Najdi forum

KT sibilla

začela sem z jemanjem kt sibilla na 3. dan svoje menstruacije in sem nekje prebrala da če začneš jemati kt prvih pet dni svoje menstruacije si zaščitena takoj, ponekod pa pise da je treba en teden se uporabljati neko drugo obliko zaščite pa me zanima kaj je res?

kaksno je stanje z tabletami zacrla sem jih jemat in imam mocne krvavitve lp

Pozdravljeni,

začela sem z jemanjem KT Sibilla, in sicer 3.tableta danes(začetek 1.dan menstruacije). Opažam, da se mi pojavlja vrtoglavica(včeraj 1x, danes 2x), ki jo sicer nikoli nimam in me zanima ali je to nekaj normalnega ob spremembi in moram počakati, da se telo navadi ali je to kakšen znak, da mi pa mogoče tablete ne odgovarjajo. Stara sem 42 let, nekadilka, rodila 2x, do zdaj nisem jemala KT, splošno zdrava razen v preteklosti težave s ščitnico(bazedovka), trenutno brez težav.

 

Hala za odgovor.

LpN

Pozdravljeni

zanima me vaše mišjljenje o tem , koko dolgo se lahko uporabljajo te tablete (sibilla) koliko let in če se pričakujejo kake težave , če jih recimo jemlješ 10 let

hvala

Zdravo vsem.
mene zanima kako je s kajenjem in uporabo KT Sibilla.. prebrala sem navodila zato razumem, da je tveganje vecje, me pa zanima koliko oz. ali je tveganje prehudo… ima katera izkusnje ali pa je le zaradi tega zamenjala KT oziroma imela kaksne neprijetne posledice iz tega naslova?
jaz sem sicer Sibillo prej ze jemala, okoli 4 leta (sem tudi kadila) zdaj sem jih ponovno zacela po dveh letih premora.. menda je tveganje v prvem letu jemanja in sploh po daljsi pavzi lahko se vecje..

Začela sem z jemanjem tabletk Sibilla, včeraj sem pojedla prvo in mi je danes slabo.. Sicer sem pricakovala kaksen stranski ucinek in mislim, da slabost ni tako huda.. me pa zaradi obveznosti zanima koliko casa ponavadi traja slabost po zacetku jemanja? Ima katera izkusnje?

Pozdravljeni. Imam vprašanje in sicer:  tablete sibila sem zacela na novo jesti prvi dan menstruacije (to so moje prve tablete). A imam menstruacijo neperekinjeno ze 8 dni. Me mora skrbeti, ali je to normalen pojav?  Kdaj lahko pricakujem konec menstruacije?  Naj se povem, da imam mocne bolečine skoraj ves cas. Je smiselno da grem k ginekologu?  Hvala za osdgovor, lp Missy

New Report

Close