Najdi forum

pa niti nimam slabe samopodobe, sploh ne, tut ta njegova “zavrnitev” z ne vem me zgoljbl zaboli v seksualnem smislu, ker mi je cudn da nic ne nakazuje na to glede na to da sva se v tem res ujemala in sem bila.prepricana da bo probu iz te strani, ker vem da pograbi vsako sanso k se ponud, men pa se objemcka ni dal, se takrat je kr otrpnu, ko zival divja ko jo pobozas pa se prestrasi da ohromi 😀 ampak jaz z njim ne bi, mogoce tudi zato on ne nakaze, ker bi se znova se bolj odprle te custvene rane.
doskrat mi frendi recejo naj ze neham razkisljat o njem k je en supak in si loh boljsga najdem in lustna postavna in blabla… ampak men te besede ne ponagajo kaj dosti doklr sama ne zadojamem.

marko torej trdis da bi mogla bit kot tale bivsi od prjatlce, pisat sred noci ali se kdaj pomislis name in sr sama seb smilt da lajf brez njega nima smisla..in nu to dat vedit?:D stem ko se bo on mozno da norceval nazaj kot se tale frendica…ampk ocitno pali, spet se dobivata in ona ga sedaj tut ze kontaktira sama od sebe…sam mislm.da na dolgi rok tole ne bo se dobr izslo

marko, sem pa prebrala ze dost knjig in poslusala tok ljubezenskih problemov s strani frendov/frendic in se iz tega marsikaj naucila, tud svetovala in vedno se je izkazalo za resnico ..a zase, teorija je neki praksa pa drugo.

dtugace pa popolen umik…bi bil resitev? ker si ne predstavljam da cist zgubiva stik, da se npr.povabiva na poroko, se slisiva ce kdo umre… a je to manipulacija al zgolj izhod v sili?

no pa pac to da vem da sm cist uredu punca drgac! sicer faks res nimam poslihtan, ampak to se resi na dolgi rok, in isto redno sluzbo se najde ker od necesa moras zivet. sam mi je “krivo” da nekak on tega ne vid da sm se res spremenila, da nism tok u luftu kar mu je slo na zivce, da sm postala prava gospodinja, da se lotevam stvari resno in odgovorno… in vem da bom nekoc dobra zena in mamica… ampak njemu kot da to ni dovolj,.kot da vidi le preteklo sliko.. to me boli in zalosti. tako kot je napisala ena, da se bom vecno sprasvala a sem dovolj dobra, a bo rabu se se kej znoret… in tega res ne zelim. glede dolocenih stvari me je res ubil v nulo, da ne bom nasla nbenga normalnega ker tut sama nism “normalna” itd. in vednonko koga spoznam se vprasam kaj mu lahko ponudim in da bom se v kaksnem drugem smislu “zanimiva” ..:)

Exotic, to kar svetuješ drugim, upoštevaj tudi pri sebi, pa ti bo lažje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

sem bila pred meseci pri vedezevalki, takrat ko res nisem vedela ne naprej in ne nazaj in mi je rekla da se bova z ex se slisala ampak da je glavnina sla mimo, da globoko v sebi me ima rad ampak se sam ne ve kaj bi rad, da ma kup problemov v sebi zaradi prereklsoti, da me vidi kot uredu punco s katero bi lahko nadaljeval zivljenje ampak da ga potem kr neki zabremza in se spet odmakne, in potem spet se prkaze in da bo tko vedno, da mi bo se mesal strene ampk skp ne bova pa nikol in da ne bo skode 🙂 in to sm se zdle spomnla ko sem prebrala se enkrat tisti odgovor v globoko v sebi…. pa da je en svojevrstni patron 😀

tko da bo ze neki na temu ..ce pogledam da mi vse kar je napovedala se uresniclo, pa tobbrez da bi se ozirala nanjo, ko se kaj zgodi kljucnega cez nekaj casa sele pogruntsm da sej to je blo pa ze tko receno enkrat…

Saj ti ni ničesar nepredvidljivega napovedala. To, kar počneš ti in kar počne on, da rezultat tega, kar se med vama dogaja. Saj vsak slepec vidi, da ne zmoreta naprej brez drame in mu ni težko napovedat, da se bo to še nekaj časa odvijalo. Če dobro bereš, ti ljudje tukaj z razlogom govorijo, da bi morala presekat ta odnos z njim, če ne želiš, da se nadaljuje. So tudi oni vedeževalci, ker vejo, da se bo še nadaljevalo? 🙂 To ve vsak, ki se vsaj malo spozna na odnose in človeško naravo. Saj vse sama poveš in pokažeš, da ne zmoreš prekiniti tega odnosa, prav tako tudi on. Torej je logično, da boš z njim še imela težave. Zato človek še ni jasnoviden.
In tvoja samopodoba bi lahko bila veliko boljša, to bi si tudi že lahko enkrat priznala, sicer sploh nikoli ne boš napredovala iz tega. On pa tudi ne. Saj vse kar počneta je to, da drug drugega provocirata, iščeta pozornost, kot dva otroka.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

to so vse preizkusnje 🙂 drame v mojem lajfu pa zut nikoli zadost.no, z leti in leti jo je hvala bogu vse manj! ljudi okoli mene sm ze zreducirala na minimum in res tiste taprave, se tole porihtam bo po pocas tko kot mora bit 🙂 in ce ma ona prau ali ne…je napovedala da vse tele zmesnjave custvene se bojo nehale iz 14/15..kar tudi sama.mislim da bo to nekako tako, pa ce bi sla takrat k njej ali ne, le da takrat vedela nisem sploh da bova v stikih, in tudi ozirala se nisem na napovedi ali pa se zgledovala po njih. vrjamem pa da me caka se velilo dela na sebi!

Exotic sj ti bo uspelo!Ze za mene je predolga doba dva meseca kkr se vlece tole podjebavanje i zajebavanje.Ce mu na nic odkar sem dobila informacijo da ima drugo ce mu odtakrat nebi nic odpisovala bi mi bilo ze veliko bolje.Ampak ne sama sem se mrcvarila in dajala upanje, da le to ni to.Toliko informacij sem dobila prva da je neka mladoletnica noseca z njim in mora na silo in pod pritiskom biti z njo, potem da ima neko drugo najprej da jo je sele spoznal, potem informacija da je ze z njo od poletja da je kao resno, povrh vsega pa spet informacija da nima nobene, da je razlog stres in da je razlog njega nesreca s smrtnim izidom posledica tega pa propad v alkohol.In kaj naj bi verjela temu?Bila sem res pod pritiskom ker enostavno nisem vedela cemu verjeti.

Htela sm mu dati se eno priloznost, da pride in pove svojo plat zgodbe, da se na stiri oci zmenima v zvezi vsega.Ampak sedaj mu te moznosti enostavno nedam vec.Vse je se sveze, dvomi obstajajo, spomini so se tako zivi, bolecina mocna, vem da sedaj dva dni moram biti mocna zaradi jutrisnje obletnice in novga leta.Ce bom tole zdrzala bom vse to vem!

Kljub temu da imam samopodobo izredno slabo, pravzaprav je nimam priznam, si zelim spremembe.Zelim se nauciti biti sama, spoznati in vzljubiti sebe.Za to bo potreben cas tudi to vem.

Ampak vem pa tudi ce bom se odpisovala, se bom omehcala.Kratkotrajno bi mogoce bilo ok, ampak tudi ce bi pristala v zvezi z njim nebi bila srecna.Kaj mi ce tist njegov objem, pozornost, ljubezen, ce pa jz teh par mesecev trpljenja nebi mogla kr tak oprostit.Obremenila sem vse okoli sebe, nasikirala starse, sestro, shujsala.Nebi mu mogla to oprostit, v meni bi bil vedno dvom, zamera, vprasanja…Bi bila srecna?Najbrz ne.Ker taksna zveza brez spostovanja, zaupanja nima prihodnosti.Da pa bi mogla se enkrat skozi vse, nebi prezivela ker bi bilo dosti tezje.

Priznam da si zelim da mi pise, pricakovala sem povabilo, trud, pricakovala sem da bo pred novim letom norel z sms.Vendar vidim da ze 14 dni niti glasa od njega in je tudi bolje tko.Bolje je da prekine tudi on ves kontakt z menoj. Upam, da je bil takrat njegov zadnji sms.Ker sem se nekak pripravila na to, zelim vsem pa tudi sebi pokazat da sem mocna, da tudi jaz to lahko nardim.Da tudi njemu dokazem da nisem naivna budala da bom takoj podlegla praznim besedam in obljubam.Zelim nov zacetek ker sele sedaj vidim da sem se v tej vezi zgubila, zgubila sama sebe.

Pripravljena sem se borit sama s seboj.Danes sem se spakirala ker grem za par dni v tujino s svojo frendico.Mislila sem da mi bo tezje.Torej ze vsaj malo napredujem se strinjate?Sem prav naredila?Sprintala sm si tudi celoten moj forum, dvakrat prebrala in ste mi zelo pomagali z nasveti.

Drzite mi pesti, da mi uspe, da mi bo lepo…Exotic ce meni uspeva po tako kratkem casu sprejet taksne odlocitve, bodi mocna tudi ti.Skupaj bova premagale.Nezasluziva si tega.Ce bi naju zeleli nazaj tako mocno kot si jih zeliva midve bi ze kej naredila zato.Lahko bi vztrajala, se zelela pomenit iskreno, dat vse od sebe, presenetit, dokazat, lazit za nama…Ampak ne to delata samo zato ker dovoliva, ker vesta da sva sibke, da naju lahko imata glih kadar se jim zljubi, piseta ko jima je dolgcajt, ko imata slabe dneve pa se kao spomneta na naju.Pol pa spet ko jima gre mrkneta.Trpima pa samo midve.Mislis da sta onadva eno solzo spustila za nama?Nista.

Treba je preteklosti zapret vrata in ne zivet v njej.Treba je iti naprej in upati na najboljse.Za sebe vem da sem dobra oseba, pripravljena pomagat vedno in vsakemu, in vem da me nekje caka nekdo ki si bo zasluzil to mojo pozornost in ljubezen ki sem jo nudila napacnemu cloveku.Vem pa tudi da se trenutna situacija lahko se kako spremeni in da sta ta dva idiota lahko v kaj hitrem casu v isti situaciji kot sma sedaj midve.Onadva se sedaj nama posmehujeta, uzivata v najini bolecini, iskoriscata najini dobroti, hodita po nama nikoli pa ne ves kaj bo jutri.Verjamem da se vse slabo placa.
Nista vredna vec omembe, ker to lahko dela samo clovek ki nima custvev, ki nima jajc da pove iskreno.Treba je zakljucit s tem pa ceprav je hudicevo hudo.

Naredila si prav, pomembno pa je tudi, kako boš nadaljevala in ali boš vztrajna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zmedena, tudi jaz sem bila v tujini oz.se ravnokar vracam, zaradi pogreba sem tako splanirala, malo me ima da najraje ne bi sla (vendar ne bom sedaj osebnih zamer prenasala na nedolznega dedka ki mi je vcasih nekaj pomenil). me je vsega minilo in po tem kratkem predahu kot da mi je postali vseeno zanj, pa se ni nic bistvenga spremenilo, pac enostavno se mi vse v zvezi z njem upira in mislim da nima prihodnosti, kr naenkrat se mi je “odprlo” da ga ne potrebujem v zivljenju, da mu ne zelim dajat zadoscenja da sprosca svoj ego na meni, da bom ze prezivela, kako sem pa do sedaj… and i feel great!

Lep skok v novo leto zelim vsem ki se niso obupali nad nama z Zmedeno! 😀
naj bo leto 2013 nov zacetek!

bomo videli, če boš še vedno tako razmišljala, ko boš videla bivšega na pogrebu, ko se bosta spet pogovarjala, ko bo on spet naredil tiste “okice od pretepenega kužka” in ko te bo povabil k sebi domov na čaj. sicer upam, da se boš res držala tega, da si zaključila z njim, ampak eno je si narediti nek scenarij v glavi, drugo pa je, ko bo ta scenarij ne preizkušnji in potem boš videla, ali boš lahko šla čez svoje meje. srečno!!

Zmedena86, kako si preživela novo leto? Si prišla k sebi?

Exotic, vztrajaš pri svoji odločitvi?

no pa smo preziveli 🙂 🙂

3 dni se spravljam odpisat pa je skos neki da pride vmes in pozabim..no evo..

tako je bilo kot je predhodnica rekla. se celo na caj me je povabil haha. Skratka pogreb je bil lep, nisem vedela ali so njegovi ganjeni zaradi mene ali samega pogreba, vedno ko me je njegova mami videla me je stisnila, komenirala da m je vedela da bom prisla, to je ponovila se 3x skp, on je bil vesel da sem prisla vendar od vseh najbolj hladen, se brat ki je bolj zadrzane barave pa vidt stabiln se je tam cist zlomu..
SKratka..povabila sta me starsa njegova na sedmino,pa sem vljudno odklonil ces da je to med njimi, ozjimi sorodniki ter da grem ze dalje ker je novo leto. Je pa trzu zmer na en uc kaj bom nardila, a bom kj “zajebala”, al je pa sam tok zmeden mi delvov od usega, jz sm se res cist umaknla ke k enim k sm jih poznala da bi res ga cimmanj obremnjevala tko da sm se izpostavala res nic, kot vsi ostali izrekla sozalje in se pomaknila dalje..
Potem se po poti iz pogreba srecava z bivsim v avtu, me on poklice, ter vprasa ce res ne bi sla ter da loh pridem. Pa sem rekla da sem sla na pogreb, da drugo pa ne pasem zraven pa hvala za povabilo gor dol.. Potem je se neki mucku kot da me zeli prepricat da recem ja,pa sem rekla pa kaj a bi tok rad da sem tm? Pa spet odgovori v svojem stilu : JAAA, MOGOCE. sm samo rekla da ko se bo pa on zjasnu bo pa tut..pa se je zasmeju,pa cel neki sramezljiv….in potem filing k ucas, ne nism tko misluuuu, hotuuu sm rect da ce ze prides,prid na polno, ne samo za eno urco… Potem pa recem da mam plane ampk se loh oglasim kasneje, je pa ze preklopu v nee, pa sej dj te bom pelu jest drugic na kosilo,k tle je ful sorodnikov pa da ne bo sto vprasanj..pa sm sam zaklucla pogovor da je tko prou pa da nej ne dramatizira pa enkrt hocm drugic nocm, da nej ze ugotovi kaj hoce ker to res k da me ocitno podjebava. Pa se je spet kr mal zgubu z odgovorom. Sm pa vse rekla z mirnim tonom.
Pol pa napisem da mam s sabo lih domac jegr pa da mora probat predn zmanka pa on klice da morm vzet se od njega neko jakno pa stunfe da je pozabu rect..da ma te stumfe na seb..moje?!?! Kaj da f*..po tok casa.. No in sm rekla da ok pridem potem ko koncajo, ce bom se v lj,pa sm sla dalje po opravkih. Pa je poklicu k celo pricakovala nism da se vracajo dam in da ko bom naj pridem. In ko sm prsla so pa njegovi rekl da nesmem zapustit hise dokler se ne oglasim se pr njih da majo neki zame in za familijo…. In potem sem se res oglasila, vmes je mogu spet omenit unga fanta iz zanc vzun kao da sva se fajn mela da je blo tko vidt..sm sam probala saltat temo… Skratka njegovi me nakonc niso hotl spustit, a bos vino,a si lacna, a bi kavo..pa jz da ne hvala da hocm tle bit v napoto, da hvala..mami se mi je spet zahvaljevala kao hvala za vse pa za nazaj se hvala ti res ful si mi pomenla… Kukr je biu custven govor na pogrebu ki je tut cudezno kr nekak mene vklucvov(?!) so me pol spet ob takih besedah kr solzo oblile… On, bivsi, je pa zravn stau pa probu neki sodelvat v pogovoru pa sam govoru da more it se zalezat predn gre dalje,novo leto pa to..
Tko da sm rekla da se mi mudi in da se morm tut jz spocit (namig?) in hvala in sm sla…
Pomoje so bli sam tok custveno nabiti zrt vsega hudga da jim je zdj vse vn useka…. me je pa res kr presenetl. Te besede.

Potem sem voscla po sms njemu srecnga pa zdravga ..pa ni blo vec odgovora..to je pa to 🙂

zdj pa novoletna zaobljuba da odprem nova vrata in zaprem ta in neham objokavag….oz. No hard filings pa cist dokoncno se pogovort with no expectations.ker mislm da drugac ne bo slo! Skratka..very emotional tole vse skup. But after all, everything ok!

no na koncj sem zaradi hitenja,opravkih, in biti na 100 koncih skoraj da zamudila novo leto, lovila zadnje pol ure 😀

Najprej vsem želim srečnega pa zdravega!
Direktna hvala za vprašanje. Ja za novo leto sem se v tujini imela nepresenetljivo dobro. Spoznala par tujcev…ta lepih :), bila sem čisto sproščena. Še kolegica me je pohvalila, da si ni mislila da se bom toliko sprostila in uživala. Res odlično! Toliko straha imela pred tem novim letom na koncu je bilo pa najlepši konec leta, pa čeprav ne znjim.

Medtem ko on me je cel dopust klical, pisal, še včeraj. In sicer kak me je na fb videl da dobro zgledam (nimam ga med prijatelji) profil pa lahko vidi. Vprašal me je če sem s kirmu spala, če že imam koga…Pol je pa začel, da ga nikoli nisem imela rada, da sem jaz njega ves čas varala in verjela vsem. Da ma on mene še vedno rad, si me želi. Naj mu povem če me moti ko mi piše če imam drugega da ne moti.
Na vse to sm mu poslala samo en sms in sicer da me v vsakem primeru moti in naj me že pusti pri miru. No potem je nehal pisat, danes še ni bilo nič in upam da tudi nebo. Ker nevem kak smisel ma vse tole skup, naj me že enkrat pusti dihat.
Drugače ste se vi imeli dobro?

spet manipulira a? same prazne besede… tako da si mu cisto prav odpisala nazaj, v mirnem tonu in brez da ve kaj tocno stoji za tem, ali fant…ali res le mir 🙂
men se pa spet kockaaaa… ni mi znal voscit srecnga pa zdravga nazaj, povabila na tisto “ja res oblubo drzim in te bom pelu na kosilo” se vedno ni, potem pa spet dobim ta glup mms z vsebino moje slike z njegovim psom, zanc mi je ze pokazal to sliko, ki je zacuda bila v okvirju ( s tem ko sva bila skupaj je le visela na zidu zatknjena ob neko drugo stvar), ze tk me je presenetil zakaj je to izselil v svoj nov flet… dons ponoc sm pa dobila sliko kako jo ima sedaj postavljeno na omarici..brez komentarja zraven. Me ima da mu napisem nej mi da ze mir, da to ne bo funkcjoniral tkole se it pa mal ne it, da je bols da prekineva stike…pa ne znam spraut u to en tak format k bi zajemal vse 🙂

in potem je tle se ta frendica, o kateri sm pisala gor, kako ji bivsi dvori ona se pa oklepa stran od njega z vsemi stirimi..no sedaj se je spremenilo vse, dobivata se izkljucno zaradi ene stvari, tako pravi ona..ampak ko mi govori kaj on njej pravi, da o njej razmislja, da jo ne bo nikol nehu met rad…v men obudi spet vse tiste obcutke ki jih cutim ob bivsem in kako sem se mu izpovedala..in vse to se bolj boli in mi ne da miru v dusi, samo se bolj razglabljam, sredi noci se zbujam ali bi mogla se enkrat mu povedat, se odpret (tako kot je rekel Marko)…po drugi strani pa vem da sm dala dost od sebe, nazorno nakazala kako cutim in kaj bi, in da je se to bilo prevec in da tega ni vreden.

kdor je rekel da cas celi vse rane..

ni res! odvisno od karakterja cloveka. ene pac nas vse prizadane, zadane, da analiziramo…pa mam 300 drugih stvari zraven opravkov, ne poznam dolgcasa itd..pa si se vedno znam vzet cas da si pustim da me neki od not razjeda in s tem ko se smejem lahko zraven ze jokam v seb, ampak jz se bom se vedno dalje smejala……s tem ko drugi recejo preteklost je preteklost, ce mi je usojen mi je in basta in dobr pridejo skozi lajf!

prehitr stisnla tipko oddaj*

In vem da ni prou da sreco pogojujem delno z njem..da vidim v njem neko “varnost”, uteho, v smislu da ce bi pa imela njega bi bil pa lajf popoln, ker vem da to NI res, da tut ce bi ga imela sigurno bi pa spet kej druzga manjkal, vem da je zmotno to misljenje da postavljas nekega cloveka za svoj center sveta, ko ti on sam v isti kolicini ne vraca… Vidim pa se vseeno resitev le v tem, da se resim iz tega stanja, kljub zaposlenim mislim, sluzba, faks, aktivnosti, druzenje..da najdem nekoga ki bo tega presegal na vseh podrocjih, da me bo tok zamedu, da na tistega se pomisnla ne bom vec in bom mirne vesti brala take mmse/smse ce bo treba. Da bo res THE ONE.ampk vem tut to, da dokler ne pocistim s preteklostjo..bom prej zajebala sedanjost kot kej druzga.

“Make peace with your past so it won’t screw up the present.”

Zmedena, lepo slisat da si se vklopla v novo leto,.ponavadi je vedno tako da ko pricakujemo “polomijo” se izcimi najboljs mozno :))) jaz si tudi ne bi mogla zelet boljsega novega leta, obkrozena z ljudmi k mi pomenjo, to je to, superca je blo, ceprau smo skor ‘zamudil’ nov let ker nismo vedl kje bit 😀 iz tujine sem pa nekako prisla tudi zaradi tistega pogreba.

Se ne bi vedve manj pomembne stvari, ki niso zanimive za širšo publiko, zmenile kar na ZS (zasebnih sporočilih)? Služba, faks,aktivnosti, druženje… le kje tebi ostane še čas, da tule nakladaš in razpredaš do nezavesti?

Mal odnehaj, daj no. Čudi me, da nihče ne prekine tegale nesmiselnega početja od pleteničenja po forumih. Ne obstajajo za to neki moderatorji, ki skrbijo za higieno, da se objavi tisto, kar je smiselno in da se nesmiselno in nepregledno razpredanje briše?

To je forum čustvena inteligenca. Koga tu recimo briga, po katerih pogrebih ti hodiš?

Je se kaj drugega v tem tempu pa ne rabim.razlagat ane 🙂
Ce ti ne pase, ne beri, zato pa je forum, da si razpravlja da je cloveku “lazje”,pa tut ce si kdaj offtopic 🙂

in ves kok je drugih tem k so pa res nasvinjane z vso mozno nesnago..pa pac, ce mi ne pase, zaprem okn 🙂
In ker ne sledis temi ne ves od kje je fora pogreba… Lepo k eni nimate problemov v zivljenju ane,najlazje je braz nekoga pa se zgrazat..

Reshudtempo, kaj te moti, če si tukaj dve punci dasta duška in zaradi tega jima je lažje? Preskoči temo in boš videl, da ti bo lažje. Exotic, ti ga ne poslušaj, kar povej, kar ti leži na duši. Boš videla, da bo tudi tebi uspelo to, kar je zmedeni86. Razlika je edino v tem, da je ona svojega bivšega kar hitro odrezala po koncu zveze, ti pa se že kar precej časa odločaš, kaj sploh bi. Zato mislim, da si se navezala na to situacijo, ko on bi/ne-bi.

New Report

Close