Najdi forum

Zelo slaba obutev iz trgovine DEICHMANN

imam že ene 10 čevljev iz daichmana, in vedno zelo zadovoljna .

Mene pa zanima ali ste lahko v čevljih, ki jih kupite v Deichmannu ali podobnih trgovinah cel dan v službi?
Kar nekaj oseb se pritožuje, da so čevlji po parih urah nošenja zelo neudobni in tudi začnejo smrdeti, tako, da te mine, da bi jih imel obute 8h ali več na dan.

Sem včerja kupila torbico v Deichmannu -všečno. Vendar se je začel vzorec odpletati.
Moje načelo je sicer manj, pa tisto kvalitetno, ker je škoda prostora za navlako in za ceneno robo težko prisluženega denarja. Pa še zmeraj podležem.

Primer štiri torbici po 20 eur skupaj 80. Prebrskam in sta dve super torbici, ki jo lahko nosim leta in leta. Pri čevljih to ni tako očitno, imam tri — štiri pare, pa jih obdelam v eni sezoni. Izjema so tisti, ki jih ne nosim prav pogosto, če so IN so IN tudi tri ali štiri leta.

Pred leti v emporiumu kupila majčko, ki jo nosim še danes, bila je malce dražja, pa je še danes, kot nova, predvsem pa IN. Pri HM, CA, pa temu ni tako, se mi zdi, da morda dizajnersko zdrži leto ali dve potem pa je OUT.

Danes nesem nazaj – vračilo denarja,menda ne bo problem.

Lepo prosim, ne cez Slovenijo! Kje pa zivis konec koncev?
Jaz sem zadnjega pol leta v Avstriji in tudi tu je ta trgovina. V njo hodijo le najbolj revni ljudje in migranti.

Sicer pa ta trgovina ni slovenska, tako da ne razumem tvojega sporocila, kaj je pri tem kriva tvoja drzava. Raje se razburjaj na proizvajalca ali pa drzavo, ki jih proizvaja. Ne razumem te, zakaj pluvas v lastni kroznik???!!!!!!

Jaz večinoma kupujem v S. Oliverju, ker majce in jopice, ki jih kupim tam ostanejo kot nove še 3 leta ali več. V New Yorkerju kupujem hlače in občasno majice, ker tam ni najboljša kakovost. Enako velja za Zaro. Kar je tam dražje je obstojnejše, kar ne, se pač ne nosi dolgo. Glede H&M…za otroke imajo kar obstojna oblačila, za odrasle pa tega ne morem trditi. Kar ni strgano že v trgovini, se ti po 3 pranjih doma, tako da tam ne kupujem.

Glede obutve pa mi je všeč Bata zaradi udobja in v Massu pogosto kupim superge in japonke. Tudi v DEICHMANNU sem že kupovala, a so me razočarali.

*˙ ) ¸.·´¸.·*´¨ ) ¸.·*¨ ) ( ¸.·´ ( ¸.·´ Cordy.si

Pozdrav,
Ne se sekirat glede reklamacij pri Deichmann-u, probajte raje reklamirat v Voegele shoes-u, kjer bi te prodajalka s pogledom prej ubila kot pa menjala čevlje, da se ne pogovarjamo o tem kako uničene čevlje prodajajo po polnih cenah in še ta zaigrana prijaznost ter vsiljivost-ne moti me, če me prodajalka 1x vpraša za pomoč, samo da pa hodi za mano in me še 3x,4x nekaj sprašuje je pa že dovolj, groza!!! Hvala bogu za Deichmann in prijazne ter naravne prodajalke. Delček mojih izkušenj, da podelim z vami…pa brez zamer! 😉

V še tako dobri trgovini lahko dobiš slabo robo. Jaz naprimer sem v Deichmau kupila salonarje za 20€-ker je zelo poceni, vendar tako udobnega čevlja že dolgo nisem imela. Za primerjavo navajam kupljene škornje z približno isto visoko peto v Bati-bistveno dražje 130€, vendar me v teh škornjih zelo bolijo noge, niso preveč udobni…Mislim da je to odvisno kakor naletiš in imaš srečo. lp

Jaz vedno kupujem šuhe v Deichmannu, ko imajo akcijo 3 znižane pare (50%) za ceno dveh. Dobim za 40 do 50 eur 3 pare usnjenih čevljev. Kvaliteta je odlična. Še nikoli nisem bil tam razočaran.

Misliš tale? http://www.deichmann.com/SI/sl/shop/blagovneznamke/Graceland/00019001025909/Salonar.prod?r=5&c=3&filter_brand=graceland&st=PRODUCT&filter_category=6&filter_cat=blagovneznamke/graceland

Ta je odličen za zapeljevanje v kombinaciji z ženskimi hlačnimi ali samostoječimi nogavicami.

iz deichmana mi je zzeeelloooo všeč kolekcija Cindy Crawford-preizkušena kvaliteta in SEXAPIL 🙂
zdaj pa prihaja tudi kolekcija halle berry, tko da komi čakam….. mmmmmm….

vsakršno obutev, lahko reklamirate po ZAKONU v roku 3 mesecev z računom in škatlo…. naši sosedje hrvatje hodijo v slovenijo po cevlje in jih malo pred 3. mesecem pridejo reklamirat ker so “unicene” lp

hahahahahhahahahaha…..se smejem ko berem vaše komentarje…

Sinu sem kupila zimske čevlje 8.12.2012 včeraj mu je počil podplat.A mi bojo pamenjali čevlje ali ne?? imam račun…….


TRUE!

Yonix

biba2013, MORAJO ti zamenjati čevlje. vztrajaj.

ne samo da so čevlji iz dajhmana zanič, so tudi zelo neudobni. kupila sem čevlje z malo pete. pet ne nosim, ampak sem si vseeno zaželela nekaj salonarjem podobnega, zato sem presodila, da bodo te ravno pravšnje. pa me v njih tako bolijo noge (narti, natančneje), da ne pridem dlje kot nekaj metrov. sklepam, da so slabo oblikovani, da nart potisnejo preveč navzven, ali kaj. kakorkoli, za njihove čevlje ne namenim niti centa več.

Daičman roba zanič! še 1 mesec nisem imela pa so se mi strgale in to vsake čevle!

Meni so se v enem dnevu dobesedno raztopili čevlji od Bosido. Zmočili so se samo toliko, kot jih zalije avto, ki pelje mimo…

v dechmannu so dobri cevlji in poceni jaz sem zadovoljna.

Pozdravljeni,
pred kratkim sem na nemškem TV kanalu gledala oddajo, kjer so preverjali kvaliteto prodajane obutve. Vsa in še enkrat povem čisto vsa obutev iz trgovine Deichman je narejena na Kitajskem, kjer uporabljajo za strojenje kože kemične postopke, kjer iz sveže kože v parih urah ustrojijo usnje. Tako na hitro pripravljena koža ni zdrava in taki čevlji takoj naredijo težave na stopalih. Prijateljica je kupila gležnarje, ki so ji na obeh stopalih pustili okoli narta srbeče mehurje.
Vsekakor zadnjerazredna obutev, pa poceni gor ali dol.
Pozdrav

Čevlji iz deichmana so super. Jaz sem obsedena s petkami in jih kupim 5 do 10 na leto. Kupujem samo v deichmanu in mi še nobeni čevelj ni razpado al nevem kaj še vse… Je pa res da jih ne rabim veliko , vsak dan druge…
Pa tudi moja prijateljica ki je učiteljica in je skoraj ves dan na nogah in nosi pete iz deichmana pa ji tudi niso razpadle. Tak da ste si sami krivi če si neki šit kupujete.

Lp.d.sara

New Report

Close