Najdi forum

Vprašanje za ženske: odprte zveze

No, matjažko, o ženskah veš še veliko premalo. Saj tudi jaz, vem pa da je z žensko težko mlatit prazno slamo…

To pa so “vrhunski” spomini, ko ženska pristaja, da ima moški cel harem priležnic zraven nje, ker pač zatisne na eno oz. celo na obe očesi in malo potrpi, če so seveda koristi obojestranske, saj ima “vrhunski samec” debelo denarnico. Odlična “ljubezenska kupčija” in slaba tolažba. Tu se pač točno ve, kdo časti in kdo plača….

Ja, NEKATERE ženske ste pripravljeni “požreti” veliko več, pač odvisno od karakterja in osebnih preferenc $$$€€€…[/quote]

Končno se najde ena, ki je razložila kako in zakaj je bila v odprti vezi, pa že leti bum tresk po njej. In to ne od kogarkoli na forumu, lotil se jo je cvetober samih vrhunskih tipčkov 🙂 🙂 🙂

Piška

Veš, da je moji sekirca padla v med, da je dobila takšen profil moškega, kot sem jaz, takšno zvezdo… phahaha :)))
Bi ti tudi segla v lonec z medom, ali ti je med presladek, boljši je za na kruh, a ne, pa še to v majhnih količinah? Je pa zdrav! 😀

Tadej

Da se nič ne znajdeš, samo slamo zamenjaš za žensko, tako si niti členkov ne obrabiš. :-))) Zdaj pa udarite po meni feministke! Čakam vas odprtih rok z nasmeškom na licih, samo vam na razpolago. :-))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

tako zafuraš življenjca bližnjih.
to res ni nč tazga.
so vsaj spomini vrhunski.

matjazko vprašanje zate;

zakaj misliš, da vsi, ki imajo denar imajo tudi prazno glavo in prazno dušo???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

…Feministke. So zelo predvidljive 🙂

Tega ne trdim, ampak verjetno gre za nogometaša, kar je po moje namerno zamolčan podatek, ker potem pride lepše do izraza beseda ambiciozen. 🙂
Ti ravno ne blestijo po ostroumnosti, ampak najraje ravno to izpostavijo punce, ki so z njimi, češ da jih izbirajo le inteligentni moški 🙂 – ve pa se, kakšne ženske in s kakšnimi nameni se motajo okrog teh. Predvidevam tudi, da je precej mlajši (10-) od Odprte… :))

http://www.reportaze.si/sport/105-place-nogometasev

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

in kako boš vedel,da je otrok tvoj,če si pa sam navedel ,da bo lahko tvoja ženska sexala tudi z drugimi moškimi?

Odprta,
Sicer nisem pristaš nekih odprtih zvez, ampak te nekako razumem. Mislim, da tukaj ni v ozadju denar, saj ni opaziti, da bi svojega lepotca materialno izkoriščala.
Živela si sanje, ki ti jih najverjetneje marsikdo zavida. Ravnala si pošteno in odgovorno. Vedela si, da ti nikakor ne bo ostal zvest in da ne bo ostal ob tebi, če mu boš nenehno težila. Morda ti je bil, se ne ve…bil pa je magnet za večino mladih deklet. Zanj so bile le sladkorčki, za spotoma, a vračal se je k tebi. Torej je do tebe čutil nekaj več. Imela si več, kakor tisti, ki verjamejo v zvestobo in ves čas sumničavo pazijo, a njihov partner kaj koketira z drugimi. Nisi si delala utvar.
Ko je prišel čas za družino, si se od manekena poslovila. A on se še vedno ni ustalil in verjetno se nikoli ne bo.
Žal zunanji izgled in to prav idealna postava, pravilne poteze obraza in karizma, nekakšna vizualna všečnost večini ( ne bom govorila o lepoti, ker ta ni samo vizualna) – velikokrat pogubna za posameznika. To mu da nekakšno moč priviligiranosti s katero spretno manipulira, dokler mu le to uspeva. Lahko bi rekli, da je prevzeten in na nek način narcisoiden, ter morda celo samovšečen in preveč samozavesten in tako sila namagneten. Čustva, ki so za nas navadne zemljane zelo pomembna, vzame zelo površno, kot takega ga že samega po sebi sprejema okolica in tako ostane prikrajšan za marsikaj, tudi za trdno zvezo.
Seveda obstajajo tudi izjeme, a dejstvo je, da se ti lepotci v večini zavedajo svojega šarma in privlačnosti in si jih le redke ženske želijo kot glavo družine, s katero bodo vzgajale svoje otroke. Raje imajo moške povprečnega videza, za katerimi ne bo tekala cela Slovenija. Roko na srce… tudi ti povprečneži so krvavi pod kožo in niso ravno mega pristaši monogamije, če se jim le pokaže priložnost. A lepotci so tukaj v prednosti.
Le malo je žensk, ki si želijo lepotca za življenjskega sopotnika. Veliko pa je takšnih, ki bi ga sprejele med svoje rjuhe, kot enkraten desert, vedoč, da so bile ena izmed mnogih.

Vroča tema, vročekrvni odgovori, ne moram, da ne bi…

Saj niti nevem, kako točno naj se izrazim… družba si je izmislila neka pravila kršenje katerih povzroča bolečino in od tod izvira morala ali humanost Grdo ali nehumano je čez dva tedna po koncu sedemletne zveze it na zmenek z drugim. Če pogledaš dandanes na slovenijo, vidiš, da je poroka(sicer ločitev že tudi) nekaj normalnega, življenje na koruzi že skoraj normalno prav tako one-nighterji, kurbarija pa je popljuvana. Drugje je spet drugače.

Narava ni določila teh pravil, ampak je namesto tega dala po eni strani navezanost,ljubezen, po drugi strani pa kemijo in metuljčke. Predstavljam si, da se skoki čež plot dogajajo največkrat zaradi privlačnosti do druge osebe in ne zaradi ljubezni (doh). Ljubiš eno osebo, zaradi privlačnosti pa seksaš z drugo – to je nemoralno; čuti pa se še kako prav. Zato privlačnost označujem preprosto kot klic narave k ‘parjenju’. Ko te tiši, greš na stran, ko ti ščemi pa…hja. Privlačnim tako ne manjka kandidatov, naravi pa ne ljudi. 😉

Tudi po mojem mnenju človek ni strogo monogamističen, kar je očitno če se s treznim očesom ozreš po svetu. Pravijo pa (^^tudi zgoraj), in s tem se še presneto srtinjam, da je seks z osebo, ki ti je blizu, daleč najboljši. Ampak kaj češ, prijatelj – voziš pač takšno življenje in odnose, kakšne si sposoben vozit in ne kot piše na listu od sosedevega bratranca, da jih moraš.

Kudos

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

Takšnemu svobodomislenežu pa ja ne bo težko do kruha spraviti enega ali dva tuja otroka.

Kake pišete? Vas ni nič sram?

In česa naj bi se sramovale?

A smemo dajati obsodbe? A imamo dovolj izkušenj in znanja? Smo bili v enaki situaciji, da smemo kamenjati??
Živi in pusti živeti, ter poskušaj razumeti, četudi ni v skladu s tvojim razmišljanjem. Že jutri se lahko znajdeš v podobni situaciji.

Tu dvuje sem misla:

Takšnemu svobodomislenežu pa ja ne bo težko do kruha spraviti enega ali dva tuja otroka.[/quote]

Pa mi povejte ženske.
Ali bi se ve spustile v zvezo s tipom,ki bi vam že na začetku,preden bi sploh kaj začele z njim,rekel da bo tako in tako sexal tudi z drugimi??Mislim,da je treba najprej dokazati čustva,sploh pa ženski.

Površno bereš. Jaka je napisal, da ga zanimajo samo ženske s podobnim razmišljanjem, kot ga ima sam in seveda igra na odprte karte. Tista, ki bi čutila prikrajšanost ob tem, s tisto se ne bi zapletel. Simpl.

Obstajajo ženske, ki so ravno tako za odprto vezo, samo najt se morajo med sabo.

V čem je razlika, da nekdo pove, da bi rad imel odprto vezo, in tem kipove, da se svojemu strastnemu kajenju ne misli odpovedat, na drugi strani pa nekadilka. Ali se bo nekadilka temu prilagodila ali pa ne bosta skupaj. Obstaja še 3.možnost da skleneta kompromis, čeprav kadilec bo vedno kadil, samo manj v njeni prisotnosti.

Vse temelji na dogovoru obeh. Ne na ultimatih. In vedno imamo možnost reči ne nečemu.

Točno. Vse da dogovorit, če so ljudje ki se tega lotijo ustrezni. Sploh če jim osnovna ideja tega dogovora ustreza.

Gle tegale:

Takšnemu svobodomislenežu pa ja ne bo težko do kruha spraviti enega ali dva tuja otroka.[/quote]

pa me zanima kje vidite tu problem?
Najprej… se da z DNK analizo v teh časih že zelo hitro in preprosto ugotoviti očetovstvo –

po drugi strani pa sprejetje tujega otroka ni nič novega ali čudnega. Kako pa mislite da živijo tisti moški, ki si najdejo žensko, ki že ima otroka?

Takšnemu svobodomislenežu pa ja ne bo težko do kruha spraviti enega ali dva tuja otroka.[/quote]

pa me zanima kje vidite tu problem?
Najprej… se da z DNK analizo v teh časih že zelo hitro in preprosto ugotoviti očetovstvo –

po drugi strani pa sprejetje tujega otroka ni nič novega ali čudnega. Kako pa mislite da živijo tisti moški, ki si najdejo žensko, ki že ima otroka?[/quote]

Kakšna lahkotnost!!!

Super za ljudi, ki ste tega zmožni.

Ajoj! Eno je sprejeti otroka iz prejšnje in pretekle zveze, drugo pa je če ti med zvezo nekdo naštima otroka z drugo osebo. Če tega ne ločite, potem zbogom pamet. Moj mož ima otroka iz prvega zakona in jaz seveda tega otroka sprejemam, ga imam rada, se z njim ukvarjam in vse, kar sodi zraven. Če pa bi moj mož danes eni drugi ženski naredil otroka, bi se šla takoj in brez razmišljanja ločit. Vam ta razlika ni jasna?

Ajoj! Eno je sprejeti otroka iz prejšnje in pretekle zveze, drugo pa je če ti med zvezo nekdo naštima otroka z drugo osebo. Če tega ne ločite, potem zbogom pamet. Moj mož ima otroka iz prvega zakona in jaz seveda tega otroka sprejemam, ga imam rada, se z njim ukvarjam in vse, kar sodi zraven. Če pa bi moj mož danes eni drugi ženski naredil otroka, bi se šla takoj in brez razmišljanja ločit. Vam ta razlika ni jasna?[/quote]

Dokaj jasna. Vendar če je drugo dogovorno (saj je tema o odprtih razmerjih, a ne?) potem bi moral dogovor vključevati tudi to možnost.
In če jo – najbrž res ni veliko razlike.

New Report

Close