Najdi forum


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..
[/quote]

pa kakšna bolna vprašanja so to? Ti si se spravila v drek in sedaj bi rada, da ne bi bolelo a ne?
Saj lepim čustvom se ne bi rada odpovedala, samo kasirala ne bi rada za svoja ravnanja.
Pa ne gre to tako. Ne vem, kaj je enim babam, da nimajo niti trohice ljubezni do sebe niti spoštovanja.
Najdi si tipa, s katerim se boš imela fajn. Na svetu je na milijone samskih moških.
Saj nima poročen ljubimec edini tiča na svetu.

o moj bog…
nehajte krasti in uničevati družine IN SI USTVARITE SVOJO!!!…
kaj pa ti veš dejansko o njegovi ženi, o njem, o njuni dinamiki?! praktično nič oz. njegovo popačeno verzijo.
če boš kdaj v “njeni” situaciji boš razumela kako zelo narobe je to kar si ti želiš

Saj ne da zagovarjam početje avtorice, vendar pa je tud tole ena neumnost. Razdiranje družin. Tretja oseba ne more razdreti družine, v kateri sta partnerja, ki sta zgradila stabilno okolje in odnose, ki jih želita ohraniti. Tretja oseba niti nima vstopa v tako okolje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sekundiram Marku…. Vitomir je že pred leti to obrazložil v temi: Prepovedana ljubezen

Prenešeno iz zgodnje teme:
>Počutim se kot tatica. Kradem očeta in moža.
Noben človek ni nikogaršnja last. Celo »naši« otroci niso naša last, zato človeka ni mogoče ukrasti. Vsak ima svojo voljo in ukrepa po svoje. Tudi vpliva na druge ljudi nimamo več, kot nam to drugi dovolijo. Zato je zmotno mnenje, da nas prizadenejo, razočarajo, užalijo, zavedejo drugi ljudje – oni samo postavljajo okoliščine v našo bližino, od nas pa je odvisno, kako se bomo odzvali – ali se bomo prizadel, razočarali, užalili…
Predstavljaj si pot s pasjim kakcem na sredi – ni lepo za videti, pa vendar se zapacaš samo v primeru, če sam stopš v svinjarijo. Če nisi pazljiv, če ne določaš svoje poti zavestno. Ljudje, ki zavestno odločajo o sebi vedo, da so se prizadeli sami, tisti, ki jih vodi podzavest pa trdijo, da so jih prizadeli drugi ljudje.
Kadar se v vezi dveh pojavi nekdo tretji, je vedno zveza dala dovoljenje za tak vstop. Za zvezo pa sta vedno polno odgovorna oba udeleženca. Dovoljenje ni vedno kot povabilo, je lahko tudi kot neaktivnost, zanemarjanje, malodušje, posesivnost. Taka zveza životari in treba jo je popravit ali pa razdret – ne pa vztrajat v njej. Korist tretje osebe vidim v pospešitvi dogajanja v eni ali v drugi smeri. Torej nisi v poziciji, ko bi lahko karkoli ukradla, tudi če bi želela ne, zato se ti s tem ni potrebno obremenjevati.

De omnibus disputandum..

Saj ne da zagovarjam početje avtorice, vendar pa je tud tole ena neumnost. Razdiranje družin. Tretja oseba ne more razdreti družine, v kateri sta partnerja, ki sta zgradila stabilno okolje in odnose, ki jih želita ohraniti. Tretja oseba niti nima vstopa v tako okolje.
[/quote]

Mah… gre za spodobnost in tankočutnost.
Ko pride do težav v družini je vedno eden od partnerjev manj trden in bolj dovzeten za kaka “zunanja” povabila. “Zunanji povabitelj”, ki ima kolikor toliko poštimano lastno moralo in vrednote, ne bo takega trenutka izrabil in bo osebi v dvomu svetoval razrešitev problema in šele po tem nadaljnje korake v smeri nove partnerske zveze.
Pa tu ne gre za težave s krivdo in “lasništvo” partnerja v stilu pisanja uporabnice amarat, gre preprosto za spodobnost in ohranjanja lastnega dostojanstva. Eni pač nimajo ne spodobnosti, še manj pa jim je mar za dostojanstvo… taki zlahka vskočijo, kadarkoli.

lahko je filozofirati in biti racionalen , objektiven..obračate takoj da si lastimo partnerje, ker človek pa ja ni nikogaršnji last ipd…v bistvu po vašem človeka prevara sploh ne bi smela boleti! pametujete kaj je prav in kaj ni..kdo je kriv in kdo ni…kako mora človek gledati na stvar, reagirati, tako da “je prav” in da ohrani dostojanstvo…seveda imate vsi “prav” ker se vas čustveno to niti ne dotakne. zanima pa me koliko od vas dejansko govori iz izkušenj ? koliko od vas ki ste tako “pametni” je doživel prevaro? meni se mnogi od vas zdite kot ljudje ki na pamet govorijo “če bi se meni to zgodilo, bi…”..pa ne veste! dokler vas življenjska situacija ne “dohiti” ne soditi in biti prepričani kaj bi naredili…

za vse ljubice
dajte se malo no umirit in začet razmišljat kot normalni ljudje in ne kot kure
kot prvo moški s katerim se dobivate z vami sploh ni tak kot v navadnem življenju, maske slej ko prej padejo ( hitro ko se zgodi veza z ljubimcem)
če se v roku enega meseca ne loči od žene…nima tega niti v planu
večne in čutne ljubezni…lepo vas prosim. pravlice so za otroke. kakor se veza začne tako se tudi konča.
in še enkrat…ne sanjajte in ne ponižujte se

Vsak od nas ima svojo izkušnjo. Meni je moja odprla oči in sem na svet začel gledat precej drugače.
Danes ne jemljem prav ničesar več kot samoumevno.
Vsaka ženska, ki pride v moje življenje lahko tudi odide kadar se ji zazdi.
Prevelika pričakovanja kvarno vplivajo na odnose.

New Report

Close