Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

ojla

opa, ojla, da se vm še jest pridružm. Jutr punkcija potem pa pesti držat da se bo kj oplodilo in da se potem vgnezdi.

-ancka- srečno! Držim pesti tudi zate! Le pogumno.

_ančka- držimo pestiiiii vso srečo na punkciji, da bo čimmanj boleča =)

Živjo, tud jst vas že nekaj časa spremljam in iz vaših pogovorov dobim kup uporabnih informacij. Sama sem šele na začetku, prvič v postopku, pa ne vem točno, kako hitro potem grejo stvari. Sva pri dr. Rešu, ta teden imava drugi pregled, kjer se bo odločil, kako in kaj… sem mogla najprej nardit krvne preiskave v ciklusu. Amh je malce nižji (1,5), ostalo normalno. Tudi sicer imava nepojasnjeno neplodnost, razen neke vodne ciste imam na jajčnikih, je zadnjič ugotovil (kar baje ni isto kot policistični jajčniki). Torej, kako hitro mislite, da bi se lahko karkoli že zgodilo?

Pozdravljena star1 🙂 pri dr. Rešu se vse hitro odvija tako da po mojem bosta kar hitro prisla na vrsto…. ce vama ne bo delal nobenih drugih preiskav in da ve kaksen problem imata potem bi znala ze z naslednjo menstruacijo iti v postopek 🙂

24+, hvala za hiter odgovor 🙂
uf, če bi blo že z naslednjo m, bi blo krasno! bi se vsaj konkretno kaj začelo dogajat (ker sicer je podzavestno skos neko čakanje in pričakovanje…in razočaranje).

Verjamem… tudi pri meni je bilo tako.. sedaj sem v prvem postopku in ze cakam na test 🤗

Se boste jutri dogovorili kako in kaj… javi 🙂

hvala za držanje pesti
me zanima če je katera jemala aspirin 100 po punkciji, a Reš še vedno to priporoča, od punkcije pa do +? Ker v Ljubljani tega nikoli niso priporočali.

Drzim pesti za vse da bo ++ .

Meni ni nic priporocal niti ga nisem sprasevala kaj lahko vzamem ce me bo bolelo…. tako da sem zdrazala sicer drugi dan sem spila lekadol ker sem imela grozne krce ampak potem se je vse skupaj umirilo….:)

aspirin naj bi biu za boljšo vgnezditev. Baje to priporoča samo Reš. V ljubljani in mariboru pa nč ne omenjo to.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=6446529

hm.. ne vem to je vse odvisno od ženske same… meni osebno ni nič omenjal… tako, da mogoče če bi mi omenil bi pila… ker pa ni ga pa ne pijem… rekel je samo naj živim življenje normalno kot do sedaj… =) bomo videli kakšen bo rezultat… =)

je pa res da je forum iz leta 2010 tako, da so se določene stvari mogoče spremenile pri njemu.. lahko da se motim =)

Etoga mene nazaj…:) grem v sredo v maribor po prvega zamrznjencka…kr skos zivcna…:) zj pa ne vem, če si naj kar fraj zrihtam za kak teden…kaj mislite?

Živjo punce, evo da vam javim še novosti z moje strani. Od 18. celic se jih je 13. oplodilo, ven sva dobila 8 lepih zarodkov, katere so že zmrznjene poslali na testiranje v Rim. Pravi sestra, da je to kar lep izkupiček. Zdaj pa stiskat pesti, da se jih čimveč vrne! Trajalo naj bi približno kak mesec, potem pa me čaka transfer v naravnem ciklu. Če pomislim za nazaj, se mi je do konzilija res vleklo, potem ko si v postopku pa čas kar hitro mine. Tudi na bolečine sem zdej po 1 tednu že pozabila, sem pa tja me še špikne v jajčnikih-ampak to sem pripisovala menstruaciji, ki je tokrat malo bolj boleča kot ponavadi. K sreči imam zelo kratko in bo čez kakšen dan tudi to že mimo. Se že veselim sprehodov v tem lepem vremenu 🙂

_bonika_ jaz jemljem folno že odkar sva začela načrtovati. Upala sem, da bo šlo naravno in sem se že pred tem hotela pripraviti.. Če še nisi, začni čimprej.

Zelim si- oo to je pa lepooo slisaaatt zdej pa res upat da se jih cimvec vrne nazaj🤞🤞🤞 in da bos kmalu tudi ti v pricakovanju za + ti povem kako stresno je tole cakanje🤪🤪🤪🤪 ampak sej bo malo se je treba zamotiti in bo en dva tri 14 dni naokoli…. upam samo da ne bo razocaranja!!! 😬😬😬😬

Hvala 24+, tudi jaz upam, da se jih čimveč vrne!🤞 Idealno bi bilo, da se že prvi prime.🤪
Saj bo kmal minil, vem da ja laži rečt kot čakat, ampak za lepe novičke se splača počakat 😉
Držim pesti za vse, ki čakate pluske!🤞🤞🤞

zelim-si
Na kateri kliniki pa si? Se opravičujem, verjetno sem jaz spregledala, ampak zakaj so ti pa zarodke poslali na testiranje v Rim? Verjetno PGD oz. PGS testiranje? Ker rutinsko tega ne delajo, pa me zanima, kakšen je pri tebi razlog (če je). Hvala!

New Report

Close