Najdi forum

Mi lahko prosim razlozis, kako je tvoja mama pozdravila neozdravljivo scitnico in ce ima to potrjrno s krvnimi preiskavami?Sam sem nekoc ujela, da pomaga tudi jutranje grgranje oljcnega olja.
Alenka

Moja mama je tudi grgrala, in to švedsko grenčico pa ni bilo nic boljse. TSH je imela 72.93, sedaj pa je normalen. Zelo povišan je bil tudi FT3 in FT4. Sedaj so vsi rezultati normalni.
lp

Si pa vseeno dober posel naredil!

Naši dohtarji zelo radi režejo druge in ekperimentirajo, kadar gre pa za njihove bližnje ali celo njih same, pa se tudi največji nasprotniki alternative zatečejo k njej. Dr. Papuga je znan zdravnik tradicionalne kitajske medicine, ki mu neki naš priznani zdravnik ortodoksne medicine kar naprej meče polena pod noge. Toda ko je zbolel njegov sin, kam misliš, da se je obrnil po pomoč? K dr. Papugi. Podobno je z Dumaničem. Jih poznam kar nekaj, ki pridno pošiljajo svoje k njemu.

Kolikor vem je s kitajskimi zelišči podobno kot s homepatskimi zdravili, ki jih sicer lahko kupiš v vsaki leikanri v tujini. Prav je, da jih predpiše strokovnjak.

Na zalost ne vem na pamet, a je tvoja mama imela prevec delujoco scitnico, a premalo z dodatkom hashimita.Zanima me se, ce je jemala kaksna zdravila in koliko casa se je zdravila za to boleznijo?

imela je prevec delujoco scitnico. jemala je vec vrst tablet, dobila tudi dvakrat radioaktivni jod…

New Report

Close