Najdi forum

Zelo slaba obutev iz trgovine DEICHMANN

Vedno iamm tudi sama probleme s čevlji. Ali mi niso všeč, ali pa takoj razpadejo. To se mi je zgodilo tako z Deichmanovimi čevlji kot z Massovimi, edino Alpina ima kvaletetne, vendar niso za moj okus. Tako sem nekega dne iskala po internetu in sem našla domačega proizvajalca Čevljarstvo Koritnik, Cerklje, kjer imajo svojo prodajalno tudi na Bledu in na Rudniku v Supernovi in morem reč, da sem zelo zadovoljna. Čevelj, škorenj, sandral, balerinka, po mojem okusu, če ne mi ga naredijo in čisto primerne cene, nosijo se enkratno.

Mogoče bi bilo modro poskusiti.

COOOL

A prvih 6 mesecev lahko zamenjaš obutev brez težav, če se kaj odlima, strga.

sj ne da ste vsi bogi v glavo, da se morte zarad tega tule kregat na forumu eden ma pač tak okus, drugi tak k da vas briga kje js kopujem cote pa ko da mene kje jih vi…VAŽNO JE SAMO ENO DA SE V TISTEM KAR NOSIŠ POČUTIŠ DOBRO.

Deichman, super trgovina, super prodajalke =)))

Jaz sem pred enim mesecem sinu kupila tam ene natikače, so ful lepi, belo-rjavi, ampak ko jih je začel nosit so začeli tako smrdeti, da sem jih tudi po temeljitem pranju dala ven pred vrata in jutri raomajo v smeti…bili so pa okrog 30 eur. in tudi vem, da me tam ne vidijo več.

po logiki ne morejo teniske,ali bilokatera obutev za take cene biti kvalitetne in vzdržljive….to ti mora že um sam poštekat,zato ne razumem vaših pripomb+malo denarja-malo muzike…
++revolution++

Nicht wirklich, ich bin die Tochter des Chefs DEICHMANN in Deutschland und seit mein Cousin und er Atia ist H & M!

pa dober…saj vemo, da znaš nemško za razliko od nas neukih…
kr neki no…

hallo, ich Rauma slowenischen wenig anders, aber ich bin aus Deutschland!

za deichmann- kim:
zaradi mene si lahko papež ali pa sam bog, ampak to ne pomeni, da se lahko pačiš z nemščino tu gor…Hvalabogu- Slovenci smo še vedno Slovenci…forumi so napisani v slovenščini, če še nisi opazil-a…

da ne bom preveč smetila teme…tudi jaz sem parkrat kupovala v Deichmannu, pa sem bila vedno zadovoljna z nakupom…

Hallo, kann man wissen, dass ich ein Mädchen bin, weil ich, daß ich die Tochter des Chef DEICHMANN bin gerichtet …. (Nur um dieser Aufforderung). Sie sehen einen sagt, es ist ein schlechter Handel, und Sie haben volle Paare čevljov aus dem Handel DEICHMANN dann sofort denken, sie sind sehr schlechte Schuhe. Dies ist nur ein Beispiel! sonst nicht wissen, was die Slowenen, weil ich Verwandte in Slowenien voll.

Und noch etwas, wenn Sie einen Übersetzer aus dem slowenisch-deutschen sie nicht übersetzen wollen, gut, geben, weil sie sagte meine Mutter, weil das Kommando über die slowenische Sprache.

Fur Pikapolonica* !!! Mein Papa ist der Boss von DEICHMANN Atia Cousin und ein h & m

Prevod

Hi, lahko veš, da sem dekle, ker vem, da sem hči obravnavati glavnega DEICHMANN …. (Samo za klic). Vidiš, pravi, da je slab trgovine, in misliš, da pari čevljov celoti iz DEICHMANN trgovanja takoj, so zelo slabi čevlji. To je samo primer! sicer ne vem, kaj Slovenci, ker sem popolnoma sorodnike v Sloveniji.

In še ena stvar, če imate prevajalka iz slovensko-nemški slovar, da ne, no, daj, saj je rekla moja mama, saj obvlada slovenski jezik.

Tudi jaz moram tukaj pripomniti . V Daic. kupujem res malokrat, amapk do zdaj sem si kupila 2 čevlje in so kr uredu še zaeenkrat. Drugače pa jello se mi je malo zameril. Odkar je nova trgovina (preurejena) se mi zdi, da imajo dosti bol slabšo kvaliteto kot prej oz. nimajo sploh neke izbire čevljev zdaj se mi zdi da je bila prej večja.

Falsche übersetzen

deichmann-kim: da te ni sram, da se norčuješ iz ljudi in se trudiš z google prevajalnikom napisat nekaj v nemščini! Na srečo sem jaz 10let živela v Nemčiji in te lahko razkrinkam ter ti povem, da si skrajno smešna ;D

Da pa ne bom offtopic.. tudi sama sem že kupila več parov čevljev v Deichmannu in sem z razmerjem cena-kvaliteta dokaj zadovoljna! Všeč mi je predvsem to, da imajo moderno obutev za vse okuse.

v daihmanu sem kupil samo skeit model tiste za okrog 20 e in to 3krat pri vseh je bila po mesecu hoje ampak res samo hoje luknja v podplatu tako da jih niti po suhem vec nisem mogel nosit nevem kaksne modele kupujete drugi ti so res do k ali pa jas nikoli nisem imel srece sicer pa malo para malo muzike par dni nazaj sem tam kupil adidasove superge za 50e bom videl kako se bodo obnesli sem pa nekje zasledil da naj bi prodajali celo ponaredke

New Report

Close