Najdi forum

Podpis.

Povej konkretno kdo te je v to silil? Zaradi tebi podobnih sem šla na to predstavitev in v bistvu lahko samo rečem HVALA.

Hm ..jaz sem bila včeraj na predstavitvi cele zadeve, ker sem si na podlagi vaših pisanj zaželela slišat kaj je sploh na stvari. Danes lahko rečem, da mi je žal, ker sem od leta 2008 imetnik kartice z 0,00 eur nakupi. Moja članska cifra se vrti okoli cifre 8000, kar veliko pove o tem, kdaj sem vstopila v svoj sistem. In za vse, kar sem zamudila, je samo moja lčastna krivda. Ki jo bom težko požrla.

Zaposlena sem v Lj BTCju, kar pomeni, da sem vsakodnevno v City parku, vsak teden vsaj enkrat v Mullerju, kupujem tako v Clarusu, kot tudi v C&Aju, Merkurju…..da ne naštevam več …..koristim sicer njihove ugodnosti z njihovimi karticami ..a zraven bi lahko imela del provizije teh istih nakupov tudi s to kartico. Ko je zdej cepec? Tisti, ki mi je ponudil vračilo denarja mojih nakupov, ki bi jih v vsakem primeru opravila, ali jaz, ki te možnosti od leta 2008 nisem izkoristila ?

Če želiš kupovati preko L v določenih trgovinah, pač kupiš njihov bon. Recimo da stane 100 eur. In L ti takoj naslednji teden izplača provizijo na ta znesek – le ta je odvisna od podjetja. Greš v trgovino in kupiš kar te je volja. Lahko kupiš blago na razprodaji. Lahko koristiš ob vsem tem še njihove popuste in ugodnosti. In tam ne vejo, da si bon kupil pri L….ker na njemu to ne piše. Bon kot tak je plačilno sredstvo, ki bi ga lahko dobila tudi kot darilo, ali del plače v službi …..Profitiraš predvsem ti. Mene ne zanima koliko zasluži nekdo drug, če ob tem nisem oškodovana. Če grem lahko na en vikend dopust na račun tega, ker mi vračajo tistih par procentov od mojih običajnih nakupov ( ne kot recimo amway, kjer si bil prisiljen kupovati točno določene artikle) je to zame dovolj, ker moja neto plača znaša samo 700 eur v tem trenutku.

Kartca je popolnoma brezplačna in brez terminskih obveznosti. Lahko jo izrabiš, lahko ne. Odločitev posameznika. Za vse tiste, ki še vedno dvomijo in se jim porajajo dvomi ob branju neumnosti v tej temi.[/quote]

Malo si izmišljuješ. DRŽI?

Pocasi boste dojeli kaj je Lyoness.
Poznate Google pa Apple? Predvidevam da 🙂 No, sodelovati sta zacela z Lyonessom…
Ko vas nekdo vprasa: Na kaj pomislis, ko recem energijska pijaca?- verjetno na Redbull. Ali ko vas vprasa: Kateri avto je zelo hiter? -Ferari. Ko vas bo nekdo v prihodnosti vprasal: Kateri je najvecji in najboljsi program zvestobe?- boste odgovorili Lyoness.
Tisti ki ste preucili podrobnosti Ly. veste o cem govorim. Prihaja dan D…

… ko se boste lyonesseksualci zbudili iz sanj, z glavo v kahli.

Za vse, ki bi radi pogledali resnici v oči, je na voljo naslednja povezava:

https://mail.google.com/mail/ca/u/0/?ui=2&ik=502863d421&view=att&th=1441181de619f46a&attid=0.1.1&disp=safe&zw

Točno takole so nastopali uni “KEČ D KEŠ” catch the cash štoriji, neverjetno, kako se zgodovina ponavlja!!!!!!!

Pa da se razumemo, jaz nisem bil v dvoranah ker so jim prali možgane, zadost da sem videl dva prjatla kako sta končala svoje sanje kako bosta postala miljonarja

Točno takole so nastopali uni “KEČ D KEŠ” catch the cash štoriji, neverjetno, kako se zgodovina ponavlja!!!!!!!

Pa da se razumemo, jaz nisem bil v dvoranah ker so jim prali možgane, zadost da sem videl dva prjatla kako sta končala svoje sanje kako bosta postala miljonarja[/quote]

KEČ D KEČ, DŽEKPOT, DINERSI, LIJONESSI…. IN PODOBNA PREMIUM CLANSKA SRANJA ZA OFCE. Ftekni si svojo povezavo nekam, na suho, premium clan.

najboljs je pa to da to poslusam od enega znanca ze tri leta pa vsakic je ej sam se mal, ful mi gre. a res ti gre kok pa vlozis mesecno?2.500eur ..hahaha prosim? dobr da ma mamico res.in kok dobi vn…2700..200eur..to pa je neki! da si skos obremenjen da mors kupovat tm pa tam da dobis rabat..pa kaj si ti nooor.pa folku tezit pa stopnicke…a sam nima za eno stajc! sranje res.

“Program zvestobe” in “kapitalizem” ne greta skupaj.

Ly je v slo od 2003. Danes smo 2014. Se pravi je v slo prisoten 11 let. Vsak piramidni sistem nikoli nebi zdržal toliko časa. Piramidni sistem ni legalen in bi se organi pregona spravili nanj. Piramidni sistemi nimajo svojih dostopnih web strani. Piramidni sistemi nimajo aplikacij za pametne telefone. V piramidnih sistemih moraš vplačati za članstvo. V piramidnih sistemih je skoraj določeno kaj in koliko kupiti.

Ly ima certifikat ISO, Ly je uradno podprl dobitnik nobelove nagrade za mir, nelson mandela, v Ly ne rabiš vložit denarja za članstvo, edino kar rabiš vložit, je reklama za trgovce, ki sodelujejo z Ly, zato pa potem ti namenijo določen % povračila, s tem pa sami prihranijo nekaj zaradi reklame.

V Ly nihče ne obljublja bogastva. Če pa prihraniš 100€ na leto, pa tudi ni slabo. Jest mam to kartico od avgusta 2011, dobil pa sem za 311€ povračil. Dal pa nisem niti centa več, kot le toliko, kolikor je bila cena artiklov, ki sem jih kupil pri trgovcu, ki sodeluje z Ly. 300eur ni veliko, ni bogastvo, je pa 100 na leto. Bolje toliko, kot nič. Ne stane me pa nič, če v termah olimija, termah 3000, sportini, burger kingu,… ob plačilu pokažem še Ly kartico, ravno tako, kot ljudje v mercatorju, ki ob nakupu pokazejo pika kartico, ki pa velja le v mercatorju. Ly kartica pa velja pri vseh partnerskih trgovcih z Ly. Tko da men je ok. Lahko pa povem, da nekdo, ki sem ga vpisal jaz, ki je prišel v sistem za mano in ki je zadevo vzel bolj resno od mene, že zdavnaj dobi od Ly veliko večja povračila kot jaz. Jaz v treh letih 311, on pa danes dobiva vsaj 1000eur na leto. Če bi bla to piramida, bi potemtakem jaz moral zaslužiti več kot on, pa ne. Zaslužiš toliko, kot vložiš ali zapraviš, kar je logično in predvsem pošteno. In ravno primer tega kolega, ki sem ga vpisal jaz, me je dokončno prepričal, da Ly ni piramida. Ker v piramidi sam sigurno nebi sodeloval, saj mi nebi bilo vseeno, da bi nekdo služil na moj račun. Lp

Dobra logika; Več zapraviš, pomeni, več prišparaš.

P.s.: Komentar ni potreben.

Pa daj, no… A boš nasedal temu lovu na čarovnice?

V večini mrežnih marketingov imaš goro neuspešnih ljudi, ki za svoj neuspeh krivijo druge, kar je še posebej izrazito v Sloveniji, kjer smo navajeni za svoje probleme iskati vzroke povsod, samo pri sebi nje. Ti ljudje se niso sposobni soočiti s svojim neuspehom in si priznati, da ta posel ni za njih ali pa da bi se morali še kakšno stvar naučiti, da bi lahko bili uspešni, ker jim to zbija samozavest.

In najbolj mi je hecno, da največji vsevedneži in kritiki so ponavadi zaposleni v javnih zavodih ali podobnih davkoplačevalskih porabnikih, niso v svojem življenju ustvarili niti 5 EUR dodane vrednosti, nimajo pojma o poslovnem svetu. Poleg tega se v stvar ne poglobijo in tako vzvišeno pluvajo po dolgem in počez po vsem, kar drugi ustvarjajo z veliko truda in energije in se pri tem niti ne zavedajo, da pač vsi ne moremo sedet na stolčkih JU, kjer lahko delaš ali pa tudi ne, in kjer tvoja plača pade z neba…

Pa tu ne mislim samo na LY. Imaš post, ko nekdo namreava odpreti svoj s.p. in potem se usuje plaz postov, kako se boš nategnil, če boš to naredil… Ja, great. Rajši čakamo, da bo država dala, pa čeprav vsak dan v poročilih poslušamo, da nima več kje vzeti.

Na jetra mi gredo ti kreteni, ki ljudi strašijo z nekimi nategi in piramidnimi shemami. Tisti, ki zadeve poznamo, se nas to ne dotakne. Vendar tam zunaj je nekaj tisoč ljudi, ki se komaj preživlja z mizernimi plačami in ki bi jim lahko kakšen dodaten EUR veliko pomenil, In neki kreteni, ki s svojo varno ritjo sedijo v JU, jim s svojimi blodnjami vzamejo še to možnost… Kdo se tu obnaša nemoralno?

No, .si, boš kaj komentiral?

Dobra logika; Več zapraviš, pomeni, več prišparaš.

P.s.: Komentar ni potreben.[/quote]

Očitno je potreben, ker ne razumeš ali pa povsem namerno zavajaš…

V LY lahko prideš do denarja na dva načina. Prvič, lahko prihraniš pri nakupih. Zato avtor pravi, da zaslužiš toliko, kot zapraviš. Če zapraviš 100, boš prihranil npr. 2, če zapraviš 500, boš prihranil 10. Nikjer ne piše, da moraš zapraviti več (kot pišeš ti), gre zgolj za to, da so prihranki proporcionalni vsoti, ki si jo porabil za nakup. Kar se mi zdi samoumevno, ne zgolj logično. :/

Drugič, tako da se ga lotiš kot posel in torej gradiš svojo mrežo sodelavcev. s tem lahko zaslužiš toliko, kot vložiš (časa in truda). Zato avtor pravi, da zaslužiš toliko, kot vložiš.

Dobra logika; Več zapraviš, pomeni, več prišparaš.

P.s.: Komentar ni potreben.[/quote]

Očitno je potreben, ker ne razumeš ali pa povsem namerno zavajaš…

V LY lahko prideš do denarja na dva načina. Prvič, lahko prihraniš pri nakupih. Zato avtor pravi, da zaslužiš toliko, kot zapraviš. Če zapraviš 100, boš prihranil npr. 2, če zapraviš 500, boš prihranil 10. Nikjer ne piše, da moraš zapraviti več (kot pišeš ti), gre zgolj za to, da so prihranki proporcionalni vsoti, ki si jo porabil za nakup. Kar se mi zdi samoumevno, ne zgolj logično. :/

Drugič, tako da se ga lotiš kot posel in torej gradiš svojo mrežo sodelavcev. s tem lahko zaslužiš toliko, kot vložiš (časa in truda). Zato avtor pravi, da zaslužiš toliko, kot vložiš.[/quote]

Vsak kmetič dobro ve, da se največ prišpara tako, da se zmanjša poraba. Varčuje se ne tako, da se poraba poveča. Poraba se lahko zmanjša brez vsake strukture iz množične mreže sodelavcev od LY fanatikov, kar se mi zdi povsem samoumevno, ne zgolj logično. :/

Poleg tega vsak kmetič ve, da so razne mreže, razne piramidne strukture vsake vrste, posebej pa finančne, hudo nestabilne (E. Tolle je recimo ugotovil tole; vse strukture so nestabilne), se ne obnesejo in v končni fazi se sesujejo same vase, tako kažejo zgodovinski dogodki, pri čemer peščica tajkunov v vrhu strukture na hitro in do konca odere do kosti naivno večino ofc iz baze, ki jo je že prej odirala prov počas na zvit način. Vlagati čas v zidavo takih nestabilnih struktur, ki se lahko sesujejo nate, razen seveda, če ne sediš na vrhu in si zvitorepec, zato ni smiselno, niti logično. :/

Vzemi za primer podobno strukturo od plastične mreže, npr…. Lovšetovega mačka, za trenutek odloži delo in se zamisli nad njim in vprašaj; za koga ali kaj pravzaprav delaš ti reklamo tule tako znanstveno fanatično radioaktivno, da kar sevaš. Za tista 2% od recimo, ne 100 ali 500, nikar 5000, to je mnogo preveč v tej recesiji in skregano z zmanjšanjem porabe iz točke ena, to je varčevanjem, recimo…., za 2% od skromnih 10 ali zgolj zato, ker te to preprosto – veseli? Jaaaaa, to pa ni več niti samoumevno, niti logično. To je popoln nesmisel, razen, če sediš na špici od strukture in ti primanjkuje čreda ofc. :/

Pa daj, no… A boš nasedal temu lovu na čarovnice?

V večini mrežnih marketingov imaš goro neuspešnih ljudi, ki za svoj neuspeh krivijo druge, kar je še posebej izrazito v Sloveniji, kjer smo navajeni za svoje probleme iskati vzroke povsod, samo pri sebi nje. Ti ljudje se niso sposobni soočiti s svojim neuspehom in si priznati, da ta posel ni za njih ali pa da bi se morali še kakšno stvar naučiti, da bi lahko bili uspešni, ker jim to zbija samozavest.

In najbolj mi je hecno, da največji vsevedneži in kritiki so ponavadi zaposleni v javnih zavodih ali podobnih davkoplačevalskih porabnikih, niso v svojem življenju ustvarili niti 5 EUR dodane vrednosti, nimajo pojma o poslovnem svetu. Poleg tega se v stvar ne poglobijo in tako vzvišeno pluvajo po dolgem in počez po vsem, kar drugi ustvarjajo z veliko truda in energije in se pri tem niti ne zavedajo, da pač vsi ne moremo sedet na stolčkih JU, kjer lahko delaš ali pa tudi ne, in kjer tvoja plača pade z neba…

Pa tu ne mislim samo na LY. Imaš post, ko nekdo namreava odpreti svoj s.p. in potem se usuje plaz postov, kako se boš nategnil, če boš to naredil… Ja, great. Rajši čakamo, da bo država dala, pa čeprav vsak dan v poročilih poslušamo, da nima več kje vzeti.

Na jetra mi gredo ti kreteni, ki ljudi strašijo z nekimi nategi in piramidnimi shemami. Tisti, ki zadeve poznamo, se nas to ne dotakne. Vendar tam zunaj je nekaj tisoč ljudi, ki se komaj preživlja z mizernimi plačami in ki bi jim lahko kakšen dodaten EUR veliko pomenil, In neki kreteni, ki s svojo varno ritjo sedijo v JU, jim s svojimi blodnjami vzamejo še to možnost… Kdo se tu obnaša nemoralno?

No, .si, boš kaj komentiral?[/quote]

Seveda bom, oz., sem že. Samo zate je tale repete, Pandora1, izvoli;

.si
Re: lyoness kartica

10.02.14 09:22

Navedeno
carlos-m

Navedeno
PREMIUM CLAN
Pocasi boste dojeli kaj je Lyoness.
Poznate Google pa Apple? Predvidevam da 🙂 No, sodelovati sta zacela z Lyonessom…
Ko vas nekdo vprasa: Na kaj pomislis, ko recem energijska pijaca?- verjetno na Redbull. Ali ko vas vprasa: Kateri avto je zelo hiter? -Ferari. Ko vas bo nekdo v prihodnosti vprasal: Kateri je najvecji in najboljsi program zvestobe?- boste odgovorili Lyoness.
Tisti ki ste preucili podrobnosti Ly. veste o cem govorim. Prihaja dan D…

Točno takole so nastopali uni “KEČ D KEŠ” catch the cash štoriji, neverjetno, kako se zgodovina ponavlja!!!!!!!

Pa da se razumemo, jaz nisem bil v dvoranah ker so jim prali možgane, zadost da sem videl dva prjatla kako sta končala svoje sanje kako bosta postala miljonarja

KEČ D KEČ, DŽEKPOT, DINERSI, LIJONESSI…. IN PODOBNA PREMIUM CLANSKA SRANJA ZA OFCE. Ftekni si svojo povezavo nekam, na suho, premium clan.

Matej kater faks imaš končan (če sploh)?[/quote]

Seveda mam in to je najboljša poslovna šola v širši regiji, na katero mora bit Slovenija ponosna. Če se hočeš tako zelo prepričat mi ni problem poskenirat in ti poslat na mail potrdila ki dokazuje da sem bil celo med najboljšimi 5%, in to na podiplomcu. Sem prebral sedaj tvoje sporočilo zgoraj; se strinjam da veliko ljudi ki gradi trg lyoness ni primernih za to in naredijo več škode kot koristi ampak nimaš kaj lyoness ne izbira ljudi ki to delajo, vsem da pač enako možnost da si izberejo al bodo zgolj koristili povračila, al bodo gradili trg ali pa ne bodo nič od tega in bodo recimo kot primer v 20 letih čeprav hodijo praktično vedno v SPAR izgubili gledano na eno družino z enim otrokom ki potroši 400€ na mesec v SPARU najmanj 2000€ in to izplačano sproti. Ne se sedaj sklicevat na to da se bolj splača hodit v diskontne prodajalne oz. gledat kaj je kje bolj poceni, ker to je sigurno res ampak dejstvo je da mnoge družine hodijo samo v SPAR in številka 2000€ v 20 letih je čisto objektiven podatek za njih. Pa ne pozabit da Lyoness povračila niso zgolj za SPAR ampak za praktično vse tržne segmente tako da se v 20 letih ta številka gledano na eno družino zagotovo podvoji. Kot pravim nekateri bodo to izkoristili, drugi ne, vsak se sam odloči. Če sam nočeš te kartice lepo povej tvojim prijateljem, ne pa tukaj posploševat na forumu in delat neke neutemeljene antipropagande ti rabatni kartici. Daj se raje jezit na to da Merkator pika kartica dvakrat na leto izbriše presežek pik (to se bo zgodilo tudi jutri) ki ne dosežejo ciljnih vrednosti in se začne vse iz ničle, al pa kaj podobnega. To so nepoštenosti in lumparije ne pa poslovni model pri Lyonessu ki je popoln in vsakemu nekaj prinese (celo revnim otrokom po svetu – 0,1% ob vsakem nakupu http://www.lyonessfoundation.org/EN/index.htm , pa nemi sedaj nakladat kako resda jim namenijo tistih 0,1% ob vsakem nakupu ampak to je zgolj zaradi lastne reklame, ker ti otroci so zagotovo veseli ko jim zgradijo in opremijo šolo, brez lyonessa pa tega ne bi bilo, če ne verjamete da so to v resnici zgodi poglejte videe za vsak končan projekt po svetu ko pride do predaje opreme, prostorov, tudi v sloveniji se je že zgodilo, vtipkajte na youtube Nacionalni projekt v Sloveniji – Lyoness Child & Family Foundation (SI) ), razen v prvem mojem postu omenjenim trem skupinam.[/quote]

Lahko, da si bil med 5 procenti najboljših. Jaz ti verjamem. :/ Zato si zamisli, kako pišejo šele tisti najslabši s tvojega faksa; verjetno povsem brez ločil, brez vejic in pik, če že ti, kot najboljši, napišeš komaj vsako deseto vejico. Izgleda, kot da tvoj faks lahko naredi vsak polpismen bumbar. :/

Ta tema tu na forumu laufa že peto leto.

Že pet let hodijo sem gor vedno novi in novi zaslepljenci, ki potem bluzijo o tem, kako se bo tale zgodba zelo v kratkem razširila in da bomo kmalu vsi imeli LY, pa še žal nam bo, da je nismo imeli prej. Ves ta čas je LY sistem tik pred obsežnim napredkom in preskokom na novo raven. Pa eni še vedno ne vidite, da tega preskoka nikoli ne bo.

Cenim pa to, da je nekdo zgoraj končno pošteno povedal, da brez izdatnega lastnega finančnega vložka (s katerim se dejansko vključiš v piramido) lahko profitiraš cca. 100 evrov na leto. Toliko, da vemo, o čem se pogovarjamo. O sto evrih na leto, ne o bogastvu, zaradi katerega človeku ne bi bilo nikoli več treba delat. Dobrodošel bonus, na glavo ti pa življenja ravno ne bo obrnil. In v tem smislu je LY res podoben mercator piki in ostalim zadevam. S potrošniško zvestobo in načrtovanimi nakupi lahko nekaj fičnikov prišparaš, tole je samo še eden od načinov.

Kdor je za “Zakon o odstranitvi tečnih aviziterjev LY tipa in ostalih po hitrem in nebolečem postopku na licu mesta“, pri čemer bi bila dovoljena vsa doslej poznana sredstva za deratizacijo, naj dvigne roko in se vpiše tule spodaj.

In še takojšen popravek predloga zakona, da bo bolj pestro:

Popravi se naslov zakona, kot sledi;
“Zakon o odstranitvi tečnih akviziterjev LY tipa in ostalih po hitrem in nebolečem postopku na licu mesta”.

New Report

Close