Najdi forum

Odličen nasvet. 😉

Zakaj bi iskala kvalitetno zvezo in resnega partnerja, saj je vse skupaj zgolj razvedrilo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne morem verjeti, da v letu 2017, ko je že toliko različnih (identičnih, z enakim koncem) zgodb napisanih po razno raznih forumih, ženske še vedno padate na laži poročenih teičev, kot muhe na dr*k 🙂

Res ne razumem, kako lahko kar tako podležete čarom oddanega tipa? Ali mislite: moj je drugačen??

Mene do sedaj res še niti 1 sam iz te vrste ni uspel omrežiti. Niti moški, kateri niti v pravi zvezi ni bil, pač pa kar tako z eno avanturistično šmiral, kaj šele, da bi podlegla poročenemu. Meni je sploh izven kakršnegakoli konteksta, da se bi na kavicah dobivala s kakšnim oddanim (ponavadi se tukaj vse “nedolžno” začne). To je meja, ki je res ne prestopim in nima šans pri meni. Imam svoj ponos in tudi moralo ohranjeno.

Poleg tega, da ti govori, kako žena nima vseh kolesc- pa to on govori o sebi, a veš 🙂 Da mi bo pa eden še tako grdo govoril čez osebo s katero skupaj stanuje in ima otroke, naj se gre samo slikat nekam, res. Tole sploh veliko pove o njem, ne o ženi. In ti bi imela takšnega moškega, ki tako grdo govori za hrbtom svoje žene? Wow, ma, moraš imeti pa res zelo nizke standarde kar se tipov tiče 🙂

Evo, profesionalka se oglaša….
Veš, od takšnih kot ti, “ljubic za seks”, mi gre res na bruhanje.
Te ni niti malo sram ?[/quote]

Ne, Darwin, ni me sram. In veš zakaj? Ker mi je za razliko od drugih “ljubic” jasno, da gre samo za seks. In kaj je narobe s tem? Če se oba vpletena zavedata tega, ni problema. In seks je zdravilo za bolečino in zagrenjenost..
Ti Darwin, veš kaj je seks?????????????[/quote]

Uhhh jebemti….je kaj hujšega kot prostitutka z kompleksom večje vrednosti ?
In če ti je seks nekakšno zdravilo potem me res skrbi za tvoje mentalno zdravje..
Hej, zakaj ne greš med profesionalke ? Še zaslužiš povrh ! $$$$$$
Na koncu koncev je to samo sex. Tako boš vsaj plačana.
Zamenjali ti bomo tudi nick…ne boš več “ljubica za sex” ampak “ljubica na klic”.
Zate dejansko nepomembno ker to delaš tudi zdaj …
Oče bi najbrž bil ponosen na tebe …

One in a million! Tudi sam sem od nekdaj tako razmišljal, a vidim, da je to danes redka lastnost.

Ok, da je grdo govoril o ženi in da si ti to veselo vpijala in se naslajala ob misli kako si ti boljša, to razumem. Itak…
Ampak draga moja, tisti trenutek, ko ti je o lastnem otroku govoril grdo (mamin sinček, razvajen…), hej takrat bi ti bilo pa resnično lahko jasno s kakim človekom imaš opravka. Meni bi se obrnilo. Takega človeka, ki o svojem otroku govori grdo niti za kolega ne bi želela imeti. Da pa človek grdo govori o otroku zato, da lahko nekomu v hlačke zleze… Pfej. In ti se čudiš svojemu zlomljenemu srcu? In to je tebi bil nek argument… Dokaz kako je resno mislil s tabo? Razmisli malo… Če o lastnem otroku tako grdo govori, bog si ga vedi kaj je o tebi natvezil ženi. Nič lepega verjetno…. Prijetna misel kajne?
Pojdi naprej. Skoncetriraj se na vzgojo svojega otroka. Delaj na sebi, boš kar fino zaposlena. Pa ne praskaj se več tam kjer te ne srbi. Praske lahko postanejo globoke in gnojne…

Standardi brez pameti naredijo še slabše.
Zato pa potem imamo “žalostne ljubice” in vprašanja “kje se skrivajo dobri moški po 35-tem”.
Imam občutek, da precej žensk ne zna razmišljati strateško in na dolgi rok. Iščejo trenutno zadovoljitev njihovih potreb in odnos gradijo predvsem na tem.

mihaelaa

super si ji to napisala, se popolnoma strinjam s teboj

jaz sem vdova, ni mi več do tega, da bi se še vezala , sem že kar v sivih letih in pa uživam razen v prijateljevanjih v svojem miru:)

se mi pa kljub letom dogaja še večkrat, da me na kavicah poročeni sodelavci ali prijatelji morijo s svojimi družinskimi izpovedmi in večina me jih zraven še osvaja 🙂

ti povem, da s tistimi , ki slabo in ponižujoče govorijo o svojih ženah – niti na naslednjo kavo nočem več iti, dobesedno odpor začutim do takšnih slabičev

ženske, sploh mlade in neiskušene padejo na takšna jamranja moških slabičev
in ja, kot si napisala- njihova taktika je odlična za zlesti nesamozavestnim ženskam v hlačke

zato avtorica – zamisli se in tega tvojega ljubčka pusti, zbriši številko in nanj pozabi

če pa že moraš imeti oziroma si želiš ljubčka – pa najprej vklopi antene in ga pred druženjem vredu spoznaj
moški, ki ostaja poročen, ki na skrivaj vara in istočasno ljubici grdo govori o ženi in otrocih – je pa poden od podnja in NIČ od dedca

Tudi ljubica, če se zgodi, da boš ostala sama……sem na voljo. Za seks, tolažbo. Da tudi sam pozabim bolečino. Javi se mi.

tudi ljubimec

ti si pa totalni primer pregovora : kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima 🙂

ti si šele kaliber ! 🙂

totaaalni iskoriščevalec 🙂

z manipulacijo še hujšo bi ji rad v hlačke zlezu….

Vidiš kako hitro se najde rešitev.
Tolažnikov žalostnih ljubic bo vedno dovolj. Sicer bo vsak za sabo pustil novo žalost, ampak hej, saj v vrsti že čakajo novi tolažniki. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kakšen plaz ogorčenja, če ženska javno pove, da ji je samo za sex!!!! Ne razumem, kaj je narobe s tem. Pustite ostalo mojo zgodbo, vse funkcionira, ja, in imam ljubimca za sex. Tu in tam, divje, noro. In oddidem z nasmehom. Kot telovadba. Ne hodim k aerobiki, hodim pa na to…
In Darwin, ni vse v denarju. In trenutno imam samo enega ljubimca, mi zadošča. Ko bo s tem konec ( žalostna bom, ze sedaj priznam), si bom poiskala drugega.
Darwin, ne vem, kaj te tako moti pri tem. Zato sem te vprašala – seksaš kaj? Glede na tvojo zagrenjenost, mislim, da že dolgo nisi.

Tudi ljubimec,
Rada imam take :). Razumeš v čem je bistvo… ampak očitno si razočaran, zato ti res svetujem – hitro si najdi novo razvedrilo. Mogoče ti lahko pomagam…. ;).

Miles, ja tak je ta svet. Če bi ljudje več seksali in manj gobcali, bi bilo lepše. Za vsako rožco raste dobra batina ;).

Zato vsi zagrenjenci, dajte se večkrat dol, seksat ali kakorkoli že to imenujete, pa boste boljše volje. Tako sem svetovala tudi tebi, avtorica te teme, ker boš tako najlaže premagala bolečino. Pozabila boš prejšnjega, če si boš našla frenda za sex. Pri tem pa obvezno izklopi čustva.

Tudi ljubimec, zdaj bi mi prišel prav, ker je moj ljubimec s svojo ženo. Ampak ga bom počakala, ……mogoče :(.

ojlaa ti bipolarec 🙂 – si mi že bolj všeč, sploh, ker si bolj umirjeno prijazen in spoštljiv

tokrat tvoja mnenja še mene očarajo 🙂

Ti si čisto navadna “homewrecker”.

Vaš link

Mene pa prav res zanima kako se počutiš, ko za sabo pustiš opustošenje… no, saj nisi čisto sama kriva, si pa v precejšnji meri sokriva (50% ?)…

Ti si čisto navadna “homewrecker”.

Vaš link

Mene pa prav res zanima kako se počutiš, ko za sabo pustiš opustošenje… no, saj nisi čisto sama kriva, si pa v precejšnji meri sokriva (50% ?)…[/quote]
Zdaj ti bo povedala, da ljubica ni ničesar kriva.

tudi ljubica….

na voljo sem ti. Kot si napisala….tudi jaz bi užival s tabo. Samo še najti se morava. Daš kak kontakt?

Ti si čisto navadna “homewrecker”.

Vaš link

Mene pa prav res zanima kako se počutiš, ko za sabo pustiš opustošenje… no, saj nisi čisto sama kriva, si pa v precejšnji meri sokriva (50% ?)…[/quote]

Ah, dajte no. Nisem razdiralka zakonov. To je igra za dva, nikogar ne prisilim v ta odnos.
In tudi ne naskočim vsakega… V bistvu jaz ne iščem, drugi poiščejo mene. In nisem bila kriva za nobeno bolečino žene. Mojega bivšega ljubimca je res dobila žena, ampak ne z mano. Vsi bivši ljubimci (ni jih bilo veliko, brez skrbi) so pred mano in po meni imeli druge zveze. Tako je to.

Kaj je narobe, če se tu in tam dobim z ljubimcem, in sva potem oba zadovoljna??? Kot sem rekla, to jemljem kot šport.

Edino pomembno pri tem je, da izklopiš čustva. Do sedaj mi je to dobro uspevalo. Priznam pa, da sem se na trenutnega ljubimca mogoče malo preveč navezala, ker že predolgo traja. Zato se tudi priznala, da se bojim konca, ker vem, da me bo bolelo. Ne gre za ljubezen, ampak za neko navezanost. Nikoli ga ne bi imela za resnega partnerja, četudi bi me prosil (kar me ne, da ne bo pomote). Se pa malo bojim, kako bo, ko bova končala. Verjetno mi ne bo tako vseeno, kot mi je bilo do sedaj…

Ampak kakorkoli, lepo je biti ljubica za sex… Saj ne vem, ali se temu sploh reče “ljubica”, saj gre za telesno razmigavanje na višjem nivoju kot kurbanje. Brezplačno, z užitkom.

Čakam, napadite me :).

Kontakt – daj mi ga ti. Ali pa se prijaviva, in kontaktirava preko ZS.
Ampak nič ne obljubim. Nisem kar tako na prvo žogo, kot me tu marsikdo obsoja. Rada “športam”, a imam tudi svoja načela in meje. Se mi pa zdiš zanimiv, torej si na dobri poti :).

Morda se motim, ampak življenje me uči, da je vredno in preživi zgolj tisto kar je sposobno preživeti test resnice, na zraku, soncu in pred (so)ljudmi…

Iz tega razloga življenjski nasveti o vsezveličavnosti svobodnega seksa kot univerzalne panaceje za vse človeške probleme, ob hkratnem mehanskem izklopu čustev, nimajo posebne vrednosti, dokler niso sposobni preživeti na soncu, brez varnega zavetja obskurnega foruma in dodobra zakrite identitete, brez skrivnih ljubimcev in ljubic, varanja in kar je še tega…

Bi pa kot univerzalno zdravilo za vse človeške tegobe predlagal resnico. V tem primeru ne bo treba izklapljati ničesar – tudi čustev ne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

tudi ljubica,

jaz sem registriran. Daj se še ti in mi pošlji zs.

“tudi ljubica” – srečen tisti ki je šel mimo tebe…..
Z takšno pametjo za kaj drugega (razen za seks), verjetno nisi.
Ljudje želijo da bi bila ženska, ki so si jo izbrali, vedno z njimi, da bi bili prvi v njenem srcu
(in ne na ljubimčevem k*). Kakšno prazno življenje brez smisla in cilja ti vodiš….

New Report

Close