Najdi forum


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..[/quote]
Ma kakšna si ti ženska da ne veš seksati brez čustev ?
A ne veš da je to danes moderno?
Kmalu bo tako kot v Nemčiji…. imajo eno umetno oplojevalnico z mehanskim bikom.
Prideš tam prebereš kakšno lepo knjigo dokler samec ne opravi svoje… 🙂
Še imena ne rabiš povedati …
Evo, gor je en post od nekega ‘groznega’. On je bil v eni podobni oplojevalnici na dogodku ki mu se reče ‘fantovščina’ in tam je najdel kravo svojega življenja. Čustva so prišla šele kasneje ko se je javila krava da pričakuje telička. Najbrž tem čustvom rečejo ‘groza’. To ni tisto kar si ti mislila, a ne ?


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..[/quote]
Recepta za seks brez čustev žal nimam. Mogoče je edina rešitev to, da takoj zbežiš, ko se ti zazdi, da do ljubimca čutiš nekaj več.
In čim manj razmišljati, živeti normalno življenje.
O tem bi verjetno več vedele povedati profesionalke, to pa jaz nisem.

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..[/quote]
Recepta za seks brez čustev žal nimam. Mogoče je edina rešitev to, da takoj zbežiš, ko se ti zazdi, da do ljubimca čutiš nekaj več.
In čim manj razmišljati, živeti normalno življenje.
O tem bi verjetno več vedele povedati profesionalke, to pa jaz nisem.[/quote]

Hvala ti za iskren odgovor. Sem čutila, da so tudi pri tebi čustva prisotna . V globini so, kljub temu, da uporabljaš za seks glavo. To pa na dolgi rok za žensko ni dobro za dušo in počutje.
Vse dobro in lepo se imej v življenju.

Odrežeš ga iz svojega življenja in si najdeš nekoga, ki te bo ljubil in spoštoval. Upam, da nisi svojih najbolj plodnih let zabila z ljubimcem. Ker ljubimci zmeraj poskrbijo za to, da se ustalijo in imajo družino, samske ljubice potegnejo ta kratko.

Jaz pa ne vem, kaj naredit … sem poročena, ljubim moža, a hkrati zaljubljena v prijatelja, ki je tudi v dolgoletni zvezi. Pred časom mi je namignil, da bi imel z menoj še kaj več. Sanjarim o tem, kako bi se lahko lepo imela, ne vem pa, a bi me imel on samo za seks ali dejansko kaj čuti do mene. A ga kar direkt vprašam, zakaj mi je to povedal, kakšne namene ima? Hvala.

Aha… ziher ti bo povedal tako kot je…
Lej, tip je prišel do točke, ko se v zakonu dolgočasi in ti mu boš ta odločilna sprememba, tisto vznemirjenje preden bo zvečer zaspal, morda tudi pravi shot adrenalina. Na tebi je, da se odločiš, koliko ti pomeni družina in koliko obet ljubezni od človeka, ki ga v resnici ne poznaš, vidiš le njegovo površinsko sliko.

Nekako sem se našla v naslovu razočarana ljubica. Leto dni bo ko se dobivam s fantom. Najprej je šlo za osvajanje, oba samska, razočarana v ljubezni sva se podala v novo raziskovanje. Zanj sem bila vse. Po treh mesecih mi je celo rekel da me ima rad. Nebesa! Zaljubljena! A pravljica se je nadeljevala samo še navzdol. Nekekga dne mi je rekel, da je najnega prijateljevanja konec in če želi nadeljevati kot fuk frend. Pa sva se podala na to pot. Ni se dosti spremenilo do dne, ko sem ugotovila da se ne dobiva samo z mano. In ne samo to ves čas je bil v odprtem razmerju. V vezi! Vem, da bo vaš odgovor pusti ga! Ampak me zanima če ima katera takšne izkušnje. Kaj ste storile.
lp!

Najprej se vprašaj kakšna je tvoja vrednost in česa si želiš.
Si želiš tiča ali si želiš odnosa, takega, pristnega, ki te bo izpolnjeval?
Ko boš imela ta vprašanja odgovorjena, cilje postavljene, ti ne bo težko izbirat partnerja pa če tudi samo za sex.
Veliko sreče ti želim!

Ojla btdt
Ti pa se spreminjas…ze nekaj let te berem in zaznavam , da postajas koncno bolj clovesk8, toleranten in ne vec zaljiv
Leta nazaj si bil grozen- prekasal te je v negativnosti ter nespostovanju zensk le Darwin

Zdaj te rada preberem in postajas mi vsec- ker nisi vec nobenemu krvnik temvec zagovarjas tvoje moralne vrednote hkrati pa iz tebe prihajajo tudi besede solidarnosti ter socutja

Btdt…cuti se, da si ogromno delau na sebi po slabih iskusnjah, ki si jih dozivel

Zdaj si ta pravi 🙂

Ti zelim dooosti srece in zadovoljstev v naprej

Vse dobro!

Lp

Moja prva objava je bila 30.03.2016 13:53… Le kje si našla tista leta?
Jaz sem bil tudi prej tak, a večina prevarantov ne dojema, kje je točka preloma. Tudi ti ne razumeš…
Točka preloma je osnovno spoštovanje do sočloveka/partnerja, zaupanje… najbolje to opiše stavek: Ne delaj drugim tistega, kar nočeš, da bi drugi počeli tebi.
Torej, če je oseba v dvomih kaj naj naredi, ji pač dam nasvet po sebi. Če oseba pove, da je že varala, ji pač povem, da je prevarantka in da naj jo bo sram, brez milosti.
Avtorica pa je tokrat žrtev lastnih impulzov in se je zato pustila zapeljat pra.sc.u…. Tokrat sem avtorico prepoznal kot žrtev in si zato zasluži temu primerno obravnavo. Še vedno pa želim delovati kot strog sodnik, ker pomilovanje ne deluje in smatram, da pri avtorici ne bo vzpodbudilo razmišljanja o njej sami in o njenih ciljih.
Ok… tole je bilo na dolgo in široko, če pa sem kratek in jedernat: Draga “Za Btdt”, kaj si danes opojnega spila, da take trosiš? … pa še na luno se ne moreš izgovoriti. :)))))
…sem bil kar se da nežen, ker si me pohvalil, čeprav je bila pohvala neupravičena, ker ne razumeš mojih stališč.

bdtd – te razumem, pa še kako 🙂

je pa res, da sem med prebiranjem nekaj let starih tem – tebe zamenjala še verjetno z nekom drugim

neglede na leta tvojega pisanja pa moja pohvala še zmerom velja , saj tistih je v naših življenjih itak zmerom premalo ?

za konec – bil si res nežen v tvoji kritiki tokrat in hvala 🙂 ( včasih se zares zgodi, da mi kdaj luna preveč sveti, sploh kadar me prime obup )

bdtd še to – jaz mislim in sem prepričana, da vsega in vseh se ne more ukalupit , ker se nikoli ne ve, kaj in kako kdo živi

sama sem bila vzgojena v krščanskih vrednotah s vplivom vseh socialnih vrednot takratnega sistema, v katerem smo starejše generacije živele
funkcioniram pač tako, da tudi če mož ve, da imam ljubimca, večkrat sama v sebi čutim kot, da ga varam- čeprav ga ne
jaz v resnici ostajam z njim v dobrem in slabem in bom ostala, dokler bo revež še živel
lahko bi ga prepustila kakšni ustanovi , zatežila s skrbjo za njega tudi najinim otrokom in zaživela z mojim ljubimcem – pa mi vest ne dovoli

nisem sedaj vsega tega napisala, da bi me spet analizirali – verjetno res ne spadam na ta forum, me pa kdaj v obdobjih obupa sem zanese prebirat zgodbe drugih ljudi in pač tudi jaz napišem kakšno moje mnenje

ko berem analize npr.darwina, ki si jih prav pri VSEH ZGODBAH ŽENSK sam prikroji ŠE PREDEN ŽENSKE SPLOH NAPIŠEJO CELO SVOJO ZGODBO in se nato sadistično izživlja nad vsako, jo žali – pa tudi mene vsa dobrota mine

na žalost pač ne premorem toliko žaljivosti in hudobnih besed kot on , ker če ne bi mu zares nastavila ogledalo – mu pa privoščim eno prostitutko, ki jih on taaako zelo sovraži , da mu oreng sprazni vse, kar je v njem nabrano:) ( ker vsaka normalna ženska itak od njega vstran zbeži že, ko on usta odpre, v to sem prepričana)

za konec še to bdtd – vem, pač ne pišem na tvojem nivoju – si me pa tudi ti vseeno razumel ? 🙂

vse dobro in lp

Če me spomin ne vara, si nas (doktorica) pred časom prepričevala, da ima tvoj mož (zdaj naenkrat že tetraplegik???) ljubico(e) – tako kot ti ljubimca. In da ga o tem niti ne sprašuješ… Torej, da sta si enakovredna – in enakopravna. Da oba živita svobodno, ljubezni polno in srečno življenje.
Morda bi te moral Volk citirati, meni se ne da… ,)

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

miles sploh te ne razumem zakaj meni praviš dohtarca ? nikjer nisem napisala da sem dohtarca ?
ne vem sicer kako je s tvojim spominom – ampak glede moje zgodbe si me pa verjetno še s katero drugo zamenjal , ker tvojega navajanja res ne razumem
pa nič hudega – tudi to se lahko zgodi
lp

Darwin je res pregrob v svojem pisanju, a na žalost ima v 70% prav, če njegove sestavke oklestiš na bistvo.
Piše pač na svojem nivoju, ti na svojem… vsak zase malo drugače in po svoje. Hec teh anonimnih forumov je ravno v tem, da lahko napišemo kar mislimo. Če debata zabrede pregloboko v blato sovraštva ali kako drugo nedovoljeno smer, posreduje moderator.
Kar na koncu šteje je izmenjava mnenj in razkrivanje pogledov na isto stvar, dogodke z več različnih perspektiv. To pa še ne pomeni, da bi katerikoli izmed nas moral zato razmišljati drugače ali bi bil za napisano dolžan opravičilo prizadetemu. To ali se opraviči ali ne je povsem v njegovi domeni, kakor je v tvoji stališče do njegovih dejanj.
Osebno od nikogar na tem forumu ne zahtevam, niti ne pričakujem opravičila, to kar naredim pa je analiza debate, po kateri določim kje sem v njej jaz sam… na dobri, pravični strani, ali pa sem morda prestopil mejo spodobnega.
…in mislim, da je za zdravje in odprtost debate tak pristop najboljši.

Nekaj vseeno ne razumem. Ljudje, ki varajo in pljuvajo čez svojega zakonskega partnerja in družino na sploh, zakaj potem vztrajajo še v zakonu?

Sam sem bil ljubimec in čez noč zavržen. pikica 123 te popolnoma razumem.

Morda to potrebujejo… da se lahko znašajo nad nekom, a ga hkrati na nek sprevržen način celo ljubijo.
Ne vem pa če to potrebuje drugi partner? 😉
It’s affection!

https://www.youtube.com/watch?v=5soixb2U6xM

“Many of the twisted minds and crippled characters in the world were made by careless parents who kept their children away from knives and fires, but put permanent scars on their souls” – Gilbert Highet

Dobra si, da lahko seksaš brez čustev, predvidevam, da to počneš že nekaj časa in da to delaš brez čustev. želim si, da bi znala svoja čustva tako kontrolirat kot ti, pa ne gre…
Imaš kakšen recept– Bom zelo hvaležna zanj..[/quote]
Recepta za seks brez čustev žal nimam. Mogoče je edina rešitev to, da takoj zbežiš, ko se ti zazdi, da do ljubimca čutiš nekaj več.
In čim manj razmišljati, živeti normalno življenje.
O tem bi verjetno več vedele povedati profesionalke, to pa jaz nisem.
[/quote]

Mogoce si pa ne priznas necesa, cemur se rece uzitek?

Glej, jaz nisem jasnovidec da poznam celo štorijo ljudi ki tukaj pišejo še posebej od enih
ki ti relevantne informacije podajajo po kapljicah (kot si ti).
Kar pa se tebe tiče, sem uganil 100%. Misliš da nisem ? Sej še sama priznaš da je tako !
“večkrat sama v sebi čutim kot, da ga varam- čeprav ga ne”
V tem grmu leži zec.
Še predobro se namreč zavedaš da to kar delaš ni prav. Temu občutku se reče “vest”.
In to kar delaš ni prav ! Ljudi lahko blefiraš – boga ne boš. Ljudi ti lahko dajejo potuhe,
on pa ne bo. Skrb za moža je tvoja dolžnost. Dajanje nog narazen najboljšem potuharju pa ni.
Imet mene za sadista samo zaradi tega ker ti nastavim ogledalo je smešno.

NE MOREM VERJET, ŠE ENA KI BI RADA MEDALJO!!!

New Report

Close