Najdi forum

ja, Exotic, stopi na gas in nakladaj, daj si duška. Evo, tema prebija vse meje, dosegla si 300 postov. Uspelo ti je to, kar zmedeni86 ni. Bravo! Lahko še kaj naložiš?

Exotic kako si?Je kej boljše in kej novega?

Jz se kar dobro držim. Un idiot od bivšega še kar piše-če bi se pobotala, če mam fanta….No učer se je pol razp…. češ sigurno sm v vezi, da mu ne odgovarjam, da me nebo več spraševal nič. Sm si misla ja hvala bogu, da mi že daš enkrat v življenju mir.:)

Res odločla sm se, da mu nedam več priložnosti, da se nebom več mučla in odgovarjala na te brez smisla sms. Naredu je kar je naredu, njegova stvar in njegovo življenje. Jz se pa trudim it sama naprej in mi od novega leta zelo uspeva. Vem, da bo še kakšen dan ko mi bo ful bed (pa se bom oglasila na forum) ampak sm do zdj ponosna na sebe. Ker sem vidla, da tud samski ni “švoh” bit.:) Jokala po novmu letu še nisem, upam da še ne bom. Pomen leto 2013 se je zame začelo uspešno.:)

Exotic tudi ti poskusi uredit svojo glavo. Tole z odpisovanjem je brezveze res…vedno znova si daješ upanje in si nato razočarana. Bolje je, da urediš sama sebe, pusti že njega. Če vidiš da ni ta prav moški. Zakaj bi si dovolila, da te nekdo tako zajebava? Poskusi ne odgovarjati na sms vsaj en mesec, potrudi se, zjokaj – potem pa pojdi mejčken na dopust in obrni nov list. Pomaga….Meni je novoletni dopust še kako pomagal in sm kot prerojena.:)

Res je, da me še jezi kr mi piše (kr je že res nadležno pa kr pritisk mi dvigne-si mislim pa za koga vraga me pa ima), sem res tako obupana al kaj?Al kaj bi po tolikem času še rad?Dj, dj ne splača se. Vidiš da je to sam njihov slab dan, oziroma zajebancija. Ne podleži več na to. Če bi resno želela, bi tudi resno pristopila k temu. Ne pa malo bi, malo nebi.
Exotic potrudi se res, naj se življenje ne vrti samo okoli tega fanta. Je težko-pa to ti povem jaz, ki sem v isti situaciji kot ti (le da je minilo par mesecev od konca veze in je še vse sveže), ampak se da.

Sem tud jaz vse to odmisnla, na trenutke se mi zdi k da podobno odreagirava in prebolevava, sklepam zgolj po napisanem 🙂
Trenutno sm v tujini, na 3000m pravljici in se mamo res fino super fajn, tako da druzga sploh ne razmisljam, dobivam pa se vedno sms-e, nazadnje ko sem ga sanjala me je sprasvov zakaj se ne javim in sem razlozila da tko ne pelje, da bi rada mir, da skup itak ne bova nikol srecna ker ne bova mogla potabit na preteklost in da ga bom ohranjala pac v spominu kot “lep soncni petkov dan”, tako da od takrat sem cist pomirjena in me sploh nc ne iztiri, kot da bi v sanjah razcistila s tem, kakorkoli ze, vazno da deluje in se strinjam z vsem tvojim napisanim Zmedena!

Potem sem dobila vcer klic od njegovega prjatla, sklepala sem da klice ker je tudi on zraven. Ocitno se nism motila. Sem dobila zjutri sms da zakaj se nism javla da sta me hotla povabit smucat. ha ha. Tako kot na izlet zanc ane..dej dej..sm sam na ignore dala in mi je super! 🙂 Novo leto je ocitno res bila kot prelomnica, tako da upam da se ne bom rabila vec toliko obracat na vas pa enim se tiste zadnje zivce potrpljenja pit, hehe, bom pa itak da sledila temi in forumom, men je to kot nekaksna sprostitev pa se kej novga se naucis o drugih in sebi. 🙂

Upam da nama rata Zmedena, pa ce je on v Avstriji, kar je se lazje ker ves da ga ne bo se nekaj casa nazaj, al pa ta moj patron ki je v Sloveniji … Vseeno, ne smeva se dat da pometata z nama. enkrat se bova temu sam smejale kok sva ble mlade pa hodile naokol z roznatimi ocali. 🙂
Dalec od oci dalec od srca. 🙂

Srecno!

Zmedena, sem se spomnila na tole temo in me zanima kako se sedaj po 3 mesecih odvija tvoje zivljenje in kako se je odvilo glede tega fanta?
Jaz sem samska, spoznavam fante, nic ne pricakujem, vmes je bilo nekaj “cvetk” od fantov in sem v startu karkoli prekinila (cez min.standarde ne grem oz.seznam kot se je zadnje dni pisalo na starsevskem cveku :D), tistega sem pa dala na totalen ignor ceprau je vmes spet prslo neki cemur je sledil neizogiben stik, pa sem kar povedala mu kaj pa kako, je se vprasal ce se mu mascujem ?! (z ignorom in da sem povedala mu svoje), potem ni bil niti toliko da bi se zjasnil, niti tok spostovanja si nisem zasluzila v vseh teh letih ocitno da bi bil pripravljen razcistit in narest en zakljucek, drugega kot da ” imam te rad na poseben nacin, nikol mi ne bo vseeno zate, ti si ti,jaz sem jaz in zelim ti vse najboljse v zivljenju, da najdes to kar isces da te bo nekdo mel rad, ker si zasluzis…” nisem dobila, in to je bilo to, jaz sem pa tut povedala kar mi lezi na dusi tako da z unim dnem dalje sem pomirjena…in gre na bolje na vseh podrocjih, polna planov, zagona.. 🙂

* pa nonstop je ponavljal v tistih dveh sms-ih da ljudje se ne spremenimo cez noc 🙂 tako da ce ne vidi v meni tega kar jaz vidim, ce me ne zeli sprejet nazaj v zivljenje in se prepricat koliksen je napredek, potem pa tut nimam kaj iskat z njem ker je povedal vse kar je imel in v da si lahko najdem boljsega ki me bo cenil, mel rad taksno kot sem..bo ze prisel cas 😉

Hei exotic…. danes sem se spravila pogledat tale forumcek in videla tvoje sporocilo.

Jah tudi jaz sem samska.V treh mesecih se je dogajalo marsikaj…Po novem letu sem bila cisto prenovljena, pripravljena uživati na polno, pozabiti kretena..Šlo mi je odlično do marca…:( Sedaj sem spet padla v neko “sranje” od raspoloženja.

Ja takole je blo….Cele tri mesece mi je pisal in sicer pojasnjeval stvari, govoril zakaj je do tega prišlo, razlagal o 1001 problemu ki ga je imel in ki se še sedaj vleče. Vsak dan mi je govoril, da me je imel vedno rad in da me še vedno ima…Da poskusiva biti najprej frenda in da počas zaženema ponovno če bi šlo… Govoril mi je takšne stvari da sem resnično začela dvomiti kaj je resnica!Celo rekel mi je da za vikend pridem k njemu, da ga preživiva skupaj in da mi dokaže da je vsaka beseda ki mi je bila izrečena s strani sestrične in ostalih bila laž in žlehnoba…Pisal je vsak dan….samo lepo in lepo…Cel januar sem ga ignorirala, cel februar, čeprav me je trgalo od bolečine in od vprašanj kaj če mu dam možnost da mi dokaže….

Na začetku marca dobim ponovno sms da me ima nenormalno rad…….takrat sem se le odločila, da ga vprašam kaj v resnici želi od mene…ga kliknem in vidim slikco kjer objema drugo punco….
Srce se mi je ponovno zlomilo….dan prej, tri mesece mi je dajal pojasnila, rekel da me ima rad…na skypu pa z drugo punco ki jo je objemal…Iz tistega šoka čeprav otročje ampak vredu sem tudi sama postavila slikco kjer sem v objemu z drugemu (naredila otročje, verjetno neprav ker sem padla na njegov nivo-ampak nevem v tistem trenutku se mi je zdelo to pravilno da mu pokažem vsaj navzven da tudi jaz lahko imam drugega)….Nakar dobim sporočila da sem k….., s kirmu je on bil sedem let…da sma ogabna…naj bom s tem pedrom….in podobno….Toliko me je prizadelo da sem ga ponovno izbrisala, izbrisala celoten skype in se zjokala nenormalno.

Sedaj mineva skoraj en mesec kakor mi nepiše…..tudi jaz njemu ne….Ni več glasa….Najhuje je, da sem si to sama naredila.Ni več on kriv, sedaj sem vse sama kriva…ker sem dovolila da se mi je ponovno pojavilo neko upanje, tisto veselje, sreča…Nato pa me ponovno prizadane.
Sedaj vem da je sigurno srečen, da enostavno ne pomisli niti za trenutek na mene in da moram nekaj narediti. Čeprav sem zapadla ponovno v depresijo zaradi istega človeka, ki vse to namerno nevem iz katerega razloga dela…Vem, da sem kriva, vem da nisem normalna. Ampak sem človek, še vedno ga imam rada, še vedno si postavljam neka vprašanja…Še vedno mi ni dovolj….Danes bi pa bila tudi najina obletnica….Toliko o meni….

a vajina obletnica tudi? no najina danes. haha kaksna naklucja!:) pa ni prvi april heheh zveza je pa ocitno bila 😀
eh jz pa zacela zivet se bolj na polno, ravno danes se savnam, uzivam, zuram, nic ki ne manjka, druzbe se manj, vse se odvija v pravo smer, se to se mi je odprlo kar upam ze celo zivljenje da najdem ” svoj smisel” 😀

un pa pac ni del tega in tudi ne rabi bit. Tako kot ti nevem kaj se sekiraj da si kriva?? kriva cesa?? edino preobcutljiva in precustvena ker se vedno verjames v dobro tega cloveka..kretena! ne krivi se ker je tukaj on tisti ki bi se moral 1000x bolj dokazat in potrudit, ti si dala od sebe vse. To da pa tako zali tebe ib tega na sliki ti pa samo pove da je neuravnovesen oz.vkup gliha striha, skup bi bla dizaster in nezdrava veza, tako kot vem da bi se z tistim pobila! ne vem kako on funkcjonira s to bejbo ampk po napisanem se ni zaklucu v seb da goji tako zamero in sovrazstvo ob enem si te pa se lasti..ne more bit nekaj biser od fanta ter srecen.

glavo pokonc, res ni edini na svetu fant in nekoc se bos sam smejala temu napisanem, mene je ze zdj sram ce zasledim kje svojo objavo 😛 cez 5 let bo vse dobro..pa do poroke 😉 tako pravijo.

Marko, nikoli nisem pomislila v to smer, kot si jo ti zdaj nakazal. Zmeraj se sprašujemo, če kdo ni sočlovek do nas, zakaj je tako, kaj smo mi nekomu naredili. Pri tem pa pozabimo, da delamo narobe samim sebi, ko si dovoljujemo grdo in nesramno obnašanje od nekaterih oseb. Če ne znamo postavit meje, poškodujemo svojo osebnost, razpoloženje, torej smo škodljivci do samega sebe.

Zmedena 86, nisem vsega prebrala, ampak spet dovolj, da vidim, da res trpiš zaradi tega fanta. Ker smo vsi kdaj izkusili srčne bolečine, te razumem in se lahko vživim v tvojo depresivno agonijo. Ampak vse kaže, da je ta tvoj dečko manipulator, torej trpiš nekako zaman, tvoj objekt poželenja ni vreden tvoje žalosti.

To so ponavadi lažnivci in babjeki, ki radi držijo na špagi še kaj za rezervo. Ker se to vleče kar dolgo pri tebi, poišči pomoč kakšnega psihoterapevta, da ne zabredeš v depresijo in samouničevalne misli.

Exotic zelo sem vesela za tebe, da si se znebila prebolevanja in da ti uspeva.

Latissa hvala za razumevanje. Res je izredno mi je težko, sama nekako neznam iz tega. Po novmu letu mi je tako lepo uspevalo, mislila sem da je ta hujše že mimo….Zgodile so se mi tudi lepe stvari zaposlitev, nakup avtomobila…Ampak nerazumem sama sebe zakaj vsega tega nekako nemorem ceniti in se veseliti. Čutim kot da globoko v sebi propadam zaradi nekoga ki tega ni vreden. To da nezabredem v depresijo in samouničevalne misli, mislim da je že prepozno, ker sem pregloboko zabredla v neko praznino ki je neznam opisat.
Nimam več niti dneva, ko bi se nečesa veselila. Vsak moj dan se začne in konča enako, z enako praznino in tesnobo. Nemine minutka ko nebi pomislila na njega, na lepe trenutke, pa se spet misli obrnejo v tiste besede ki mi jih je na koncu izrekel, spomin na sliko ko je v objemu z njo….spet imam probleme s spanjem. Neznam si razložit zakaj je tako..Mogoče ker je tokrat prvič, da je preteklo toliko časa da mi ni pisal in mi je čudno oziroma šele sedaj dojemam….Sploh več nevem zakaj sem takšna..zakaj ga nemorem zasovražiti kljub temu da mi je toliko slabega naredil.

Sama sebe sovražim.

odj… ti tega tipa! Prej kot boš to naredila, prej ga boš lahko pozabila in prej boš lahko srečna z drugim! In nikar ne misli, da ga ne moreš prebolet in poazbit. Vsakega moškega se da prebolet in pozabit, tudi zelo dobre tipe, kaj šele osebke, ki manipulirajo s tabo in ti lažejo. Takšni osebki sploh ne gojijo nekih pristnih ljubezenskih čustev do osebe s katere so. Imajo jo samo za to, da se njihov ego boljše počuti. Zato ti tudi ne da miru, ko bi pa moral kaj konkretnega od sebe spravit, sprejet kakšno konkretno odločitev v zvezi, se pa pokaka. Čim dlje od takšnih, če se nočeš spremenit v čustveno razvalino in histerično žensko. To je samo izguba časa.Mal se začni cenit pa zahtevaj zase samo najboljše, ne pa miloščino nekega bednika!

Pa vidve se prav hranita s temi koščki “pozornosti” tehle 2 tipov, ki nista vredna počenega groša! Samo čakata na sms, na klic, na klik na skypu. Samo, da vama mal pozornosti navržeta in že sta srečni.
Res ne razumem, želita v življenju nazadovati s takšnimi pezdetki ali iti dalje?
Oseba, ki da kaj nase, izbiše takšne pezdetke iz skaypa, menja tel. cifro in se ne ozira več nazaj. Vidve pa še kar čakata na te drobtinice od tipov, ki to sploh niso!


Ne moreš ga zasovražiti, ker ti še vedno predstavlja rešilno bilko. Po drugi strani pa je razumljivo, da nanj nisi jezna, saj si ti tista ki dopušča karkoli pač počne. Dokler ti bo predstavljal rešilno bilko, boš jezna nase, ko boš spoznala, da se lahko zaneseš nase, kljub temu, da se ti ne zdi tako, boš začutila olajšanje. Drugi problem je pisanje na tale forum, kjer ti drugi govorijo kaj bi morala storit in kaj bi drugi storili in se zaradi tega počutiš še bolj manjvredno. Verjemi, da nihče v tvoji koži ne bi tako suvereno odregiral, kot tukaj piše. Nihče. Res pa je, da se mnogi v taki situaciji nikoli ne znajdejo, ker jo že prej preprečijo. Vsi imamo ali pa smo imeli kdaj svoje težave in vsi jih rešujemo na svoj način. Po tem nismo nič drugačni od tebe. Vsak potrebuje določen čas, da se iz njih reši in enako je s teboj. Imaš veliko srečo, da se v taki situaciji lahko zaneseš nase in se ti ni potrebno zananašti na nekoga, ki ti ne zna pokazati tega, kar si želiš. Vsak te pač ne more imeti rad, ampak ne zato, ker ti nisi vredna, ampak predvsem zato, ker ti verjameš, da nisi vredna. To pa drugemu vzbuja občutke, da ne zna, da ne zmore, zaradi česar se umakne. Ko boš ti verjela, da si vredna, boš to tudi dobila. Sonce bo posijalo, vendar bodo oblaki odhajali počasi. Daj si čas.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dej pozab že na tega modela, a ne vidiš da te nima rd ? Pač dobro ti zna prikrivat stvari, ker je dober igralec to je pa tudi vse. Tudi on si ne želi bit sam, ravno tako kot ti, je pa samo vprašanje časa kdaj si bo najdu drugo ( če si jo ni že ). Pa ne javlji se mu, če te bo še kdaj klical, ne bod neumna.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Joj men se je pa tko zivljenje lepo obrnu, z vsakim dnevom gre na boljs, ne ubadam se z tem kretenom sploh, naj klice, nej poslje kako sem, ok, odgovorim, to je pa to. In tocno tako kot si reku Marko, ti mas razmisljanje tako kot jaz, z vsakim stavkom kot da bi mi vzel besede iz jezika, prou vem kako se je on pocutu ob mojih izpadih ko sem na silo zelela izsiliti neko priznanje da bi zelel bit z menoj, pa sem potem se pocutila nic vredno pa da nisem dovolj dobra, in tocno zaradi tega se je potem umaknil kot pises.. sej se sama ne znam dobr skp dat, tut ne zelim, ne zelim razmisljat, ne zelim razglabljat, analizirat..to je preteklost in vesela sem da je slo mimo!!! in tudi pri tebi Zmedena bi lahko ze slo, vrjamem da se ti zdi da ne zmores, enostavno vbijbsi v glavo da ne gre, da je preteklost, ko bos to dojela ti bo odleglo, kot pravi marko, zadihala bos in bo pocasi posijalo sonce! Samo prosim te da za svoje dobro nehas tuhtat o njemu, al sr pa vsed v avto pejt do njega tok da se prepricas da res ni vredno dalje “trpet”, ce bos hotla njega slisat pa it na leps v dvoje, pisat si sms, ti rajs dam jaz cifro pa poklici mene pa se zmenva pa greva! evo tko 😉

Včeraj sem začela brati to temo. Opazila sem prvi datum in si rekla, da upam, da do zdaj se je tema že izpela oziroma da se avtorica ni več oglasila oziroma je napisala, da kako je vse to za njo in kako je sedaj čisto drugače. Pa vidim, da je bil zadnji post pred enim mesecem. Zato sem se odločila, da odgovorim.

Videla sem, da so nekateri dali že izjemno dobre odgovore. Nisem brala vsega, zato tudi vseh detajlov zgodbe ne poznam. Pa da ne filozofiram še jaz, bom napisala svojo izkušnjo, ki bo mogoče komu v pomoč.

V najstniških letih se zapletla v resno dveletno zvezo s fantom, ki je bil OK. Pač takratna zaljubljenost, nič posebnega. Imela sva se lepo, seveda sva se! Ampak počasi se je začelo, ob alkoholu, žalitve, ponižanja, tudi fizično nasilje, kar nekaj tega. Po tem, ko sva zaključila že večkrat, me je še vedno iskal, kontaktiral in še vedno nadaljeval s svojim odnosom. On je imel že tretjo ali četrto punco, jaz “nisem smela” imeti nikogar. Aja, on me je itak prevaral;) Po dveletni zvezi je bila skoraj še enkrat toliko časa kalvarija, ki sem jo preživljala v strahu, analiziranju, kaj bo in kako je lahko takšen. Še enkrat toliko časa, da sem šla iz tega neumnega razmerja.

Psihologi bi lahko njegovem obnašanju napisali marsikaj, pa četudi nisem psiholog, sem tudi sama prišla do določenih zaključkov – bil je posesiven zaradi svojega občutka manjvrednosti, želel je imeti kontrolo nad vsem, torej tudi menoj, čeprav je bil v drugi zvezi. Sprva je bil pussy in mi ni upal povedati, priznati, da me je prevaral, zato je iskal izgovore drugje (žalitve, napadi).

Pa veš, kje je bil dejansko problem? Ni problem v njemu, temveč meni. JAZ sem to dopuščala!!!! Namesto da bi ga prvič, drugič naterala, sem se nekako oklepala te odvisnosti od razmerja. Pa ne od njega. Veš zakaj? Zaradi svojega občutka manjvrednosti in odvisnosti od potrditve od zunaj. Sama sem bila tako nesamozavestna, z nizko podobo, da sem potrebovala, da me imajo drugi radi. In to je pomenilo tudi, da drugim nisem storila žalega, četudi oni meni so. Ker potem bi si mislili, da sem jaz grozna. Tega pa nisem smela dopustiti, ker potem bi se počutila še slabše. Do tega sem prišla bistveno kasneje kot se je ta zveza in vso sranje po njej zaključilo. K sreči sem potrebovala le eno takšno izkušnjo v življenju, da sem se nekaj naučila. Vidim pa, da nekateri potrebujejo (potrebujete?!) več teh izkušenj ali pa se iz njih ne naučite popolnoma ničesar. Najbrž ti je znano tudi, da privabimo podobne vzorce….

Praviš, da si mogoče v depresiji. Pomisli, zakaj se tako počutiš ob nekom, ki ti počne tako grozne stvari? Misliš, da si to zaslužiš? Zakaj za vraga se spominjaš lepih in ne grdih trenutkov? Zakaj se hraniš s temi drobtinicami in pozabljaš, da te človek ni vreden? Predvidevam, da iz istih razlogov, kot sem jih imela jaz. Imaš možnost zapreti FB profil ali ga zablokirati, da te ne vidi in ti ne piše. Imaš možnost zamenjati telefonsko številko, pa tega ne storiš. Zakaj? Ne išči izgovorov zame, v resnici se vprašaj, zakaj tega ne storiš? Zakaj želiš, da ti piše in ruši tvoj mir?

Predlagam ti tudi, da svojo zgodbo pogledaš z drugega vidika, da ti jo predstavlja tvoja prijateljica. Kaj bi ji svetovala? Bi ji dovolila, da si dela neke iluzorne utvare, kako je bilo lepo? Bi ji dovolila, da sanja o njem in čaka, če se je bo usmilil? Bi ji dovolila, da takšno počne z njo oziroma da sama sebi počne to, kar si delaš ti sama?

Včeraj je bil film He’s Just Not That Into You (Mu pač ni do tebe). Sem ga gledala pred časom in ti poleg marsičesa drugega priporočam, da si ga pogledaš.

Zdaj imaš dve opciji, ali nadaljuješ s svojim razmišljanjem, življenjem, životarjenjem in ne narediš koraka naprej. Ali pa se spoprimeš s sabo in svojimi problemi (ne s problemi z njim, temveč problemi, ki jih imaš s seboj!!!!), jih začneš počasi reševati in čez čas vidiš, kakšen napredek je in da si pomembna ti. Seveda ne bo vse z danes na jutri, ampak verjemi mi, ko ti uspe ta preboj, da se ne počutiš več kot en nevrednež, je tako lepo… Če potrebuješ pomoč, si jo najdi, ampak edino ti si tista, ki lahko narediš spremembe v svojem življenju. Ali se boš še naprej oklepala nekega norega tipa, je pa čisto tvoja odločitev. Zavedaj se, da kot odrasla tudi nosiš posledice svojih odločitev. Torej, kje se želiš videti čez nadaljnje pol leta?

Dober dan,

pišem tukaj, ker nisme prijavljena. S fantom sem v vezi kar nekaj let. Predkratkim sem pa spoznala fanta in sem se pomoje vanj zaljubila. Čeprav jaz tega fanta ne poznam zelo dobro, nikol mi ni rekel direkt, da sem mu všeč, nikoli me ni nikamor povabil, je pa po moji presoji flirtal z mano (morda po njegovi presoji to ni flirt). Ubistvu je on začel pogovor z mano in tak sva se parkrat pogovarjala, vendar ga redko vidim.
Problem imam, ker opažam, da veliko mislim nanj in to me ovira pri mojem šolskem delu in tudi pri odnosu z mojim fantom in v celoti gledano, na moje življenje. Želim si, da bi ta zaljubljenost do te simpatije izginila, ali pa se celo preusmerila do mojega fanta. Želim si, da bi do svojega fanta čutila tako, kot sem nekoč…Sem tudi razmišljala, zakaj sem se vanj zaljubila, in pomoje zato, ker mi je dal neko pozornost, in je bil prijazen, je tudi simpatičen na izgled. Vendar je tudi moj fant prijazen, me posluša, seveda se kdaj skregava, ampak tudi na začetku najine veze, se nisva nič kregala in je bilo vse kot v oblakih. Sem brala, da včasih nekaj pogrešamo pri svoji vezi in to najdemo pri nekomu drugemu, vendar jaz res ne vem, kaj bi pogrešala.
Sploh ne razumem teh svojih čustev in to kar čutim, mi ni všeč.

Nekako bi rada vašo pomoč, kaj naj naredim, oziroma kako se znebim teh čustev do te simpatije?

Zmedena, danes sem se spomnila nate in na tvojo zgodbo, ce se vedno prebiras ta forum me res zanima ali si ga sedaj prebolela, sta skupaj?

Jaz zase lahko recem da sedaj res nimava nikakrsnega stika z bivsim ze slabo leto, to je bila najbolj pametna poteza, vse se je na svoje tirnice postavilo, imam moskega ki me celo obozuje, kateremu se ne rabim nic dokazovat, in predvsem: spostovanje ne prvem mestu! 🙂

Lep bozic se naprej! 😉

Živjo. Ne vrjamem, da te bom še vedno dobila vendar sem naletela danes na ta forum in sem ga dejansko 3 ure prebirala. Zanima me kako si ? sta skupaj ? kako se je vse skupaj izteklo?:)

New Report

Close