Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

pozdravljena Orhid – pri meni je ponavadi pred postopki prehitevala, tako da držim pesti da pride čimprej 😉

Hvala VK17.

Drugače pa glede punkcije…ne se je bati, ker ni tako hudo, kot se sliši. Je pa res, da je pri vsaki drugače…

zanimivo branje…
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/07/05/go-low-carb-increase-fertility-chances-five-times-experts-say/

Vk17
Ja v Lj sem, je kar hudo ja, okoli 27😊Pred 4 letimi ko sem bila prvič na punkciji je bil približno tak rezultat, mogoče malo manj, ker je bla tut doza malo nižja. Spomnim se da je blo grozno, nočem nobenga strašit, ampak meni je bla mal prehuda. Vse so se mal ulegle pa šle domov, mene so pa na intenzivno peljal, kot da ne bi dobila nič proti bolečinam. Spomnim se samo injekcije v maternico, ampak ta ni prjela, to sem se dons prepricana. Zato sem pa tut vceraj sestro se enkrat opozorila, pa je rekla da bom kr splosno dobila.
Nimam lih dobrega mnenja glede narkoze, niti pa nocem se enkrat tega dozivet, mam visok prag bolecine drgac😊

saska84 – o lepo število, to pa bo uspeh 😉

sicer pa punce pravjo da dobijo analgezijo in ne splošno narkozo, kjer si sicer na pol pr sebi, a nič ne čutiš pa malce dlje počivaš, a si ziher da ne boš dobila tega?

jaz pa mam jutri sprejem in se začnem pikat, upam da na za mene magičen datum 😉

Vk17
Jih je veliko ja, upam, na najboljše, da ne bo veliko praznih😊
Ja meni se je tudi malo čudno zdelo, ko je na listu obkrožila splošno in ne lokalno anastezijo😣V bistvu sem jih zjutraj preden sem šla samo še enkrat opozorila, da ne bo tko kot zadnjič, pol mi je pa dala tiste papirje za nakozo, da naj doma izpolnim. Bom vidla jutri zjutraj kaj bo, zdaj sem še nekaj z zbolela😣
A ti maš tudi v Ljubljani, pa jutri začneš špikat?Mogoče si že napisala, pa nisem vidla.

saska84 – ja boš vidla jutri kaj bo, so rekli veliko puncam da bojo mele narkozo, pol so pa mele analgezijo, dobiš v žilo, je baje boljš kot samo lokalno – to je da ti dajo tablete pa injekcijo v nožnico.

Nafilaj se z vitamini pa kakšnimi probitotiki, da boš vsaj fit za jutri.

jutri tako je v lj, sprejem in injekcije 😉

Vk17

Ma ja, bom vidla zjutri😊Filam se ze cel dan z lekadoli, upam da ne bom cist adijo zjutri😊

Pol ti pa želim uspešen začetek😊
Kolikokrat si pa že imela?

saska84 – držim pesti za jutri 😉

ma jaz grem že 6tič, sem že domača tam, eni moramo it večkrat 😉

Vk17
Hvala😊Sem čist adijo, boli me, strah me je😣Pa sej bo…
A že šestič? Upam da ti končno uspe zdaj, kok si mogla že skos dat, pol pa jaz tuki jamram😣

saska84 – saj kmalu boš zrihtala, pazi edino na znake hiperstimulacije 😉

jah, ne predamo se 😉

Pozdravljene soborke 😉
Tudi jaz sem ravno sredi postopka, 4., včeraj sem imela punkcijo, sem pri dr. Rešu., pridelala 12 celic, v petek transfer. Je bila pa to najbolj grozljiva punkcija do sedaj, ker sem bila že pred njo kar precej napihnjena in imela boleče jajčnike, sem imela povečano dozo injekcij. Zdej pa počitek do petka, ne gre drugače, vse me boli. Mi je pa svetoval naj pijem lekadol, namesto aspirina, ki mi ga je predpisal v prejšnjih postopkih.
Čim več pozitive vsem, pa srečno!

[Misa30] to pa je lepo št.celic, super!
Zanimivo je, da imas transfer ze v petek. Kaj dr.Reš ne dela transferjev 5 dan (glede na št.celic)?
Meni danes ravno vstavili dve pikici, zdaj pa mucnih 14 dni 💜.

Ja sem imela že pri prejšnjem postopku transfer 3. dan (6 celic), ne vem na podlagi česa se Reš tako odloči.
Držim pesti za tvoji dve pikici!! Ja to čakanje 14 dni se najbolj vleče, v prejšnjem postopku sem visela non stop na internetu in iskala vse znake, ki so se mi pojavljali…ma tokrat sem se odločila, pa da ne bom, da bom poskušala enostavno odmislit.

Jaz sem tudi rekla da v drugo ne berem vec nic po internetu. Danes se mal pocijem, potem pa jutri back to normal life.
Srečno v petek 🤞🏻

Vk17
Pa sem doma, hiperstimulacija, transfer odpade.
Zdej ko popusca boli, poslali so me domov, prisotno kar nekaj tekočine v trebušni votlini, boli pa za pop…
V torek morava v Lj., da vidmo kako je blo s celicami, potem se bomo pa naprej menili, zdravnica pa je rekla, da 2 meseca priblizno jajcniki rabijo, da bodo spet normalni.
Dobila pa sem analgezijo v žilo sploh se nic ne spomnim, čeprav sem gledala.

Misa30 – pozdravljena

saska84 – ojoj pol pa dost vode spit, držim pesti da bo v torek čimboljši izplen.

Ojej Saska84, pri taki kolicini foliklov je bilo to kar pricakovano al ne?!
Drugace pa drzi se, pocivaj. Drzim pesti za torek 🤞🏻

Hvala enako punce😊
Pa nisem pričakovala, da ne bo transferja, pa sploh ni blo čutit da jih mam tolk, danes zjutraj je blo pa grozn…k sem cakala tm da pridem na vrsto sem ze komaj sedela.
Po eni strani se boljs da je mal pavze vmes, se mi zdi da vecja moznost v spontanem ciklu, ko telo ni vec tako obremenjeno…no bomo vidli, sej bo hitro mesec okoli😊
Ve pa kar pridno pišite, da vas malo spremljam😊

Živjo punce,

kakšna pa je meja med tem, da rečejo da je hiperstimulacija ali pa ni?
Jaz sem imela danes UZ, imam mislim da okoli devet foliklov, ali pa še več pa ni naprej štela, vodilni 17, ostali 13 in sedaj sem vzela zraven gonala še orgalutran. V petek zopet UZ, torej če prav računam bo punkicja verjetno v nedeljo?
Mislim, da mi kar dobro kaže.
Držim pesti tudi za vse ostale.

New Report

Close