Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi Za go. Metko Furlani: Brez ljubezenskih izkušenj pri 32 letih

Za go. Metko Furlani: Brez ljubezenskih izkušenj pri 32 letih


Seveda lahko neregistrirani odpirajo nove teme. [/quote]

To ne drži. Odgovarjaš lahko, a pri odpiranju nove teme javlja: “Za konverzacijo na tem forumu je potrebna vaša registracija.” Probaj.


Js ne dvomim. Dvomi pa avtor. Kar poglej njegove prispevke. Posledično ni pričakovati napredka pri njem.

brez_punce
morda ti lahko pomagam z nasveti o komunikaciji in pristopu.Nič nimaš za izgubiti.
ČE ti jaz ne morem pomagati, pa vem kdo lahko. PROSIM SAM POSKUSI
NIČ NIMAŠ ZA IZGUBIT.
JAZ SEM MORDA TISTI, KI TE LAHKO DA V STIK S ČLOVEKOM, KI JE POMAGAL
ŽE 100 DRUGIM MOŠKIM, KI SO IMELI PODOBNE TEŽAVE.

MOJA NALOGA JE ISKATI LJUDI, KI IMAJO SLABO OZIROMA NIMAJO LJUBEZENSKEGA ŽIVLJENJA, TER Z MOJO PODPORO NA KONCU IZBOLJŠANO SAMOZAVEST TER LJUBEZEN PO KATERI HREPENIJO.

BREZPLAČNO IN PREPROSTO:
[email protected]


Toda zakaj se mi zdi, da si zaradi tega nekaj posebnega in zato večvreden od tistih, ki imajo partnerice, se poljubljajo ipd?

Živjo.

Naj ti nekaj povem. Do 28.leta sem bil devičnik. Pa sem zelo komunikativna oseba. Dobro izgledam, imel sem svoj stil oblačenja, hodil po partyih, se lizal z najmanj 3imi bejbami vsak party vsako zabavo. Bil sem plesalec po duši. Skos med dekleti. Znal sem pihat na dušo, znal sem govoriti in vse. Imel sem denar. Če mi je bila kak všeč sem ravnal z njo kot s princesko, jo plejal na večerjo, koncerte itd. A vedno sem se na koncu USRAL. Namesto da bi takoj povedal direkt kaj hočem sem špilal prijateljstvo, dobrega sogovornika a vse to je trajalo toliko časa, da so si verjetno ženske mislile, da me zanimajo zgolj kot prijateljice ali pa da sem mogoče gey 🙂 Razbijal sem si glavo zakaj je tako, da jaz ne morem imeti ženske ( pozabil sem omeniti, da sem imel že eno punco pri 19ih pa semi moj prjatu pač ni dvignu in ebjba me ej pustila zarad tega…) usral sem se in bil ranjen skoraj 10 let. Pri 27ih sem spoznal eno…tako kot je treba…nič nisem pričakoval pa se je kar zgodilo kemija itd. A spet isti problem. Model se ni dvignu. In čez dva mesca spet isto a tokrat od zrele ženske: ne mislim biti z moškim ki nima izkušenj, ker rabim nekoga ki me bo kaj naučil in ne jaz nejga. No takrat se mi je skoraj podrl svet. To je bila tista zadnja kaplja vmoje moreče morje. A kaj se je zgodilo. Znoru sm. En dan kasneje se mi je odfukal in sm preklel vse in reku ne bo me ena kuzla izmed tolk žensk ki plavajo uničla in mi dal aza vedt da je z meno neki narobe, ker pač nima izkušenj v spolnosti. Taprava ljubezen ti bo stala ob strani in šla čez to. No na j ti povem, da sem se že 2 tedna po tej vezi in razsvetljenju, izbrskal številko punce ki mi je bila všeč že 2 leti pa sem bil posran in sem misliu da itak nimam šans in jo poklical direktno in sem se ji predstavil . S tem dejanjem sem jo tako presentil, ker sem pokazal pogum, da se je to sprevrglo v enomesečno prijateljevanje, kejr me je punca spoznala preko pogovorov ( za katere sem mislil včasih da je to največja napaka ) in jaz njo. No sedaj sva par že 4 leta.

Zdaj pa tako. V pravi ljubezni je pomemben iskren odnos. Ženska ne rabi splonosti da se zaljubi. Ženska rabi človeka ob katerem se počuti varno, ki jo zna nasmejat in ji zna izkazovati ljubezen. Spolnost je samo pika na i. Položiš lahko 10000 žensk brez kančka ljubezni. Obratno pa ne gre tako. Najprej ljubezen potem sex. Ko boš spoznal pravo ji boš t slej ko prej moral povedati ( jaz sems icer čakal da je dejansko prišlo do sexa in sem potem dal karte na mizo, ker je itak vidla ehhe )

Pa neki da veš….vsa ta nesamozavest in to da nikol ne veš kako pristopit, da si nesamozavesten itd itd, je vse to samo zaradi tega ker si devičnik. SAMO ZARAD TEGA. Nič drugega. Moški ego je zajebana stvar. Ne jebe te komunikacija ampak ti sebe jebeš s tem, ker si devičnik. In te grize in grize in se skrivaš, leta pa minevajo.

Predlagam ti dve stvari.

A
Probaj v interentih forumih. Pa boš preko chatanja lažje govoril in te bo oseba spoznala takešnega kakršen si, ker se ne boš skrival. Če ne drugega boš s tem dobil več izkušenj saj je na takih forumih veliko žensk, ki imajo sovje probleme. Če boš znal prisluhnit najprej njej, verejmi da bo prisluhnila tudi tebi. Ampak ti morš začet. Sam to je fora. Ker bejba ti ne pade kar tko v roke. Pa tut če ti, morš še vseen nardit prvi korak. Sicer obstajajo ženske, ki one naredijo prvi korak ampak to je ponavadi takrat, ko vidijo da tipo ki ji je ušeč neki menca ona ma pa že dost tega in ti vrže mal bl očitno kost.

B

Pri 27ih ko sem bil še devičnik sem si rekel, da okej bejbe nimam, ne vem če sem jo spsobn met ampak fakino vem da hočem vsaj enkrat v življenju izkusit najbolj naravno drogo. In kaj sm si reku? Če do 30.ga ne bo nič si bom omislil prostituko. Preprosto a učinkovito. Pač ja daš tistih 100 eu al kukrol ampak dobu boš in samozavest in izkušnje. In ko si boš s tem zafilu svoj ranjeni ego bojo bejbe kar padale.

upamd a ti rata

lp


Brez_punce je sedaj star 33 let, pa menda še vedno ni doživel prvega poljuba. Ti pa praviš, da si se na vsaki zabavi lizal s tremi puncami. To je že prva razlika med vama, zaradi česar njegova situacija ni tako enostavna kot tvoja.


Saj je že na tem forumu oz v tej temi: http://med.over.net/forum5/read.php?95,6900829,6900829#msg-6900829
dobil nekaj ponudb oz. je nekaj žensk želelo navezati stik z njim. Kdove, morda bi med njimi našel partnerico, s katero bi vse te stvari doživel. Pa nič od tega ker tip pač meni, da ga vsi okoli samo zajebavajo.


Pa misliš da bi mu to res pomagalo? Hm… toliko žensk je na svetu, on pa bi moral za izgubo nedolžnosti plačati… na njegovem mestu bi meni to bilo pod častjo.


Upati pomeni kaj že?

New Report

Close