Najdi forum

Zelo slaba obutev iz trgovine DEICHMANN

En tak sranje je obutev v Šparu, copat ali superg se začne razdirat že po en tednu, jajca.

Sem kupila tam teniske za tect, pa sem z njimi zelo zadovolna, jih mam mislim da ze drugo leto, podplat mi je zakon, tiste “zracnice” ma na vrhu.. In zaenkrat so se cisto super (trkam na les).. Kupila sem tidi nekaj poletnih sandal, so tudi ok in pa tiste fejk allstarke za 10€, nosila sem jih res skos, se zdej jih mam. Pa so ze ene tri leta stare.. Mam eno slabo izkusnjo s skornji, ki naj bi bili nepremocljivi, vendar je valda premocilo med podplati, kjer je bil siv… Seveda, vsi vemo da ta trgovina ni neka kvaliteta, ce pa hoces met znamko pa cevlje kvalitetne, ce si lahko privoscis pac gres kupit v bolj priznane trgovine,. So pa cevlji cisto ok, za tko nosit, cena je dobra, jaz rada kaj kupim ce mi je usec.. Ce ti pac razpadejo nimas kej, kokr sm ze gor omenila, ves da kvaliteta ni glih, pac probas kt zamenjat.. 🙂

lep pozdrav 🙂

Zanimivo da se razprava vlece ze nekaj let 🙂 Stvar pa je verjetno sledeca.

prvic.
V Deichmannu imajo cevlje razlicnih znamk in proizvajalcev. Kar pomeni, da niso vsi cevlji enake kvalitete, ne prihajajo iz istih tovarn, nimajo enakih lastnosti (materiali, oblika).

in drugic:
Ljudje imamo zelo razlicne noge, razlicno kozo na stopalih, razlicno obliko stopal.

In to so razlogi da so vasa mnenja razlicna. In ko se razlicni ljudje pogovarjajo o “enih” cevljih so mnenja deljena.

Tako da, nesmiselno je kakrsno koli: “Deichmann je zanic” “Deichmann je super” To je, bolj kot vse drugo,
odvisno od tega kaksne noge imate. Deichmann, Jello, Zara, H&M, pa so tu bolj malo krivi.

LP

Pa se to. Danes ni tezava v poceni cevljih, ki niso ne vem kaj, danes je tezava v dragih cevljih, ki pogosto
niso nic bolj kakovostni kot tisti ta poceni.

Kaj jamrate pa šimfate? Kaj ste pa mislili da bote dobili za 25€.

Jaz sem pa zelo zadovoljna z DECHMANN katero koli obutev sem kupila še dobena ni raspadla Imam ene sandale za poleti za nataknit z več remenčov so narejeni pa se mi ni še nobeden strgal.Pa jih že imam odkar je trgovina v Sloveniji.Ravno včeraj sem si še kupila gležnarje zadovonljna.

Glede na modne smernice in z majhno pokojnino, mislim, da je nakup do 25 € maksimalni izdatek, ki si ga rada privoščim, čeprav “samo” v trgovini Deichmann, vendar še nikoli nisem imela reklamacije!

Glede na modne smernice in z majhno pokojnino, mislim, da je nakup do 25 € maksimalni izdatek, ki si ga rada privoščim, čeprav “samo” v trgovini Deichmann, vendar še nikoli nisem imela reklamacije!

Za takšno ceno ne moreš dobiti kvalitete. Čevlje za Deichman šivajo v vzhodni Evropi in Aziji v sužnjelastniških razmerah, sama produkcijska cena je nikakva, da lahko sama trgovska veriga še vedno dobro zasluži. To so čevlji za eno sezono. Če hočeš imeti kvaliteto kupi Alpino.

New Report

Close