Najdi forum

Tud jok ti bo pomagal, ker verjamem, da ne moreš razumet tega, saj sama kaj takega ne bi nikoli naredila. Ja tko je, življenje je včasih res malo težje, ampak dobro vzameš to v zakup, saj se iz tega veliko naučiš, čeprov se ti to sedaj ne zdi tako.

Treba bo delat na sebi in sicer tako, da bomo bolj sebe cenili! Ker preverjeno nas bodo potem tudi drugi.

Želim ti vso srečo v življenju, želim ti kopico iskrenih prijateljev in znancev, želim ti polno malih radosti, ki te bodo razveseljevale v življenju!!!

Bodi hvaležna za družino, ki jo imaš, za prijatelje, za vse materialne dobrine, ki so tvoje,…
Pa kar pogumno naprej

Nemorem razumeti, da ima lahko kdo toliko malo srca da direktno to dela osebi, ki mu je dala vse na svetu. Da ga uničuje in mu nikoli ni dovolj.
Zdi se mi ko da ga nepoznam več niti ga nikoli nisem poznala. V teh letih mu nisem ničesar slabga nardila, pa ni bil vsaj tolko da bi priznal. Kvečjemu mi je samo obljubljal in obljubljal in to vsak božji dan.
Kot sem že v prejšnjem postu napisala, da samo srčno upam da se ne motim.
Res najraje bi kar zginla iz tega prekletega življenja.

Ko sm mu napisala da je konc, pa tole za skype…Mi je odgovoril da on tega ne uporablja svinja jedna. Pa sm mu spet napisala sms…mi pa napise naj si mislim kar si hočem kurba jedna.

Zlo lepa sms a ne?Najraje bi kr umrla prisežem.

Si pa res v nezavidljivi situaciji. Pripravi se, da bo še prosil, moledoval, ti izpovedoval ljubezen in še in še blablablablabla. Bodi trdna in se mu ne pusti, ker manipulira s tabo… malo je bolan tale tvoj tip – upam, da bivši. Nekaj časa ti bo za pop….hudo, ampak zdrži.

Pa dej pizda, si čorava al kaj???????

Model, ki ti je napisal kletvico jedna, je isti človek, s katerim si bila prej, s tem da te zdajle muči s tem ko te ponižuje in ti si očitno tko prekleto odvisna od njega, da ne moreš stran. Kdaj boš? ko te bo v navalu čustev usekal? Ko ti bo razbil kaj drugega? Boš potem končno dojela?

TVOJEGA LJUBEČEGA FANTA NI VEČ. Odpri oči, ni konec sveta!!!!

Vse bo še dobro, preživela boš kot si preživela do 19. leta. Samo nehaj si zaboga metat pesek v oči. Ja, zlobne in total nesramne smse ti je poslal. Ni problem v njemu, ampak v tebi, ki nočeš dojet, da se tako ne obnaša, da je treba PROČ od take osebe.

Ja res je cisto sm ocitno odvisna od njega.Kaj naj?Evo ze uceri cel dan jocem, zdle ne spim ker spet jocem.Ja hudo mi je za popizdit.Ja razmisljam o marsicem, najbolj mi hodjo po glavi spomini ki ne grejo in ne grejo ven iz glave.Srce mi trga. Eni so pac mocnejsi jz tega se vedno nemorem dojet. Prehitro se je vse skupaj zgodilo.Sj vceraj sm tak koncala znjim sm mu tud povedla, zbrisala vse pa pospravla vse njegove stvari.
Se vedno pa nevem a sem naredila prav.

Samo tako naprej, čas ti bo pokazal, da si naredila prav!

Poskušaj se zaposliti s čim prijetnim, sicer pa jokaj, kolikor ti duša da, prvi teden je najhujši, potem je pa vedno lažje. Vse dobro.

Pa poskusi, da ne hodiš na fb – ali skype, skratka odreži popolnoma vse, kar te veže z njim oziroma kar te spominja na njega.

sploh ni slabo, da si ga zdaj spoznala, kakšen zna biti, si še mlada in vse je pred teboj.

Hvala izkušena.

Čeprav mi je noro hudo, res nepopisno sem tudi skype odstranila tako z računalnika kot tudi s telefona, fb sem deaktivirala. Včasih me prime da mu pišem, da ga preverim…ampak nočem…je bolje da ga ne preverjam.
Upam samo, da s tem koncem nisem naredila napake. Trenutno sem izredno v dilemi, glava mi govori da je vse kar sem naredila edino pravilno, da takšnega obnašanja si noben ne zasluži, tudi besed ne pa neglede na to ali je razlog druga ali depresija. Srce me pa še vedno vleče in ne more verjeti. Imam borbo sama s seboj.
Ampak mislim da je res najbolje da dam vsemu temu čas. Da dobi občutek da nemore več z menoj delati na tak način, da sem lahko tudi brez njega in da dobi občutek da me je izgubil. Po nekem času pa se bo izkazalo se bo trudil, boril, bil pripravljen na spremembe…ampak do takrat pa sigurno moram prvo sebe spraviti v red in postati močnejša, se ceniti in postaviti sama sebe na prvo mesto. Mogoče pa je moralo priti do tega. Ali verjamete v to, da se vse zgodi z nekim namenom?

Upam, da bo ta bolečina, ki jo sedaj čutim res trajala samo en teden. Moram povedati da mi vsi nenormalno pomagate.In vsem hvala.

Super, sem prav vesela, da si razumela da boš mogla nase gledati. In resnično verjamem, da se vse zgodi z nekim namenom. Ponavadi s tem, da bi se znali iz težkih preizkušenj sami pobrati in jih rešiti. Menda da nas ima narava ali pa bog rad-a, če nam daje v življenju preizkušnje.

Tko, da vztrajno naprej, vsak dan bo lažje. Na začetku bo malo težje, ampak kar potrpežljiva bodi. Bolečina ne izgine hitro, tisti, ki pravi da je v enem tednu nekoga prebolel ni imel še resne zveze ali pa je potlačil bolečino. Samo verjemi, da je boljše sedaj jokat in tarnat kot pa vse v sebe tlačit, pol te pa kap zadane:)

lp

Hvala necla.
Ja sej jočem še preveč, bolečina noče in noče zginat. Takle se še nisem počutla. Še v prvi vezi ko sem bila znjim šest let pa sem ga imela tudi neizmerno rada, sem ga hitreje prebolela. Ampak za njega sem vedela da ima drugo, ker sem ga s svojimi očmi videla. In je blo na začetku hudo, vendar mi je misel njega z njo pomagalo preboleti.
Pri tem fantu pa vem, da bo izredno težko ker nimam pravega in še čistega dokaza, da je to to. Če bi bila 100% prepričana bi bilo vse veliko lažje.
Tako me pa izredno žuli vse skupaj ker nisem sigurna a je druga ali pa je v takšnem pesjanskem obdobju (izraz vesti, ki je naš največji sodnik) in so te žaljivke izrečene nezavestno in pod mojim pritiskom (z napadanjem da ima drugo, naj mi prizna itd).
Vem, da sem že tečka pa da še sama več nevem kaj bi rada, ampak nemorem si drugače pomagati. Sem se fiksno odločila da mu dam sigurno čas, če bo še pisal bom nekaj časa vse ignorirala.Ker s svojim napadanjem mislim da vse skupaj še poslabšujem.

Povejte mi zaka mi srce še vedno pravi da bo na konc koncev vse uredu?Zakaj mi nič ne pusti da ga pozabim in odmislim vsaj za trenutek?
Mislite da pretiravam in sem mogoče pretirano ljubosumna?

To kar ti misliš, da ti srce govori, ti dejansko govori glava, ego če češ. Iluzijo si šopaš, ker se ti zdi reala preveč kruta, kar seveda ni res. Reala je vedno milejša od katerekoli fantazije. Ker pri reali veš, kaj dobiš, pri fantaziji pa ne.To celo kolobocijo v tvoji glavi si si sama napletla s konstantnim premišljevanjem in razglabljanjem o njem, o tebi, o vzrokih, o hipotezah …

Možgani pač delujejo tako pri vsakem. Ko na nekaj ali nekoga misliš, se porajajo vedno nove misli, ampak te misli SPRODUCIRAŠ SAMA! Zato moraš zavedno preusmerit misli na nekaj/nekoga drugega. Preuredi sobo naprimer, zaposli možgančke s čim kreativnim. Potrudi se, pomuči se, prisili se.

Stavek Ne morem, spremeni v ZMOREM: In to takoj. Ne začet jutri s tem. Zdaj.

Srce boli, ker delaš nekaj prosti sebi. In kaj si delala, klicala, prosila, jokala, poslušala njegove žaljive sms-je……in če ne drugega je tvoj telo vedelo, da si zaslužiš več, da ti ni treba prositi za ljubezen nekoga..ker kakor sem prebrala si mu ogromno nudila….ni čudno, da se ti dobesedno meša saj se ti je naredila, da krivica….in zato boli.samo telo ti sporoča, da se umiri in da ta človek ni za tebe…..in ko boš pri sebi sklenila, da si ti zaslužiš isto kot si njemu dajala ga boš zlahka pozabila…..oziroma ti si zaslužiš da te pogreša, da te kliče….ne pa on!!!

Učeraj zvečer sem spet dobila njeg sms in sicer: da ga nikoli nisem imela dovolj rada, ker če bi ga bi mu to tudi dokazala.
S čim bi mu lahko dokazala?Nisem mu odgovorila nič čeprav me še zdaj prime da mu odgovorim.
Muca copatarica ja res sem poskušala z njim na vse možne načine, da bi bilo vse ok. Poskušala sem se pogovoriti, poskušala sem ignorirati, poskušala tudi užaliti nazaj (čeprav mi tega ni bilo potrebno in mi je žal). Pri vsem tem je možno samo to, da sem res mogoče preveč pritiskala na njega češ da ima drugo, da me vara, da me laže. In ob vsakem pritisku sem dobila žaljivko. Ampak kaj ko pa nemorem razumeti, da je lahko nekdo toliko v stresu, depresiji oziroma psihično na dnu, da svojo “ljubezen” odbija od sebe, ne želi da bi bilo kot včasih. Edino to mi prihaja na misel, da je druga. Res je da sem izredno posesivno ljubosumna.

Vseeno pa vem, da kljub mojim napakam, ljubosumnimi napadi in pritiski si nezaslužim tega. Nevem a moškega res toliko moti, če mu ob vsakem prepiru vržeš pred nos da ima drugo?

Zakaj žaljivke?Zakaj sms?Napadi da sem vsega jaz kriva?Kaj želi doseči s tem?

Tudi mene bi zmotilo pa sem ženska. Če si mu to delala, si ga dobesedno manipulirala. Vedela si, kje je občutljiv in kje bo popenil pa si zanalašč dregala točno tja. Tega ne delaš, če imaš spoštljiv odnos do nekoga in razpucane zadeve.

Vidiš samo njegove žaljive smse, svoji napak pa ne. Za nek odnos sta potrebna dva, ne samo eden.

Sprašuješ, kaj želi doseči s takimi smsi. Ti bo odgovor na to vprašanje dal zadovoljitev, te bo pomiril, ti zmanjšal bolečino? Verjemi, da ti ne bo. Odgovori na takšna vprašanja so za druge največkrat pomanjkljivi, nezadostni in nenazadnje povsem nepomembni. Ni toliko važno, zakaj to dela (odgovorov je vsaj toliko kot ljudi: lahko si tako sprošča frustracije, lahko z njimi skuša iz tebe izvleč priznanje, da mu stojiš ob strani, lahko jezo nase obrača nate, lahko ni nobenega ozadja …), ampak kaj boš ti naredila s tem. Kako se boš odzvala, če sploh.

Sicer pa, koliko si naredila zase v tem času, odkar imata te težave? Kaj konkretno si naredila, da bi ti bilo lažje? Dokler ne boš obrnila plošče in začela drugače razmišljat in delovat, ne bo napredka.

Pusti ga! na koncu si mi postavila res dobra vprašanja. Nič nisem naredila zase v tem času, ker sem preveč obremenjena z njim. Takšne bolečine še nisem nikoli čutila, zdi se mi kot da se mi je zrušil cel svet in da nebom mogla tega zdržati.Včeraj sem se še koliko toliko dobro držala. Danes sem se spet zlomila.:( Skoz sem v pričakovanju, da mi bo pisal, da se bo trudil. Ko pa pogledam v telefon (vsako minuto) pa občutim tisto grozno bolečino.
Minilo je dva dni odkar se mi ni javil, zdi se mi pa ko da je minila že cela večnost. Zdi se mi da je res konec, da se je popolnoma ohladil od mene. Nemorem razumeti kako lahko po sedmih letih zveze, po toliko lepih trenutkov, dopustov, pa ko je šlo res vse odlično pokne in kr gre…Sprašujem se me je sploh imel toliko rad kot je govoril, dokazoval….Pred svojimi starši se je upiral za mene, odjebal kup frendov, ki so ga izkoriščali, za mene bil pripravljen vse narediti… Bila sem njegova prva resna punca….Nemorem verjeti da me je lahko kar tako pozabil, odjebal…

navkljub vsemu kar je bilo napisano okrog nesreče in ne vem česa še, mislim jaz, da je na tistem dopustu spoznal eno luštno bejbo, ki mu je ornk zmešala glavo. Tebe je po 7 letih pač sit in očitno bi bil rad prost. Moški pa so taki, da večina ne bo imela jajc in punci preprosto povedala, da so se zaljubili v drugo in da bi se radi razšli. Ne oni bodo naredili vse, da se bodo ženske na koncu počutile povsem krive za razpad zveze.
Kar je bilo je bilo in nikoli več ne bo tako. Vse lepo shrani v srce, hudo pozabi in vedi, da je moških na svetu kot listja in trave. Seveda pa procesa žalovanja ne moreš zaključiti čez noč. Traja, zato si kar mirno vzemi čas, saj si še mlada.

Moraš se fokusirat nase, ne nanj. Le tako boš lahko šla naprej.

Ko vstaneš, naredi nekaj zase. Nekaj kar prejšnji dan nisi. Začni z malimi koraki.

In išči službo. Pospešeno!

Pozdrav!

Sem v zelo podobni situaciji kot ti, samo da so pri meni vključeni v to agonijo tudi otroci. Potrebovala sem kar nekaj časa, da sem ugotovila, da mi v tej situaciji pomaga samo delo na sebi. Odšla sem v knjižnico in glej ga zlomka….knjiga KDAJ SE BO MENI NASMEHNILA SREČA (Dr Penelope Russianoff)…

citat iz knjige:
Tini sem predlagala, naj Artu ob naslednjem srečanju reče nekaj kot:”Ne vem, v čem je težava. A ko se boš hotel o tem pogovoriti, samo povej. Vedno bom za pogovor.” samo to in nič drugega. In posebaj sem poudarila KO, ne ČE, kar je Tini zagotavljalo psihološko obvladovanje položaja. Potem sem ji svetovala, naj se v hiši poskuša kar najbolj obnašati tako kot nekoč. “Ne dopustite, da bi njegovo vedenje uravnavalo vaše…….

Predlagam, da si knjigo prebereš v celoti…….splača se in celo deluje.

Naslednja knjiga, ki je na mene naredila vtis je knjiga POTI IZ STISKE (Sidney B. Simon), Katero najprej dobro preberi TI, potem jo pa prebrisano ponudi tudi svojemu partnerju.

Želim ti veliko užitkov pri branju, spoznavanju same sebe in odnosu do drugih ljudi.

Partnerja moraš najprej imet potem mu lahko šele kaj ponudiš v branje…..
Tule pa vsaj jaz ne vidim partnerstva, žal ne.
Je samo ena obupana, zmedena…, ki živi na iluzijah kakšen naj bi bil njen partner…, nekoč, ker ta ni niti senca od tega kar si ona želi…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Se vam spet javljam. Morm povedat da se mu že pet dni nisem javila nič, vse ignoriram.
Včeraj mi je ponovno poslal sms in sicer:
– naj mu odg ktere stvari naj mi pošlje nazaj in da me zbriše
– drug sms pa da vidi da da sm na fb dodala neke moške, če sem mu že dala ker sem itak ratala kurba in da mi želi vse najslabš v življenju tko pa jz njemu.
Jz več nemorem verjet, ka se s tem tipom dogaja. A je res tak slab, je res tko nesrečen?Je to blo zdj zaradi jeze ker mu ne odgovarjam in ga ne prosim kot na začetku?Morm pa povedat da je že na sploh ful ljubosumen.

Men se bo enostavno strgalo od vsega tega. Odmislit ga pa nemorem niti za minuto.

New Report

Close