Najdi forum

Kako staršem pojasniti, da ne bo vnukov?


Zakaj si prišel sem pisarit, če se tako izogibaš ljudi?

A ti narisem? Zato, ker sem hotel dati to ven iz sebe. In ljudi se izogibam v zivo.

Vseskozi si prihajaš v nasprotja.
Ne maraš družbe, pa si prišel sem, v gužvo 🙂
Ne meniš se za mnenja drugih, pa te skrbi zakaj te oni to sprašujejo…itd

Ljudje smo socialna bitja, želimo si družbe, ustvarjeni smo s spolnimi organi kar pomeni, da naj bi nekoč imeli potomce…itd Imaš kup čisto preprostih, neovrgljivih dokazov, da nismo ustvarjeni, da bi živeli sami in da nismo ustvarjeni za to, da bi bili zadnji primerek naše vrste. Ampak ti vse to ignoriraš in trdiš nasprotno.

Kdo in s čim te je prepričal v tako samodestruktivno mišljenje boš moral ugotovit sam, če sploh, oz se boš na poti življenja stalno spotikal ob stvari, ki te bodo opominjale, da si v zmoti.
Koliko energije porabljaš, da se upiraš drugačnemu mišljenju? Je vredno, oz smiselno?

Se enkrat ne maram druzbe v zivo, torej da so poleg mene. Na netu ravno ne morem imeti druzbe. Meni je spolni organ zadnje case za lulanje kot kaj drugega in tudi naceloma tega ne zelim ravno spremeniti. Preprosto je, ce bi si zelel druzbe bi imel prijatelje, glede na to da se z nikomer ne druzim ze leta in leta nekako kaze na to, da nocem druzbe mar ne? Na socialnih omrezjih me ni. Forum mi je pa slucajno prisel na misel, ko sem tu bral neko temo, da dam na ta nacin misli ven iz sebe. Naceloma se pucam na drugacne nacine, tokrat mi je ta nacin prisel na misel. Glede mnenja mame o teh stvareh sem ze ene 100krat napisal, da ne gre zato, da se sekiram zarad njenega mnenja ampak da samo zelim, da to mnenje obdrzi zase. In ti se potem resno cudis da se mi ne ljubi ukvarjat in druzit s folkom, ce moras ene in iste stvari povedat 100×! Nekateri ste socialna bitja, nekateri smo pa asocialna bitja.

Ampak ce te ljudje vseeno ogovorijo?

Kako funkcioniras v sluzbi, v kolektivu? Kaksne odnose imate tam? Greste kdaj na cik pavzo? Ti je sluzba muka in nevzdrzno?

Kaj pocnes po sluzbi, ko prides domov in gres v svojo sobo?

Če ni potrebe se grem dalje tiho svojo pot

Nič posebnega. Govorim samo, ko je kaka službena zadeva, drugače se nekaj ne menim, ker tudi nimam se časa menit. Na čik/kavo hodim sam, ker na srečo lahko en po eden. Ni mi muka, rad imam svoje delo, srečo imam tudi to, da pač je delo tako, da se nimaš nekaj časa menit z nikomer.

Gledam serije,TV,morda malo komp potem pa spat in naslednji dan spet jovo na novo. Imam tudi to srečo, da sosedov ne rabim pretirano gledat in pozdravljat.


No bo razlika glede 40-ta vs. 70-ta… prostata bo šla “cgrunt”. 😀
Če (samo in vsaj) to.

Drugače pa ostalo kar pišeš je “hypergamy”. Google/YT it.
Pač posledica feminizma/egalitarizma in z raznimi “gender quotas & affirmative actions” bo tako da bodo punce samo še zviševale kriterije kakšen bi moral (po njihovo) biti tip. Saj malo si poglej od Steve Harvey-a na YT kakšne “cortke” ima. Recimo: https://www.youtube.com/watch?v=T3XkgbOFyJU

Ampak realno se tako punce/ženske čisto zaklenejo (avtogol) iz “dejting bazena”. Zakaj ? Zato ker jim ego zraste in mislijo, da so več vredne, ne glede na biologijo (YT – woman hit wall ali cock carousel).

Isaiah 4:1 se že kaže v določenih državah in starostnih skupinah: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4754914/Where-good-men-gone.html

“One dating coach says there are seven women for every man aged 40-55”

Bi pa rekel, da iz tega tvojega dela, da pritlehno bi rad imel katero vendar si pač lahko nek “incel” ali TFL MGTOW. Razbere se lahko tudi znake depresije in samomorilnosti.

Kot pravim sem done s temi stvarmi. Polovica je to da sam nočem, druga polovica pa da sem za njih neprivlacen. Se pac potem clovek raje posveti drugim stvarem in omenjene stvari raje zakoplje nekam, kjer bo to pozabljeno.

Nucky

Res je ne rabiš “papka”, da mu plačuješ in ti “soli” pamet. Lahko delaš sam na sebi, si sam popucaš podstrešje – vendar je predpogoj, da o želiš. In ti tega ne želiš, ker ti je tako dobro…temo si odprl kao zaradi mame…vmes se pa kažejo druge plati tvoje samovšečnosti, vasezagledanosti in narcisoidnosti.

Mogoče, da se nimaš za lepega vizuelno….ampak svoj ego pa poveličuješ, ker itaq sam, kot pravš, zase najbolj veš kakšen si kaj (ne)potrebuješ.

Pr 27-ih se niti pod razno ne poznaš in niti pod razno nimaš pregleda na svojim početjem in življenjem.
Si navaden strahopetec, ki se skriva za računalnikom v svoji sobi, saj veš, da če boš šel ven med ljudi….ti bo pa morda celo njihova družva všeč, kar bo pa spet v konfliktu s stvojim prepričanjem, ki si si ga sam vtupil v glavo

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Narcis je vsec samemu sebi, jaz sebi niti malo nisem. Kar sem in kar cutim je posledica izkusenj. Vcasih sem se druzil, potem pa so mi sli ljudje vedno bolj na zivce in sem zacel vse bolj se izolirat od ljudi in tako je ze kar vrsto let, da sem totalno socialno izoliran. Ma ne jaz ne vem, boste vi bolj vedeli kaksen sem, kot jaz sam lol 😀

Seveda se poznam halo. Kaj naj tebe vprasam kaksen sem? V zivljenju se nisem zanasal na nikogar, kar mam je lastno delo. Ni me strah iti v druzbo, point je kot sem ze napisal miljonkrat, da a) Ne maram ljudi b) ne maram druzenja. Torej ni STRAH ampak NE HOTETI!

si sam sebi všeč, ne vizuelno, ampak tvoj karakter in tvoj ego sta ti pa blazno všeč…
kakšne izkušnje pa imaš, če praviš, da je to kar čutiš posledica izkušenj?
Dejstvo je da včasih sami sebe ne vidimo/dojemamo/čutimo, tako kot nas vidijo drugi.
100 ljudi 100 čudi.
zdaj se oklepaš svojega dela, zamisli si situacijo, da ostaneš brez službe. Na kaj se boš pa potem zanašal?
To, da ne želiš oz. nočeš ljudi…pa ok, zaradi mene “so be it”…Mogoče si pa samo sam postavi vprašanje zakaj je temu tako in, ali morda vse ljudi mečeš v isti koš

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Ne hoteti se da vedno razclenit se naprej v dolocena obcutja, zaradi katerih necesa noces. To pa zahteva tudi dodatno poznavanje tako sebe kot cloveka nasploh.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Predvsem slabe izkusnje imam. V detajle ne bom sel, sam to da so pac slabe izkusnje in da se boljse pocutim, ce ni nikogar zraven. Par let nazaj sem celo delal z ljudmi in takrat sem ze malo nagibal k temu, da se socialno izoliram, po tej sluzbeni izkusnji sem pa rekel I’m done with people.. Na to, da najdem novo sluzbo podobno zdejsnji, imam pa drugace tudi druge stvari za poceti, ki ne vkljucujejo nobenih drugih ljudi zraven. Temu je tako zato, ker nisem clovek, ki bi rabil druzbo in ljudi okoli sebe, imam samotarski karakter. In ja mecem jih vse v en kos. Kos, ki ga jaz imenujem I DON’T NEED THIS. Sem notri pa vsako clovesko bitje pase 🙂

Ko se je začelo teženje če bom kdaj kero domov prpelu sem reku: “Jst še dolg ne bom imel punce.” In je bila stvar zaključena, No pa so potem vseen to dočakal čez par let, se je najdla ena, k je vedla kako z mano.

Ko se je začel namigovanje o otrocih itd… pa sm reku enako: “Jst še dolg ne bom imel otrok.” In od takrat imam mir. No zdj pa sm že itak tok star, da pomoje noben več ne računa na to. Mogoče sem meu srečo in so razumel sporočilo.

Zelo
Preprosto

No jaz sem rekel nekaj podobnega.

Podobna situacija, le da drugega spola 🙂
Enostavno sem rekla, da mislim, da ne bi bila dober starš in da otrokom želim le najboljše možne starše, ki so z vsem srcem in pametjo pri vzgoji, ker si otroci zaslužijo najboljše in jaz to nisem.

Povedala enkrat, ne ponavljam več, morebitne namige preslišim in me ne ganejo.

Ob stavku, da bi financirala otroško sobo, ker si to zelo želi, sem ji predlagala, da mi financira kak tečaj za psa, opremo ali veterinarja 🙂 No, do tega seveda ni prišlo.

Absolutno pa pomaga preslitev na svoje, magari s kakšnim kolegom, če ne partnerico/partnerjem. Ali pa vsaj stena vmes, lasten vhod, lastni števci in kuhinja, kpalnica, pralnica, komplet svoje stanovanjce.

Nimam kolegov, tak da to ne pride v postev. Grem pa 15.9. grem na svoje

Jz mam tudi tak problem
Ker imam rad starejse zenske in pol je logicno da pr 40 ne bo nobena rodila
Ceprav imam vse je kot da nimam nic ker vidim da je samsko življenje res kljub temu da imam vse je v srcu praznina
Ni nič lepsega kot met druzino
Jz sm zaradi tega izgbuil veliko “prijateljev”
Sele zdj vidim kdo je prijatelj in kdo ne

good 4 u

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Seveda. Sam svoj gospod 🙂 pa se pasalo bo na svoje

New Report

Close