Najdi forum

Zanimivo,kaj sem izvedela.Profitirala bom,ker sem prijavljena na samem začetku izgradnje lyoness mreže v Sloveniji.Lepoooo,kdaj se bodo pa začeli prikazovati moji profiti??
Veste,brez dela ni nič.Jaz ne delam lyonessa,v moji strukturi pa sem vpisala nekoga,ki me je že davno ,davno prehitel v vseh ozirih..Pa prav je tako,ker brez dela ni nič.
Veliko razglabljate o piramidah,jaz mislim o tem takole.Da so v vseh strukturah piramide(vsaka služba,pokojninski sistem….)In tam,kjer se dela mreža potrošnikov,ni piramida!
Kdor želi,naj jo dela,kdor pa ne pač ne.Koristi od sistema lyonees bomo pa v končni fazi imeli vsi…

To bi bilo vse pošteno, če bi denar prihajal not samo z rabati. Problem nastane, da je ta del sistema samo krinka, ker po slabe pol ure predavanja pa že pridejo do tega, kako si vplačamo not rabat vnaprej za nakupe, ki jih bomo šele opravili v prihodnosti. Pri tej točki smo pa že pri cuzanju naivnih.

OMV pogodba je ze podpisana. Ne razumem kje se najdete tisti, ki pojma nimate in kar tako napisete, da nekdo ne zeli sodelovati z LY. Po izkusnjah sodec, pa ste to obicajno taki, ki se vam v zivljenju ne ljubi delat in sedaj, ko se z Lyonessom zares zacne premikati glede prometa v Sloveniji, brez znanj, izkusenj in strokovnih argumentov pljuvate po necem, samo zato, ker je novo. Ko bo pa cez 5 let nekaj mio Eur prometa na mesec (glede na rast v zadnjih 2 letih smo res sele na zacetku), pa vam bo zal ker ste malenkost zamudili. In spet bo piramida pa ne vem kaj se vse krivo!

Kaj imajo ponudniki rabata od Lyonessa? Brezplacno reklamo na svetovni spletni ravni, ki v povprecju pri konkurencnih reklamnih agencijah stane 10k Eur navzgor, pridobivanje novih strank in ohranjanje že obstoječih, od vsakega, ki ga vpisejo (ze zaradi lastnega podjetja) pa provizije od celotnih nakupov. Kapis? Jaz v svoji gostilni ponudim kartico, ker hocem obdrzati konstantnost strank, poleg tega pa sem delezen pri prometu vsega ostalega, kar moj gost potrosi (tankanje, obleke, specerija.. ze to je dovolj).

Bistvo vsega je, da s preprostim izracunom privarcujemo ca. 1000 Eur ob ENAKIH nakupih in potrosnji kot sedaj pri zelo majhnem stevilu vpisanih ali pa sploh nobenemu vpisanemu naprej. Lyoness ne sili kupca, da kupi nad 200 Eur na mesec, da bo nek “popust”. Varcevanje se zacne z vsem, kar je vredno vec kot 0. Lahko pa je 0 celo leto, pa vam nihce ne bo tezil.

Pozicija s 50 Eur se ustvari pri povprecnem vracanju 4% pri znesku 1200 Eur. Kdo zapravi manj (Muller, Lidl, Vogele, Palmers, Omv, Kika, Gostilne, Vulkanizerji, Frizerji…..) na leto? 70 takih pozicij pa vam prigospodari 580Eur, s tem da 4 vasi direktni vpisani imajo vsaj eno pozicijo! Ze ena sama je dovolj in se k 450Eur doda se 120! Res priporocam predavanje, ni umazana igra, mnogo mladih druzin, ki sem jih vpisal, ze s plenicami v Mullerju in oblacili v Vogele ter tankanju OMV privarcuje 800 Eur na leto. Vpisanih imajo v povprecju 20 ljudi, ki potrosijo ca. 3000Eur na leto preko Lyonessa. To je torej ca. 70 pozicij, dovolj, da pricurlja skoraj 600Eur + provizije 0,5%, tega nisem stel zraven. To sta za nekoga lahko tudi 2 zimski gumi na avtomobilu, za nas vecino pa ze kar lep dopust.

Vseeno pa vam iskreno povem, da se vrnjenih 1000Eur ali pa se vec na leto ne more primerjati s hvaleznostjo vpisanih, ki mi sedaj ze po nekaj mesecih govorijo, kako sem jim pomagal. To je neprecenljivo – posredovati informacijo in imeti obcutek, da si priporocil dejansko hudo varcevalno idejo, ne pa piramido, kjer bi moral placati najmanj 2000 Eur, pa bi v zameno (zaradi zakonov) prejel 2 kuharski knjigi! In ce 10 takih knjig po enaki ceni prodas 20 prijateljem, se ti povrne 4000 Eur.. Osnovno crno pravilo piramid je vedno bilo, da kupis nekaj po 10x kratni trzni ceni izdelka (kuharski knjigi?) in da nikoli vec ne mores “zasluziti” vec kot tisti, ki te je vpisal. Lyoness: Jaz vpisem 2, eden od teh dveh pa 30. Kdo bo imel vec provizij? Vprasajte, ce vas se kaj zanima, rade volje vam razlozim se vec. Za preucitev sem porabil 3 tedne po vec ur na dan, klical varstvo potrosnikov, trzne inspektorate.. vsi so takoj potrdili, da je ideja fenomenalna, predvsem pa “cista”! Vasa prednost je, da smo nekateri zapravili ure in ure, ker enostavno nismo zaupali. In zakaj ne Lyonessa, ker je ze 10 drugih kartic v denarnici? Tudi tega ne razumem, saj pa sedaj imas samo to in lahko gres v Sloveniji ze v nekaj 100 trgovin, gostiln…. itd. Lyoness je zamenjal ostalih 10, ne pa, da bi delal gneco v zepu!
Lep varcevalni pozdrav !

Se replika na komentar, da LY obljublja ogromne donose. Tudi to ne drzi. Gospod, ki nam je zadnjic predaval, prejema nekaj tisoc Eur na mesec, torej donosi so mogoci, ampak je treba malo vec delat (vpisat gostilno, trgovino pod sebe, ki potem vpisuje po moznosti naprej). Vse se da zmenit na predavanjih, kjer so res posteni in firme vpisejo pod vase ime, ce jim posredujete interesenta!

Cilj si je potrebno postaviti, kdor ga nima, je dandanes pogorel. Moj je v enem letu ob enaki potrosnji povrniti tisocaka. Pri tem mi s svojimi pozicijami pomagajo tudi tisti, ki sem jih vpisal.

In zaradi Lyonessa se tako vozim zastonj (registracija avta) + za vikend paket ostane.
Dovolj? Za nekatere vic tedna in drobiz, zame dosezen cilj ! Srecno.

Še dobro, da se vsakih nekaj let pojavi nov denarni sistem, ki mobilizira lahkoverne v upanju lahkega zaslužka. Se imamo ostali vsaj čemu smejati. Se pa veselim zate, ker se boš v kratkem času lahko pridružil ostalim tisočim novonastalih bogatašev iz drugih finančnih sistemov, ki so tako kot ti čez noč obogateli, dan preživljajo na križarjenjih po Karibih, medtem ko jim osebni sluga nosi koktejle. Da pa jim sosedje ne bi bili fovš, se okoli prevažajo v razciganih Cliotih in živijo v podnajemniških stanovanjih, na banki pa imajo odprte kredite. Hahahaha.

Kdaj pa bo kako predavanje o delovanju Lyoness-a, ker bi rada izvedela kaj več o tem?
Hvala.

Ti, “rada bi vedela več” si pa iz Lyoness sistema in si boš čez nekaj ur kar sama odgovorila, kajneda? Kako ste tečni………………

“rada bi vedela vec” – povej iz katere regije si, pa ti napisem kje je tebi najblizja info tocka sestankov in kdaj bo potekal naslednji. v kratkem prilepim info-te vseh regij, samo da izbrskam. lp.

Izvoli “rada bi vedela vec”:

Vsak drugi PONEDELJEK
LYONESS: Notranjska/Primorska – Koper [NOVO]
URA:19,30h – 21,00h
LOKACIJA: BIO HOTEL Postojna
VANGELSKA CESTA 2 6000 KOPER

LYONESS: Notranjska/Primorska – Nova Gorica [NOVO]
URA: vsak torek 19,30h – 21,00h
LOKACIJA: OBRTNO-PODJETNIŠKA ZBORNICA NOVA GORICA
Gradnikove brigade 6 5000 Nova Gorica
NOVA GORICA

Vsak TOREK
LYONESS: Savinjska – Celje
URA:vsak torek 19,30h – 21h
LOKACIJA: CELJSKI SEJEM dvorana Celjanka
DEČKOVA 1 3000 CELJE

LYONESS: Gorenjska – Kranj
URA:vsak torek 19,30h – 21h
LOKACIJA: OBRTNO-PODJETNIŠKA ZBORNICA KRANJ
CESTA STANETA ŽAGARJA 37 4000 KRANJ

Vsaka SREDA
LYONESS: Dolenjska – Novo Mesto [NOVO]
URA:Vsaka sreda 19,30 – 21h
LOKACIJA:RAZVOJNO IZOBRAŽEVALNI CENTER
LJUBLJANSKA CESTA 28 8000 NOVO MESTO

LYONESS: Štajerska – Maribor
URA:Vsaka sreda 19,30 – 21h
LOKACIJA:Hotel HABAKUK
POHORSKA ULICA 59 2000 MARIBOR

Vsak ČETRTEK
LYONESS: Notranjska – Ljubljana
URA:Vsak četrtek 19,30h – 21h
LOKACIJA:M HOTEL, d.o.o.
DERČEVA ULICA 4 1000 Ljubljana

LYONESS: Prekmurje – Murska Sobota
URA:Vsak drugi četrtek 19,30h – 21h
LOKACIJA:OBMOČNA OBRTNO-PODJETNIŠKA ZBORNICA
LENDAVSKA 33 9000 MURSKA SOBOTA

Centralna pisarna Lyoness SI: (02) 3303 – 590, kjer natancno odgovorijo na vprasanja o naslednjem info-tu.

Lep pozdrav, “rada bi vedela vec” in ostali.

Si me pa res nasmejal… Ne vem zakaj nekateri poznate samo 2 skrajnosti… jaz govorim o srednji poti, sem kje omenjal Karibe in coctaile?? 🙂 Poleg tega bi me bilo pred sosedi kot aktivnega in zdravega moskega kvecjemu sram, da bi mi nekdo kozarec pijace prinesel na teraso. saj nikogar ne silim, samo dejstva pisem, s katerimi lahko komu pomagam privarcevati za kak dopust. ce mislis, da ti lyoness skodi, se ga izogibaj, no problem.
ce ti na tv ni vsec film, meces v tv steklenice piva in se deres kako skodljiv in brezvezen film je??
jaz vzamem pilota in mirno preklopim.

He he he. Nisem v Lyonessu, sem pa o tem že nekaj malega slišala. Kolega mi je to omenil (tudi on ni v Lyonessu), ker je slišal od svojega kolega, ki je v Lyonessu, da kako se mu to splača. Čeprav je zelo aktiven v pridobivanju novih članov (jaz pa verjetno ne bi bila :)).

Kolega mi je dal tudi eno brošuro a od tega je minilo že nekaj mesecev in nobeden od naju še ni storil koraka naprej.

Priznam, me mika, po drugi strani sem pa sila rezervirana do vseh takih in podobnih reči. Zato še malo prebiram forum na to temo.

Še najbolj me bega plačevanje storitev in stvari. Najeprej sem mislila, da je to podobno kot sistem Mercator Pika kartice, kar bi mi bilo ljubše. Plačaš, daš kartico in to je to. Tile boni se mi pa zdijo “kr neki”.

Verjetno se bom res v kratkem odpravila na eno predstavitev potem se bom pa odločila.
Hvala vsem za odgovore.
Lp

Idi pa se vpiši, samo pod NOBENIM POGOJEM ne vplačuj not denarja. Če te enostavno premamijo razni izdelki v kataloški prodaji, potem raje sploh ne idi, ker takšna ‘prodaja’ v živo zadrogira še najbolj trdoživega.

Bon za prodajalca pomeni cisti denar – ce gre preko kreditnih kartic, je takoj 3% manj. Prednost pri stranki je, da lahko bone kupi kadarkoli hoce, ima pregled nad stanjem 24 ur na dan zastonj, predvsem pa vecjo kontrolo nakupov in vracanje sredstev. Podjetnik oz. trgovec pa dobi ti. ekskluzivo zaprtega trznega deleza. V Avstriji se je zacelo in so dali ponudbo recimo za OMV in se enega naftnega in takoj na zacetku povedali, da bo samo en vkljucen v Lyoness, tisti z boljsimi pogoji za stranke. Ostali enakih branz (v tem primeru gorivo) so tako izloceni, edino ce bi OMV imel majhen, 5% trzni delez.. pa ga nima, ima krepki kos torte v A.
Sredstva se vrnejo takoj ob nakupu bonov, ne ob vnovcenju bonov. Tako pozicijo lahko ustvarite mnogo prej, se preden ste izdelek kupili. Veljavnost je minimalno eno leto, obicajno vec. Tudi za darila – kupis bone, tebi se sredstva vrnejo, bon pa podaris. Tudi ce kdorkoli drug “placa” z njim, vse se je vrnilo tistemu, preko katerega je kupljen bon. Lp.

Boni se lahko kupijo na naslednjih lokacijah:

Ljubljana:

Slaščičarna Mihalek, Celovška 56

5pik.com, BTC City Ljubljana, Hala A

Cafe Vogalček, Pot k Sejmišču 32 (stavba Mercator tehnika)

Kranj:

Planet Bar, Seljakovo naselje 46

Koper:
FRIZERSTVO M, Tatjana Koblar s.p., Ferrerska ulica 17

Velenje:

Frizersko lepotni in hypoxi salon Mavrica d. o. o., Koroška 8c

Slovenj Gradec:

TGS – Trgovsko gostinski sistemi d. o. o., Ronkova 37

Jesenice:

Gostilnica Pastel, Trg Toneta Čufarja 3

Gornja Radgona:

EHO-KAT d. o. o. , Panonska ulica 25

Mislinja:

BBlight, Branko Burja s.p., Straže 99

Beltinci:

Dnevni bar Marof, Tomas Čeh s.p., Kocljevo naselje 7

Maribor:

Lyoness pisarna, Žolgarjeva ulica 17

Postojna:

Bolk bar, Aleš Turk s. p., Hrenovice 41

ljudje preceč ste čustveni!!!!usako delo ki ga opravlja x oseba mora biti do določene meje discipliniran in urejen!!!to postavlja delodajalec!!!!tak da lejte na kavo lahka g+hodte usak dan pa vam ni izguba časa!!!v službo jako radi hosite in se tam pogovarjate samo o problemih ne pa o pozitivi in dobrih zaslužkih ki se vam stopnjujejo!!!!!lejte jst newem kaj vam določenim ni jasno deljte po sistemu tak kot pravi vlada-država ne pa bit prostozidarji!!!aja pa layoness ni piramidni sistem!!!

Ja, takšni ljudje tvorijo jedro večine finančnih sistemov. Takšni, ki ne znajo napisati niti enega stavka brez najmanj petih napak. Samo taki lahko neomajno verjamejo v čudeže.

Jedro je postavjeno v Svici in ne na kakih Kajmanskih otokih. poleg tega jedro informacijskega sistema Lyoness tvorijo najuglednejši evropski strokovnjaki računalniške informatike, ki so prej delali pri gigantih… da ne omenjam podjetja in delam reklam.. ze priblizno 7 podobnih idej se je zacelo v zadnjem desetletju in noben ni uspel doseci niti prvega koraka – vpostavitev gigantskega transparentnega informacijskega sistema – za uporabnike zastonj. Kaj sele, da bi na trg lansiral kartico, ki zbira popuste vseh branz in trgovcev – tudi zastonj.

KlikNlb, BankaNet… ki se lahko s stopnjo varnostnih certifikatov primerjajo z Lyoness serverjem, imajo v povprecju pol evra uporabnine – za svoje komitente, ki jih je v Slo recimo slab milijon (ugibam). Lyoness – če vzamemo samo 10% Eu, smo že na 50 mio potrošnikov.. tako.. za približen občutek.
(svica, hrvaska, srbija, zacela je tudi amerika, v tem izracunu niso se vstete)

Ali idejni vodja Lyonessa, ki je moral imeti “krepke” zaloge (milijoni evrov), da je pognal sistem, verjame v uspeh svoje ideje, ce deli kartice in spletne pisarne zastonj? Mislim, da beseda “tveganje” pri tem gospodu dobi pravi pomen, ker se mu sanjalo ni, v kaj se podaja. No, sedaj predava na razlicnih univerzah in poslovnih seminarjih, Lyoness pa iz dneva v dan postaja najvecja nakupovalna skupnost na svetu, kjer imata tako trgovec kot kupec velike koristi. Lp.

Tisti v Švici so šefi, ki NIČESAR ne delajo zastonj, ampak KREPKO služijo na račun mase, ki predstavlja jedro sistema. Blef o najuglednejših strokovnjakih in “največjih” skupnostih pa je itak klasičen pamflet vseh finančnih/trgovskih verig na svetu. Tudi pralni praški na TV so najboljši na svetu. Vseh 140 različnih, ki jih ponujajo.

Godpod “resnicno”, a vi delate zastonj? Ne zivijo slovenski direktorji, menedzerji, clani uprav, zupani, poslanci, ministri od mase?? Mirko Tus – premozenje, 350 milijonov eur verjetno ni rezultat enega kioska na trznici, ampak verige trgovin. A ne zivi cerkev od mase? Torej je za vse vernike; katolicani, evangelicani, muslimani.. vera blef in niso verni, ker se njihove vodje sprehajajo v zlatih plascih in vozijo v mercedes S klasah? Da ne bo pomote – tudi mene to moti, nisem noben verski fanatik! 🙂 Ampak zopet se ne ustavljate pri sebi in svojih ciljih, ampak pri tistih, ki so bili hitrejsi od vas, idejno mislim. Seveda zasluzijo ogromno, tako kot Mirko Tus, ampak ce jaz lahko kg boljsih pomaranč (pa ne zaradi one reklame s tenisom) kupim za 0,2 Eur ceneje kot pri konkurentu in ce kg svinjine dobim za 1Eur ceneje… bom sel v Tus, pa lahko v upravi imajo mio bruto na mesec, me ne briga. Ce z Lyonessom privarcujem za ENAKE izdelke, kot jih kupujem ze 40 let, bom kupoval preko tega. Pa me res ne zanima, koliko zasluzi direktor v Svici. Vsi ti, ki jih sedaj v Slo obtozujemo, so z menedzerskimi prevzemi in slamnatimi podjetji v tujini izigrali zakone, vsi so zunaj, nihce ne sedi. Vprasajmo se rajsi, kdo jim je z zakoni omogocil take svinjarije, zaradi katerih s postenim delom in placo 600 Eur v TREH MESECIH dela 8 ur na dan + vikendi + manj casa z druzino delavec zasluzi za kvadraturo PRALNEGA STROJA v kopalnici ene povprecne novogradnje! Sam in moja druzina izhajamo iz podobnega razreda druzbe, mogoce malenkost vec, in nam Lyoness le pomaga. Ko sem kartico ponudil sodelavcu, pa je rekel, da za 500 Eur na leto privarcevanega ne bo kupoval bonov, ker se mu ne da vozit 15 minut dvakrat na mesec do prvega centra za izdajo bonov. Pa sva se vedno prijatelja. Drzim se strogega pravila – povabi in predstavi samo enkrat, potem pusti odlocitev in ne “sili” nikogar. Prijateljstvo in druzina sta mnogo vec kot denar.

hahahahahahahaha. Podpišem.

Verjetno si mislil napisat, da ti še vedno pusti, da si njegov prijatelj..

New Report

Close