Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI FEBRUAR 2017

IVF-ICSI FEBRUAR 2017

Pet17, kmalu tudi vi uz. Najbrž komaj čakaš tudi ti. 😉 ali morda jemljes estimo? Meni so je predpisali ravno toliko, da mi je zmanjka nekaj dni pred uz. Ne vem ali je napaka ali enostavno ne predpisujejo več do 12. tedna…

Mima24 v petek imam prvi uz in komaj čakam. 🙂
Jaz že od punkcije naprej si dajem Crinone vaginalni gel in do petka. Zadnjič na krvem testu mi je rekla da še 15dni in to pride ravno v petek. Ga imam pa še veliko. Jaz bi jih mogoče vprašala, če je ok to da ga ne boš jemala do konca do uz. Kdaj imaš ti uz?

Ja, čudno mi je. Uz 3.8. 🙂 ali pa mogoče hočejo videt kako se bo sluznica obnesla sama? Mogoče zarad bhcg, ker je bil že prvič dva jurja pa pol? Hmm…bom poklicala najbolje..

Kok si imela bhcg? 2500? Kaj pa to pomeni? K jz sm mela samo 474.8
Me je kr malo strah za jutri.

Živjo,
da se še jaz malo oglasim…
Mislim, da je beta hcg tam od cca 250 dalje 14 dni po punkciji oz. ET čisto ok (pišejo, da vse kar je nad 40 je +). Kaj pa pomeni beta že nad 2000 pa ne vem. Ali mogoče nista bili v istem laboratoriju? Mogoče višja beta pomeni dvojčke?? Vso srečo vama želim. Lp 🙂

Ne vem, povedali so mi, se je lepo vgnezdil in se,razvija in da je taka beta ok. Sem vprašala, če je previsoka pa so rekli, da ne. Zaradi izcedkov in vsega živega sem pa sla beto se 2x ponovit v razmaku 2-3 dni in se je normalno podvajala..zdaj sem pa pustila stat tako…bo uz povedal. 🙂 sem pa pomislila, da mi zaradi tako visoke bete niso dali estime, ker smatrajo, da ne bo potrebna…imam jo še za 5 dni, uz pa čez 7.

Estime tistim, ki zanosijo naravno itak ne predpisujejo. Najbrž jo v neplodnostni bolj za rezervo.
Vseeno je boljše, če pokličeš in vprašaš. Ali pa: Slišala sem, da je dobro v primeru nosečnosti z estimo prenehati postopoma. Tako, da mogoče že sedaj malo zmanjšaš odmerek. Če imaš za 3-krat na dan, jemlješ nekaj dni samo 2-krat na dan pa ti bo dovolj do UZ, potem pa vprašaš… 🙂 Lp

Pet17 kako ste kaj? Jaz samo še polezavam, utrujena za znoret in hkrati zivcna zaradi uz. Upam, da bo ok, da bomo lahko nadaljevale debato do konca devetih mesecev in še dlje. 🙂 Candela, hvala za nasvet. Razumem kaj misliš, morda pa res hočejo glih pustit par dni pred uz brez estime in da potem vidimo ali jo še rabim. Tko al tko mam izcedek non stop, tko da…ne vem, če mi dejansko velik pomaga.

Mima24 se vidimo 3.8. Zadnjič ni bilo ravno rožnato. Posteljica je, ploda pa se ne 😐 zato imam še en uz. Če ne bo nič gremo jeseni ponovno. 😐

Zagotovo bo vse ok, saj se v veliko primerih šele na 2. Uz vse lepo vidi. Očitno je bil prvi malo prezgodaj.

Upam da imas prav. Jz nisem tolk pozitivna. 😐

No, jaz moram tudi ponoviti uz naslednji teden. O slabosti in utrujenosti pa no comment – komajda živim. Upam, da ni vse zastonj in upam, da imaš Pet17 super novice, da ostanem pozitivna tudi jaz za prihodnost…

Žal nimam lepih novic. Nič ni ratalo. V pon grem na čiščenje, pa me že danes noro boli spodaj. Srečno tebi. A je vidla plod in slišala srcek?

Joj, žal mi je. 🙁 A že kar čiščenje… Sem mislila, da se da tudi na lažji način, s tabletami ali kako…ali da dajo vsaj na izbiro.
Obris ploda ja, a je zelo majhen. Gv pa že 25 mm. Vprašanje kaj bo iz tega, ker nista v sorazmerju.
Ah, ne vem. Toliko sem pozitivna včasih in skušam tudi drugim pomagat v to smer…včasih pa bi se najraje v zemljo pogreznila od žalosti.

Mima24 sej to je s tabl. V sob sem pojedla eno in je blo v ned zjutr kr hudo. Krči, bruhala sem in kr neka krvi (kepe) je šlo vn iz mene. Tko da me prav zanima kaj bo danes. Naj bi dobila še 4tabl. vaginalno in nato naj bi bili krči in splav. Ni prijetno. Ne za dušo ne za telo. Tebi pa srečno. Vse bo ok. 🙂

Pet17 upam, da si kolikor toliko dobro prenesla vse to. Nisem si mislila, da ne tako. Doslej sem brala samo o abraziji pod splošno anestezijo ali pa o splavu s tabletami doma pač… hjoooj ženske moje..kaj vse moramo prestajati.

Mima24 Tega ne privoščim nobeni. Imam že tretji dan močne krče. To si ne želim več.
Kako si ti?

Isto ko ti. In nimam vec komentarjev nad odnosom v lj. Niso mi znali niti povedat kam in kako naprej in me posiljali od vrat do vrat 3 polne ure! Tekla k osebnemu zdravniku za napotnico za splav in menjala ustanovo.

Drage moje žal mi je za vajino doživetje upam da ste do sedaj uspele,svetujem pa vsem pojdite na UKCMaribor za repro.in neplodnost,vsi so krasni prijazni in dobro delajo!Iz izkušen vam povem

New Report

Close