Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

tandan – 4je postopki v lj, 3je pri rešu. torej boš šla sedaj v 8mi postopek? a ne krije zavarovalnica zgolj 6 postopkov? mene ta omejitev postopkov precej mori…

jaz sem tudi razmišljala o mb, vendar, ker sva iz dolenjske… 2 h vožnje v eno smer za uz bi bila malo prehuda…

jaz sem bila ves čas špikanja doma. edino določene obveznosti sem si prestavila na druge dni. po punkciji sem vzela kar dopust (ker imam še starega), no za transfer ga pa itak nisem potrebovala…

Dolenjca sva se narobe razumeli. Vse skupaj 4 postopki. V lj ni nikoli prislo do postopka ker so vedno prelagali im me znova in znova posiljali na preiskave ceprov je bilo vse ok in je biu problem spermiogram. Tako sem sla k resu.
Ja vem ta voznja..tudi za naju je skoraj 2 uri voznje..samo nama ta energija tam odtehta to

opsa, očitno sem te res narobe razumela…
hm… bomo videli. kajti, itak jaz računam, da bom pingvinčke segrela na tapravo temperaturo 🙂

Sper dolenjca le tako naprej. Samo pozitivna bodi! Ti zelim en velik +🍀

Mislim, da je glede bolniške odvisno od dela, ki ga opravljaš in od odziva tvojega telesa. Jaz delam v pisarni in sem imela bolniško od punkcije do transferja + 3 dni po transferju. Sem komaj čakala da grem delat, ker sem samo paničarila doma…

Evo punce, na uzju vse super danes začnem z gonalom, skor že na polovici pikanja 😉

Vk17, super, odlično! Kmalu bos na cilju 😊

Ohrid – hvala, ti pa prideš kmalu za mano 😉

VK17- ja niti niso tolko dvojčki kot hipofiza…. Tak, da prolaktin nima veze več tukaj… lahko mirno spiš ;)… kortizol je pri meni problem… tako, da mislim,da je to glavni vzrok.

Kako je šlo danes na UZ?

Bolniška je čist odvisna kak se zmeniš s svojim zdravnikom – osebnim…. jaz sem jo imela od drugega dneva menstruacije in jo imam še sedaj…. v prejšnjih postopkih(1xpostopek + 1x zamrz.) sem imela od drugega dne- od pikanja in dokler se ni vlilo…

Brave2017 – Vse ok, sem začela z gonalom 😉

Ti imaš jutri uz ne?

punce, a so vam sicer sami predlagali za jemanje medrola/aspirina za boljšo vgnezditev ali ste jih same povprašale po tem oz.prosile za to?

Vk17- supeeer, sem šele pol vidla, da si že zgoraj napisala … 🙂 Gonala imam še jaz nekaj v hladilniku, če sfali, povej 🙂 😉

Jaz, jaz jutri UZ, komaj čaam… vmes sem spet mal krvavela in saj veš, strah je prisoten 🙁

Brave2017 – np, zaenkrat sem dobila zalogo, tako da bo, če pa se mi kaj zalomi javim, hvala 😉

držim pesti za jutri, da bo vse ok 😉

Vse o.k. …. dobila materinsko k. , poslušala srčka, naročena na nuhalno…. suuper vse.

Dojela še nisem… da je to res….

Srečno vsem

Brave2017 danes je dober dan! Uživaj in čestitke!

Brave2017, čestitke!!

Srečno do konca in čim bolj uživaj nosečnost 🙂 !

Upam, da se ti še letos pridružim…v klubu z materinskimi knjižicami ;).

Supeer brave2017 kar dojami,da zate bijeta še dva srčka❤❤…oh kako lepo,uzivaj nosečnost najlepše kar se da😊

Brave2017 – super čestitam za materinsko knjižico 😉 zdaj ti pa želim da bo vse ok do konca 😉

Oo iskrene cestitke se od mene 🙂 ostale se ti pa kmalu pridruzimo 🙂 saj je nase leto 🙂

New Report

Close