Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI FEBRUAR 2017

IVF-ICSI FEBRUAR 2017

Polon… ne rabiš sploh imet ovulacije. Pripravijo samo endometrij. Ja jst sem imela pozno transfer. Zakaj tako pa tud nisem spraševala .
Hja testek… first sign duo – ……. test baby chek mini pa rahla črtica …. nimam pojma
Danes tud ni nobenga izcedka , čista belina… nevem no… Da bi bila vgnezditvena tko pozno ?? Čez dva dni ponovim test

No tako je bilo tut pr men en postopek. Je bila biokemicna nosečnost, nardila sm pa ful testov. 🙂 pr men je sicer pol kasneje propadlo vse skupi. Ampak ja, dej upanje ostaja, le pocaki se kak dan, pa dejmo upat da se bo obdržalo. 🙂 zase sm misla da bi loh kej predvidevala kdaj bom mela transfer, sam pol res ne morem vedet.

No tako je bilo tut pr men en postopek. Je bila biokemicna nosečnost, nardila sm pa ful testov. 🙂 pr men je sicer pol kasneje propadlo vse skupi. Ampak ja, dej upanje ostaja, le pocaki se kak dan, pa dejmo upat da se bo obdržalo. 🙂 zase sm misla da bi loh kej predvidevala kdaj bom mela transfer, sam pol res ne morem vedet.

Polon…. si naredila testek? Jst sem danes naredila še cb in je tudi tam plusek sicer rahel ampak je. Sem 11 dan. Nevem …. najraje bi šla na krvnega

Jeeeej, res sm vesela zate. pejt na krvnega da boš prepričana, če te skrbi. O super res. Pa zadnja šansa ane? Izcedka nimaš več?
Enga zamrznjencka so ti vstavli?
TOP!:-) Js nism več delala testa, v petek 11 dan je bil negativen, menstro mam normalno, tko da po moje nima pomena. Sm pa že naročena pr Reševi 17.4. na uz za zamrznjencka. Zdej hodim se na bioterapije vsak dan, last hope…

Živijo punce,

dajmo, dajmo, hočemo + novice! 🙂
Mi se pripravljamo tudi na zamrznjenčke…še 1 mesec do pogovora…

Polon kam hodiš na bioterapijo? Jaz bi se tudi lotila kake alternative…predvsem zaradi tega, ker se nameravava zadeve lotit ponovno po naravni poti malo bolj resno, prejeli smo namreč info, da bi tudi to bilo mogoče, ker se je sper. neverjetno izboljšal.

Kaj še počnete punce glede alternanitve, dodatkov, meditacije…? 🙂

Mima24 a je tvoj kaj jemal za izboljšanje spermiograma? Moj je pred tem postopkom jedel kar močno kuro različnih vitaminov poleg fertilupa, vseeno so delali ICSI samo so pa rekli, da spermiogram ni bil tako slab… je bilo pa manj celic primernih za oploditev pri meni…
Sama sem hodila kar nekaj časa na akupunkturo, drugače imam endometriozo. Zelo so se mi zmanjšale bolečine ob menstruaciji in pa PMS-jev ni blo več. Če je kaj pomagalo pa nevem. Aja pa tudi sama sem jedla kar nekaj vitaminov…
Anastazia super, čestitam in držim pesti! Pejdi na krvnega, da boš mirna!

Sama pa odštevam dneve do prvega uz in se bojujem z izcedki :S

Mima… Js hodim v Zagorju na bioterapije- Zasavje. 🙂 sem že v enem postopku hodila k njemu in sem takrat pridelala 11 celic, sicer pol ni blo nič iz tega, ampak je pa blo bistveno več celic kot prej. 🙂 ne vem js verjamem v to, it to loh edino pozitivno vpliva pomojem. 🙂

Živijo Tisa33,

da, jemlje vse živo…se špika že kar nekaj časa. 🙁 Ampak naravno nam pa še vseeno ni ratalo. Bomo probal zdaj oboje hkrati…pač kar bo prej… 🙂 Upam samo, da ne bomo na koncu ugotovili, da imam še jaz kake “težave”.

Držim pesti, izcedki goooo awaaayyy!!!!

Evo punce , sem se olajšala za 13.50 eura. Zdej pa čakat do 12 ure. Živčki delajo na polno.
Polon … imam vstavljena 2 eskimčka in res je zadnja šansa

Anastazia, držim pesti, vem kak je filing. Javi.

Zdravo punce!

Najprej naj povem, da za vse vas držim pesti, sploh za tiste, ki ze vec let čakate na +.

Midva sva dobila izvid partnerjevega spermiograma in je slab. Ima samo 3% normalnih celic. Ze takoj ob posvetu je bil omenjen Icis. Zdaj bova preko moje ginekologinja napotena v neplodnostno ambulanto.

Zanimajo me vaše izkušnje ob tako slabem rezultatu spermiograma. Ali ponavadi kar brez pregledov ženske sprožijo postopek, ali so tudi vam delali preglede? Kako dolgo ste čakale na prvi posvet in koliko se je vse skupaj vleklo?

Ze vnaprej hvala!

Oj punce

Ah krvni je pokazal <1.2 …to pomeni negativno…ampak kaj za vraga potem kaže Clear blue in Baby chek….ni mi jasno sploh. Kake hormone imam, da kažejo črtice??
Prsa imam še vedno občutljiva pekoča. Nimam pa nobenih bolečin v jajčnikih in križu. Izcedek če bi temu sploh rekla izcedek je malo rjavkaste sledi ko se obrišem.
Nevem, danes sem 11 dan po Etz in bom prenehala jest Estimo in Estrofen sej tako nima smilsla. Krvni je le tisti ,ki pokaže prav.

Anastasia, sploh ne vem kaj naj ti rečem, mogoče je pa še komi tok nizka koncentracija… Al kaj vem… Katastrofa no, da se ti vse skupi zagrabi ane….

Anastazia zal mi je ☹️ Drzi se!

Anastazia,
mogoče me lahko popravite tudi druge,
vendar ali ni 14. oz. 15. dan po ET tisti, ko GK uradno dela teste nosečnosti? Ali celo še kasneje.
Kateri dan po ET ste punce imele na GK LJ imele test nosečnosti??
Res pa da je bila tista vrednost krvnega testa nizka 🙁 Clearbule mogoče reagira tudi na kaj drugega… Čudno. Je pa res, da narava včasih dela čudeže.
Anastazia, mogoče pa še malo še zdržiš in upaš vsaj do M 😉 Možna ja pa tudi napakica v kakšnem krvnem testu.
Na znake višjega progesterona kot npr. boleče prsi pa se ni za zanašati. Znaki po ovulaciji so zaradi večjega progesterona isti kot tisti znaki nosečnosti, baje je tako…
Takšen bi bil moj skromen komentar…
Lp in vso srečo vsem!

Anastazia,
nisem ti mogla napisat, da mi je hudo zate, ker bi nekako želela še upati!
Samo, da ne bi prenehala prehitro z zdravili… no sicer pa najbrž že sama veš… Če se že toliko vztrajala, mogoče poskusi še teh nekaj dni…
Drži se, lp!

Kako ste punce? Kaj novega? Odpremo novo temo… maj, junij, julij? 🙂

Mima24, ena tema je že odprta, april/maj. Upam, da sem jo na pravi način odprla in dobrodošle vse tudi tam. Odprla sem jo z upanjem, da bomo poklepetale punce, ki smo na istem, kot ste imele odprto to temo, ki se je zelo lepo prijela.

Držim pesti za vse, da nam pomlad prinese čimveč sreče s pluski na testih 😉

Pozdravljena dekleta,

ker sem že tri tedne na suprefactu in še kar ni menstruacije, imam pa na enem jajčniku folikel 15mm, ki zavira menstruacijo, so mi podaljšali in zvišali dozo suprefacta iz 0,9 na 1,20. Sluznica pa naj bi bila tanka, tudi krvni izvid je menda ok, 0,17 – ne vem pa kaj točno so mi merili. in potem so sledila pogajanja med zdravniki in sestrami ali začeti s hormoni ali ne in so se odločili, da mi podaljšajo terapijo in povečajo dozo suprefacta na 1,20. Zanima me, če je že katera imela podobno izkušnjo in kaj se zgodi, če mentruacije slučajno tudi v tem tednu nebi bilo?? Hvala za informacije

New Report

Close