Najdi forum

Zelo slaba obutev iz trgovine DEICHMANN

Kakšno opozorilo je to?? Deichmann je ZAKON kot tudi jello, humanic!! Js mam tudi superge, pa so še kot novi (2 leti)!!

enkrat sem vrnila škornje v deichman, ki sem jih imela par mesecev, pa so se mi po sredini, kjer je bil šiv raztrgali. nesla sem jih torej nazaj, bila sem brez računa, pa so mi jih vseeno vzeli in vrnili denar. drugič sem vrnila čevlje od hčerke, saj se je po cca enem mesecu nošenja spredaj odlepil podplat. brez težav so vrnili denar. nobenih komplikacij. sem pa enkrat vrnila sandale v la scarpo ker se je odtrgal pašček po šivih, pa so zakomplicirali, da imajo oni svojega čevljarja in da bodo dali sandal zašit. ker ni bilo druge, sem pač dala sandal zašit, seveda na njihove stroške (če bi jih nesla sama k svojemu čevljarju bi plačala sama).

v deichmanu imajo tak sistem, ker najbrž veliko robe dobijo v reklamacijo, pa nočejo tvegat, da ne izgubijo kupcev.

kje je zdaj mrcina1,
da bi povedal, če je bil tudi nad drugimi razočaran?

Me3 večino obutve kupimo prav v Deichmanu, pa še nismo nikoli bile razočarane.

jst osebno sem zelo zadovoljna z obutvijo iz deichmanna

Ne samo da je slaba kvalitet za poslena sem bila pri njih mafija živa kradejo nap.delaš 10 mesecev imaš delovno dobo samo 3 mesece halooo kam smo pršli kwa pa si misljo samo izkoriščajo pa še full adur delaš

Jap, Deichman je zakon..Ugodni čevlji, dobiš športne, elegantne ali odštekane…Sicer je res, da se ti zgodi, da na cesti ali še slabše, na isti zabavi sediš poleg dekleta, ki je popolnoma enako obuto (po možnosti še oblečeno v C&A, H&M), ampak se vsaj dobro počutiš, ko si lahko vsak mesec kupiš en par čeveljcev..

glede obutve se strinjam z vami.pri meni se je zgodilo isto samo, da sem imela to obutev 4 mesece pa se je podplat začel cefrat .

JST KUPEJEM V DEICHMANN-u H&M C&A
PA SE MI ZDI OBUTEV DOBRA IN CE SE VAM NE ZDI DOBRA NI NUJNO DA SE NE BO VSEM ZDELA DOBRA !!! TKO DA NEHITE NAKLADAT LAŽI O TRGOVINAH

Ne vem, kaj vi vidte v tej trgovini dobrega, to je ena sama ničvredna roba, sem bil danes v tej trgovini.

Js sem zadovoljna z njimi. Zadnjič sem bila v Humanicu pa je imel sandal za 80€ odlepljen podplat. Pač kak naletiš.

Odnos do stranke … je v Deichmannu ENA A v primerjavi s kako kao bolj cenjeno trgovino. Npr. v Cicibanu cela štala in na koncu zavrnitev pri vračilu denarja, v Deichmannu – brez problema.

ene usnjene čeveljčke imam že ene 5 let. non stop nosim, v njih sem kot bosa, z 8 cm petke. super.
sicer pa kakor naletiš.
mojemu možu so alpinini šli k vragu po 1 mesecu. precj dragi. nosil jih je samo v suhem.

Ah dejte no.
A TI ZDEJ KER IMAŠ PROBLEM S ČEVLJI IZ DEICHMANNA POMENI DA SMO VSI NEZADOVOLJNI??????????????????????????????????????????????????????????????

GLEJ,MOTIŠ SE IN RAJE POČNI KAJ KORISTNEGA NAMESTO DA PLJUVAŠ PO TRGOVINI.

JAZ BI PREJ REKLA DA SI TI SAM KRIV ZA TO KAR SE JE ZGODILO,TKO DA NELAPAJ NEKAJ TJA V TRI DNI.

DEICHMANN JE SUPERRRRRRRRRR =)
TURBOSCHUH ZANIČ IN HVALA BOGU DA SE ZAPRE-JE ŽE SKRAJNI ČAS ZA TO =)
C&A ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!

H&M=ZANIČ!!!!!!!!!!
TISTE GRDE COTURINE KI NISO VREDNE NITI 0,01 €

NEW YORKER JE PA NAJBOLJŠI!!!!!!!!!!=)

TOLK DA VEŠ DA DEICHMANN NI ZANIČ TKO KOT TI TLE ČIVKAŠ.

ne deri se

adidas-legendarno ime-zapiši si

Malo denarja, malo muzike.
Drugače bi pa nesel nazaj, če se ti je drugi dan že to zgodilo, seveda rabiš račun in pa škatlo… Ni pa rečeno, da je vse iz te trgovine tako zanič. Jaz imam tudi neke čevlje od tam, že dolgoooooo.

superge iz deichmanna imam ze 2 leti in sem zeloooo zadovoljna.nosim jih praktično non-stop in so kot novi..z deichmannom sem zelo zadovoljna..sicer je pa res da je odvisno kakšne kupiš..na živce mi pa grejo ljudje ki imajo eno slabo izkušnjo in gobcajo vse okoli o tem da je use zanič in druga mnenja dajejo v nič!!

LP bleeha:)

V Deichmannu redno kupujem čevlje, nazadnje sem kupila škornje za 80€ (znamka Cindy Crawford) in so super. Drugače pa je kvaliteta takšna, kot povsod drugod. Če imajo čevlji napako, se pač zgodi in jih neseš nazaj in vzameš nove.

Po navadi pri čevljih s petko iz Deichmanna kaj hitro odpade gumijasti del na petki. In če sem kupila čevlje, ki se super nosijo, za 20€ in dala še 5€, da mi je čevljar na novo prilepil gumijasti del, je še vseeno bolje, kot pa da bi dala 60€ zanje v npr. massu, kjer mi po navadi nobeni niso všeč, so predragi, pa še nikjer ne piše, da so boljše kvalitete… Pa za 20€ od čevljev niti ne pričakujem preveč, če držijo eno sezono, so že opravili svoje.

Pa še to: v Deichmannu boste našle udobne čevlje tudi vse tiste, ki se ne počutite dobro v čevljih s petko. Sem že marsikatero prepričala 🙂

Moji novi škornji so pa itak zakon!

Lep pozdrav in dober nakup! 🙂

No bodmo realni Deichman ni neka kvaliteta da smo realni! je pa res, da sm učasih kupovala cevlje za 100evrov, ki sem jih potem nosila eno leto največ 2. zdej pa za ta denar loh dobim 5 parov superg. in za 20 evrov mi je usen če mi razpadejo po pol leta.

Da povem še svojo izkušnjo … Kupila sem že 3 pare Deichman tenisk, ker so eni redkih, pri katerih se lahko najde nenačičkane čevlje. Pri vseh treh parih se mi je zgodilo enako – podplat se je spredaj odlepil, nad podplatom so se začeli trgati. Na srečo so mi jih zamenjali brez problemov, ampak po 14 dneh se je vedno znova pojavil isti problem. Zdaj jih imam le za smeti odnesti ipd. Pa dobro, stali so 20 €, človek se ne sekira, če ne drugega, imam vsake par mesecev nov par čevljev – zastonj 😀 Se mi je pa popolnoma ista zadeva zgodila z Alpininimi balerinkami, vendar so mi vrnili denar, ker se jih ni dalo popraviti … Z drugimi znamkami pa nimam problemov, ker me je že skrbelo, da ne znam več hoditi. 😀
Zanimivo je pa, da ima partner vse teniske tudi iz Deichmana, pa se mu ne uničijo …

New Report

Close