Najdi forum

STIKI PO DOGOVORU

Mislim, da je tisti forum zamrl, ne deluje več, vsekakor pa na njem ne odgovarja več moderatorka.
Poskusi tule – odpri svojo temo. Tukaj ni treba čakati, da moderator odobri temo in odgovore.

Rad bi spoznal take ljudi ki so resnični .
Vcasih imam pred seboj ljudi ki se lažejo ter me delajo trapastega .

lep pozdrav,
imam eno vprasanje.
imam punčko staro 3 leta in pol od kar sem je rodila z nama ni živel partner ker je delal v tujini.
med nama so se odnosi cisto ohladili zato sva se oba odlocila da se sporazumno ločiva. locila sva se 4.5.2016. stiki otroka z očetom potekajo sporazumno po predhodnem dogovoru z materjo, in sicer 6 dni v mesecu (ker je bivsi partner tako hotel). kadar so počitnice pa 1 teden oz. po sprotnem dogovoru med nama.
dogovorila sva se vsak drug vikend se pravi pobere jo v petek zjutraj in jo v nedeljo pripelje ampak vedno zamuja dolocila sva uro ob 18.00 ki se je nikakor ne more drzati in pripelje ob 20.30. sedaj zahteva da ko pride nazaj v slo da jo vzame 6 dni skupaj in da jo odjavim iz vrtca tega pa ne zelim. ne zelim zato ker sem 2 krat mu je ze tako dala in potem imam probleme v vrtcu zato rabim 14 dni da jo sestavim nazaj. zato me zanima ce imava sodno napisano da stiki potekajo po predhodnem dogovoru z mano ali je moznost da lahko dosezem da jo ima samo cez vikende brez da bi imela kakih problemov?
hvala in lep dan se naprej

New Report

Close