Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI FEBRUAR 2017

IVF-ICSI FEBRUAR 2017

Zivjo
Je katera tu, ki sedaj caka na krvni test, da vidi če bo + ☺

Živijoooo, da, mi težko težko čakamo… 😉

Kako se pocutis? Kdaj imas krvni test?

19. Že od drugega dne po et bolecine podobne menstrualnim, prsa zadnje dva dni obcutljiva a ne tako kot obicajno, ko me cele bolijo. To je pa to. 🙂 Upamo, da zdrzimo. Kako pa pri tebi?

Jaz imam 13.
Občasno imam tudi občutek kot da bo prišla M, Prsa me na dotik zabolijo, drugače ne. Sem pa danes naredila test in je bila zelo zelo rahla roza druga crtica, Sem kar bolj pozitivna, sam ne smem preveč pričakovati. 🙂

Super, drzim pesti. 🙂 saj bo kar hitro mimo še 2 dni. 😉 jaz še nisem prepričana kdaj bom delala test. A si imela svež ali zamrznjen embrio?

hvala enako 🙂
Sveže. Ja še dva dni. 🙂 teh 14dni se tako vleče, ko greš na dopust pa tko hitr minejo 🙂 😛

Pet17, in kako je bilo???? 😉 Upam, da je bhcg raztural!

Je uspelo. 😊 Srečna, da ne znam opisati.
Bhcg 474,8 😊
Čez 12 dni pa bomo se vidl kok jih je 1 ali 2😉
Srečno Mima24 ☺

Ooo bravo, cestitke!!!! 😉 mi tudi + zaenkrat a počakajmo na bhcg…da bomo bolj sigurni.

☺☺ sporoci kaj bo. Držim pesti. ☺☺

Bi mi znala morda povedat koliko časa se caka na rezultat oz. Kako zgleda vse skupaj? Si morda v lj? Hvala! 🙂

V Lj se ponavadi pride okoli 8h zjutraj, je treba prej v sprejemno, pa met napotnico zraven, ti vzemejo kri, pa ti rečejo da prideš okoli 12h nazaj po rezultate, tak da gre cel dan.

Teh 14 dni se vleče kot pol leta. Potem pa čakanje na dan odvzema… verjetno bova šla v živalski vrt ali pa na Koseški bajer, da bom lažje zdržala do 12.00. 🙂

Mima24 kako je šlo danes?
Nisem videla tvojega vprašanja, pa ti je že vk17 odgovorila. 🙂

Živijo, je ratalo tudi nam! 🙂 upam, da zdržimo, ker se borimo z izcedki, sluzjo, krvjo…hjoooj. 🙁 Pet 17, imaš tudi ti kaj takega?

Puika, res se vleče ja. 🙂 nimam recepta kako odmislit…in se enostavno predat usodi. 😉

Edino kar imam je občutek kot da pride M in pa ko kaj pojem grem zelo kmalu na wc.
Držim pesti da bo pri vas in nas 😊 vse vredu. Sploh to s krvjo pri tebi.

Mima24 kako?

Živ, se borimo. 🙂 in nestrpno čakamo uz….noro, kako počasi gre… 🙂

New Report

Close