Najdi forum

Evo, profesionalka se oglaša….
Veš, od takšnih kot ti, “ljubic za seks”, mi gre res na bruhanje.
Te ni niti malo sram ?[/quote]

Ne, Darwin, ni me sram. In veš zakaj? Ker mi je za razliko od drugih “ljubic” jasno, da gre samo za seks. In kaj je narobe s tem? Če se oba vpletena zavedata tega, ni problema. In seks je zdravilo za bolečino in zagrenjenost..
Ti Darwin, veš kaj je seks?????????????[/quote]

Jaz bi ti svetoval da doooobro prebereš ta citat Gostečnika preden greš na “šiht “.
Ne pričakujem da boš razumela, no vseeno :

Telo nikoli ne laže. Zakaj ?
“Zato, ker tisti, ki se odloči, da bo varal, to naredi izključno zaradi sebe. Sam se je odločil, da bo na ta način iskal srečo. Zato tudi nezvestobe sploh ne jemlje kot prevaro, ampak kot iskanje, kako najti izhod iz krize in kako doseči notranje zadovoljstvo. Razmišlja impulzivno; prepričan je – predvsem, ko gre za nezvestobo na področju spolnosti – da bo telo dalo končni odgovor na zaplete, ki se mu dogajajo v življenju. S tem v zvezi lahko celo rečemo, da danes od spolnosti pričakujemo ogromno, in to kljub temu, da vemo, kako varljiva je in da nam ne daje tistega zadovoljstva, ki ga želimo, vsaj dolgotrajnega ne. Glede telesa tudi na splošno lahko rečemo, da danes telesu samemu postavljamo neizprosne zahteve in da si želimo, da ravno telo postane center ugodja. Vendar ker telo nikoli ne laže, vedno govori samo resnico in zato velikokrat ječi, kriči od bolečine, ga je treba utišati. Zato danes svoja telesa zalivamo z alkoholom, zakajamo in drogiramo ali skušamo prek spolnosti iz telesa izvabiti še zadnji košček občutja, da nam je lepo in da uživamo, kar je velikokrat vzrok, zaradi katerega pride do nezvestobe. Vendar je to samo še ena velika prevara, saj nas tokrat lahko telo še enkrat izda. Telo nikoli ne laže, kot rečeno. In ne odpušča, ker je del narave, ki se tudi vedno maščuje.


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.

tudi ljubica
dobro si to napisala , jaz se s tabo strinjam , pa sama ne varam in nisem ljubica 🙂
imam pa toliko empatije, da te lahko razumem in da te hkrati ne obsojam ter ne moraliziram

pač sprejem življenja, občutke, misli in prepričanja tudi drugačnih od mene same

ampak – darwina in njemu podobnih pa z vso dobro voljo v resnici ne prenašam , ker bog ne daj da bi se ponovili stari časi, on in njemu podobni bi vse drugače živeče in misleče ziher pred zid postavili:) grooooozaaa 🙂

Ja, daj raje kakšno svojo sliko gor.
Lahko brez glave (ni pomembna), samo geštel.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Ja, res je…vseh ljudi ne moreš ‘rešiti’ .
No, vsaj poskušam.

“Tu ni srca, ni ljubezni.”
Pravkar si opisala odnos med stranko in prostitutko.

No, če tebe ‘veseli’ kdo pa sem jaz da ti kratim veselje…
Veselo na delo.
🙂


Kako si že rekel v enem prejšnjem postu: Tolažnikov žalostnih ljubic bo vedno dovolj…
Pa še kako prav imaš. Sem grešnica, pa vendar nikoli osamljena. Ti pa – žal si in boš vedno ostal zagrenjenec. Edini osebek, ki bi te še razumel, je Darwin. Če seveda nista ena in ista oseba. Klona.
In ne rabim objavljati svoje slike, ker nisem kurba. Bi se rad naslajal – ah, kje pa, ti si vzdržen.
Zalostno, da se moram spuščat na tvoj (in Darwinov) nivo. Zdi se mi, da sovražita ženske, žalostno. Če rabita pomoč iz vajinih travm, sem vama pripravljena pomagati…..
Kar pogumno, saj bo.

A izgledam kot nekdo ki ga briga kaj ti misliš ?
🙂

“pač sprejem življenja, občutke, misli in prepričanja tudi drugačnih od mene same”

Tako je… (si me spomnila na Asimove zakone robotike) .
Lahko imaš vse to, razen : Ko tvoja dejanja nekogar povredijo.
V prevodu, če nekdo dela neki slabega tretjim, govorit da se znjim strinjaš,da ga razumeš, naredi od tebe isti tip osebe. Ali pa mogoče misliš da je varanje neki dobrega ? Ko boš to en dan doživela,javi mi se da te vprašam ali se še vedno strinjaš da je to kar ta individua dela sprejemljivo.

Sicer, dobri stari časi …
V Piranu so imeli en ‘stub sramu’ ki so privezali takšne in podobne, da jih ves svet vidi.
🙂


Daj razumi že, da je tudi mojemu ljubimcu vse jasno. Saj ne iščem partnerja. Tu ni srca, ni ljubezni. To je zveza dveh odraslih ljudi, ki se občasno sproščata skupaj. Kaj ti ni jasno?
Zaenkrat nisem še nikogar prizadela. Kar ne veš, ne boli.
Ti tega nikoli ne boš razumel. In veš kaj – briga me!

Še to – citat sem prebrala. Dobro povedano. Celo razumela sem ga, ker imam tudi možgančke, ne samo dober telešček… Mogoče ga bom kdaj še enkrat prebrala, zdaj ne, ker se me ni dotaknil.

Ti Darwin in ostali pa le moralizirajte dalje, toda sveta ne boste rešili. Morda se ravno ta trenutek vaš partner daje dol z drugim….

Tudi t.i. grešniki morajo obstajati, da lahko svetniki še bolj kičasto sijejo.[/quote]

Pa te res nikoli ne gloda, skrbi, kaj če bi izvedel mož in kaj bi mu s tem prizadejala?

Čeprav, moje osebno svetniško mnenje: jaz mislim, da tvoj mož itak ve, samo ne pokaže. Razlogi za to so lahko zelo različni, od tega, da mu je čisto vseeno, kaj počneš, do tega, da bi se počutil preveč ponižanega, če bi se recimo ločil in bi vse prišlo na dan, do tega, da te mogoče vseeno noče izgubiti in je raje tiho.
Torej lahko da že ve in ga zelo boli.
Če je zvitorepec, kar veš ti sama, samo čaka na svojo priložnost in ti bo zaril nož v hrbet. Moj kolega je vse življenje varal ženo. Tako siguren je bil, da ona tega ne ve oziroma da mu je stoprocentno vdana, da je hkrati vedno poudarjal, kako se on ne bo nikoli ločil zaradi druge ženske.
Potem je pa hudo zbolel in žena se je takoj ločila od njega. V resnici je že nekaj časa tudi ona imela ljubimca, samo on tega ni opazil 🙂 Zdaj je zelo srečna s tem drugim moškim, on pa malo manj, ker ne samo, da se mora spopadati z boleznijo, ampak je moral ostati v isti hiši z bivšo taščo, ker nima kam iti. In odkar je bolan in se ve, kako živi, tudi za ženske ni več pretirano zanimiv.
Ne vem no, jaz ne bi mogla zavestno početi nečesa za hrbtom človeku, ki mu pomenim največ v življenju in on meni. Pa nisem svetnica, ker imam seveda čisto dovolj drugih napak. Ampak samo predstavljam si njegov pogled, če bi se kaj takega zgodilo, pa me notri nekaj zaboli.

Tole me kar najbolj zabava… “Ali sta #miles in #Darwin ista oseba?”

Morata biti “ista oseba”, saj je naravnost nemogoče, da bi kar 2 (z besedo: dve) osebi naenkrat imeli podobno (negativno) mnenje o varanju. Takšna bizarna naključja se dandanes enostavno ne dogajajo. Saj nismo naivni!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

berita vidva -vidve, dve osebi 🙂 !

ok, vidva podobno razmišljata in kot bereta, nas je pa na tem forumu tudi kar nekaj, ki pa razmišljamo drugače

za različna razmišljanja so krivi vzgoja, iskušnje – in jaaaa, tudi vse knjige, ki jih je vsak na svoji osebni poti zorenja prebral ( ali pa celo sam napisal 🙂 )

meni naprimer tudi knjige, ki jih miles oz darwin citirata vsem grešnicam – niso všeč in se z njimi ne strinjam, ravno tako kot se naprimer ne strinjam s koranom 🙂

p.s. ne strinjam pa se niti, da smo v evropo po skupnih dogovorih sprejeli na tisoče tujcev, pa še sami na svojem ne zmoremo vredu preživet, kajšele, da smo vrata v naš dom odprli drugim

ok?

ne strinjam se – lahko pa sprejmem, poskušam razumeti zakaj smo se kao vsi v evropi soglasno 🙂 odločili za ta korak ……
in podoben postopek se dogaja v družbi tudi z varanjem, vsaj zame 🙂

seveda, v teh dveh zame sličnih potezah – sprejemu tujcev v lasten dom oziroma varanju – je pa še na tisoče podvprašanj, razlogov, utemeljitev, razglabljanj, poskušanj reševanj, moraliziranj…

ampak – kar je bilo storjeno je storjeno , zdaj pa je treba plavati 🙂

p.s.s. tujci so naprimer preden jih je evropska skupnost z merklovo požegnala, že desetletje prej na črno prihajali v italijo in italija je npr.isto kot darwin kričala vsem, da to ni vredu, da ne more več živet pod pritiskom vseh teh ljudi, da sama trpi, naj ustavijo ta proces …
pa se je zgodilo ravno nasprotno – požegnali so ga na višjih nivojih 🙂
zdaj pa je trega gagat, plavat z vsemi temi tujci v lastni greznici 🙂

darwin, saj to pa tebe ne moti, je res ?
moti te pa varanje ?

no beri – različni smo si 🙂

in medtem ko se ti grizeš za vsako varalico in jo hočeš na tem forumu spreobrnit – je mogoče kateremu od nas kaj drugega bolj moralno nesprejemljivo kot pa to, da kakšna ženska na skrivaj beži tu in tam iz svojega zakona, kamor se tudi vrne , da nebi porušla ravnotežja ( in če ob tem mož zamiži iz lastnih razlogov na eno oko – je še najmanj škode za oba 🙂 )

hm… če prav razumem, te žena vara z beguncem?

Btw, tvoj pravopis je na nivoju begunca. Že iz tega razloga težko verjamem, da si prebral Rdečo kapico, “kajšele” Koran…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Sama nisem hvalabogu bila ljubica, sem se z enim dobivala za seks, ko sva bila obadva samska. Pa sem se vseeno počutila izkoriščeno. Pač sem tip ženske, ki hoče resno vezo ali pa nič. On pač z mano ni hotel biti v resni vezi, samo imel bi me za seks. Na žalost večina moških misli, da si lutka za praznjenje. Medtem ko je on s svojo partnerko in otroci na počitnicah ali za praznike skupaj, si ti sama doma. Kruta resnica. Preboliš ga, da z njim prekineš vse stike, če ga vidiš na cesti ga ignoriraš.
Še bolj ga boš prebolela, da si boš dobila enega uredu moškega, ki bo samski in te bo cenil. Tako cenil, da bo hotel biti s tabo v resni vezi. 😉

Begunci sploh niso begunci ampak uvožena kamarila z enim samim ciljem. Znižati ceno dela.
Vaši ‘ta pravi’ lastniki , tisti ki vam dejansko vladajo in ne tisti klovni v parlamentu ki so postavljeni tam da vam pričarajo iluzijo demokracije, so en dan sklenili : Zakaj bi mi izvažali fabrike v dežele daljnega vzhoda? Zakaj nebi rajše pripeljali njih k nam ? In zato imaš to kar sedaj vidiš.

Standardi brez pameti naredijo še slabše.
Zato pa potem imamo “žalostne ljubice” in vprašanja “kje se skrivajo dobri moški po 35-tem”.
Imam občutek, da precej žensk ne zna razmišljati strateško in na dolgi rok. Iščejo trenutno zadovoljitev njihovih potreb in odnos gradijo predvsem na tem.[/quote]

Ko včasih berem/slišim takšne in podobne zgodbe ljudi, se mi dozdeva, da živim na enem drugem planetu 🙂

Oprosti, ampak nekaj mi ne gre v račun. Kako gledaš na človeka, ki tako grdo govori o svoji ženi in svojem otroku? Aali si ne postavljaš vprašanja, da v tvojem rožnatem scenariju boš enkrat ti njegova žena in bosta morda ksupaj imela otroka. Kaj bo takrat govoril o tebi?

Vem, da je varanje pač varanje. Ampak vseeno se mi zdi, da je en stvar, če ti spodrsne in se spotakneš (beri srečaš nekoga, ki ti zmeša glavo,s e zaljubiš ali karkoli podobnega). In v tem primeru verjamem, da je treba partnerja/ko okrivit, da se reši občutka krivde. Ampak razlaganje, da ji manjka par koleščk in da je otrok mamin sinko – Ja, halooooo, kdo ga je pa do slej vzgajal????

Sama nisem hvalabogu bila ljubica, sem se z enim dobivala za seks, ko sva bila obadva samska. Pa sem se vseeno počutila izkoriščeno. Pač sem tip ženske, ki hoče resno vezo ali pa nič. On pač z mano ni hotel biti v resni vezi, samo imel bi me za seks. Na žalost večina moških misli, da si lutka za praznjenje. Medtem ko je on s svojo partnerko in otroci na počitnicah ali za praznike skupaj, si ti sama doma. Kruta resnica. Preboliš ga, da z njim prekineš vse stike, če ga vidiš na cesti ga ignoriraš.
Še bolj ga boš prebolela, da si boš dobila enega uredu moškega, ki bo samski in te bo cenil. Tako cenil, da bo hotel biti s tabo v resni vezi. ;)[/quote]

Svašta.

darwin ne ve kaj je seks – saj zato pa ga je varala 🙂

Standardi brez pameti naredijo še slabše.
Zato pa potem imamo “žalostne ljubice” in vprašanja “kje se skrivajo dobri moški po 35-tem”.
Imam občutek, da precej žensk ne zna razmišljati strateško in na dolgi rok. Iščejo trenutno zadovoljitev njihovih potreb in odnos gradijo predvsem na tem.[/quote]

Ko včasih berem/slišim takšne in podobne zgodbe ljudi, se mi dozdeva, da živim na enem drugem planetu :)[/quote]

Smo kar na istem planetu, samo različni, različno dojemamo…

Evo, tukaj sem …
Katere so ostale dve želji ??

V stavek kar ne veš ne boli jaz preprosto ne verjamem. Partner vedno ve, nekje v podzavednem, da nekaj ornk ne štima. To je izgovor, da se početje pomete pod preprogo.

New Report

Close