Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

kako pa ste rešili “težavo” z nezrelimi celicami? midva imava et v petek, vendar je bila sluznica maternice že tako zrela, da še ne veva, če bo et sploh narejen. tko da bomo videli… jajčniki so zamujali, sluznica pa pobegnila. ajajaj…

Mi2 sva.

dolenjca – imam t.i. “podaljšano stopko” se pravi poteče več časa kot ponavadi med stopko in punkcijo., kakšna debelina endometrija pa je? jaz mam ravno obratne težave.

na drugem uz-ju sem imela že 12 mm, naslednji dan je bil že proti sekrecijski fazi. nekaj takega. tako da bomo videli kaj bo do petka. če ne bo ustrezen, bova pa pač šla po pingvinčke.

kako pa je s pregledi pred punkcijo? na 8 dan ti naredi uz kdaj pa potem predvidoma punkcijo?ali je to odvisno kako se odzovejo folikli…

Punkcija je cisto odvisno od velikosti foliklov. Jaz sem imela sedaj stopko ze 7.dan spikanja in punkcijo 9.dan.
V prvem postopku pa +2 dni zraven.

ja, odvisno od velikosti foliklov. jaz sem sicer imela manjše. so mi rekli, da kaj več očitno ne bodo zrasli in sem dobila stop.

Živjo punce,
ste imele kaj krajšo menstruacijo ob stimulacijah? Meni je danes kar izzvenela, sem jo imela le dobre 4 dni, običajno jo imam 6.

Pozdravljene.
Tudi midva sva v postopku..in sicer prvem 😊 v sredo bo se prvi uz pa bova vidla kako bo. Vidim pa da nas je dosti..ucasih je dobro vedeti da nisi sam (ceprav zelim usem da vidite/mo cimprej +).
Ina8 tudi moja je bila dosti krajsa 😉

Anaa27, upajva da je to dober znak 😉
Pa še na isti dan imava UZ. Ja, res je fajn, ko nisi v tem sam, sploh če o tem ne govoriš z ostalimi. Jaz sem se odločila, da bom kar se da tiho … se mi zdi, da je lažje.

Pozdravljena Anaa27!

dolenjca – koliko so bili vlki največji folikli? a transfer pol bo? ali kako ste se zmenili?

Jaz tudi. V sluzbi vedo in mami. Kam pa hodis? V Lj?

Ja v Ljubljano, na GK. Sem imela tam že inseminacije lansko leto…

Aha. Drzim pesti da vama rata v tem postopku. Midva mava pa kr prvega icsi, ker sem po operaciji cist ostala brez enega jajcevoda in drugi je biu ze popravljan. Tako da smo vecino preizkav in dugih poskusov preskocili.

ojoj, tud jaz sem mela pred vsem tem dvakrat laparoskopijo… poleg endometrioze (ki naj bi jo popucali) je vse bp, tko da imava sedaj nepojasnjeno neplodnost. Enako upam za vaju, imam kar dober občutek sedaj, čeprav sem v začetku imela kar malo pomisleke ali naj se sploh spuščam v vse to. Upam, da nam bo uspelo biti čim bolj optimistične…

Ves da nam bo ratalo 😀 jst sm zelo optimisticna 😀

Živjo punce kako ste?Da se še jaz pridružim😊Sem tudi v 2.postopku čisto od začetka, prejle sem si dala stopko😊Ko se spomnim na punkcijo 4 leta nazaj, mi slabo postane, tako da je danes rekla da bo kar v splošni anesteziji, a je mogoče že katera imela?

največji folikel je bil 18mm. zmenili smo se, da delam kot da bi et bil. na dan et bomo pa videli ali bo kak kontrolni uz, da se preveri sluznico ali kako… bomo videli, se bomo sproti zmenili…

Živjo punce,

jaz pa čakam menstruacijo pred svojim 2. postopkom, ki bo tokrat dolgi. Malo me skrbi, koliko se bo to zavleklo, ker sem kar precej neučakana 🙂

Vsem želim veliko sreče!

dolenjca – no vlki so bli dost, tako da to nebi smel biti problem, držim pesti za transfer,

pozdravjlena Saska84 – kje pa si v lj? zakaj pa anestezijo, imaš veliko foliklov?

New Report

Close