Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI FEBRUAR 2017

IVF-ICSI FEBRUAR 2017

O ja to , čestitke Tisa ..naj nam mesec april prinese čimveč tako lepih sporočil.

Zdravo dekleta

Jst sem za1x ok. Brez posebnosti. Upam , da ste vse ostale, ki čakate plusek tudi. Imam pa eno vprašanje . Dajte mi povedat a vse , ki ste po Et- ju imate odnose. Midva pač nemoreva , da nebi. Sej sva nežna in tudi dohtar nama je reku, da tko nima kej vn padt 🙂 . Kako ste ostale?

Čestitke vsem, ki je uspelo! 😉
Ostale pa…pejmo v nove boje. Albamagu a si klicala dol tisto luštno skravžljano punco? Jaz moram danes… hjoooj tako se mi ne da s papirji ponovno ubadat res… :/

Mima24 sem klicala ze v torek…danes sem pa bla v leonišču in so me narocili na pregled 5.5..Po mojem ne rabi zdaj tolko papirjev, sam napotnica nova in je. So mi rekli, da v bistvu se samo pogovoriš z ginekologom kako naprej. Upam da bom lhko ze v maju prišla do zamrznjenčkov.

Hvala. Evo mi smo pa 1 teden za tabo. 🙂 Napotnica je pa ta, ki jo da “reproduktivni” ginekolog naprej za zamrznjence najbrž..
Meni se trenutno vse meša…menstra ni taprava, je pa je ni, baje da tudi estima malo bremza, vseeno sem danes nehala jemat zdravila…. 2 testa sta bila tako ali tako negativna v hipu…

Ojla , zjutraj sem napisala , da sem ok, sedaj pa se je to spremenilo . Ko sem si vstavljala Estimo je bil prst krvav. Hm mal sem brala glede estime in zdej nevem dr.mi je napisal 3×200 zdej pa vidm da si punce dajejo 3xpo dve tableti v nožnico. Kaj je zdej prov?

Heh to je začetek konca. Sem pa sedmi dan po Etz. Ni kaj ,sem vedela , da je možnost nična .

Lep vikend in čimveč pluskov vam želim

Živijo punce, no tudi jaz se vam pridruzujem. Sem se držala nazaj lih zaradi svoje slabe statistike, zdej pa kr rabim vn iz sebe dat… Sva bila že 4x v postopku, po porodu. Imamo tri letnika doma 🙂 sedaj pa nič in nič. No in smo se odločili se za samoplačniški postopek, danes 11 dan po et dveh zarodkov, rjav izcedek. Testa se nisem delala, ampak res sem razočarana. Ne vem, mam kr tak filing kot da bi sam pokasiral denar ta moj precudoviti Reš… Imava se zamrznjencka, tokrat prvič po vseh postopkih, pa ne vem kdaj bi ga šla iskat. A je bolje počakati kak cikus al naj kar grem dokler sem se v tem sranju… Kakšno mnenje? Drugače pa tut Js vsem želim mal več +++. 🙂

Polon… hm hja enak filing imam jst za reša. Prvi transfer mi je delala gospa reš in sem prek uz vidla da so bile prenešene dve pikice. Pri drugem in sedaj zadnjem samoplačniškem je delal dohtar pa transfer brez uz-ja. Hhh loh bi diskutirale o tem ali pobere samo denar in sploh dejansko ne prenese nič v maternico….nevem mu je treba zaupat

Živjo!
Se kar moram oglasit še jaz 🙂 Tudi jaz se ves čas, odkar obiskujem ambulanto (pa nisem pri dr. Rešu) sprašujem enako glede zaupanja. Raje ne bi opisovala, v kaj vse sem jaz že dvomila. Nima smisla… Ampak drugo kot zaupati nam pač ne preostane! Zato pač moramo verjet, da vsi delajo najboljše po svojih močeh!
Anastazija še malo imej upanja ! … Jaz sem si tudi morala dajati 3×200. Tudi na škatli piše, da je 600 dnevno maksimalni odmerek, ki se ne sme prekoračiti. Mogoče imajo druge punce drugačne Estime npr. po 100 in zarad tega morajo vzeti 2 na dan…
Glede dr. Reša, (ki ga sicer ne poznam in nimam pravice kaj ocenjevat), toda jaz mislim, da je najbrž enako pošten in mogoče še bolj zavzet za uspeh kot vsi drugi, ki so samo 1 posameznik v večjih ustanovah. Tam potem naletiš vedno na drugega, in zaradi tega tudi določenih stvari ne moreš primerjat, kot če te spremlja večinoma le 1 zdravnik… Seveda pa nimam lastnih izkušenj… Sem poiskala samo nekaj, kar bi lahko bila prednost… Denar pa pobirajo vse ambulante… 🙁
Srečno!

Se strinjam z vama, sej v končni fazi mi je ravno Reško pomagal do našega malega doma. Je pa ob takem razočaranju velik vprašanj k se pojavljajo… Pa tok poskusih…No zdej imam še enga zamrznjencka, pa mi je Reševa rekla da naj kar v tem ciklusu že pridem ponj… Za kar pa berem da v GKLj vedno čakajo vsaj dva ciklusa. Se pravi spet dvom… Al hoče sam tiste 500eur al ubistvu nima pomena čakati… A je kateri kej znano o tem?

Polon… jst sem tudi šla kar takoj naprej, itak bo verjetno poskusil najprej brez pomoči estrofena in estime v tvojem spontanem ciklusu prideš 12 dan po menstruaciji na uz in če bo endometrij dovolj debel boš imela transfer, če pa ne boš dobila estrofen in estimo…

Mislim da je pri zmrznječkih fajn da se počaka dva ciklusa in s tretjim gre naprej, da se telo očisti od te stimulacije in se vrne v normalo.

Pri Reševih sem slišala več negativnih mnenj, ker zaračunajo storitve, ki ti z napotnico pripadajo.

@Mima24, menstruacija ni taprava, zaradi te stimulacije, tako da če je prišla približno na dan predvidene menstruacije računaj da je to to. Z nadaljevanjem pa počakaj še eno menstruacijo da mine, potem pa s tretjo naprej. Boš bolj pomirjena, ko bo ta bolj podobna pravi 😉 Lp

Pozdravljene

Tista , ki je že bila kdaj noseča ali je rodila loh pa tud ostale…. sem osmi dan po Etz ,rjav izcedek je majhen od včeraj , na vložku sicer je viden, ko se obrišem ni. Ampak mi je nekaj čudno in to, da ko si ponavadi vstavljam estimo komaj dosežem začetek maternicnega vratu,zdajle pa je bil čisto nizek, da sem morala tablet kr mal porinit 🙂 je to kak znak? Me pa malo pečejo prsa posebej desna . Hvala za vsakršen odgovor

Anastazia, ja mene je Reševa naročila že deseti dan ciklusa na uz. kaj pa če endometrij se ni dovoolj odebeljen mi z estimo in tem pomagajo pa vseeno vstavijo v tem ciklusu? Glede materničnega vratu pa ti ne znam povedat, nism nikoli zaznala sprememb. Sem pa imela tudi v enem od postopkov rjav izcedek pa je nosečnost bila, sicer je kasneje propadla, ampak je pa bila:-) sploh napihjene in bolece prsi so po mojem zlo pozitiven znak, vsaj pr men so glavni pokazatelj. A ti si trenutno po transferju z zamrznjencki? Al sveže?

Polon…. ja če bo endometrij premajhen te bo naročila na še en Uz. Jst sem imela na sredo 7.3mm potem v soboto 9.2 na petek pa potem transfer 2 eskimčkov.
Sem pa kupila testek in ga bom jutri naredila. Bom 10 dan in mislim , da bi pa že moral kaj pokazati. Se pa sprašujem kdaj naj bi bila vgnezditvena , če so bili eskimčki zamrznjeni peti dan

Sigurno ti bo pokazal že jutri. Lažno pozitiven pa tut ne more bit Glede na to da nisi dobila stopke. Držim pesti da je to to!!! Po moje je vgbezditvena cca 3 dni po transferji, glede na to da so bili peti dan zamrznjeni. Vgnezditev naj bo šee zgodila cca 6-7 dni po oploditvi, baje. Dej javi kako bo jutri, res ti želim da uspe. 🙂 ti si tut že samoplačnik?

Polon … ja samoplačniško . Če zdaj ne rata sem končala , ker sem že stara 43 in nebom več plačevala itak je stran vržen denar.
Mislm pa , da tudi tokrat nebo nič, ker se že kaže sveža kri. Bom pa vseeno jutri naredila test že zato , da ga pokurim

A jeba no… Ja Js isto ta zamrznjencek je zadnji, sicer sem stara 29, ampak mam dost. Enga imamo doma, če bi v kej se šla mogoče čez par let, je posvojitev. Ampak mislim da ne, ker se bom razvadla in se mi ne bo dal več… Je pa res drugače ker engs imamo…

Anastazia, kako je ??? Js se vedno upam da ti je ratalo…. Javi… Dej mi prosim neki se povej. A za zamrznjencke traja da je transfer se neki dni po tvoji ovulaciji? Ker teh so endometrij merili na zadnje v soboto pol si mela pa na petek transfer šele? Js sm miška da to takoj vstavijo po ovulaciji…

New Report

Close