Najdi forum

Kako staršem pojasniti, da ne bo vnukov?

Me veseli, da je se kdo takega mnenja, da ni treba brati sam kako je to oh in sploh super

Pa tak frajer, ki lastni materi ne zna razložiti svojih življenjskih nazorov in se zmenit z njo?

Saj bi rekla, da se mi smiliš, cepetavček samovšečni. Pa se mi ne. Te pa čaka še nekaj nadpovprečno dolgega in bolečega odraščanja. O, ja.

Samovsecen? Ne bi rekel, samo pac doloceni ne dojamejo, da se svet ne vrti, kot si oni zamislajo. Ja? Zakaj ze? Ker pac nisem ovca kot miljarde ljudi? Mogoce pa govoris iz lastnih izkusenj, ker to tebe caka?

Z vsakim odgovorom potrjuješ zgoraj zapisano.

Tak frajer, ki ni ovca, ne zna se pa zmenit doma. In sprašuje popolne neznance, kako naj se zmeni z lastno materjo. Kot da jo mi poznamo? Revček si, da veš.

BTW, kot ženska sem bila in sem podobnih vprašanj deležna v veliko večjem obsegu kot ti, in to iz vseh strani. Doma smo se hitro zmenili, da otroci bodo, ko bodo, če bodo. Sem imela in imam še židan mir. Za ostale mi pa dol visi. Če kdo prekorači mejo, mu bolj ali manj vljudno odkažem njegovo mesto. Ne boš verjel, deluje.

Saj lej ce ti kaj ne pase ne rabis komentirat, ce pac nimas nic pametnega za napisat. Kot drugo si ze sama napisala, da je ne poznas torej? Kaj potem sploh komentiras in nabijas nekaj? Tvoji so ti dali mir, ker si rekla da bo ko bo, meni mat ni dala, ker sem takoj rekel, da ne bo. Sam ker je pac old fashion ji to ne gre skupaj. Sicer pa zadeva je urejena, ker ce nisi opazila ze kak mesec nihce ni pisal vanjo. Prijetno dolgo odrascanje zelim. Lp

Nucky, si imel slabe izkusnje z vezami z zenskami. Iz tvojega pisanja odseva tudi to..
Kaj pa tvoja spolna usmerjenost?
Mlad si se..kaj vse prinese zivljenje..
In zarecenega kruha dobimo za celo pekarno..

Dobre imas ze bolj tezko. Sicer pa brezpredmetno, zadeva je zakljucena. Usmerjenost je hetero, sam pac da se zdaj usmerjam samo se na praznjenje, ce ves kaj mislim 😉

Naceloma bi se strinjal s teboj, sam v mojem primeru pac ne, ker sem izjemno trmasta osebnost in kar recem to naredim

New Report

Close