar pa zaenkrat tudi pri “poslih” ne pada z neba, če nič ne delaš….

Zato pa mogoče tisti brezposelni – to je kao priložnost….a ni?

No, če bi bila to neka silna prilika, ne bi bil nihče brezposelen in vsi bogati…..tega pa v nobenem poslu še nisem videla (Amw….LyS….in podobni)….ali se motim?.

Imaš potrebo…? Po meditiranju….ali se motim?. Nobenga dela…ali se motim?. Si ti v ponedeljek, 9.9.2013, ob ob 12.22h v sluzbi…ali se motim?. Zagrrrrabi “posel”….začni delat.če ne druzga, piši dnevnik, sam ne bluzit in ga srackat javno in to tukaj in se delat da si v sluzbi….

No,
kje ste vsi. Je z lyonessom konec, ali kaj ?

Daj no. Seveda še ni konec. Je pa res da če že peto leto zapovrstjo govoriš da smo tik pred čudežno ekspanzijo ki bo presenetila in prevzela svet, zgodi se pa nič, da malo zgubiš elan. Ko pa udari še kriza, pa tako ali tako zmanjka prostora za nasvete tipa “več ko kupuješ, več prišparaš” . Tudi pri najbolj lahkovernih. Revščina pač ni pravi teren za tiste ki sanjajo, da bodo preko noči silno obogateli.

Ker imam malo časa bi bilo dobro odgovoriti na nekaj neresnic in bedarij, ki jih je zaslediti tule. Da ne bom najprej stopil v bran vsem zagovornikom Lyonessa, moram najprej povedati kako sem se jaz lotil vsega skupaj. Torej na začetku lahko povem, da imam največ težav ko razlagam bistvo Lyonessa z informacijami, ki so jih razširili preveč vneti zagovorniki le-tega. Obogateti kar tako čez noč kot razlagajo pač ne gre. Ne zdaj in tudi nikoli v preteklosti ni bilo neke take priložnosti. Če si človek, ki bi rad obogatel brez dela, potem imaš tako ali tako sam s sabo en velik problem.
Kako sem se sam lotil dela. Najprej sva začela z ženo nakupovati in videla, da zadeva funkcionira. Nato sem si vzel čas in preveril vse sorte informacij, ki sem jih našel. Nato pa sem se šele lotil širjenja nakupovalne skupnosti. Takrat ko sem se prepričal, da je vse OK.
Kaj nama je prinesla uporaba kartice? V enem letu bova prihranila dopust v Dalmaciji za enega. Izračun je narejen sam na podlagi najinih nakupov. In poudariti je treba, da nisva zato zapravila niti € več kot pred tem. Res je, da točiva gorivo izključno na OMV-ju, kupujeva pa precej v Sparu (zelo konkurenčne cene imajo že tako ali tako), kupila pa sva 1.000 l kurilnega olja preko njihovega partnerskega podjetja. Ostalo pa so bili manjši nakupi.
In če želite realno sliko, ter informacije kako res imeti kaj konkretnega od sicer odlične ideje, mi lahko kaj napišete na [email protected]

Še en odziv na t.i. ekonomiste, ki komentirajo vse vrste lojalnostnih kartic v stilu: Če ne bi imeli toliko kartic potem pa bi trgovci spustili cene in vsi bi kupovali stvari ceneje. Japajade, dragi ekonomisti-v kapitalizmu živite.

Tvoja omejenost nima meja…

Zakaj bi se nekdo trudil, da bi prav tebi nekaj dokazoval??? A da boš ti verjel? Pač, verjemi, kar hočeš. Vsekakor pa ti lahko vsak Lyonessovec točno pokaže, kakšne prihodke/prihranke je/ni imel doslej, saj to njihov informacijski sistem omogoča.

Tako kot pravi avtor v zgornjem postu, kdor ima malo zdrave pameti vidi, da je to poslovna priložnost (ena izmed mnogih), s katero lahko prideš do nekih (dodatnih) prihodkov. Kdor obljublja/nasede obljubam o bajnih prihodkih BREZ DELA, je milo rečeno idiot. Meni se ta priložnost ni zdela slaba in se mi je zdelo, da z nekaj truda in časa lahko pridem do ZAME nekih spodobnih prihrankov in zaslužkov. Verjamem pa, da je veliko ljudi, ki se valjajo v denarju, ki ne potrebujejo nobenih dodatnih prihodkov in prihrankov… Blagor njim.

Za tiste pa, ki nam nekaj denarja več pride prav, je to pač ena dobra možnost.

Zdravo!
Mene pa zanima če mi lahko nekdo pove kaj pomeni pri Lyonessu RAČUN ZVESTOBE kaj lahko narediš s tem denarjem ?

Hvala

Tvoja omejenost nima meja, novclan…

Zakaj bi se nekdo trudil, da bi prav tebi nekaj dokazoval??? A da boš ti verjel? Pač, verjemi, kar hočeš. Vsekakor pa ti lahko vsak Lyonessovec točno pokaže, kakšne prihodke/prihranke je/ni imel doslej, saj to njihov informacijski sistem omogoča.

Tako kot pravi avtor v zgornjem postu, kdor ima malo zdrave pameti vidi, da je to poslovna priložnost (ena izmed mnogih), s katero lahko prideš do nekih (dodatnih) prihodkov. Kdor obljublja/nasede obljubam o bajnih prihodkih BREZ DELA, je milo rečeno @#$%&. Meni se ta priložnost ni zdela slaba in se mi je zdelo, da z nekaj truda in časa lahko pridem do ZAME nekih spodobnih prihrankov in zaslužkov. Verjamem pa, da je veliko ljudi, ki se valjajo v denarju, ki ne potrebujejo nobenih dodatnih prihodkov in prihrankov… Blagor njim.

Za tiste pa, ki nam nekaj denarja več pride prav, je to pač ena dobra možnost.

Tudi ti, Pandora1…???

Pol postov je napisal eden in isti Lyonssko sprevzeni Lyonesseksualec, ki pise posamezne povdarke z velimi crkami (primer zgoraj) in se v svojem pocetju reklamiranja plastike ne utrudi. Njegov fetis na te cudovite plasticne kartice je res mocan in neunicljiv. Predlagam, da moderator zasciti preostale obiskovalce pred Lyonpsseksualci in Lyonofetisisti na ta nacin, da temo, ki je zastonj reklama – ZAPRE.

(Razen seveda, ce ne sodeluje MED.OVER.NET. v obliki oglasne deske za Lyonesssise, ker se mu dotakajo $€$€€€€€€$$$$€€€!, itd.)

Hvala.

Imaš potrebo…? Po meditiranju….ali se motim?. Nobenga dela…ali se motim?. Si ti v ponedeljek, 9.9.2013, ob ob 12.22h v sluzbi…ali se motim?. Zagrrrrabi “posel”….začni delat.če ne druzga, piši dnevnik, sam ne bluzit in ga srackat javno in to tukaj in se delat da si v sluzbi….[/quote]

Ponavljam oglasno sporocilo z dne 9.9.2013.

New Report

Close